Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) #68216320


#68216320
törölt tag

Ezt most az NSA üzemelteti? :DDD

(#2) CPT.Pirk


CPT.Pirk
Jómunkásember

Faith in humanity restored.

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#3) Malachi


Malachi
addikt

fixre vettem, bár nem hittem, hogy eddig várnak vele :)

(#4) mickemoto


mickemoto
őstag

Jelzésértékűen ő meg beperelhetné a mozgóképet 110 milliárd dollárra idegstressz miatt, kp-ban.

(#5) EmberXY


EmberXY
addikt

Ha bezárják, másnap megnyílik máshol...
Névtelenül könnyebb dacolni a jogvédőkkel. Fungnak is kár volt a nevét adni hozzá, úgy legalább a pénzbírságot (talán) megúszhatta volna...

Up the Irons!

(#6) razorka777


razorka777
veterán

A kérdés, minek?

Samsung Galaxy A52s 5G&A72

(#7) CPT.Pirk válasza razorka777 (#6) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

Egyszerű:

Józsi bácsi! Van a falujukban prostitúció?
- Nincsen, de igény az vóna rá!

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#8) Graphics válasza CPT.Pirk (#7) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

:C klasszik

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#9) Jhonny06 válasza CPT.Pirk (#7) üzenetére


Jhonny06
veterán

Hát, nem tudom, hogy ki használja még az isoHunt-ot, de az utóbbi években nagyon lehalt.. szóval nem tudom, hogy kinek van igénye erre, de kb. az utolsó oldal, ahol bármit is keresnék manapság.

(#10) CPT.Pirk válasza Jhonny06 (#9) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

Igazság az, hogy a torrent egy nagy hibája (ami különösen érezhető még a legnagyobb hazai oldalon is), hogy ha valami kevesebb embert érdekel és / vagy régebbi, az hiába van fent az oldalon még, seeder már a bokorban sincs. Ilyen esetekben szoktam keresni isohunton, gyakran sikeresen. No meg persze ott a DC is ilyesmire.

Duliee: :)

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#11) Snoop-y


Snoop-y
veterán

Amire senki nem gondol az az hogy az Isohunt torrentek nagy reszeben ( marmint a letoltott tartalomban ) volt talalhato mindenfele trojai es egyeb finomsag. Akik ezeket gyartottak azoknak is erdeke hogy mukodjon tovabb ez a bughalmaz...

New level... Advertising has us chasing cars and clothes, working jobs we hate so we can buy shit we don’t need

(#12) CPT.Pirk válasza Snoop-y (#11) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

Beleolvasva a torrentek hozzászólásaiba, ezeket simán ki lehetett szűrni.

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#13) myke01 válasza Snoop-y (#11) üzenetére


myke01
senior tag

Elkanyarodunk a témától :) ,de ez a "jelenség" bármelyik (akár magyar kézben tartott) torrent-oldalon is előfordulhat.

(#14) Lambach


Lambach
tag

Ncore, Thepiratebay, Rockbox. Másrs nekem nincs szükségem. Az Isohuntot már ezer éve nem használom.

Now its too late/I bite I suck I empty you/Theres no escape/You have to follow me into/Into the empire of the vampire/Where dreams turn into fright/Into a land called transsylvania/Where life begins at night

(#15) Snoop-y válasza myke01 (#13) üzenetére


Snoop-y
veterán

Privat trackereken ezt azert lehet jobban szurni. Pl ha valaki allandoan "hibas" fileokat rakosgat fel az hamar repul az oldalrol. Ujraregelni meg nem olyan konnyu ugye...

New level... Advertising has us chasing cars and clothes, working jobs we hate so we can buy shit we don’t need

(#16) BlackSoft


BlackSoft
addikt

Ha már torrent, akkor The Pirate Bay ;] Ott is elég sok legális tartalom van, de gyakran használom olyas valami gyorsletöltéséhez amihez van kulcsom...

---------> Számítógép szerviz III.Kerület | https://hardverguru.com <---------

(#17) enginev3.0


enginev3.0
félisten

Soha nem töltenék isohunt és egyéb oldalról, ilyen nyílt trackerektől a hideg ráz

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#18) dejaris válasza CPT.Pirk (#12) üzenetére


dejaris
addikt

Amik mostmar nincsenek. Valahogy az sem hiheto, hogy pont csak 75%-ig jutottak. Nem erdekes a dolog? ;)
Egy elobbi hozaszolasodra reagalva: latom neked az emberiesseg nem eszmenyi, hanem valos tartalommal bir.

(#19) Apollyon


Apollyon
Korrektor

Nálam is csak végső megoldásnak számított. Igazából egy btjunkie újraindulás hasznosabb lenne. Ott még frankón magyar tartalom is volt.

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#20) zaugheek


zaugheek
tag

Nagy hűhó a semmiért. Hogy is van ez? Levágod a sárkány egyik fejét, 10 másik nő utána.
...hopp, 13 millió aktív torrent - az az anonymout torta büntet. ;]

(#21) Szederp


Szederp
csendes tag

Érdemes megjegyezni, hogy nem csak ez a "klón" oldal jött létre. Már most félkész állapotban van az isohunt pont ee. Szerintem lesz még néhány ilyen klón oldal, aztán letisztul az egész: kiderül, melyiket érdemes használni.

(Forrás: angol Wikipedia)

(#22) Mercutio_ válasza Jhonny06 (#9) üzenetére


Mercutio_
félisten

Aktuális, filmeket, sorozatrészeket, zenéket onnan szedtem miután lelőtték a piratebay-t, most láttam, hogy utóbbi újraindult.

Gőzöm, nincs fenti célra mi lenne jobb ami nem zárt.

CPT.Pirk: A régi, vagy rétegfilmek zenék terén én is gondban vagyok, de DC sem megoldás - legalább is legutóbb amikor elindítottam megdöbbenve láttam, hogy a pár évvel korábbihoz képest szinte kihalt.

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#23) #09819904


#09819904
törölt tag

Lehet én vagyok a hülye, de az oldal szabályzata a warez ellen rinyál. Ugyanakkor lejön egy hír egy torrent oldalról ahol többek között olyan is található, hogy "Kaspersky Internet Security 2013 100% Working Keys 365 Days Team Nanban"... :U
Ennyi erővel nyugodtan lehetne linkelni tárhelyeket is, elvégre nem a Prohardver tárolja a fileokat... :U
Komolyan lehetne reklámozni a B, P, stb. warez oldalt is ennyi erővel, hogy újra működik. :U

(#24) Mercutio_ válasza #09819904 (#23) üzenetére


Mercutio_
félisten

Tényleg az vagy, ha nem érzed a kettő közti különbséget...

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#25) #09819904 válasza Mercutio_ (#24) üzenetére


#09819904
törölt tag

Világosíts fel, hogy mi a marha nagy különbség? :)
Warezen se minden illegális! Viszont, ez az oldal így megemlítve... Ennyi erővel a Kickass-ről is lehetne írni, vagy a H33T-ről... :U

(#26) HAL-9000 válasza #09819904 (#25) üzenetére


HAL-9000
tag

Kickass-ről szedem az aktuális Driverpack Soullutionokat. És ?

Kétféle Apple felhasználó létezik… Aki nem ért a számítógépekhez, és aki nem ért a telefonokhoz.

(#27) #09819904 válasza HAL-9000 (#26) üzenetére


#09819904
törölt tag

Látom sikerült felfogni az előző kommentem lényegét... :U

(#28) Tidus válasza Szederp (#21) üzenetére


Tidus
addikt

Ha már nem vagy regisztrált tag valamelyik prémium helyen, akkor azt érdemes használni ami marad, és ahonnét le is jön.
Senkit nem érdekel hány klón oldal van, neked marad több lehetőséged, más nem matematikailag.

(#29) Mercutio_ válasza #09819904 (#25) üzenetére


Mercutio_
félisten

Írok egy hasonlatot, ha ez se jön át nincs mit ragozni:

A Blikkben megjelenik, hogy újra szabadlábon egy korábban elítélt bűnöző, akkor most a blikk szerinted bűnelkövetésre buzdít?

Még valami: Gondolom minden nyilvános torrent oldallal kapcsolatos hírnél beírtál egy hasonló hsz-t :F

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#30) #09819904 válasza Mercutio_ (#29) üzenetére


#09819904
törölt tag

Az újság nem! De itt az Isohunt van megemlítve, ahová elvándorol a user és simán elér illegális tartalmat. A Blikk oldalára, ha elmegy vagy épp megveszi az újságot, ott nem talál illegális tartalmat. Nemde? :)
Tény, nem közvetlenül van linkelve pl. a Kaspersky kulcs. De ennyi erővel nyugodtan lehet(ne) fórumokba írni, hogy XY programot nyugodt szívvel erről vagy arról az oldalról tudja leszedni az illető. Mondván csak meg van említve, nem közvetlen linket kapott.

Tudod, amin fennakadtam az az, hogy valamelyik fórumon valaki megemlített valamit (lehet linkelt is, azt már nem láttam), és kirakták pihenni "warez" miatt. Ilyen értelemben azért az Isohunt is egyfajta olyan hivatkozás, ahonnan elérhető olyan tartalom amit amúgy az oldal szabályzata tilt.
Jó, nem egy Windows ISO ami még önmagában nem bűn, ha le van töltve, mert a kulcsot bárki megveheti, hanem sok más.

De, ha tévedtem sorry!

(#31) #51736960 válasza #09819904 (#30) üzenetére


#51736960
törölt tag

nyomon követem a vitátokat, és úgy érzem, inkább neked van igazad, a te érvelésedben több a ráció.
egyébként itt a ph lapcsaládon mindig is volt egy ilyen "kettős mérce" a warezzal kapcsolatban, ha az egyszeri fórumozó hozta szóba, akkor a zéró tolerancia jegyében már repkedtek is a banok, és hozzászólások tucatjai tűntek el nyomtalanul.
viszont a házon belüli szerzők nyugodtan publikálhatnak érzékeny témákban, például iráni atomtudósok kivégzése, pénztárgépes hírek, warez, stb... aztán persze csodálkoznak, hogy szinte azonnal moderálni kell a hozzászólásokat :U

szerk: a pénztárgépes témát csak azért írtam bele, mert az is instant politikai témájú flamet generál, ami elvileg szintén tiltott itt...

[ Szerkesztve ]

(#32) #09819904 válasza #51736960 (#31) üzenetére


#09819904
törölt tag

:R

Azzal, hogy tiltják az illegális dolgokat egyetértek! Aki akar majd hozzájut ahogy akar. Nyilván nem kell nagy tudás, hiszen elegendő maga a Google és a letöltés szó.
Viszont, ha már van egy Szabályzat vagy Alapelv, ami kimondja, hogy:

"„Warez”: a szerzői és szomszédos vagy egyéb vagyoni jogok (vagy általában jogszabályok) által védett bárminemű szoftver / adat / képanyag / hanganyag / filmanyag / stb. jogosulatlan használatának elősegítése (információ megadásával, linkeléssel, bárhogyan); segítségkérés, használatra buzdítás (például: szoftver illegális regisztrációjához, működéséhez szükséges kód vagy azt kijátszó eljárás; elektronikus készülék szoftverének jogellenes megváltoztatása, kijátszása, megváltoztatása a szolgáltatótól való függetlenítéshez, fájlcserélő oldalak meghívói)."

Vagyis információ megadása, bárhogyan, ahogy fogalmaz, abban szerintem bőven beletapos ez a cikk!

A másik fele az hogy a warezes, torrentes társadalom úgyis értesül valamilyen formában, hogy hova költözött az oldal. Erről külön cikket írni felesleges!
Ennyi erővel arról is lehetne mindig egy cikket írni, hogy az N... oldalon tegnap karbantartás volt illetve halloweeni játék érhető el. Ugyan közvetlenül nem a letöltésre utalunk, csak odarakjuk a usert a küszöbre. :D
Na, az ilyenektől tudják vakarni a fejüket a bírók. :) Jelen voltam nem egy pernél és bizony a jogvédők, az ügyvédek is olykor jól elszöszmötölnek, hogy most akkor igen vagy sem, jogsértés vagy sem?! Aztán a végére úgyis bedobják, hogy ráutaló magatartás, ráutaló tartalom és még, ha nem is közvetlenül, de a ráutalással eljuttat nem egy embert az illegális tartalomig...

De nekem aztán mindegy, hogy melyik oldalról írnak cikket. Csak zavar, hogyha egy cikk, amit jogilag tudnának ám rágcsálni Artisék meg a többiek, az úgymond szabad, de, ha megemlíti ugyanezt Bandi1982 akkor már warez miatt egy hét ban... :F :U

Tudom, ilyenkor jön majd ez:
"A PROHARDVER Informatikai Kft. mindent megtesz azért, hogy a prohardver.hu, itcafe.hu, mobilarena.hu, gamepod.hu oldalakon megjelenő információk naprakészek, pontosak és teljesek legyenek, de felelősséget nem vállalunk az oldalainkon szereplő információk felhasználásából eredő következményekért."
Most akkor, ha nem vállal felelősséget az oldal, ami érthető és jogos is! Maximálisan egyet is értek! Akkor ennyi erővel pl. a Gru 2 letöltési linkjét miért ne lehetne publikálni a Logouton? :) Mondván felelősséget nem vállalnak, illetve, ha majd a jogvédő kéri akkor eltávolítják a tartalmat. Egész pontosan hivatkozást, mert a tartalom effektíven nem a Prohardver szerverén van. :)

Na, mindegy! Részemről teljesen mindegy, hogy marad vagy törlik. Az biztos, hogy jogilag ebbe nagyon csúnyán beletudnak kötni, HA akarnak.

(#33) =Mentor=


=Mentor=
őstag

Nevetséges vagy, a torrent oldalakon rengeteg ingyenes és szabadon terjeszthető dolog van, amúgy meg Magyarországon legális a film és zeneletöltés, szóval kétszeresen megbukott az érvelésed.

(#34) zoltanz válasza =Mentor= (#33) üzenetére


zoltanz
nagyúr

Ez nem igaz, a lopás nem engedélyezett, más kérdés, hogy nem üldözik a saját célú megosztást. Bűncselekmény is lehet ha pl 3 filmet vagy 150 albumnyi zenét vagy 1500 számot megosztasz egyszerre, persze polgári pert indíthatnak 1 anyag miatt is.

[ Szerkesztve ]

Manapság egy előnye van ha nem vagy szegény, színvonalasabb ellenségeid lehetnek

(#35) CPT.Pirk válasza zoltanz (#34) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

Ez nem ennyire egyértelmű, maga a letöltés ellentételezve van az üres adathordozói díjakkal (audiovizuális tartalmakról beszélve, programok letöltése persze lopás). Ami a szürke terület, az a letöltéssel együtt járó vissza töltés. Ez ügyben a nyár végén volt némi törvényi módosulás, de igazából nagyon nehezen eldönthető, hogy mi a büntethető és mi nem, bizonytalanság van. Volt is róla cikk az itcafen akkor.

Mercutio_: nálunk igen, de pl. orosz, svéd, finn hubokon meg vannak bőven. Láttam orosz hubot 20k fölötti emberrel is. Igaz régebben azért a hub kapacitása is korlátozó tényező volt, ezért is üldözték sokáig a többszálú letöltést.

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#36) zoltanz válasza CPT.Pirk (#35) üzenetére


zoltanz
nagyúr

Más kérdés, hogy a mezei usert nem üldözik. A törvény egyértelműen fogalmaz, ha valamit az interneten elérhetővé teszel valamilyen formában, akár részletében is azért felelősséggel tartozol.

Manapság egy előnye van ha nem vagy szegény, színvonalasabb ellenségeid lehetnek

(#37) CPT.Pirk válasza zoltanz (#36) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

Sajnos nem egyértelmű, pont erről szólt az említett cikk.

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#38) dejaris válasza =Mentor= (#33) üzenetére


dejaris
addikt

Nevetseges vagy, mert nem olvastad el, hogy mit irt. Itt a lapcsalad szabalyzatat, marmint annak a betartasat taglaltuk.

(#39) Szederp válasza Tidus (#28) üzenetére


Szederp
csendes tag

Én nem arról beszéltem, hogy mit érdemes vagy mit nem érdemes használni. Pusztán adalékként jegyeztem meg a cikkhez, hogy nemcsak egy isohunt indult újra :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.