Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) #21123072


#21123072
törölt tag

Melyik év?

(#2) Wesder válasza #21123072 (#1) üzenetére


Wesder
félisten

2020

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#3) #21123072 válasza Wesder (#2) üzenetére


#21123072
törölt tag

Lehet, nem volt egyértelmű, de vicc volt.
Amúgy meg lol. Két hét.

(#4) Scholes9 válasza #21123072 (#3) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Hónap nem? :D

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#5) #21123072 válasza Scholes9 (#4) üzenetére


#21123072
törölt tag

Egy nap híján 3 hét. Máj 29 volt, de vátevőr. Ezek szerint gyorsan vége lesz a járványnak...

(#6) Scholes9 válasza #21123072 (#5) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Igen, közben leesett :B Tényleg érdekes, hogy csak ennyit csúszik a május 29-hez képest. Bár én örülök neki, csak ne késsen tovább :U

[ Szerkesztve ]

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#7) melega válasza Scholes9 (#6) üzenetére


melega
őstag

Egyetértek. Ezt várom legjobban a Ghost of tsushima mellé.

(#8) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Jöhet ám ezerrel :)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#9) gabor7th


gabor7th
addikt

Közben meg sokan visszamondták az előrendelést, mert volt egy szivárogtatás is ami sokaknak hatalmas csalódást okozott.

A számítástechnika új negatív trendjei: ujtechkor.blog.hu

(#10) Wesder válasza gabor7th (#9) üzenetére


Wesder
félisten

Mótvá.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#11) front3r válasza gabor7th (#9) üzenetére


front3r
őstag

Egészségükre. Bezzeg leírni nem tudják spoilermentesen, hogy mi a probléma a storyval.

PS5, PSVR2 -  iPhone 14 Plus, Watch S7, iPad Pro(2021)

(#12) NemMo


NemMo
őstag

Én mondjuk egy kicsit jobban vártam a ghost of tushimat, de azért szomorú nem vagyok. 1 hónap alatt bezsebelhetek 2 vélhetően nagyon jó játékot

(#13) hombre[EU] válasza gabor7th (#9) üzenetére


hombre[EU]
veterán

A gyerekek azt írnak az internetre amit a fantáziájuk megenged :)
Majd meglátjuk az eladási számokat...de ha igaz is, akkor a sokan még mindig belefér [link]

Life, Uh, Finds A Way

(#14) gabor7th válasza hombre[EU] (#13) üzenetére


gabor7th
addikt

Van erről rengeteg cikk is, egy a sok közül:

"Last of Us II: Could Backlash to Leaks Cause the Game to Change?"

"With the backlash against the game growing and some disgruntled fans canceling their preorders in response to the leaks, Sony responded by confirming that the game's new release date: June 19. But with all the negative press surrounding the leaks and Naughty Dog seeming to confirm that the leaks are legitimate, will the game change as a result?"

Olyan nagy a visszamondók száma, hogy felmerül a játék megváltoztatásának ötlete is.

A számítástechnika új negatív trendjei: ujtechkor.blog.hu

(#15) Wesder válasza gabor7th (#14) üzenetére


Wesder
félisten

Nem értem ezt a hisztit. Ha érdekel egy jàték akkor is megveszem ha szivàrogtatnak. Ha nem akarok spoilert, akkor kerülöm. Nem olyan nehéz ez. Ha meg màr spoilereztek nem mindegy?

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#16) Bad Pritt válasza Wesder (#15) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Van néhány akasztanivaló, aki direkt a legrandomabb helyeken képest elspoilerezni dolgokat. Troy Baker megosztotta ma Instagramon, hogy vett egy Astro C40-et és a poszt alá kommenteltek Last of Us II spoilereket.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#17) hombre[EU] válasza gabor7th (#14) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Nem értem, én komoly dolgokról beszéltem erre linkelsz egy noname bulvár oldalat/cikket,akik youtube kommentekbōl írnak híreket :D

[ Szerkesztve ]

Life, Uh, Finds A Way

(#18) Wesder válasza Bad Pritt (#16) üzenetére


Wesder
félisten

Ezért mondom, ha màr egy-két paraszt miatt belefutok, akkor màr nem mindegy? A jàték nem lesz rosszabb.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#19) Bad Pritt válasza Wesder (#18) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Hát... de? Tudni fogod, hogy ha olyan dolog lesz benne, ami neked nem tetszene, ergo rosszabb lesz, mintha nem tudnál semmit róla. Schrödinger macskája, amiről most sok előrendelő megtudta, hogy él-e vagy hal-e és nem tetszik nekik a válasz.
Ez amúgy még talán a jobbik, mintha pénzt adtak volna érte, mert akkor még jobban lehúzták volna megjelenés után.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#20) Wesder válasza Bad Pritt (#19) üzenetére


Wesder
félisten

AAA reformàló, korszakalkotó, meg sok egyéb szuperlatívusz utàn, ha olyan történik benne, ami nekem nem tetszik, akkor szar lesz? Nem tetszhet mindenkinek minden.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#21) gabor7th válasza hombre[EU] (#17) üzenetére


gabor7th
addikt

Van egy csomó cikk, keresgélhetsz:

https://www.newsweek.com/last-us-part-2-spoilers-footage-cutscenes-leaked-social-media-ps4-1500346

"Some fans are saying that they will no longer be buying the game or that they are canceling their preorders and asking for refunds."

"Other fans have posted homophobic and transphobic comments in relation to the game, saying they have a problem with the game trying to be diverse or "woke.""

wesder: Nem csak az a bajuk, hogy szivárgott a story, hanem ami kiderült...
A játék amúgy maga attól is rosszabb lehet, mint gondultuj, mert múlt hónapi cikk volt, hogy a fejlesztők 70%-a otthagyta a céget és a projektet. Most is egy ex fejlesztő szivárogtatott. Akik ott dolgoznak kikészülnek:

https://www.androidcentral.com/naughty-dogs-crunch-culture-reaching-its-limits-ahead-last-us-part-ii-according-new-report

[ Szerkesztve ]

A számítástechnika új negatív trendjei: ujtechkor.blog.hu

(#22) Bad Pritt válasza Wesder (#20) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

És ezért csalódottak sokan és mondják le, mert olyan dolgok lesznek benne, am nem tetszik nekik.
Joga van mindenkinek véleményt formálni, ha szarnak gondolja, de nincs joga gyökérnek lenni és elspoilerezni a játékot másoknak.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#23) Wesder válasza gabor7th (#21) üzenetére


Wesder
félisten

Azért egy ilyen 70%-os tàvozàs eléggé megràznà a Sony-t, mert a ND a Top1 csapata. Kételkedem hogy ennyi ember elment volna a Sony-tól.

Làttam a kiszivàrgott részeket, és semmi olyat nem làttam, ami miatt visszamondanàm az előrendelést, ha érdekelne a jàték.

[ Szerkesztve ]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#24) Bad Pritt válasza Wesder (#23) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Nem a Sony-tól, a Naughty Dogtól léptek le csomóan, vezető szereplők is az Uncharted 4 óta.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#25) gabor7th válasza Bad Pritt (#24) üzenetére


gabor7th
addikt

Így van arról van szó.

A számítástechnika új negatív trendjei: ujtechkor.blog.hu

(#26) Wesder válasza Bad Pritt (#24) üzenetére


Wesder
félisten

Mivel a Sony egyik belsős stúdiója, így onnan is, vagy csak àtmentek egy màsik belsős stúdióhoz?

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#27) Bad Pritt válasza Wesder (#26) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Teljesen mindegy, felmondtak a Naughty Dognál. Olvasd el a Kotaku cikket, tanulságos.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#28) gabor7th válasza Wesder (#26) üzenetére


gabor7th
addikt

Nem bírják a munkakörnyezetet... Meg vannak olyan esetek is, -ezzel dicsekedett az egyik vezető, - hogy tán azért rúgott ki ordibálva egy munkatársat, mert az szóvátette, hogy a női karaktereknek nem kéne annyira férfiasnak kinéznie.

A számítástechnika új negatív trendjei: ujtechkor.blog.hu

(#29) lmno válasza gabor7th (#21) üzenetére


lmno
őstag

Szerintem gyúrjál még kicsit az angolra, ha abból a cikkből az jött le, hogy "a fejlesztők 70%-a otthagyta a céget és a projektet", elmehetnél te is újságírónak.
Tényleg ilyen blikk szintű cikkeket kell linkelgetni? :) Ezek a kattintásra mennek, az ilyen "állítólag az egyik fejlesztő azt mondta" stb. szintű sztorikkal. Ez az egész hiszti pont az eladásoknak kedvez, növeli a hype-ot a játék körül.

(#30) gabor7th válasza lmno (#29) üzenetére


gabor7th
addikt

Látom te érzelmileg nagyon kötődsz ehhez a játékhoz. Neked fájni fog ami kiderült a szivárogtatásból...

Egymillió helyről olvashatsz a dologról, csak venni kéne a fáradságot.

"Of the 20 non-lead designers credited in “Uncharted 4,” 70 percent are no longer with the studio. Many have departed over the course of the development of “The Last of Us Part II,” creating widespread issues as the studio barreled forward with its latest sequel."

https://www.swoknews.com/styles/the-last-of-us-developer-under-fire-for-dangerous-crunch-practices/article_ddca88f6-3987-57e3-9a3b-0ad31aa9af94.html

Nem állítólag, hanem lehet tudni konkrétan, hogy elmentek az emberek onnan.

A számítástechnika új negatív trendjei: ujtechkor.blog.hu

(#31) Bad Pritt válasza gabor7th (#30) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Te direkt linkelsz amúgy mindent is, épp csak az eredeti, legit Kotaku cikket nem? :D

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#32) gabor7th válasza Bad Pritt (#31) üzenetére


gabor7th
addikt

Annyit nem fektetek bele. Millió cikk van ugyanarról, kb. fogok egyet és berakom.

A számítástechnika új negatív trendjei: ujtechkor.blog.hu

(#33) Bad Pritt válasza gabor7th (#32) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Látszik, mert az összes kiszínezi a saját hülyeségeivel.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#34) melega válasza Bad Pritt (#33) üzenetére


melega
őstag

Te én ezt várom legjobban a Ghost of Tsushima mellett, nem nézek ezért róluk videókat.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.