Hirdetés

2024. május 14., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Graphics


Graphics
Jómunkásember

Nah... hihetetlen mértékű piaci lefedés szemtanúi lehetünk.

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#2) luy123


luy123
csendes tag

Uhh, mi van a hátulján? Tolatóradar?

Danke gut, nur anstrengend.

(#3) rolee777


rolee777
tag

Legalább a formája jó irányba halad! Szvsz.

Samsung Z Fold 4 5G, Samsung Z Flip 3 5G, Samsung Galaxy Note 10+, Honor Magicwatch 2 46mm, Huawei P30 Pro, Galaxy Tab S 8.4 LTE , Iphone Se, Vodafone Tab Prime

(#4) Graphics válasza rolee777 (#3) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Bazi nagy sebtapasz forma :D

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#5) Syl


Syl
nagyúr

Valamit kezdhetne a Samsung azokkal a gombokkal. Vagy mindhárom kerüljön a képernyőre (mint a régi táblámon - galaxy tab 8.9), vagy mindhárom legyen fizikai gomb. Ez az egy fizikai, két szenzoros baromság nekem már telefonnál se jött be (galaxy s3).

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#6) tothmaxy182


tothmaxy182
őstag

Addig jó, amíg nem tudjuk az árat... :U

Minden szavam magánvélemény!

(#7) -=ZsocC=- válasza luy123 (#2) üzenetére


-=ZsocC=-
tag

Pont azért néztem be ide.. hátha tudja valaki, mi is lehet a két kör a hátlapon :D
Lézeres, második optikával megtámogatott, pulzusmérős, ujjlenyomatolvasós kitámasztó lábak? :DDD

javíts ki nyugodtan ha tévedek! :)

(#8) djcool


djcool
tag

Remélem nem lesz annyi Samsungos marhasággal (programok) teletömve,mint az eddigi gépeim tőlük...
(nemrég váltottam Note2-ről Sony Ultra Z-re és hát ég és föld a különbség,hogy nincs minden hülyeséggel teleszemetelve az Android)

Ha kellőképppen "üres" lesz,akkor talán kivárom és nem veszek addig se LG G Pad 8.3-at....

A gyógyítás lényege, hogy úgyis elszúrjuk...

(#9) student


student
őstag

fasza tab, ez nyitni fog vagy 150ezren :U

(#10) htw


htw
tag

Az a jó hogy még a Tab pro 8.4 sem kapható itthon hivatalos forrásból.

(#11) hallerlaller


hallerlaller
addikt

Nagyon hülyén néznek ki ezek a gombok tableten.

Ja és nem stimmel a két kép, felsőn nincs előlapi hangszóró, míg az alul lévőn van, most akkor melyik az igazi.

Hisense 55U7HQ - Xiaomi 11i

(#12) Fritz Teufel


Fritz Teufel
addikt

Ez akkor most telefon vagy tablet?! Gondolom, telefon... Ha tablet, akkor nagyrészt vízszintesen használjuk, nem függőlegesen. Ezért baromság a fizikai gomb! Ne döntsék már el helyettem, hogy hogyan fogom tartani, ráadásul rosszul! Főképp tartalomfogyasztásra (szörfölés a neten, filmnézés, levelezés, chat) lenne való és néha olvasásra. Na, akkor hogy kell tartani?! Idióta Samu... nem veszek tőled addig, amíg le nem veszed a gombokat és haszálsz jobb minőségű anyagokat. A Galaxy Tab 2 10.1 hátulja nálam benyomható. Ja, hogy az nem prémium kategória volt, nos, a Note-nál is ez a helyzet! sicc!

[ Szerkesztve ]

Asus ROG Strix G513IH; Apple iPhone 14 Pro Max, Apple iPhone 13, Apple Watch Ultra, PocketBook Touch HD 2

(#13) pusszycat


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Jó vékony. A gombok idegesítenek rajta, hol lehet majd megfogni? Az a hátlap minta be ismerős nekem... :D

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat [175cm/104kg.]

(#14) bkiky01


bkiky01
senior tag

Nagyon ütős a kinézet és a hardver is, de tuti, hogy a legütősebb az ára lesz..

(#15) Syl válasza djcool (#8) üzenetére


Syl
nagyúr

>nemrég váltottam Note2-ről Sony Ultra Z-re és hát ég és föld a különbség,hogy nincs minden hülyeséggel teleszemetelve az Android
+1 :R
Galaxy SIII -> Xperia Z2

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#16) M.A.Z. válasza Syl (#5) üzenetére


M.A.Z.
aktív tag

Ugye a Honeycomb nagy újítása volt a kijelzőn lévő vezérlőgombok, kifejezetten a tábláknak, ami még az Ice Cream Sandwich-el kijötteknél is maradt, viszont a Jelly Bean-nel kiadott táblákra (Tab és Note) szépen visszapakolták őket a kijelző alá... Ki érti ezt? :F

[ Szerkesztve ]

(#17) Dilikutya válasza student (#9) üzenetére


Dilikutya
félisten

Ilyen hardverrel ez nem meglepő.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#18) Peddy789


Peddy789
őstag

nemtudom ki hogy van vele, de szerintem undorítóan néz ki

(#19) Fritz Teufel


Fritz Teufel
addikt

A hátulján a kerek izék a hangszórók. Érdekes, hogy a készüléket függőleges használatra tervezték és a hangszórók meg egymás alatt helyezkednek el, mintha a fektetett használatra számítanának. Na, akkor most hogy van ez?! Ezek ám a dizájnerek! Le velük! ;]

Asus ROG Strix G513IH; Apple iPhone 14 Pro Max, Apple iPhone 13, Apple Watch Ultra, PocketBook Touch HD 2

(#20) G-Guts válasza Fritz Teufel (#12) üzenetére


G-Guts
aktív tag

Gondolom azért is van rajta gomb, hogy utaljanak rá, hogy a tabletet függőlegesen kell tartani, mert 4:3-as lesz a képaránya, csakúgy, mint az iPad-nek.
A nagy Super Amoled képernyő biztos nem lesz majd csúnya, de pár éve is dobott már piacra ilyet a Samsung.

(#21) halkow


halkow
őstag

egész jónak tűnik már csak a titáni borítás és a sztereo hangszóró hiányzik

Alcatel onetouch idol2s the king

(#22) Fritz Teufel válasza halkow (#21) üzenetére


Fritz Teufel
addikt

Minek neked rá még plusz sztereó hangszóró? Egy pár nem elég?

Asus ROG Strix G513IH; Apple iPhone 14 Pro Max, Apple iPhone 13, Apple Watch Ultra, PocketBook Touch HD 2

(#23) C$abi


C$abi
aktív tag

Szerintem a legszebb Samsung dizájn a Wave 3 óta, valamint a Tab 7.7-nek már nagyon kellett egy érdemi utód. Várós!

(#24) Dilikutya válasza G-Guts (#20) üzenetére


Dilikutya
félisten

De nem ilyen hardverrel. A gyártók kb. évente szokták frissíteni a termékpalettát. Az Apple is.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#25) Luck Dragon

Ezekkel a gomb kiosztással még mindig nem tudtak mit kezdeni. Még mindig fáj ha ránézek.

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#26) hallerlaller


hallerlaller
addikt

Hm, lesz belőle 10"-is:

Elég furcsa szerzet, ki ér el a középső gombokat?

Ezek valahogy nem méltó utódai a tab 7.7-nek, mennyivel jobban nézett ki pedig van vagy két éves.

Hisense 55U7HQ - Xiaomi 11i

(#27) gghrtz


gghrtz
őstag

Nagyon fajin, csak elfelejthetnék már végre ezt a műbőr hátlapot, és a tableten a fizikai gombokat.

(#28) Fritz Teufel


Fritz Teufel
addikt

Éppen azt szeretem a Tab 1-2 7 és 10.1-ben, hogy a sztereó hangszórók előre néznek, amerre kell. A füleim irányába szólnak és nem a tablet hátulján valahova máshova.
Ez a Samsung részéről folyamatos mellényúlás. A Tab 2 és Note 10.1 óta nem adtak ki értelmes eszközt.

Asus ROG Strix G513IH; Apple iPhone 14 Pro Max, Apple iPhone 13, Apple Watch Ultra, PocketBook Touch HD 2

(#29) Syl válasza hallerlaller (#26) üzenetére


Syl
nagyúr

>ki ér el a középső gombokat?
A képernyőn megjelenő szoftgombokat se egyszerű elérni:

Nem értem miért szüntették meg ezt a megoldást:

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#30) Fritz Teufel válasza Syl (#29) üzenetére


Fritz Teufel
addikt

Ezt már megoldotta az LG, náluk a virtuális gombok középre, illetve jobbra vagy balra pakolhatóak, a kívánalomnak megfelelően. Sokkal használhatóbb mint a fizikai gomb. Aki meg a filmektől félti a helyet. Arra is van már megoldás az LG részéről illetve maga a Google is megoldotta. Ha megérinted a kijelzőt, megjelennek a gombok, ha nem, eltűnnek és csak a film látszik. Egyszerűen érthetetlen, hogy miért ragaszkodnak ehhez az ósdi megoldáshoz. Az meg brutális visszalépés, hogy először oldalra, majd most hátra száműzik a hangszórókat. Ott volt jó helyen, ahova rakták a Tab1 és Tab2 esetében.
Mindegy, szerencsére nem kötelező ezt megvenni. Majd a kínaiak megcsinálják jól, óccón...

Asus ROG Strix G513IH; Apple iPhone 14 Pro Max, Apple iPhone 13, Apple Watch Ultra, PocketBook Touch HD 2

(#31) halkow


halkow
őstag

nem kellene rá az a kapacitiv gomb :(

Alcatel onetouch idol2s the king

(#32) pusszycat válasza halkow (#31) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Lehet ujjlenyomat-olvasós... :U

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat [175cm/104kg.]

(#33) zsoltti válasza Syl (#5) üzenetére


zsoltti
senior tag

... mindenkinek bejött, csak neked nem. :U

(#34) gghrtz válasza zsoltti (#33) üzenetére


gghrtz
őstag

Szerintem is baromság.

(#35) tothmaxy182 válasza gghrtz (#34) üzenetére


tothmaxy182
őstag

+1

Minden szavam magánvélemény!

(#36) rolee777 válasza Graphics (#4) üzenetére


rolee777
tag

Legalább nem szappantartó.

Samsung Z Fold 4 5G, Samsung Z Flip 3 5G, Samsung Galaxy Note 10+, Honor Magicwatch 2 46mm, Huawei P30 Pro, Galaxy Tab S 8.4 LTE , Iphone Se, Vodafone Tab Prime

(#37) ucli válasza luy123 (#2) üzenetére


ucli
senior tag

Lehet,hogy BSI szenzor, de ha az jó hülyék,mert elég abból egy is
bár ez csamcsung minőség,akkor viszont több is kellene ;]

(#38) hallerlaller válasza Syl (#29) üzenetére


hallerlaller
addikt

Na ez igaz, ez a megoldás csak 7-8" ig kényelmes.

Hisense 55U7HQ - Xiaomi 11i

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.