Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) m@xsys


m@xsys
senior tag

Nem rossz, tetszik a Samu hátlapja.

(#2) geri|


geri|
aktív tag

szerintem is tetszetős

LiveStrong

(#3) Criton


Criton
veterán

elég durva kis ketyere :R

(#4) LA_COSTE


LA_COSTE
senior tag

A kijelző nagyon szép, elég szembetűnő a különbség. Arra a 159k-ra kíváncsi leszek, de még mindig nagyon magas. :(((

(#5) Lotusomega


Lotusomega
senior tag

Samsungon az a kameranyílás nem emélekzteti férfi társaimat valamire? :DD És nem a renault-ra gondolok :DDD

(#6) Wajk


Wajk
addikt

jól "hangzik", de remélem a többi készüléken maxira vették a fényerőt...
az ilyen fejlesztéseket szeretem, hasznosabb mint a felbontások hajhászása...

iPhone 13 Mini 256GB | RT-AC65P - SWRT B5.1.7 - M3 2TB

(#7) Magnum_


Magnum_
nagyúr

nekem külsőre nem tetszik

I humbly and respectfully decline™

(#8) LA_COSTE válasza Lotusomega (#5) üzenetére


LA_COSTE
senior tag

Márpedig arra emlékeztet. :D

(#9) GALARDO


GALARDO
addikt

Gyönyörű! :C

How would I describe myself? Three words: hard working, alpha male, jackhammer....merciless...insatiable. by: DS

(#10) aramis00 válasza Lotusomega (#5) üzenetére


aramis00
tag

hiihihihi
"éhes disznyó makkal", ugyebár :D:D:D. De ott a pont!

Ami viszont ide vág: Én a kamerát keveslem, egy még meg sem jelent csúcs telefontól többet várnék. Mondjuk olyat, mint a HTC EVO 4G-n!

[ Szerkesztve ]

Okos vagy, ha csak a felét hiszed el annak, amit hallasz. Zseniális, ha tudod, melyik felét.

(#11) T.Peter


T.Peter
őstag

Én azt nem értem, hogy miért nincs benne segédfény.

Amúgy valaki valamit tud a samsung slate-ről? Én csak ennyit találtam róla.

(#12) fairi válasza aramis00 (#10) üzenetére


fairi
addikt

okostelefon nem fényképezőgép,lehet nem androidnak tartogatja hogy ő legyen a csúcsfényképzős modell..

ahogy ismerem a samsung kameraminőséget könnyen lehet köröket fog rávágni htc-re képminőségben...

(#13) stewe780


stewe780
őstag

A kijelzőket aztán marha jól össze lehet vetni, ha nem ugyanazt a fotót rakják rá.

A naplementésnél például a samsungon még láthatóan vakít a lemenő nap fénye a horizonton, a htc-n már sehol sincs a nap.

[ Szerkesztve ]

A bug addig bug amíg nem dokumentálják, onnantól feature.

(#14) Wajk válasza stewe780 (#13) üzenetére


Wajk
addikt

látod miket nem tud az új AMO-Led :))

iPhone 13 Mini 256GB | RT-AC65P - SWRT B5.1.7 - M3 2TB

(#15) T.Peter válasza stewe780 (#13) üzenetére


T.Peter
őstag

Szerintem a HTC-n is vakít, csak az alsó szürke sávtól nem látni.

(#16) HardRic


HardRic
addikt

Jól néz ki, kivéve a középső gombot, az olyan snassz.Super AMOLED powaa!

Nagyon szép az új mobilarena!

(#17) plus44


plus44
veterán

Zavar ez a fényes műanyag borítás. Nagy kijelző, tiszta maszat lesz 3 percen belül, ami majdnem mindenhol így van (ami műanyag), de ez erre hatványozottan igaz.

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#18) keIdor


keIdor
titán

Gyönyörű mindkettő telefon.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#19) aramis00 válasza fairi (#12) üzenetére


aramis00
tag

Egyértelmű, nem fényképezőnek vesz ilyet az ember. Csak ha más tud belerakni jobbat, fel kéne venni vele a versenyt! Amúgy nekem sem a fényképező a lényeg, még. E71-em van, az csak 3MP!
De egyre inkább átalakulnak a szokásaim, és jobb lenne ezért egy igazi fullos összvér gép. Most ha messzebbre indulok már csak a fényképező és a telefon van nálam, lévén ott a GPS a telóban. De mégjobb lenne, ha egy akár csak 5MP-es, de igazán jó minőségű fényképező is lenne egyben, mondjuk 720p videós. Most még nem vágyom optikai zoomra sem. Bár egy 2-3x-ost sem lenne nehéz megoldaniuk szerinem ilyen méretben.

Okos vagy, ha csak a felét hiszed el annak, amit hallasz. Zseniális, ha tudod, melyik felét.

(#20) AS


AS
félisten

Ez a 5 megapixels kamera tud HD videót felvenni 30 fps el.
Samsung irta is hogy ez a 5 megapixeles modul nagyon jó minőséget fog hozni. :)

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#21) fairi válasza aramis00 (#19) üzenetére


fairi
addikt

"Csak ha más tud belerakni jobbat, fel kéne venni vele a versenyt! "
ezt a készüléket nem kamerával akar versenyezni hanem procival,kijelzővel,videolejátszás-felvétellel....

"De mégjobb lenne, ha egy akár csak 5MP-es, de igazán jó minőségű fényképező is lenne egyben, mondjuk 720p videós."

ebbe a készülékbe benne van..
5MP és 720p videó..
nem 8 vagy 12,de sokat nem oszt és szoroz,monitorméretben ami max 2 MP(ha fullHD-d) nincs baj...

"Bár egy 2-3x-ost sem lenne nehéz megoldaniuk szerinem ilyen méretben."
10 mm-ben és többi kiterjedés még elfogadható legyen ,és benne legyen minden?
majd talán jövőre,de lehet symbianos készülékre tartogatják ezt akamera dolgot,vagy egy bada OS-esre....

max egy kritika jogos,egy vacak led elfért volna...zseblámpának tök jó lett volna

(#22) fairi


fairi
addikt

RAM-mal mi a helyzet????

mennyi lesz?
256? 512? vagy kettő közt?

(#23) Dare2Live válasza fairi (#22) üzenetére


Dare2Live
nagyúr

512. csúnya lenne ezalatt lenne....

amúgy kár, hogy se led, se egyel nagyobb kamera. bár az alap 5mps kamerák is türhetőek.

[ Szerkesztve ]

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#25) 8nemesis8 válasza LA_COSTE (#4) üzenetére


8nemesis8
veterán

Hát igen, itthon meg még számolhatsz is rá bőven. :(
Kb. hasonló árazással jön ki, mint az átlagos okostelefonok.

(#26) aramis00 válasza fairi (#21) üzenetére


aramis00
tag

1. Értem.
2. Köszi, nem jártam utána, de ezexerint ez (is már) 720p-s, és akkor ez elég lehet most a piacnak.
3. Ahogy írtam is, szerintem az a jövő, hogy minden 1-ben legyen, lehetőleg elég jó minőségben. A profi cuccok úgyis mindig külön-külön lesznek elérhetők. Mert mint tudjuk: "ami mindenre jó, semmire sem jó igazán", hogy így fejezzem ki magam.
A magam szintjén elfogadok egy "kisebb" felbontású kamerát, viszont akkor az igazán jó kell legyen.

Ill. ha már video lejátszás-felvételt említetted, azt kihagytam a gondolatmenetből, hogy:
és egyben médialejátszó funkciói is legyenek a telónak. (Jó minőségű mp3, TV kimenet, ilyenekre gondolok). pl. Hogy ha már felvetted a 720p videót, le is tudd játszani olyan kijelzőn(TV-n), amin látszik a minőség különbség! De gondolom benne van.

Okos vagy, ha csak a felét hiszed el annak, amit hallasz. Zseniális, ha tudod, melyik felét.

(#27) AS válasza aramis00 (#26) üzenetére


AS
félisten

Persze simán viszi a HD videókat is , söt MKV-t is viszi :)

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#28) aramis00 válasza AS (#27) üzenetére


aramis00
tag

Tudod, hogy nem úgy értettem!
De nem rossz az ötleted :)

Okos vagy, ha csak a felét hiszed el annak, amit hallasz. Zseniális, ha tudod, melyik felét.

(#29) AS válasza aramis00 (#28) üzenetére


AS
félisten

Amit írtál az mind benne van.. :)

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#30) DonkCorleone


DonkCorleone
csendes tag

Basszus!
Nagyon ütős ez a Samu csak hát ha jól látom nagyobb terjedelmű mint a HD2!!??:)

(#31) tariattila


tariattila
veterán

ezek a samsungok mindig nagyon ütőképesen néznek ki a beharangozókban de utána jönnek a tesztek és a hibák majd pedig a kezelőfelület lehúzása...
remélem ennyi pénzért már oda lehet állítani egy HTC mellé kezelhetőségben... :F

(#32) fairi válasza Dare2Live (#23) üzenetére


fairi
addikt

akár lehet ezalatt is,vmi tuti infó van?
nagyon hallgatnak róla...

(#33) fairi válasza AS (#27) üzenetére


fairi
addikt

de nincs miniHDMI kimenet...
igaz akkor mi lenne a galaxy S2-ben:)

(#34) Robin2hood


Robin2hood
csendes tag

Az oké,hogy az oldal külalakja megújult,de a Samsung i8520 tesztjét nem találom.Szeretném ujra megnézni.
:K :K

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.