Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) TeeBee73


TeeBee73
addikt

Jók ezek az új SSD-k, csak a garanciát keveslem. Az enyémre februárban, 120 hónap kiskergaranciát adtak. Lassabb, de ha 8 év múlva döglik be, akkor is csak az oprendszerem szállt el. Gondolom, ezeket nem sokkal könnyebb javítani, mint cserélni. (Laikus hozzáállással).

"4Z 1N73LL1G3NC14 4 V4L70Z45H0Z V4L0 4LK4LM4ZK0D45 K3P3553G3" -573PH3N H4WK1NG

(#2) AXisBOLD


AXisBOLD
addikt

azért ne vicceljünk már. a SanDisk Cruzer Blade már jó ideje kapható itthon is. tévedés úgy beharangozni mint újdonság.

Aurea mediocritas

(#3) nuke7


nuke7
veterán

15-tól 78 dolláros terjed.
parancsolsz..? :U
esetleg 15-től 78 dollárig terjed?

https://youtube.com/user/nuke7

(#4) zazahoho válasza TeeBee73 (#1) üzenetére


zazahoho
őstag

Ezeknek a javítás módja a zúzda :D ill.az újrahasznosítás.pü ben elküldenéd hol adtak 10évet rá :R

Az idő nem magnószalag, amit oda-vissza lehet tekerni. (...) Az idő itt van. Használd ki.

(#5) WildBoarTeam válasza nuke7 (#3) üzenetére


WildBoarTeam
aktív tag

Én is ezt szúrtam ki.

Amúgy kíváncsi lennék mondjuk egy 480-as árára, bár kétlem, hogy ezeknek az ára rohamosan csökkenne a közeljövőben.

blabla

(#6) leslieke


leslieke
Jómunkásember

Majd ha olcsóbbak lesznek, akkor veszek. Addig nincs értelme.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#7) leslieke válasza TeeBee73 (#1) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

A kisker garancia a nem egyenlő a bolti garival? Vagy ez valami újfajta garancia?

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#8) Tolkarius


Tolkarius
tag

Lassan már tényleg be kéne fektetni egy SSD be... csak az a pénz :(

(#9) leslieke válasza Tolkarius (#8) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Erre várok én is, egy kis vagy inkább nagyobb áresésre. :)

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.