Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#25) bteebi válasza VaniliásRönk (#22) üzenetére


bteebi
veterán

Az is megoldható, hogy induláskor eleve ne pörögjenek fel, csak akkor, ha (szoftveresen) akarom? Mert ami (tudtommal) a legtöbbet árt egy winchesternek - a használat mellett persze :DDD -, az a felpörgés.

Nem vagyok amúgy lenyűgözve ettől az "innovációtól". Sajnos nem tudhatom - mint ahogy mások se -, hogy hogyan áll valójában a HAMR fejlesztése, de szerintem simán megállapodtak a háttérben, hogy ráérnek még pár évet a bevezetésével. Minek kellene 8-10 terás HDD-ket piacra dobniuk, hogy lenyomják a saját áraikat? Addig, amíg az SSD adattárolásra nem ellenfél, nem kell semmivel sem előrukkolniuk - a konkurencia nem nagyon fenyeget :DDD. Ha nagyon leesne az eladás, majd max. lesz egy árvíz/tűzvész/földrengés/fokozódó üvegházhatás... :U

#19: Nekem szinte csak Samsungjaim voltak, pár méretből több is: 120, 160, 200, 250, 300, 320, 500, 640 GB, 1-1,5-2 TB, és azért némelyikkel volt probléma. Konkrétan azt hiszem kettő ment tönkre, a 640 gigás és az egyik 1 terás. Ettől függetlenül szeret(t)em őket, mert gyakorlatilag mindig azok voltak a legolcsóbbak, és elég halkak/gyorsak is voltak.

[ Szerkesztve ]

Cancel all my meetings. Someone is wrong on the Internet.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.