Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) lenox


lenox
veterán

Es ez legalis amugy?

(#2) TeeBee73


TeeBee73
addikt

Jesszus. PC-n utoljára a Cadillacs&Dinosaurs-t nyomtam emulátorral. Most az is gyorsult? :DDD

"4Z 1N73LL1G3NC14 4 V4L70Z45H0Z V4L0 4LK4LM4ZK0D45 K3P3553G3" -573PH3N H4WK1NG

(#3) twollah1976 válasza lenox (#1) üzenetére


twollah1976
őstag

Legális ha van hozzá eredeti ROM-od amit az eredeti Nintendo konzolról szedtél le és van eredeti játékod is.

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#4) teser


teser
csendes tag

teljesen korrekten megy, bár sebbességileg korábban se volt gondom

(#5) oriic válasza lenox (#1) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Az emulátorok sosem voltak illegálisak. A játékokat meg ugye a usernek kell beszereznie.

Live-Die-Respawn

(#6) Puma K válasza teser (#4) üzenetére


Puma K
veterán

Jaja csak kellett egy jó Dolphin konfig, meg megfelelő hardver azaz valami fizikai 4 magos Intel proci 3Ghz környékén, 8GB RAM és dedikált VGA-ból is egy közép, közép-alsó (van ilyen kategória egyáltalán? :DDD ) VGA minimum 1GB VRAM-al és sok játék jól megy már most is Win7 DX11 alól.

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#7) quailstorm válasza lenox (#1) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Ha beteszem a gyári GameCube DVD-t a meghajtóba akkor működik vele, és ez csak az emulátor, semmi más. Szóval legális.
Amúgy meg járnak lefelé a licenszek, beszerezhetetlen, kb. a kutya se törődik vele, hogy fenn van a neten.
Romstation például elég komolyan épít a warezra...
Kizárólag Japán nyelven elérhető játékokat nehéz megszerezni. Jómagam meg tudtam menteni párat, de sajna a világörökség Megauploadon való megőrzése nem volt jó ötlet...

(#6) Puma K: igen, már az én 4magos Core2Quadomon is korrekt elég sok játék, főleg az egyszerűbbek.

[ Szerkesztve ]

(#8) Crytek


Crytek
veterán

Silent Hill: Shattered Memories és a Donkey Kong-ok érdekelnének csak ha rendesen futnak majd emulátorral.

Next PC Upgrade: 2022

(#9) Alchemist válasza Puma K (#6) üzenetére


Alchemist
addikt

Tudtommal a Dolphin csak 2 magot használ (lehetőleg magas órajelen), viszont nem kell hozzá high-end GPU. Ezért nem ártana tudni arról, hogy milyen CPU-s háttérrel jött elő a DX12-es javulás.

Éppen olvasok egy érdekes könyvet az antigravitációról... képtelen vagyok lerakni.

(#10) myckie2 válasza quailstorm (#7) üzenetére


myckie2
őstag

Igaz, hogy sok illegális dolog volt a Megauplodon, de tényleg sajnálatos az a rengeteg múltbeli dolog ami vele együtt odaveszett... :(

(#11) Puma K válasza Alchemist (#9) üzenetére


Puma K
veterán

Én most meg nem mondom neked, mert nem használom, de pajtásnak mióta összeraktam i5-4460-al a gépét azóta vígan Dolphin-ozik kedvenc régi játékaival jobb grafikán. Csak kellett egy jó beállítást keresni a neten, mert alapból nem úgy fut ahogy az elvárható lenne, és vannak hang problémák is, de szerencsére van mindenre beállítás és így minden gond megszűnt.

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#12) RyanGiggs


RyanGiggs
őstag

Na egy ilyen jó DX12-es emu kéne PS3-ra vagy X360-ra!
Az várható valamikor? (Inkább az utóbbi érdekelne)

(#13) anulu válasza RyanGiggs (#12) üzenetére


anulu
félisten

PS3-as készül.

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#14) oriic válasza RyanGiggs (#12) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

(#15) Crytek válasza oriic (#14) üzenetére


Crytek
veterán

Olyan game-eket tesztelnek amik alapból van pc-re.
Biztos van értelme ,de én nem vélem felfedezni. :W

[ Szerkesztve ]

Next PC Upgrade: 2022

(#16) Dilikutya válasza Crytek (#15) üzenetére


Dilikutya
félisten

Teljesen mindegy az emulátornak, mit tesztelnek, nem plusz munka. Igaz, semmi értelme Dolphin-on játszani valamit, ami alapból van PC-re.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#17) oriic válasza Crytek (#15) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Nem tök mindegy, hogy mivel tesztelik a fejlesztést?

Live-Die-Respawn

(#18) Crytek válasza oriic (#17) üzenetére


Crytek
veterán

Számomra nem.Mert ezeket 100%hogy senki se fogja emulatorral játszani ,mert vannak pcre.

Next PC Upgrade: 2022

(#19) oriic válasza Crytek (#18) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Ez senkit nem érdekel.(mármint a fejlesztők közül) Az emulátor stabilitását, és működését tesztelik, ahhoz meg tök mindegy milyen játékkal próbálják, a lényeg hogy működjön.

Ha az érdekel, hogy egy játék megy-e ezzel az emulátorral, írd be a nevét YouTube-ra, és írd mellé hogy Xenia. Ha van videó belőle, meg fogod találni.

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#20) Crytek válasza oriic (#19) üzenetére


Crytek
veterán

Van xbox 360-an ami érdekel game és nincs pcre mind megvan oda.

Next PC Upgrade: 2022

(#21) anulu válasza oriic (#14) üzenetére


anulu
félisten

ez jó, köszi a tippet! :)

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#22) Komplikato


Komplikato
veterán

Na akkor kipróbálom, az előző verziókban lévő DX12-es leképező nekem GCN 1.1 kártyán kemény kockásodást hozott. Azért az a nem semmi az emuláció, hogy sok régi GC játékhoz komplett high textúra pack van, de van olyan is, ahol a modellek is cserélhetőek. Ilyen apróságokról nem beszélve, hogy tud sztereó 3D-t amit az eredeti konzol nem. :D

"Figyelj arra, aki keresi az igazságot és őrizkedj attól, aki hirdeti: megtalálta." - (André Gide)

(#23) asaca válasza Komplikato (#22) üzenetére


asaca
tag

A 3d Mario Galaxy alatt nagyon ott van :)

BF3: aSaca-Hun

(#24) idegen lény válasza asaca (#23) üzenetére


idegen lény
őstag

téves

[ Szerkesztve ]

AVerMedia Game Capture HD C281 játékfelvevő olcsón eladó! Xbox360, PS3 és Wii játékokhoz! Pesten házhoz viszem!

(#25) idegen lény


idegen lény
őstag

Ez szinte hihetetlen, de minek, amikor a Wii-m lejátssza a GameCube-lemezeket is?

AVerMedia Game Capture HD C281 játékfelvevő olcsón eladó! Xbox360, PS3 és Wii játékokhoz! Pesten házhoz viszem!

(#26) Memora válasza idegen lény (#25) üzenetére


Memora
senior tag

"Ez szinte hihetetlen, de minek, amikor a Wii-m lejátssza a GameCube-lemezeket is?"
HD-ben? Na ugye! :U

Fancy quote placeholder

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.