Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#20) codnameLeon válasza wikings2 (#19) üzenetére


codnameLeon
csendes tag

Én nem nevezném a 4 -5 se bukásnak . Ős fanoknak lehet nem tetszik , de azt is vedd figyelembe , hogy attól nem rossz , hogy más embereket célzott meg . Azokat akik könnyebben ijednek meg kevésbé szeretnek félni . Én személy szerint nagyon kedveltem a 4. részt pedig pc-n valami iszonyat otvar portal játszottam olyan rossz volt az irányítás hogy bár lehetet szerezni egy módot hogy egérel játszhas mivel tele volt ilyen gomb kombinációkkal amik miatt folyton kellett a billentyűzet ezért még így is élveztem . Szerintem eltalálták a 4 et mert új volt az 5 el az volt a gond , hogy coop és ez elrontotta eléggé , bár megvolt ennek is az előnyei én azt is kitoltam párszor ennek hála . Én nem nevezném bukásnak egyik részt se , lehet mentek le minőségbe ,de valjuk meg a nagyon jó játékokba tartoztak régen most az igen jó ba . Én látom esélyét , hogy ez jó rész lesz aztán meglátjuk , lehet bebukik mint az FF 13 ( mekkora csalódás nekem így széria rajongónak ... ) .

Kamikaze_Hun nagyon kinevetteti magát itt a hazugságaiban érdemes megnézni :) http://hardverapro.hu/apro/homefront_3/hsz_1-50.html

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.