Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Crytek


Crytek
veterán

Remélem majd jön pc-re is!

Next PC Upgrade: 2022

(#2) heihachi válasza Crytek (#1) üzenetére


heihachi
addikt

Reméljük jobb lesz, mint az 5 :D

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

(#3) dunc válasza heihachi (#2) üzenetére


dunc
nagyúr

Reméljük zombis lesz.

(#4) fasirTTT válasza dunc (#3) üzenetére


fasirTTT
őstag

Reméljük lesz benne Coop.

(#5) blazsey2 válasza dunc (#3) üzenetére


blazsey2
senior tag

+1

PSN ID:blazseydr

(#6) ProEvoFan válasza Crytek (#1) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Úgy legyen!
Bár nekem a 5. része nagyon nem tetszett, nem tudtam megbarátkozni az irányítással, menet közben nem tudtál lőni, csak ha megálltál...szerintem ez nagyon gáz volt.

[ Szerkesztve ]

(#7) hazai


hazai
tag

én várom remélem megnyeri a tetszésemet! :C

Nézz szét a termékeim közt http://hardverapro.hu/aprok/keres.php?suser=hazai&sival=&sctyid=&scmpid=&ssell=

(#8) dunc válasza ProEvoFan (#6) üzenetére


dunc
nagyúr

Az összes résznek pontosan olyan volt az irányítása. Semmi gond nem volt vele,csupán nem kellet volna akciójátékot csinálni egy kiváló túlélő horrorjátékból !

(#9) Szeg007 válasza ProEvoFan (#6) üzenetére


Szeg007
csendes tag

Az összes Resident Evil játék igy müködött....

(#10) kenwood3 válasza Crytek (#1) üzenetére


kenwood3
őstag

+1
nekem bejött az 5 is :K

Mi az az ekezet dragasag??

(#11) heihachi válasza Szeg007 (#9) üzenetére


heihachi
addikt

Csak akkor még nem akció játékok voltak, hanem túlélő horrorok, és ott ez megfelelő volt. Egy akció játékban, amilyen az 5 is ez szar megoldás.

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

(#12) Crytek válasza kenwood3 (#10) üzenetére


Crytek
veterán

Az 5 nagyon jó volt bele is raktam vagy 7 végigjátszást!Csak már uncsi volt a fullos fegyverekkel 2 óra alatt végigvinni :D

Next PC Upgrade: 2022

(#13) olbaidhun válasza Crytek (#1) üzenetére


olbaidhun
őstag

#1, #4 +1 coop, pc verzió szempont, ha a sztori engedi! ;]

7o/638-9O93 ► Telón érsz el leghamarabb \_(ツ)_/

(#14) ProEvoFan válasza Szeg007 (#9) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Tudom.De az 5. rész egy akció játék lett, nem az a tipikus Resident Evil.Ha már ennyit újítottak, akkor erre is oda lehetett volna figyelni.

(#15) Mr.Csizmás


Mr.Csizmás
félisten

reméljük nem lesz se parasztlázadás (á'la dózsa - resi 4), se nem ku-klux klán favorit (resi5)....idiot konzol lobby...visszatérhetnének az 1-2-3-CVX által kijelölt stílushoz.

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#16) ch003067 válasza dunc (#3) üzenetére


ch003067
addikt

Igaz :DDD
Még a 4. rész csak csak elment bár már abban sem voltam zombik, az 5. részben nagyon csalódtam.

Valami nagyon pörgős gammát kellene csinálniuk. ...szerintem.

(#17) - = Zk = -


- = Zk = -
félisten

remélem, elzártam a gázt! :C

meglessük, mil esz ez:))

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#18) robotjatek


robotjatek
tag

Remélem visszatérnek a gyökerekhez, vagy legalább közelítenek feléjük, különben felejtős

(#19) wikings2


wikings2
őstag

Amiben van Racoon City az rossz nem lehet.
Felejtsük el az utolsó 2 bukást és térjünk vissza a jó kis 2-3 zero és egyéb eltalált részekhez :)
Nem olvastam a cikket el teljes részletességében mert nincs időm, de ez Capcom gyártmány lesz?

Talán én is Pest vagyok... Pest a pestiségem. Pest,hogy rég Pesten lakok, s nem lettem pesti mégsem.

(#20) codnameLeon válasza wikings2 (#19) üzenetére


codnameLeon
csendes tag

Én nem nevezném a 4 -5 se bukásnak . Ős fanoknak lehet nem tetszik , de azt is vedd figyelembe , hogy attól nem rossz , hogy más embereket célzott meg . Azokat akik könnyebben ijednek meg kevésbé szeretnek félni . Én személy szerint nagyon kedveltem a 4. részt pedig pc-n valami iszonyat otvar portal játszottam olyan rossz volt az irányítás hogy bár lehetet szerezni egy módot hogy egérel játszhas mivel tele volt ilyen gomb kombinációkkal amik miatt folyton kellett a billentyűzet ezért még így is élveztem . Szerintem eltalálták a 4 et mert új volt az 5 el az volt a gond , hogy coop és ez elrontotta eléggé , bár megvolt ennek is az előnyei én azt is kitoltam párszor ennek hála . Én nem nevezném bukásnak egyik részt se , lehet mentek le minőségbe ,de valjuk meg a nagyon jó játékokba tartoztak régen most az igen jó ba . Én látom esélyét , hogy ez jó rész lesz aztán meglátjuk , lehet bebukik mint az FF 13 ( mekkora csalódás nekem így széria rajongónak ... ) .

Kamikaze_Hun nagyon kinevetteti magát itt a hazugságaiban érdemes megnézni :) http://hardverapro.hu/apro/homefront_3/hsz_1-50.html

(#21) robogo81


robogo81
aktív tag

Szeretem a Resit én is,a 4-5 az elment az akció irányába,de ez is jó(nekem).
Valamilyen szinten visszatérhetnének,az első 3 + CVX által nyújtott túlélő-horror felé.
Én örülnék annak is ha a 2-3 meg a Veronica X-nek is lenne egy jó feldolgozása,mint az elsőnek,persze a kornak megfelelő grafikával.
Mondjuk a 4 is átirat volt,az összes kiadás közzül a legrondább,gamecubon a legszebb,de így is végigjátszottam jópárszor.
A 4-hez az összes hivatalos és rajongói textura packot felraktam(táj,fegyver,karakter,hangok),így már nagyot ütött a játék kinézete.
Az irányításhoz meg van gémpadom,igy viszonylag jobban irányítható.

redmi note 8 . psn:robert_warior

(#22) satee76 válasza Mr.Csizmás (#15) üzenetére


satee76
aktív tag

Persze... meg még esetleg rögzített kamerás terek...minek is a 3D....Szerintem az 5 is zsír volt. Nyilván már más, de hát a régi részeket visszasírókkal ellenben a játék fejlődött (na ezért most szétszedtek)...követte a kor követelményeit. Hisz konzolra készült. Mint a legelső is. Ennyit a konzol lobbyról...

(#23) dunc válasza satee76 (#22) üzenetére


dunc
nagyúr

Nem a grafikával volt gond,vagy a 3D vel,hanem egyszerűen a story lett egy rakat sz@r,és az ellenfelek ,meg a parázás,hogy minden lőszernek meg volt a helye....és a négy az volt az igazi hulladék ! Ez egy fasza írás a 4 ről.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.