Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) YASKATIR


YASKATIR
aktív tag

December 17-ig, nem 15-ig lesz ez a mod jatszhato, egyebkent mar van peticio a redditen a mod megtartasara, szoval van ra esely, hogy maradni fog (vagy kis szunet utan kerul vissza), mivel a fejlesztos hallgatnak a kozossegre. Tobbek kozt a bokor is ezert kerult be

[ Szerkesztve ]

(#2) oriic válasza YASKATIR (#1) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Köszi. Kíváncsi vagyok lesz-e bármi eredménye ennek.

Live-Die-Respawn

(#3) Raysen623


Raysen623
addikt

Kipróbáltam PS4-en, de amint földet értem és elkezdtem fegyver után kutatni, már lőttek is agyon hátulról... Ekkor léptem ki a játékból...nem az én világom.

A MÁV-nak öt ellensége van: a négy évszak, meg az utasok.

(#4) YASKATIR válasza YASKATIR (#1) üzenetére


YASKATIR
aktív tag

Kieg.: Most nezem, hogy ez az egesz 50v50 dolog is egy reddit post miatt kerult be

(#5) HELLAFLUSH válasza Raysen623 (#3) üzenetére


HELLAFLUSH
őstag

én is ugyan így tettem 1óra játék után :)

(#6) Sanchez638


Sanchez638
addikt

Nah igen, kipróbáltam és kb fél óra-1óra után le is töröltem mert baromi unalmas lett.

Utalásnál mindig írj tárgyat. Számom az adatlapomon. Privát számot nem veszek fel!

(#7) fornettisuti válasza Sanchez638 (#6) üzenetére


fornettisuti
veterán

+1

iPhone 13 - Apple Watch Series 7 - LG 65” QNED - Ryzen7 5800X - MSI RTX 3070 - 32GB Kingston HyperX Predator - 34" Iiyama - Redragon Surara Pro - A4Tech X7 - Voopoo Argus MT - Voopoo Argus Pod

(#8) YASKATIR


YASKATIR
aktív tag

Hogyan lehet a fortnite unalmas? Ha nem valami baromi kietlen helyre ugrasz direkt, akkor vegig porog a jatek. Konkretan a BF4-ben volt utoljara ilyen

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.