Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) - = Zk = -


- = Zk = -
félisten

ha olyan "remekbeszabott" lesz a harcrendszere, mint a DarkSouls-ban vagy a Sekiro-ban, akkor részemről jobb kézzel bal váll fölött fogom kib@szni a kukába...

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#2) b.


b.
félisten

Jónak néz ki, most hallok róla először. örülök a hírnek, ki fogom próbálni. :K

[ Szerkesztve ]

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#3) Xaels válasza b. (#2) üzenetére


Xaels
félisten

PS Store-ban 12,5k az ára. Én követem őket és nem jelentkeztek olyan régen, május végén adtak ki egy 2 órás dev gameplay-t [link]

(#1) - = Zk = - lesznek benne olyan elemek mint a Souls játékokban és nem lehet majd ész nélkül darálni, de messze nem Soulsborne vagy Sekiro nehézségű leaz.

[ Szerkesztve ]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#4) b. válasza Xaels (#3) üzenetére


b.
félisten

Köszi, teljesen belemerültem a videóba. nagyon tetszik, nem is értem hogy miért maradt ki. Ezt megveszem. :K

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#5) Kvelstadt válasza Xaels (#3) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Pont azt néztem hogy nem teljes áru lesz ami tök jó mert amit látok az még mindig tetszik!

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#6) Xaels válasza Kvelstadt (#5) üzenetére


Xaels
félisten

Szerintem fizukor elő is fogom rendelni a Wolfensteinnel együtt, ráadásul az előrendelők kapnak is pár bónuszt:
Pre-order and receive the following:
- Guaranteed VIP Preview Weekend access
- Three exclusive character armors
- A survival pack full of weapon crafting materials, medical supplies, and a temporary XP boost
- An exclusive theme

A látványvilág miatt a témára kifejezetten kíváncsi vagyok. Van egy sajátságos atmoszférája és amiket mutogattak eddig is eléggé rendben voltak, nem tűnik nagyon bugosnak sem.

[ Szerkesztve ]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#7) Tian66 válasza - = Zk = - (#1) üzenetére


Tian66
senior tag

A Dark Souls 3 harcrendszere tökéletes, ha nem éreztél rá az nem a game hibája. Közel 800 órát tettem bele, nem a levegőbe beszélek. :)
Ettől még kidobhatod, de inkább adj neki időt. Meghálálja.

[ Szerkesztve ]

(#8) - = Zk = - válasza Tian66 (#7) üzenetére


- = Zk = -
félisten

én sokmindennek adok időt, mielőtt "ócsárolom"... lenézni sose fogom, csak elkönyvelem 35+ évesen már nem nekem valók az effélék... :B
persze, túl egyszerű se legyen, de túl idegesítő se...
egyetlen igazán nagy rage emlékem, az a Remember Me volt.... na ott kapott a bill sokmindent.... főleg cserét :DDD

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#9) Tian66 válasza - = Zk = - (#8) üzenetére


Tian66
senior tag

Én már közelebb vagyok az 50-hez mint a 40-hez és nekem se első nekifutásra lett élvezetes a játék.
Viszont hihetetlen mélység van benne amiért megérte újra nekifogni. ☺️
Törött perifériákról pedig én is be tudok számolni más játékok miatt 😂😂😂

(#10) b. válasza Tian66 (#9) üzenetére


b.
félisten

Nekem az utolsó ilyen földhöz vágást egy xbox joy bánta az Ori and the Blind Forest közben. DE azért az egyik kedvenc játékom csak így drága volt, hogy egy Halo limited edition joy is hozzáment az árához :D

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.