Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Wlac


Wlac
Ármester

Pont a napokban vittem végig PS3-on. Jó játék, de konzolon el kell neki a remaster.

“The wha-"

(#2) ldave


ldave
félisten

Örülök neki, igaz megvan PS3-ra, de egyike azoknak a játékoknak, amiknek többször is nekiálltam, mert érdekelt, de aztán valamiért mégsem merültem el benne úgy igazán. Hasonlóan járt nálam a Dragon's Dogma, valamikor ahhoz is szeretnék visszatérni.

A Slime draws near! Command?

(#3) menpee


menpee
aktív tag

Az első pár óra nagyon élvezetes volt, utána viszont szinte üres a világ. Kiadás után azonnal játszottam, amikor még balance gondok is voltak dögivel, például az első, lvl 6-on összeszedett set olyan bónuszokat adott, hogy abban fejeztem be a játékot.

,,Piracy is almost always a service problem and not a pricing problem." - Gabe Newell

(#4) Wlac


Wlac
Ármester

Hát igen, nem egy Dragon Age: Origins, már ami a behúzást illeti. Jól ki van egyébként találva a játék, főleg a harcrendszerét szerettem.

A PS3-as változatnak két baja van: egyrészt főleg az endgame környékén nagyon leesik az FPS, és emiatt alig veszi be a lenyomott gombokat (egy szélvihar elől történő dodge-nál ez probléma), másrészt a DLC-k még mindig az eredeti árukon mennek, és egy tizenéves játék kiegészítőiért nem biztos, hogy ki akarja fizetni az ember a játék árának a sokszorosát.

Ha kapunk egy igazi remastered játékot, minden DLC-vel, stabil FPS-sel és megnövekedett látótávval, akkor tuti ráugrok ismét.

“The wha-"

(#6) yericho800


yericho800
aktív tag

nagyon jó mmo lehetett volna ha nem buszják el...! :K
várom a remastert :))

R5 3600 4,2ghz -2x16gb tridentz neo 3600mhz - 3060ti ftw3 ultra

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.