Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) elithun


elithun
őstag

Az Assassin's Creed 3 azért igen menő lezárása lenne az UBI30-nak! :))

„Minden egyes tapasztalat közelebb visz a megértéshez.”

(#2) Dilikutya


Dilikutya
félisten

Rayman Classic nem ingyenes eleve? Van benne IAP. Bár tudom, sok alapból fizetősben is van.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#3) bepken


bepken
veterán

az a "300 games Giveaway" se semmi szerintem...bár most, hogy így nyilvánosságra hozták ezt a listát, kb esélytelen kategória lesz kismillió ember közül "elsőnek" lenni :)

╔═══════ "Csak egy visszatérés létezik és az nem a királyé...hanem a JEDIÉ!" ═════╗ ╚════════════════ Xiaomi Mi A1 ═════ Huawei Nova 5T ═════════════╝

(#4) scyllafren


scyllafren
senior tag

A Rayman jatek mobilon reklamos, fizetni kell a reklammentessegert, ergo toroltem. Ha nem kpees Ubi ideadni normalisan, akkor ne is lasson egy fillert se a reklamokbol.

(#5) elithun válasza scyllafren (#4) üzenetére


elithun
őstag

Ez kicsit fura volt. Szóval lényegében ingyen fejlesszenek neked? :D

„Minden egyes tapasztalat közelebb visz a megértéshez.”

(#6) scyllafren válasza elithun (#5) üzenetére


scyllafren
senior tag

Ugy latom, neked nem jott le. Fejlesztenek egy jatekot, penzert, ez teljesen korrekt. Aztan van egy egynapos "legyen a tied ingyen" akcio... Ezt a jatekot eleve ingyenesre+reklamokra terveztek. Az nem akcio, ha azt mondom, hogy most ingyen a tied... Az lenne akcio, ha a reklammentest lehetne egy napig letolteni.

[ Szerkesztve ]

(#7) elithun válasza scyllafren (#6) üzenetére


elithun
őstag

Feltételezem épp az lesz az akció, hogy a reklámmentes lesz ingyen. Talán az Ubinál sem annyira ostobák dolgoznak, hogy az ingyenesen letölthető app lesz ingyenesen letölthető. :D

„Minden egyes tapasztalat közelebb visz a megértéshez.”

(#8) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Megint lesz Crew?

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#9) Dogengar válasza elithun (#7) üzenetére


Dogengar
aktív tag

Nekem vannak benne reklámok, szóval... :DDD

[ Szerkesztve ]

(#10) elithun válasza Dogengar (#9) üzenetére


elithun
őstag

Akkor nagy ajándék. :DDD

„Minden egyes tapasztalat közelebb visz a megértéshez.”

(#11) noPublicFG válasza Dogengar (#9) üzenetére


noPublicFG
senior tag

Nem értem. Milyen reklám?

plus ça change, plus c'est la même chose

(#12) DR01DMAN


DR01DMAN
aktív tag

Nekem csak a játékból való kilépés után van reklám, ami annyira nem zavaró. :DDD

(#13) scyllafren


scyllafren
senior tag

20 masodperc menu utan nekem mar dobta is a reklamot... nameg ha van gomb a reklammentessegre penzert, akkor az a jatek nem ingyenes...

(#14) oriic válasza Sirandrish (#8) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Igen úgy tűnik, nyilván van olyan aki lemaradt róla abban a hónapban, amíg ingyenes volt. Ők valszeg örülni fognak neki.

Live-Die-Respawn

(#15) Sirandrish válasza oriic (#14) üzenetére


Sirandrish
legenda

Megmondom a frankót..én örülök majd.
A játék maga annyira nem érdekel, így gondoltam hogy ezért én nem csinálok egy uplay accot. De aztán tegnap beszereztem az FC Primalt, így muszáj volt....ekkor derült ki hogy nekem MÁR VAN uplay accom, szóval csak be kellett volna lépnem :DDD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#16) oriic válasza Sirandrish (#15) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Most jöhet az agyalás, hogy anno miért is csináltál uPlay accountot. :DDD

Live-Die-Respawn

(#17) Sirandrish válasza oriic (#16) üzenetére


Sirandrish
legenda

Biztos valami PS-es cím miatt mert a PC-s lista üres, viszont PS-en végig vittem az FC3-4et, a WD-t meg pár AC-t is :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#18) raskolnikoff


raskolnikoff
őstag

Ééééés ismét egyszercsak google auth-os lett a fiókom. Már másodszor. Persze a kódokat baszik elfogadni, és most le is tiltott.
A megoldás miszerint iosben nyomjak a settingsre pedig eleve bullshit, mivel sehol nincs ilyen opció. Hogy utállak ubi!

A gazdasági válság és az emelkedő energiaárak miatt arra kényszerültünk, hogy kikapcsoljuk a fényt az alagút végén. A kellemetlenségért elnézést kérünk.

(#19) antikomcsi


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog (1)

Azért mekkora ajándék már egy ubi 30 gif! Nem is tudom, hogy mióta vártam már erre! ;]

(#20) antikomcsi


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog (1)

Aki lemaradt év közben valamelyik havi ingyenes játékról, most pár napig bezsákolhatja megint mindet!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.