Hirdetés

2024. május 23., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) msgt.fubar


msgt.fubar
senior tag

Minden értelemben igényes irás, gratulálok hozzá! Mindazonáltal kezdetnek túl bonyolultnak tartom. Néhány éve ugyanerre a célra a TMPGEnc+Virtualdub használatát istenítette mindenki - és ugyan joggal, mivel a minőség megkérdőjelezhetetlen volt, de a beleölt energia és idő is. Persze én is olyan vagyok, hogy ha valamit csinálunk akkor azt már korrekt módon A-tól Z-ig, de egy átlagfelhasználó nem biztos hogy nekilát, vagy ha mégis akkor az első néhány kudarc után hagyja a francba.

Természetesen nem megoldás a másik véglet sem; a két kattintással konvertáló és egyben dvd-író programok. Ezekre sem bíznám a filmjeim, bár meg kell hagyni ismerek azok közül egyet, ami tényleg képes elfogadhatón felülit is végezni. De visszatérve, ha profi minőséget akar valaki akkor (a kiváló alapanyagon kívül természetesen) hasonló kaliberű programokkal kell dolgoznia. Az egészből azt akartam csak kihozni, hogy ugyanezekkel a programokkal bemutatva kiegészíteném egy gyorsított metódussal, amiben nem kell annyit beállítani (egyszersmind kevesebb a hibalehetőség). Majd ha az már tökéletesen megy, akkor lehet finomítani. Bár mire ezeket a sorokat leírtam, rájöttem hogy mindezt az egyszeri felhasználó is megteheti.

gottagofast

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.