Hirdetés

2024. május 22., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  [Re:] Trendi-e vagy?

Hozzászólások

(#53) doddy


doddy
tag

Szerintem annyira fölösleges ez az egész!

Én nagyon sokat játszom, van hogy napi 12-16órát is :D. Ennek oka a pénz is, szerintem a legolcsóbb hobbi. Ha időm engedi, színházba járok, moziba rengeteget. Szeretek horgászni is , Az év minden hónapjában, havi 1-2 napot rászánok, még télen is! Amikor pénzem engedi megyek hétvégente bulizni. van , hogy heti 3-4szer is. Fősulira járok, mellette még dolgozom is.

Ezt most nem azért írtam,mert olvastam a konklúziót:D. Mindenre jut idő, csak jól kell vele bánni.

Ez az egész neveltetés kérdése, hogy a szülő mit mutat meg a gyerekének, hogy mivel töltse el az időt. Sajnos ez pénz függvénye is.

Be sem fejezem a hsz-emet, mert nem hosszú lenne, és felesleges. Nem szeretek elmélkedni olyan dolgon, amin nem tudok változtatni.

A lényeg, hogy sokan a szokásaink rabjai vagyunk. Nagyon sokan a kényelmesebb időtöltést válsztják maguknak, vagy ahogy jobban kijönnekpénzügyileg. Sokan nem szeretnek emberek között lenni, azoknak jó "orvosság" a PC, monitor előtt eltöltött órák napok. Nem gondolnak akkor a stresszes hétköznapokra, csak az élvezet marad nekik.

www.greencoating.eu - Festék és csiszolástechnika Egyedi bevonatrendszer kidolgozás, gyártás akár 5-10-15-20 év garanciával.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  [Re:] Trendi-e vagy?
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.