Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  [Re:] Trendi-e vagy?

Hozzászólások

(#1) danih


danih
addikt

Kocka könyvmoly (vagy könyvmoly-kocka?) :D

(#2) SzuL


SzuL
tag

imádom az ilyen beskatulyázást. az a vicces ebben, hogy már maga a cikk is többre tartja a "könyvmolyokat" mint a "kockákat", pedig pont az lenne a lényege ennek, hogy "egyenlő szintűek".
teljesen felesleges akár karaktereket áldozni az ilyenekre, úgyis mindenki tudta az eredményeket eddig is.

"Sose bízz olyan számítógépben, amit nem tudsz kidobni az ablakon!"

(#3) Bocha válasza SzuL (#2) üzenetére


Bocha
HÁZIGAZDA

Miből olvastad ki, hogy a cikk többre tartja a könyvmolyokat, mint a kockákat? Abból, hogy tárgyilagosan le lettek írva a tények? Ugyan.

Szenzor minden csütörtökön 15 és 16 óra között a Trend FM-en (Budapesten 94,2 MHz). / Game On minden szerdán 15 és 16 óra között a Radiocafé 98.0-n

(#4) Mr.Csizmás válasza danih (#1) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

sztem az vagyok :DD :DDD

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#5) HyP3b0y


HyP3b0y
senior tag

Szeretek olvasni, sok időt töltök a gép előtt, de annyira unom, hogy nagyrészben az asztalt bámulom és unatkozom, de ha kijön egy új játék, jót kockulok vele és persze ha party van akkor party van:DDD

Hova tartozom?? :F :O :P

"ez a 3d olyan mint az űrverseny volt a hidegháborúban: sokba kerül, problémás, de muszáj csinálni, mert a versenytársak is csinálják" by JoeYi :)

(#6) SzuL válasza Bocha (#3) üzenetére


SzuL
tag

a végén lévő összegzésből. nem mondom, hogy nem értek vele egyet, de ez minden, csak nem objektív zárása a dolgoknak.

"Sose bízz olyan számítógépben, amit nem tudsz kidobni az ablakon!"

(#7) D1Rect


D1Rect
félisten

"Trendi-e vagy?"
Egy szerencsém van, hogy nincs csűr. :U

(#8) Ant@


Ant@
senior tag

Voltam már mindegyik, most épp unatkozom.

(#9) Fortissimus válasza HyP3b0y (#5) üzenetére


Fortissimus
őstag

a normalisak koze? ;]

''He who controls the spice, controls the universe''.........¡ buenas nochesssssss! Kényes bugyli,komisz kinyírt levágják Boci baja az is itt lett elvág… GIGGITY! Az élet nem habostorta...

(#10) madarasz92 válasza Fortissimus (#9) üzenetére


madarasz92
őstag

Szerintem is..
Én is ugyan igy vagyok..

(#11) ollie


ollie
MODERÁTOR

Ez helyesen nem úgy van, hogy "Trendi vagy-e?"

***

(#12) Fortissimus válasza ollie (#11) üzenetére


Fortissimus
őstag

nem :)

''He who controls the spice, controls the universe''.........¡ buenas nochesssssss! Kényes bugyli,komisz kinyírt levágják Boci baja az is itt lett elvág… GIGGITY! Az élet nem habostorta...

(#13) BiP


BiP
nagyúr

Olyan válaszlehetőség nem volt, hogy 'tudok róla, hogy manapság trendinek számít, de szerintem ciki?'.
Amúgy én sokat netezek, de annak többsége olvasással megy el. Ilyen sem nagyon volt. szerk: Végülis többnyire szakmai dolgokat olvasok, így mégiscsak volt említés érintőlegesen.

[ Szerkesztve ]

(#14) JetiRulez


JetiRulez
őstag

Hiányzik a hatodik csoport, amibe én tartozom bele. De azt emberi szavakkal leírni nem lehet. ;]

"Nem tudom, hányas a kabát nekem, Kakaógengszter rég a nevem, mint az a napközis, ki jól lakott..."

(#15) Timyyy


Timyyy
őstag

Érdemes a grafikonokat végignézni az eredeti pdf-ben, ezt a cikket én amolyan félrefordításnak vélem, pl a művészetekre senki nem mondta hogy ciki, egyszerűen a kevesebb szavazat annyit jelent, hogy kevesen járnak pl operát nézni, stb stb...

(#16) Borgi


Borgi
aktív tag

hi

hát a cikk érdekes de rám pl nem nagyon érvényes egyik se, gép elött töltöm az időm nagyrészét ami olvasás (PH ezerrel ) kevés film és mindíg zenei aláfestés használata, viszont ha végre ráér valamelyik barátom (legyen fiú v lány itt most egyre megy) akkor a gép magára marad és irány a kocsma, pub, pizzéria vagy bármi ilyesmi beszélgetni, inni vagy csak úgy lenni. sport meg hát eddzés szintjén létezik. tv-t utálom és nem is használom, ami érdekelne az a legdrágább csomagban van és 4 csatiért meg nem fizetek 10k-kat havonta... (Discovery és társai). ami viszont még számomra fontos az a kedvenc együtteseim koncertjeinek a látogatása barátokkal testvérekkel vagy akár egyedül. Buli helyek mostanában elég laposak és nem egészen találok az izlésemnek valót... legutolsó nekem tetsző helyet 15000 Km-re találtam meg...

iwiw, FB, msn előfordul sőt mindíg online vagyok vagy legalábbis a gép :P de valahogy kell tartani a távoli ismerősökkel a kapcsolatot. pl ausztrália 10 óra eltolódással van most és így nehéz mail-en/FBn kívül nagyon tartani a kapcsolatot.

könyvek számomra unalmasak, tehát hanyagolom őket ha tehetem, de könyvtár mellett szinte minden nap elmegyek (ebédidődben útba esik :) )

na ezek alapján én vajon melyik vagyok? :)

üdv,
Borgi

Resistance is Futile!!

(#17) aram01


aram01
nagyúr

érdekes írás :U

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#18) gabor85 válasza Timyyy (#15) üzenetére


gabor85
őstag

Ne aggódj, van egy két szőröstalpú aki szerint színházba járni tré. Sebaj, magukról állítanak ki bizonyítványt... :P

(#19) harry


harry
veterán

Éljenek a sörözők :R

Theoretically, this damn thing oughta work now.

(#20) hunmyke válasza harry (#19) üzenetére


hunmyke
aktív tag

Ott a pont.:)

"A lét határozza meg a tudatot. Ha megisszuk a lét, a tudat elszáll..." // Hofi

(#21) Neil Watts


Neil Watts
veterán

SziasztokŰ!

Ilyenben még nem nyilatkoztam, de ezt is el kell valahol kezden :B

Időm nagy részét a gép előtt töltöm, szeretem a normálisabb zenei előadókat/együtteseket (Loreena McKennitt/Coldplay/Nightwish [meg a mi még jön;]]) utána jön a sport a rangsorban, sajnos olvasásra kevés időm jut. Néha (értsd ezredfordulónként egyszer) szoktam színházba járni.

Na most akkor hova tartozom? :) :F

(#22) Cucuska2


Cucuska2
őstag

Kocka vagyok!!!!!!!!!! :P
Am a 'Barátaik nem nagyon vannak, ha mégis, akkor sem töltenek el velük túl sok időt.' idézet sztem nem nagyon igaz, mert ugye én minden hétvégén 5-6 órát a haveroknál töltök (néha éjszakát is) és folyamatosan lan-on nyomunk vmit (pl.: CoD 4)... ;]
am jó cikk :)

[ Szerkesztve ]

Rock and stone, to the bone! Leave no dwarf behind!

(#23) fpeter07


fpeter07
veterán

Rájöttem hogy unatkozókönyvmolykocka vagyok :Y

(#24) Siera válasza Cucuska2 (#22) üzenetére


Siera
senior tag

Ahol kevés a kocka,ott többnyire magányos kockákról beszélünk :DDD

Időm nagy részét én is a gép előtt töltöm.TV-t kb heti 2 órát nézek,az is vagy híradó,vagy ismeretterjesztő műsor.Discoba soha sem járok.Kocsmázni is nagyon ritkán.Rock-metal koncertekre havonta-pár havonta elmegyek pár havverral,de nem túl rendszeresen.Olvasni ritkán olvasok.Zenét minden nap hallgatok tanulás,gépezés közben.Sport,pedig a kerékpározás.Minden nap megyek ~10kmt(tudom,hogy nem sok,de nincs többre idő) hétvégén pedig ~ 30at...
És én hova tartozok ?! :DDD

(#25) TazLeacher


TazLeacher
nagyúr

Az írás érdekes volt, de mit keres a Gamepod-on? Inkább a Logout/élet részen lenne a helye... :F

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#26) szab0729


szab0729
tag

Én egy időben kézilabdáztam és mellette órákat CoD-oztam, ezek szerint én Dobókocka voltam?
Bocs, de magasan volt a labda :)
Amúgy mint azt az eddigi hozzászólások mutatják, a végén levő kérdésnek nincs értelme, mert míg a felmérés egy bizonyos szintig jó képet festhet a fiatal társadalom egészéről, addig azt egyénekig lebontani lehetetlen. Ezzel az uccsó konklúziós beketrecelős rész is értelmét veszti.. Nem is értek egyet vele, az egyén ennél jóval bonyolultabb.(Jobb esetben.. :) )

[ Szerkesztve ]

(#27) #67688960


#67688960
törölt tag

mekkora gyíkság ez :D én eleve részt se vettem volna ilyen trendiségben :DDD

(#28) fordfairlane


fordfairlane
veterán

Én nem tudom, melyikbe tartozom, de mindig igyekszek trendi lenni. :D

x gon' give it to ya

(#29) szab0729 válasza #67688960 (#27) üzenetére


szab0729
tag

:D ja, az tök cikis.. :D tényleg, kellett volna 1 olyan válaszlehetőség is a végére, hogy:
->Szerintem ez a felmérés a gyík :DDD
ez lehetett volna a legtrendibb válasz, de ti elszúrtátok.. :))

(#30) HyP3b0y válasza TazLeacher (#25) üzenetére


HyP3b0y
senior tag

Én is furán éreztem magam olvasás közben gamepod témával körítve:D

"ez a 3d olyan mint az űrverseny volt a hidegháborúban: sokba kerül, problémás, de muszáj csinálni, mert a versenytársak is csinálják" by JoeYi :)

(#31) Louro


Louro
őstag

Azért az időtöltésnél meglepett, hogy a lányok mennyire kockák. Hová rangsorolják a netes dolgokat. Egy könyv majdnem felér egy wiw-vel :DDD Az oké, hogy a férfinép utál olvasni, mi inkább nyomjuk a gammákat, de a csajoknál látszik, hogy chat és wiw. Igazából ez inkább az ember képébe nyomott görbetükör. Lássuk mennyire kezdjük elveszíteni magunkat és az igazi emberi kapcsolatainkat :(

Mess with the best / Die like the rest

(#32) RootRulez


RootRulez
félisten

Nekem eleve attól a szótól, hogy Trendi már feláll a hátamon a szőr. Én nem szeretnék trendi lenni. Indoknak csak az egyik kedvenc idézetem hoznám fel: "Legyél egyéni. Aki követ valakit, az mindig hátul van"

Tudnék még mesélni/kiakadni a trendi srácokról (rózsaszín pólóban) de nem szeretnék megbántani senkit :N

Persze tudom, hogy ebben a cikkben a Trendi nem teljesen azt jelenti, amire én gondolok, de nekem ezek jutnak elsőre eszembe...

Hogy egy kis on is legyen, én is a legtöbb szabad időmet a gép előtt töltöm, de ez csak a legvégső eset, amint van lehetőségem mást csinálni másokkal, egyből megyek. Legyen az kocsma (billiárd. póker), mozi, peca. Mellesleg amatőr kispályás focicsapatban játszom. Szóval rám is minden igaz, épp csak könyvmoly nem vagyok :N

[ Szerkesztve ]

═════════════════════════════════════════

(#33) Szten Márs


Szten Márs
nagyúr

Basszus, ez nagyon durván gyászos, hogy a színházat, operát cikinek tartják ennyien. Oké, ne érdekelje őket, ne szeressék, de cikinek tartani... na, nekem ez ciki :(

(#34) The Butcher


The Butcher
tag

:R Kocsma RULES :))) :R

(#35) Đ@n!


Đ@n!
tag

Hello!

A véleményem a dologról.
Nálam 1 átlagos hétköznapnap: Felkelek reggel elintézem magamat elindulok itthonról, melózok. Ha befejeztem minden melót összefutok haverokal/barátokkal/barátnőm(k)mel :DDD amíg ráérek és kedvem van velük vagyok utána hazakullogok meglátogatom a fürdőt aztán bejövök benyomom a rádiót leülök a géphez megnézem az emailokat aztán a privát üzeneteket ph-n! esetleg felhívok 1-2 ismerőst és beszélgetek velük. Ha mindennel megvagyok és kielégítettem a szociális beszélőkémet meg már mindenki megunt :DDD . akkor fellépek msn-re és ott nyaggatom tövább az embereket közbe elfogyasztom a vacsorámat és elolvasom a szakma irásokat logoutot esetleg ha nagyon ráérek vagy untatnak akkor ránézek a szinvonal nélküli közösségi oldalakra (iwiw,myvip). Ha ezt is meguntam és nincs értelmes ember akivel tudok írni msn-en mert, hogy beszélgetésnek nem nevezhető amikor nem látom a másik arcát nem hallom a hangját,akkor felmegyek CoD2zni amit ugyancsak hamar megunok és visszatérek a fórumhoz. Most is így keveredtem ide!

1 átlagos hétvége pedig a családról jelenesetben barátnőről, szülőről szól. Eszemágába nincs még csak a tv-t se belőkni amikor bnőmmel lehetek kettesbe ;] A hétvége az elvileg a pihenésről kellene hogy szóljon mégis mindíg van valami tennivaló dehát ez megint más.

A közvélemény kutatásról a véleményem pedig Nem Trendi,ciki,hülyeség. Főleg a vége. Mért kell csoportokra bontani minket embereket amikor mindenki különböző :F Hihetetlen, hogy ezzel is elősegítik, hogy mégjobban betokosodjon az illető. És nem hiába teszi fel ilyenkor szerencsétlenje a kérdést magának, hogy PL.: "A felmérés szerint is kocka vok, a suliba is azt mondják az osztálytársaim? Akkor már azért is az maradok lássák, hogy én kibírom ha ezzel csesztetnek. " Sokak szerint bántó lehet hogy csoportokba próbálnak minket osztani az emberek és szerintem is bántó :o

Üdvözlettel Đ@n!

Szerk.: A nagy kérdés továbra is engem megint hova sorolna a gép?! vagy kiírná, hogy INTERNAL ERROR? :(((

[ Szerkesztve ]

skillZ#Oc Team

(#36) Vamp


Vamp
senior tag

Ebből is látszik, mennyire el vagyunk hülyítve.

(#37) Timyyy válasza Szten Márs (#33) üzenetére


Timyyy
őstag

Erre mondtam hogy ez a cikk ferdít. Olvasd el az eredetit, abszolút nem is szerepelt a kérdésben hogy ciki-e vagy nem. Csak annyi volt, hogy ki mennyiszer jár ide vagy oda.

[ Szerkesztve ]

(#38) atike


atike
nagyúr

Huh, ez a felmérés... Meredek. Főleg ráhúzni ezt a pár kategóriát az emberekre. Szerintem sokkal de sokkal több van... :)

(#39) Szten Márs válasza Timyyy (#37) üzenetére


Szten Márs
nagyúr

Valóban, ott azt kellett bejelölni, hogy kedveli-e az illető az adott dolgot, vagy sem, 1 és 5 közötti skálán. Tehát épp az, amit mondtam, nem kedvelni mindenkinek szíve joga. Nem értem, hogy mi értelme egy cikkben az ilyen durva, bulváros és nem mellesleg negatív ferdítésnek. :F
Akkor viszont árfogalmazom a mondandómat: az a gyászos és ciki, hogy így került fel ide a cikkbe...

(#40) hejesírásó


hejesírásó
senior tag

férfi, kocka, könyvmoly, értelmiségi, diplomás, könyvek száma viszont csak 70-120 között lehet. mert a többi a gépemen van pdf-ben ;]

(#41) ANW2


ANW2
tag

Hát ez érdekes ezek szerint csak könyvből lehet olvasni? Én például utálom a könyveket mégis rengeteget olvasok a neten sőt javarészt csak olvasásra használom. Akkor most mivan? :D Szerintem ennek sincs túl sok értelme.
És véleményem szerint aki ezt a felmérést készítette az „Az unatkozó (25%), csoportba tartozik :DDD

(#42) stickyfinger


stickyfinger
csendes tag

Mindösszesen 450 embert kérdeztek meg, párral elbeszélgettek (számadat minek?) és erre azt mondják h reprezentatív? Kissé nevetségesnek tartom.

(#43) _Scythe_ válasza HyP3b0y (#5) üzenetére


_Scythe_
aktív tag

Mitől kockulás játszani meg msn-ezni? Konfigoljál domain controllereket, akkor kockulsz

(#44) harry válasza _Scythe_ (#43) üzenetére


harry
veterán

Szerintem meg nem, ugyanúgy hobbi, mint egy játék, sőt, munka, és legalább még értelme is van. Kockulás szerintem nem csak az tartozik hozzá, hogy valaki géppel foglalkozik (mindegy mit), hanem az is, hogy mennyit, mikor, minek a rovására, stb. Tehát ha pl. otthon gépezek, ahelyett, hogy elmennék a haverokkal sörözni, az kockulás (mármint nyilván ha saját szórakozásomra teszem mindezt, ha valakinek hazaszólnak a melóból, hogy dolog van de azonnal, az megint más).
Számomra inkább kockulás a játék meg msn, mivel az szórakozás/közösségi dolog, amit lehet máshogy is, mintsem ténylegesen a szakmával foglalkozni, lévén azt máshogy nem lehet.
De végül is teljesen mindegy...

Theoretically, this damn thing oughta work now.

(#45) ben800


ben800
aktív tag

lol Xd lol
ez a cikk nem jó semmire sztem

(#46) BiP válasza Đ@n! (#35) üzenetére


BiP
nagyúr

Irigyellek, hogy neked ennyi minden belefér egy átlagos hétköznapba :)

(#47) Cyberb0b


Cyberb0b
tag

Megérte felkelni :Y Legalább olvastam :R

♦♣♠ A nő olyan, mint egy költői hasonlat. Ha szép, akkor az sem baj, ha nincs semmi értelme.. ;) I am 33% Geek ♦♣♠

(#48) daninet


daninet
veterán

Mi egyszer találkoztunk diszkóban egy lánnyal, aki ott olvasott a villogó fényekben.. körbeálltuk, csúnyán nevettünk rajta, mai napig nem tudom ez miért volt jó neki. Kérdeztük, hogy kötelező hogy elolvassa? Azt mondta nem.
Ő melyik kategória itt? :DDD

Miért vegyem meg, ha 3x annyiért, 3x annyi idő alatt megépíthetem? ´¯`·.¸¸.·´¯`·.¸><(((º>

(#49) TazLeacher válasza daninet (#48) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Igazán büszkék lehettek magatokra. Azt hittem az lesz a következő mondat, hogy kár volt kinevetni...az, hogy akkor jó murinak tűnt, egy dolog, de hogy még ennyi idő után is büszke vagy rá, az már kicsit gáz.

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#50) Beerwolf válasza daninet (#48) üzenetére


Beerwolf
senior tag

Könyvmoly-partyarc.
És nagyon gonoszak vagytok. :)

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  [Re:] Trendi-e vagy?
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.