Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#101) Zolee11 válasza Khelben (#99) üzenetére


Zolee11
senior tag

Én se úgy értettem, hogy holnapra eltűnik. az is lehet, hogy tovább fejlesztik minden téren és majd ismét felerősödik a tábor, de az is lehet, hogy maga a stílus már 5-10 év múlva nem rúghat labdába az akkor "találmányok" mellett....
De egy biztos, egy csoda sem tart örökké. :)

[ Szerkesztve ]

no brain, no problem

(#102) noPublicFG


noPublicFG
senior tag

10 millió előfizető, mindjárt elsírom magam!
Brühühüüüü...

Többen fizetnek elő, mint Magyarország népessége, akkor mi ez a nagy sírás-rívás?

(#4) Angel1981

Milyen hangulat? A mesedélutánra célzol? A mesébe pont beleillik a kungfu-Panda.

[ Szerkesztve ]

plus ça change, plus c'est la même chose

(#103) Sirandrish válasza noPublicFG (#102) üzenetére


Sirandrish
legenda

Másold már be légy szíves hogy a Blizzard hol sírt ?
Én nem találom... :N

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#104) noPublicFG válasza Sirandrish (#103) üzenetére


noPublicFG
senior tag

sosem állítottam, h. a Blizzard sírt

plus ça change, plus c'est la même chose

(#105) Sirandrish válasza noPublicFG (#104) üzenetére


Sirandrish
legenda

Akkor ki sírt?

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#106) Wolverine válasza noPublicFG (#102) üzenetére


Wolverine
félisten

Mesedélután? Hát, te sem jártál még Shadowmoon Valleyban vagy Zul'drakban, ha jól sejtem... :U

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#108) Slade92


Slade92
aktív tag

Egyszer mindenek végeszakad!

(#109) Radványi válasza echterion (#48) üzenetére


Radványi
aktív tag

Hat nem tudom sose szerettem ezt a kifejezest, hogy nem a jatek a hibas mert amugyis a felhasznalo ul le ele jaccani a szabad akaratabol.

Ugyanez a vita folyik a szabad fegyverviselesrol is sokan be akarjak tiltani ott ahol van az ellenzok pedig aztmondjak, hogy nem a fegyver a hibas mert ember ol embert.

De az sose jut eszukbe, hogy hanyan maradnanak eletben ha nem jutahatnanak fegyverhez.
Mint ahogy az is igaz, hogy ha valakinek nincs lehetosege wow al jaccani es nem tolt 16 orat a gep elott akkor azt nem 16 alkoholizalassal fogja kitolteni igen is a wow nak van olyan rossz hatas ami rombolja az emberiseget. Akar szabad valasztas kerdese akar nem.

(#110) echterion válasza Radványi (#109) üzenetére


echterion
nagyúr

Erősen demagóg a fegyverviselést a warcraft-tal egy lapon említeni. :U

**********

(#111) Dyingsoul


Dyingsoul
veterán

Majd a Diablo 3 átalakítja a piacot! :DDD

- Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok, mivel másoknak is hasznos lehet. Erre való a szakmai fórum! -- YT: youtube.com/dyingsoulgaming -- FB: facebook.com/DyingsoulGaming/ Stream: http://twitch.tv/dyingsoul

(#112) CsigaGyilkos


CsigaGyilkos
aktív tag

Szia! Viktor77

Nem tudom miért lenne baj, ha a Wow ideje lejárna. Én is örülnék neki, de nem azért mert bajom lenne a játékkal, hanem azért mert egyszerűen már eröltetett. Elmondom mire gondolok. Emlékszel még arra az időre amikor még csak sima wow volt? Nem volt hozzá egy kieg se... És lvl40 rohangáltál a kis csövi instákba. Meg ki próbáltad a pvp-t mert akkor az még tök új volt. A max lvl60 volt és alig vártad, hogy vegyél mountot? Az összes terület és főváros teljesen új volt. Mikor gyalogoltam 30 percet, hogy elérjek A pontból B pontra :D. Ezeket az időket nem fogja tudni vissza hozni a Blizz. Az első jó volt + még BC is, a többi nekem már eröltetett. Lejárt az ideje nem tetszik maga a játék motorja sem már. Adjanak ki újat!! Kész. Ne ebből akarjanak még több pénzt ki csikarni, mint Lance Armstrong-ból utolsó éveinél. A célja a blizznek az, hogy kiadnak egy ,,gyenge kieget" amit a régi fanok úgyis megvesznek, mert már csak azért is, hogy kipróbálják+ előfizetnek +3 hónapot még (kb. 20000ft fejenként) Már messze nem az a céljuk, hogy élvezetes játékot csináljanak, hanem hogy még egy kis pénzt még kihozzanak belőle az meg hogy kinek tetszik kinek nem, fütyülnek rá.

Visca el Barcelona!

(#113) JoeYi


JoeYi
őstag

ez is csak azért van, mert főleg a fiúk wowoznak, és a fiúk lányok nélkül nem tudnak szaporodni, ezért nem születnek új wowosok, az öregek meg szép lassan elhullanak.

(#114) Khelben válasza JoeYi (#113) üzenetére


Khelben
nagyúr

:K

(#115) Sirandrish válasza CsigaGyilkos (#112) üzenetére


Sirandrish
legenda

Addig azt értem hogy téged már nem szórakoztat.
De hogy örülnél neki ha vége lenne a WoW-nak emiatt ezt nem bírom feldolgozni..
10M embert még szórakoztat most is de le vannak szarva...lőjjék le a WoW-ot mert téged személy szerint már nem szórakoztat..
Nem semmi..

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#116) CsigaGyilkos válasza Sirandrish (#115) üzenetére


CsigaGyilkos
aktív tag

Akkor nem érted a lényeget. Igen lőjék le és adjanak ki egy jobbat, egy újabbat, ami szebb, tartalmaz több új dolgot. Ez már nem elképzelhető? Egyszerűen nem jut el a fejedbe a lényeg amit írtam. Ja és nem azt mondtam, hogy legyen vége. Hanem legyen olyan mint régen a Diablo 2 megmarad akik szeretik még, de nem adnak ki hozzá több kieget. Jön helyette egy új.

[ Szerkesztve ]

Visca el Barcelona!

(#117) Sirandrish válasza CsigaGyilkos (#116) üzenetére


Sirandrish
legenda

Én a WoW-ot magasról lesz*rom már bocs de szerintem egy olyan játéknak amiért 10M player hónapról hónapra fizet, igenis van létjogosultsága még akkor is ha szerinted ez már kevés.
Mellesleg a Blizz dolgozik a Next Gen MMO-ján szóval ezek után főleg nem értem a felháborodásodat..
Jön helyette új :U

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#118) CsigaGyilkos válasza Sirandrish (#117) üzenetére


CsigaGyilkos
aktív tag

Én nem háborodtam fel :) Szerintem Te vagy kiakadva és felháborodva azon, hogy miért merek ilyet mondani, hogy jöjjön már egy új játék a Wow helyére. ,,10m player" ez csak statisztika, vagy tisztába vagy az ő véleményükkel is?

Visca el Barcelona!

(#119) Khelben válasza CsigaGyilkos (#118) üzenetére


Khelben
nagyúr

ez csak statisztika, vagy tisztába vagy az ő véleményükkel is?

Miután fizetnek érte minden hónapban, ezért feltételezem, hogy jó nekik. Vagy te szoktál olyanért fizetni, ami nem jó?

(#120) Sirandrish válasza CsigaGyilkos (#118) üzenetére


Sirandrish
legenda

Mint mondottam engem a WoW hidegen hagy..nem játszottam vele sose..kipróbáltam a Trialt és kb annyi volt a WoW-os pályafutásom.
Így engem nem érdekel ha még 10évig megy és az sem érdekelt volna ha egy hónap alatt mindenki elfelejti.
De még sem mondom hogy vigyék már innen a picsába.
1. jön egy új MMO (még sajna nem tudni hogy mikor de a Blizz dolgozik rajta) szóval a te igényeid is ki lesznek elégítve.
2. nem, nem beszéltem a 10M aktív playerrel hogy "óh ugyan meséljétek már el hogy min változtatnátok" de gondolom nem azért fizetnek hónapról hónapra mert a játékot szarnak találják és unják az egészet. Nem hiszem hogy csupán megszokásból invesztál bele havi szinten X eurot/dollart!
3. Ami még nem tiszta hogy "jöjjön már egy új játék a Wow helyére".
Miért kéne a helyére jönnie? Én például simán eltudom képzelni hogy mondjuk 10M-en játszanak az új MMO-val mondjuk 5M aktív WoW játékos mellett.
Miért kellene az új MMO-nak a WoW végét jelentenie?

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#121) proScout


proScout
tag

Na helyes ennek örülök :) végre! egyre kevesebb beteg ember lesz :W

(#122) rt06 válasza proScout (#121) üzenetére


rt06
veterán

barcsak a froumtrollok szama is csokkenne, akkor lenne kevesebb a beteg emberek szama

Politikailag korrekt, valamint munkahely- és gyermekbarát aláírás, amiben egyáltalán nincsen p*na.

(#123) CsigaGyilkos válasza Sirandrish (#120) üzenetére


CsigaGyilkos
aktív tag

Hallod... ,,Miért kellene az új MMO-nak a WoW végét jelentenie?" Olvasd már el légyszives mégegyszer amit írtam ne felindulásból írj hsz-t.

Visca el Barcelona!

(#124) Sirandrish válasza CsigaGyilkos (#123) üzenetére


Sirandrish
legenda

"Szerintem Te vagy kiakadva és felháborodva azon, hogy miért merek ilyet mondani, hogy jöjjön már egy új játék a Wow helyére. "

Elolvastam...és most?

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#125) CsigaGyilkos válasza Khelben (#119) üzenetére


CsigaGyilkos
aktív tag

Nekem képzeld van egy régi barátom, aki minden kontentet végig csinál. (kb. majdnem server 1.) és bizony nincs megelégedve a játékkal. Sok másikat kipróbált... viszont jobbat nem talált, de ez nem jelenti azt, hogy nem akarná, hogy jöjjön már egy új játék. Sőt az új Star Warsot nagyon mondogatta nekem, ha az beválik neki, akkor nem fog Wowozni többet. Üdv!

(#124) Sirandrish: De attól még nem kell hogy vége legyen, viszont a kiegek gyártását abba hagyhatná és foglalkozhatna többet az új elképzeléseivel...

[ Szerkesztve ]

Visca el Barcelona!

(#126) Sirandrish válasza CsigaGyilkos (#125) üzenetére


Sirandrish
legenda

Legközelebb próbáld már meg úgy leírni a hsz-t ahogy gondolod.
Ne utána magyarázz bele dolgokat.
Egyébként gondolom ha az új MMO-juk is bejön a népnek akkor valószínűleg az fogja élvezni a prioritást...

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#127) Wolverine válasza CsigaGyilkos (#125) üzenetére


Wolverine
félisten

Amíg ennyien játszanak, addig megéri új kiegészítőket gyártani. Sőt, még 5 millió játékosnál is bőven megérné. (szerk: ha egy MMO-hoz nem jön több kieg, akkor az a játék meghalt és max. egy éven belül leállítják)
Amiket előnynek felsoroltál, azok szerintem nem voltak előnyösek mai szemmel nézve; csak időhúzásra szolgáltak. Ez addig nem is baj, amíg viszonylag kevés a content, mert legalább elfoglalják magukat az emberek. Csakhogy ha most 2 hónap lenne elérni lvl60-ra, akkor egy esetleg belépő új (vagy újrakezdő) játékos nem jutna el lvl85-re, mert előbb megunná az egészet. Jó dolog volt ennyi rohangálni gyalog? Nem tudom, én már az első karakteremnél is idegbajt kaptam, amikor Darkshore egyik végéből a másikba kellett rohangálni, mert ez oda-vissza 20 percet vett igénybe, ami közbe max. herbázhattam vele... (igen, én 2005-ben kezdtem a WoW-ot és láttam akkor, amikor frissen jelent meg)

[ Szerkesztve ]

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#128) ollie


ollie
MODERÁTOR

Srácok, nyugi! Ilyen legalább nem fordulhat elő a WoW-val. :DDD

Itt a neve is, ha valaki tudna japánul.

***

(#129) JoeYi válasza ollie (#128) üzenetére


JoeYi
őstag

vannak dolgok amik jobb ha törlésre kerülnek :DDD videó a gaméból

(#130) Dyingsoul


Dyingsoul
veterán

Egyetértek CsigaGyilkos-sal! Nem mindenkinek van kedve 7-8 és még több évig játszani UGYANAZZAL a játékkal. A kiegészítők az egy dolog. A játék motorja, itemek és sok minden ugyanaz marad. Nem mondom, hogy nem jók a contentek, de én személy szerint 3-4 év után beleuntam (alapjátéktól a lich kingig követtem kb) meg tudtam unni.
A wow egy nagyszerű és népszerű mmo, az így van aki mást mond az hazudik vagy hülye. Ezzel nincs is baj. Viszont azzal, már van, hogy a játékosok hagyják a blizznek, hogy üljenek a tojásaikon. Pár év után szerintem igenis meg kell unni egy játékot, legyen az akármilyen jó.
Csak abba kellene még belegondolni, ha a Blizz tudott ilyen jó mmo-t csinálni, akkor annyi pénzből, ami már befolyt hozzájuk, mennyivel jobbat tudna már készíteni, mint a wow? Sokkal de sokkal jobbat. Ezért is várom a Titant de előtte még a Diablot.

[ Szerkesztve ]

- Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok, mivel másoknak is hasznos lehet. Erre való a szakmai fórum! -- YT: youtube.com/dyingsoulgaming -- FB: facebook.com/DyingsoulGaming/ Stream: http://twitch.tv/dyingsoul

(#131) Harigata válasza Vigilante (#16) üzenetére


Harigata
tag

Ez igen!

(#132) Kassadin válasza CsigaGyilkos (#112) üzenetére


Kassadin
addikt

Lesz új mmo, ez csak idő kérdése. Az hogy mennyire lesz sikeres, meg szerintem senki se tudja megmondani. A Blizznek kétségkívül van tehetsége a játékok készítéséhez, szóval valószínűnek tartom, hogy a Dio3 mellett az új mmo-ja is sikeres lesz. Mondjuk én személy szerint az új diablora leszek nagyon kíváncsi, az mmo-s korszakom elhagytam valahol évekkel ezelőtt.

[ Szerkesztve ]

(#133) LucifeI2


LucifeI2
őstag

Ez a topik már kezd egyre nevetségesebb lenni. A Játékokat kötelező megunni évek után, meg leállítani egy MMO fejlesztését amivel 10 millioan játszanak csak mert valaki megunja és gyártani kell egy újat. :DDD

(#134) Sirandrish válasza LucifeI2 (#133) üzenetére


Sirandrish
legenda

Miért? te eddig ezt nem tudtad? pff :DDD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#135) Dyingsoul válasza LucifeI2 (#133) üzenetére


Dyingsoul
veterán

Igazad van, 10 éves játékokkal kell játszani, aki meg unja kapja be :U

- Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok, mivel másoknak is hasznos lehet. Erre való a szakmai fórum! -- YT: youtube.com/dyingsoulgaming -- FB: facebook.com/DyingsoulGaming/ Stream: http://twitch.tv/dyingsoul

(#136) Sirandrish válasza Dyingsoul (#135) üzenetére


Sirandrish
legenda

Neeeeem...nem kell bekapni.
De attól hogy te meguntad még 10M player nem..
te+ 4haverod vs 10M player...hmm..nehéz döntés... :U

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#137) Dyingsoul válasza Sirandrish (#136) üzenetére


Dyingsoul
veterán

Szerintem nem én és négy haverom untuk meg. Gondolj csak bele. Az előfizetők száma állandóan változik, folyamatos ingadozásban van. Azt se mondd nekem, hogy azok, akik 2004-ben elkezdtek játszani, még mindig játszanak vele. Szerintem azoknak az embereknek már jó, ha még 10%-a játszik. És így továbbgondolva az idei évig. Biztos vagyok benne, hogy nem vagyok egyedül azzal, hogy a Blizztől már egy merőben más, új játékot várjak (hajrá-hajrá dio3!)

- Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok, mivel másoknak is hasznos lehet. Erre való a szakmai fórum! -- YT: youtube.com/dyingsoulgaming -- FB: facebook.com/DyingsoulGaming/ Stream: http://twitch.tv/dyingsoul

(#138) Sirandrish válasza Dyingsoul (#137) üzenetére


Sirandrish
legenda

A Dio3at én is várom :)
a Blizzt viszont megértem..amíg a játékukat ennyien játsszák addig fogják is tolni..

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#139) rt06 válasza Dyingsoul (#137) üzenetére


rt06
veterán

a blizz kesziti kozben a dio3-at, az sc2 kiegeszitoit, valamint keszul az uj mmo-juk is
de ettol meg nem fogjak levagni a fejostehenuket, amibol havi szinten 10M gamecard ara folyik be

Politikailag korrekt, valamint munkahely- és gyermekbarát aláírás, amiben egyáltalán nincsen p*na.

(#140) Wolverine válasza Dyingsoul (#135) üzenetére


Wolverine
félisten

Mondok pár példát, amiből azért látszik, hogy amit mondtál, az nem feltétlenül igaz:
- Diablo II
- CS
- DotA
- sakk, go, kártya- és társasjátékok stb.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#141) Sirandrish válasza Wolverine (#140) üzenetére


Sirandrish
legenda

Mondjuk a SAKKhoz jöhetne már kieg ;]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#142) Dyingsoul


Dyingsoul
veterán

Akkor fogalmazok másképp: a world of warcraft és a SC2 között milyen blizz játékok jelentek meg?
Én nem mondom hogy zárják be a wow kapuit, félreértettük egymást ha azt hiszitek hogy én ezt mondom. Csupán arról beszélek, hogy túl sokáig ült a blizz a babérjain. Oké hogy van egy mmo-juk. a wc3 már tul régi, uj stratégia kellett, jött az sc2, de az is késett az előző részek kiadásaihoz képest. most jön a dio3 amit már 2-3 éve piacra kellett volna dobniuk. Nekem csak az nem tetszik hogy éveken át csak a wowot fejlesztették. Legyen 10 millió játékosuk egy műfajban, oké, de ha meg tudnak hódítani más műfajokat (stratégia, esetleg még egy, teljesen más hangulatú mmo vagy valami merőben új alkotás mert azt tudjuk hogy a Blizz az nem szűkölködne a fantáziában). Ne egy darab 10 milliós táború játékuk legyen, hanem 2-3.

- Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok, mivel másoknak is hasznos lehet. Erre való a szakmai fórum! -- YT: youtube.com/dyingsoulgaming -- FB: facebook.com/DyingsoulGaming/ Stream: http://twitch.tv/dyingsoul

(#143) Wolverine válasza Dyingsoul (#142) üzenetére


Wolverine
félisten

Attól, hogy nem adtak ki játékot, nem lehet azt állítani, hogy nem fejlesztettek :) Közben ott volt pl. egy kukába dobott Starcraft: Ghost; illetve a SC2 előtt megjelent a BC és a WotLK is, mindkettő elég komoly ahhoz, hogy sok cégnél önálló játékot ért volna. Plusz azok a kukába került projektek, amikről esetleg nem is tudunk semmit...

szerk: ja igen. A most béta állapotban levő Diablo III állítólag már a harmadik játék, amit ezen a címen fejleszt a Blizzard. Az első kettő sosem jelent meg.

[ Szerkesztve ]

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#144) Dyingsoul válasza Wolverine (#143) üzenetére


Dyingsoul
veterán

WOW=BC=WOTLK.

- Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok, mivel másoknak is hasznos lehet. Erre való a szakmai fórum! -- YT: youtube.com/dyingsoulgaming -- FB: facebook.com/DyingsoulGaming/ Stream: http://twitch.tv/dyingsoul

(#145) Sirandrish válasza Dyingsoul (#144) üzenetére


Sirandrish
legenda

Szerintem ő arra célzott hogy azok a kiegek is olyan tartalommal bírnak hogy más cégeknél simán teljes játékot érnek..

Bár nem biztos de én így értelmeztem :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#146) rt06 válasza Dyingsoul (#144) üzenetére


rt06
veterán

nem, ez harom kulonbozo termek, kulonbozo tartalmakkal

Politikailag korrekt, valamint munkahely- és gyermekbarát aláírás, amiben egyáltalán nincsen p*na.

(#147) Dyingsoul válasza Sirandrish (#145) üzenetére


Dyingsoul
veterán

Lehet, de kiegészítő és teljesen új játék között nem kicsi a különbség. kiegnél elég egy pár új modellt és scriptet készíteni. Új játéknál meg a nulláról kell kezdeni (vagy lincencelni egy motort)

rt06: ugyanaz a termék, különböző tartalmakkal. World of Warcraft van ráírva minden dobozára, nem?

[ Szerkesztve ]

- Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok, mivel másoknak is hasznos lehet. Erre való a szakmai fórum! -- YT: youtube.com/dyingsoulgaming -- FB: facebook.com/DyingsoulGaming/ Stream: http://twitch.tv/dyingsoul

(#148) rt06 válasza Dyingsoul (#147) üzenetére


rt06
veterán

nem
ilyen alapon a windows95 es a windws7 is ugyanaz a termek, hisz mindketto dobozara windoze van irva

esetleg csereljunk processzort: adok az e8400-adert egy 166mmx-et (ugyanaz a termek, hisz mindkettore intel van irva)

[ Szerkesztve ]

Politikailag korrekt, valamint munkahely- és gyermekbarát aláírás, amiben egyáltalán nincsen p*na.

(#149) Wolverine válasza Dyingsoul (#147) üzenetére


Wolverine
félisten

"kiegnél elég egy pár új modellt és scriptet készíteni."

Kezdek kételkedni abban, hogy tényleg játszottál a WoW-val. Végülis a komplett új kontinens, a kiegenkénti 1000 küldetés, az x db raid és az Y db bossfight, no meg a heroicok mind elhanyagolható mennyiségű contentet jelentenek egy WoW-kiegnél, amit délután összeüt a szomszéd Pistike is, nem is beszélve a ~20000 új itemről és az azok statjairók meg textúráiról... :U

[ Szerkesztve ]

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#150) Healbacsi válasza rt06 (#148) üzenetére


Healbacsi
őstag

"esetleg csereljunk processzort: adok az e8400-adert egy 166mmx-et (ugyanaz a termek, hisz mindkettore intel van irva)"

:)) :)) :)) Ahogy szoktak volt mondani, you made my day:)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.