Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Angel1981


Angel1981
veterán

Csodálkoznék, ha az új kiegészítő megállítaná ezt a folyamatot.
Kung Fu Panda WoW környezetben?
Röhej! :U

(#2) Wolverine válasza Angel1981 (#1) üzenetére


Wolverine
félisten

A Kung Fu Panda 5 évvel később jelent meg, mint a Warcraft pandarenjei :P

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#3) Mooka-Miki válasza Angel1981 (#1) üzenetére


Mooka-Miki
senior tag

Osztom a véleményed. Mókázni jó lehet, de komolynak nem tudom elképzelni. Bár néha jó mókázni. :))
Viszont én már biztos nem fizetek elő egy ideig, várom a SW:TOR-t mint a messiást.

SZERK.: #2 -> És? Akkor is röhejes a Warcraft világában.

[ Szerkesztve ]

(#4) Angel1981 válasza Mooka-Miki (#3) üzenetére


Angel1981
veterán

Hát ez az!
Poénnak jó lehet, de abban a környezetben, ahol a Lich King élőhalott seregeit is legyőzték, egy ilyen húzás számomra a hangulat halálával egyenlő....

(#5) errorcode06


errorcode06
őstag

Gyilkos vérpandák támadása!

"Well, Blizzard is dead. It is a corpse being puppeteered by Activision and Bobby Kotick" DesignerDave

(#6) simonlaci55 válasza Angel1981 (#4) üzenetére


simonlaci55
tag

Szegény Blizzard :N

Simon László

(#7) Mans20


Mans20
addikt

Lassan gyógyulnak az emberek.

(#8) angyalpc2 válasza simonlaci55 (#6) üzenetére


angyalpc2
aktív tag

hány milliárdot is kereshettek :D

(#9) Tikakukac


Tikakukac
titán

Ugyanaz mint a SIM kártyák esete. Elfogyott a beszívható emberek száma, ergo csökkennie kell. Most dobjuk mellé a Starcraft és Diablo kombót. Hát sajnálni nem fogom őket, sok nullával több pénzük van dollárban az ő számlájukon, mint amennyi nekem valaha is lesz :))

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#10) goodboy007


goodboy007
senior tag

Már csak 10 millió előfizető :Y OMG? Szegények már biztos kenyérön és vizön élnek!
Hova lehet küldeni nekik a meleg ételt és a használt ruhákat?

[ Szerkesztve ]

"propriocepció és peroneus aktiváció a kulcsszó, mert az emelést nem előzi meg excentrikus kontrakció, magyarul stretch-reflex vagy miotatikus (excentrikus megnyúlási) reflex." - Zola007

(#11) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Jó lenne ha a D3ig kitartanának a WoW rajongók...nehogy bánatukba elszarják a Diablo végét :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#12) rt06 válasza Angel1981 (#1) üzenetére


rt06
veterán

apa, kezdodik

Politikailag korrekt, valamint munkahely- és gyermekbarát aláírás, amiben egyáltalán nincsen p*na.

(#15) keldorn69


keldorn69
csendes tag

az a baj hogy sok a privát szerver :(

Ha valami kérdésed van, elérsz üzenetben! :)

(#16) Vigilante


Vigilante
őstag

Témába vág! :D

△ Asrock X570M Pro4 △ AMD Ryzen 9 5950X ~ 4.4GHz - 1.248V +Corsair H115i PRO XT △ EVGA RTX 3090 FTW3 ULTRA GAMING 24GB (1950 MHz/20000MHz) - 0.950V △ G.SKILL 32GB KIT DDR4 3600MHz CL16 - 3600MHz △ Samsung EVO 970 M.2(500GB) +Samsung 980 PRO M.2(1TB) △ Samsung Odyssey G7 C27G75T ívelt 240Hz (27") △

(#17) Dolby válasza simonlaci55 (#6) üzenetére


Dolby
senior tag

Azért siratni nem kell szegényt :-D Amúgy ezzel a keleties kungfupandás cumóval is kína felé próbálnak terjeszkedni, csak kérdés hogy mennyire sikerül tartósan nekik.

- Nyugalom, a hosszú élet ritka!

(#18) Tigerclaw


Tigerclaw
nagyúr

Szerintem a továbbiakban folyamatosan csökkenni fog az accok száma. A wowba már messze nem pumpálnak anny pénzt és időt a Blizzardnál mint korábban. A Blizzconos infok szerint a Mist of Pandaria egy kisebb kiegészítő lesz, nagyjából akkora új területtel, mint ami a Cataclysmben jött, de abban ugye megújultak a régi területek, itt meg semmi ilyen nem lesz. Egyre tescosabb az egész. A talentrendszeren megint egyszerűsítenek, bár a Cata-s verziótól bármi jobb. A Pandaren fajjal nekem nincs gondom, de elhiszem, hogy lesz egy réteg aki emiatt lelép. A pokemonos téma gyanús. Talán nyitni akarnak a kisebb gyerekek felé jobban, a pandák is kapóra jönnek ebben, de szerintem az a réteg nem annyira fizetőképes és a szülők meg talán hallottak a wowról, ami megint ellenük dolgozik.

December elején jön a 4.3, amire páran visszajönnek, legalább 1 hónapra, de karácsonykor indul a Star Wars MMO, ami talán egy millió playert is elvihet pár hónapra és fél milliót hosszabb távon, viszont ha jobban sikerül a start, és nem dőlnek hátra pihenni, akkor ez még több is lehet. A diablo 3 szintén elvisz fél millát, bár ezt próbálják elkerülni a hűségnyialtokzatos akcióval. Beáldoznak kb. 3-4 havi havidíjat a maradék 8-9 hónapért cserébe.

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

(#19) Bugsbunny


Bugsbunny
csendes tag

Ez a Pandás dolog szerintem egy vicc...egyszerűen nem illik a wow világába Blood Elf, Orc, Gnóm stb.. és PANDA hát WTFF???

Az idő illúzió. Az ebédidő kétszeresen az.

(#20) anulu válasza Vigilante (#16) üzenetére


anulu
félisten

nagyon köszönöm a képet, hangosan vinnyogtam a röhögéstől :DDD

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#21) Tikakukac válasza anulu (#20) üzenetére


Tikakukac
titán

Havi 3-4k-ból inkább vigyen valami csajt moziba meg költse el 1-2 sörre, cseperedjen a kis lurkó ;]

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#22) Scholes9


Scholes9
nagyúr

Már ez is kész csoda, de kíváncsi leszek, h ezt a sikert meg tudja-e valaha is ismételni bármelyik MMO, lehet, h a mi életünkben nem :DDD

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#23) Kassadin válasza Scholes9 (#22) üzenetére


Kassadin
addikt

Nem tartom valószínűnek.

(#24) SzlobiG válasza Angel1981 (#1) üzenetére


SzlobiG
félisten

Én cseppet se csodálkozok ezen egyre szarabb az egész, ez a kungfu marhaság még jobban rátesz. :U

(#25) simonlaci55 válasza angyalpc2 (#8) üzenetére


simonlaci55
tag

Szerintem a Blizzard fizette hogy az emberek játszanak :) amúgy ha megnézzük ez az egy cég az ami minden játékával sikereket ért el, nagyon sok pénzt kaszálhattak:

kb 1évre ennyi de csak durva számolással :) 396000000000ft = mocskos sok pénz és nem 1éve játszanak vele az emberek :D

[ Szerkesztve ]

Simon László

(#26) gyuszaa


gyuszaa
őstag

Ezért kapja mindenki mostanában olyan nagyszívűen ezt a gyere vissza 7 napra promóciót. :))

(#27) simonlaci55 válasza gyuszaa (#26) üzenetére


simonlaci55
tag

Ennyi pénzből kilehetne fizetni az államadósságunkat,és még a parlamente is kilóra megvennék :D

Simon László

(#28) Ruuwa


Ruuwa
tag

Igazából szándékosan jönnek elő ilyen megosztó elképzelésekkel, mint Pandarea. A lényeg, hogy szépen lassan csökkentsék a játékos számot, míg meg nem jelenik a fejlesztés alatt álló "next gen MMO"-juk. Így a WoW-ból kiábrándult játékosok vidáman átnyergelnek az új játékszerükre, a WoW-ot meg odáig egyszerűsítik, hogy minimális ráfordítás és felügyelet mellett állítson konkurenciát a Hello Kitty Online-nak, és szívja el annak előfizetői táborát.
;]

Valami tréfás, humoros, mégis mélyenszántó gondolatokat magában hordozó, rövid, velős mondat, mely egyéniségem rendkívüli sokszínűségéről tesz tanúbizonyságot.

(#29) Angel1981 válasza Vigilante (#16) üzenetére


Angel1981
veterán

Ez durva! :D

(#30) Wolverine válasza Tigerclaw (#18) üzenetére


Wolverine
félisten

A Pet Battle System szerepe kb. az lesz, mint az ünnepeké vagy a 4.3-ban megújuló Darkmoon Faire-é: olyan elfoglaltságot jelent, ami nem PvP/instance, és szinttől függetlenül be lehet szállni. Azt tekintve, hogy a WoW 12+ besorolású volt a megjelenése óta és azóta sem enyhítettek ezen (nem is lehetne a rengeteg élőhalott miatt), nevetséges azt hinni, hogy a kisebbeket akarnák megfogni.

Amúgy a csökkenésnek több oka is van:
- a WoW 7 éves, ennyi idő alatt már gyakorlatilag mindenki kipróbálta, aki akarta és nagyon kevés "szűz" játékos maradt - gyakorlatilag csak azok, akik fiatalok vagy olyan helyen laknak, ahol eddig nem volt WoW (vagy nem volt lokalizálva), mint pl. Japán vagy Brazília
- a WoW PC-s játék, ergo akinek nincs játékra alkalmas asztali gépe vagy notija, az nem is tud vele játszani; ebben benne vannak a konzolra váltók éppúgy, mint az okostelefonokon vagy tableteken pötyögők
- egyre többen játszanak úgy, hogy egy content patch megjelenésekor 1-2 hónapot befizetnek, és aztán megint jegelik az accountot; érdekes lenne azt is látni az épp aktív acc-ok száma mellett, hogy mennyi volt aktív az utóbbi 6 hónapban legalább 1 hónapra

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#31) Gergosz2 válasza Kassadin (#23) üzenetére


Gergosz2
veterán

szerintem igen, de nem a közel jövőben.

pl anno mindenki cs-zett aztán jött a cod sorozat azt azóta szépen muzsikál.

Nokia 6030 Hardcore User // I Panic Restaurant by Taito

(#32) Tigerclaw válasza Wolverine (#30) üzenetére


Tigerclaw
nagyúr

Azt tudom, hogy a petes csata csak egy újabb time sink, de nem hiszem hogy az idősebb korosztály erre lenne kiváncsi.

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

(#33) L_ajos


L_ajos
őstag

Bocs, DE: remélem el is fogynak...

PSN felhasználó: Foxxika | Samsung S23 Ultra | Canon EOS 1300D Kit

(#34) Dany007


Dany007
veterán

Izé, nem vagyok egy nagy Wow szakértő... De arra még nem gondoltak, hogy egyszerűen megunják az emberek magát a játékot? Vagy ez már annyira elképzelhetetlen? :)
Hiszen egy ~ 7 éves játékról beszélünk. Szerintem nem meglepő ha már elérte a maximum játékos számot és innentől szép lassan csökkenésnek indul.

(#35) Viktor77 válasza L_ajos (#33) üzenetére


Viktor77
titán

Attól neked biztos jobb lesz...

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#36) L_ajos válasza Viktor77 (#35) üzenetére


L_ajos
őstag

Te mint FAN, biztos nem örülnél annyira mint én.

És jobb lenne, sokkal. :K

[ Szerkesztve ]

PSN felhasználó: Foxxika | Samsung S23 Ultra | Canon EOS 1300D Kit

(#37) hyperspace válasza Wolverine (#30) üzenetére


hyperspace
őstag

Vérpistiknek csak pusztulás, élőhalottak, vér és keserűség kell, nem fogják megérteni soha, hiába magyarázzák nekik. :)

ha azt mondom neked van igazad, nekem van igazam... :)

(#38) Viktor77 válasza L_ajos (#36) üzenetére


Viktor77
titán

Ja, mennyivel jobb lenne hulladék, nulla előfizetős (WoW-verő, ROFL) MMO-kkal játszani, amilyenekkel te is teszed.

[ Szerkesztve ]

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#39) L_ajos válasza Viktor77 (#38) üzenetére


L_ajos
őstag

Fejezd már be a trollkodást. nem igazán "méltó" ez hozzád.

A véleményem meg akkor írom le amikor akarom és azt írok amit akarok.

és valóban: 0 előfizetője van a Lotro-nak is, a Rift-nek is.

Ez a hozzászólásod pont téged jellemez, mennyire nem látsz túl a wow-os betöltőképernyőn.

Örülnék ha nem válaszolnál, vagy ha már nem birod ki, akkor priviben.

Szerk: csak hogy tiszta legyen: [link]

[ Szerkesztve ]

PSN felhasználó: Foxxika | Samsung S23 Ultra | Canon EOS 1300D Kit

(#40) Viktor77 válasza L_ajos (#39) üzenetére


Viktor77
titán

Áruld már el (mert amíg nem teszed meg, addig a te első hsz-ed trollkodás), hogy neked mivel lesz jobb ha nem lesz WoW? Vagy miért fáj neked, ha van még 10 millió ember (amekkora számról a te általad kedvelt MMO-k készítői is álmodnak, csak hát...) akinek tetszik?

Őőő, én nem írhatom le a véleményem a többi hulladék MMO-ról amikor akarom?

[ Szerkesztve ]

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#41) echterion


echterion
nagyúr

Hát, egy ideje már én is csak az eventek megcsinálása miatt léptem be. Most, hogy kész a meta is, már be se lépek. Még a pilgrimest megcsinálom, aztán szerintem jó ideig megint nem fizetek be.

**********

(#42) edward2


edward2
addikt

Majd a World of Starcraft (Starcraft Universe) felszippantja a Wowra ráunó embereket.

(#43) L_ajos válasza Viktor77 (#40) üzenetére


L_ajos
őstag

Az ilyen elvakult hozzállás, a megrögzött csőlátás, és a folyamatos bizonygatás miatt. Az egy dolog hogy "sokaoknak" hatalmas lesz az arca, de amint kijön valami hasonló, témábavágó mmo, azonnal megjelentek és egyből oltogatjátok a népet ( ha te nem, akkor rád ez nem igaz ). Ezért is tart ott minden ahol, a wow adta, ma már elég gyér keret közül a kiszakadás nem lehetséges, mivel az elvárások sem nőnek.

De ez megint egy vita kezdete, aminek soha sem lenne vége.

Játszottam, vele. Laktam 10 évig olyanokkal akik munka helyett 18 órában ezt nyomták, és hát azt is láttam ma hova jutottak.

nem vagyok állatvédő, de szánalmasnak tartom hogy egy virtuális valami miatt emberek alacsonyodnak le az előtte összekapart szintükről. és nem, ez nem egyedi eset, és nem, nem csak én láttam ilyet.

Talán az lenne az igazi ha végre jelzést kapnának a játékgyártó/k hogy ne ilyen szintű függőség alakuljon ki egy játék iránt, és a fejlődő fiatalok ne egy játékban leljék az örömüket, hanem esetleg szocializálódjonak a valós életben.

Jah, tudom , mi az egyszerü válasz: nem kell megvenni. Egyszerübb is mint Érvelni, vagy esetleg átgondolni.

No offens, de azt nem szeretem ha valaki a körme szakadtáig Istenít vagy véd egy olyan programot ami sok nullából és 1esből áll.

Lehet tetszik, lehet jó, lehet leköt, de hogy ez legyen meghatározó, az nonsens.

Talán az lenne a megoldás mint keleten, hogy napi szinten max 4 órát lehetne játszani, vagy kettőt... talán...

Szerk: talán ha nem ugy kezdenéd hogy "hulladék mmo", még érdekelne is.

[ Szerkesztve ]

PSN felhasználó: Foxxika | Samsung S23 Ultra | Canon EOS 1300D Kit

(#44) easy...rider válasza Angel1981 (#1) üzenetére


easy...rider
őstag

Talán ha újra csinálnák a grafikát, új motor, meg a pályákat is átgyúrnák, akkor telán.

(#45) Viktor77 válasza L_ajos (#43) üzenetére


Viktor77
titán

A bizonygatást köszönd az általad kedvelt MMO-k készítőinek, akik hajlamosak (voltak) a termékükre ráaggatni a WoW-verő kifejezést. Szóval ez a bizonygatás már tényeken alapul(t), amik szerint eddig ez egy játéknak sem jött be (majdan megjelenő játékoknak még bejöhet, de már tanultak az esetből, és sokkal finomabban fogalmaznak).

Szóval, szerinted a WoW a hibás, mert a többi játékkészítő nem képes jobbat, újabbat, frissebbet készíteni. Szerintem a lehetőség mindenki számára adott. Eddig nem éltek vele.

Szerinted a WoW a hibás, mert túl addiktívra sikerült. Melyik játékkészítőnek nem ez a célja, mikor megalkot egy programot? Melyiknek nem az a célja, hogy milliók vegyék, (és mivel MMO-ról van szó) milliók szurkolják le a érte a havidíjat, minél több időt töltve a játékukkal?

És valóban, egyszerű az érvelés, nem kell megvenni, kevesebb időt kell vele eltölteni, abba kell hagyni. Ha ez utóbbi kettő nem sikerül, azért sem okolhatod a játékot.

Nem védek én semmit, de az indoklás nélküli fika mellett néha nehéz elmenni (és a hozzászólások 90%-a általában ilyen, tisztelet a kivételnek).

MOD: Ja, az elvakultság pontosan annyira jelen van az utálók között is, mint a kedvelők között.

[ Szerkesztve ]

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#46) Angel1981 válasza easy...rider (#44) üzenetére


Angel1981
veterán

Igen, erre én is szoktam gondolni időnként - WoW mai grafikával igazán nagyot üthetne! :)
(Tudom, tudom, így is nagyot üt! :P).

(#47) L_ajos válasza Viktor77 (#45) üzenetére


L_ajos
őstag

[ ennyi szerkesztgetést.. ecsém ] - [ de akkor, én ugy gondolom hogy a magam felfogását 2megmagyaráztam" és nem üres fejjel jöttem ide]

Az utolsó mondatod tartalmas, és akkor itt zárjuk is le.

te szereted, én utálom. És ez nem fog megváltozni. Tehát Én köpködöm, Te Isteníted. És valahol ez igy jó is.

Peace. Szia!

[ Szerkesztve ]

PSN felhasználó: Foxxika | Samsung S23 Ultra | Canon EOS 1300D Kit

(#48) echterion válasza L_ajos (#43) üzenetére


echterion
nagyúr

Olvasgattam itt a vitátokat, nekem erről csak az jut eszembe: a demokrácia és a szabadság eszméjéhez az is hozzátartozik, hogy mindenki maga döntheti el, mit csinál a szabadidejében. Valaki állandóan szoknyára vadászik, vannak alkoholisták, és vannak játékfüggők is. Ne a játék legyen már hibás azért, mert vannak olyanok, akik nem tudják abbahagyni. Ezzel az erővel lehetne hibáztatni a Szerencsjáték Zrt-t, mert sok a szerencsejáték-függő, vagy Győzikét, hogy sok a hülye, aki nézi, stb. Én örülök neki, hogy még eldönthetem, hogy mit szeretnék csinálni, az már régen rossz lenne, ha fentről mondanák azt, hogy te ezt nem csinálhatod, mert ez meg az a bajod lehet belőle. Ha valaki nem tud kiszakadni a játék világából, az csak kizárólag a saját hibája, senki másé. Mindenki úgy kúrja el az életét, ahogy akarja.

No offense, nem kell nekem esni, hogy csőlátás meg ilyenek, köszi.

Mod.: Feleségem hozzászólása tömör és lényegre törő: Mindenkinek s*ggig ér a keze és mindenkinek a saját felelőssége, hogy az élet dolgai közül mit választ.

[ Szerkesztve ]

**********

(#49) Viktor77 válasza Angel1981 (#46) üzenetére


Viktor77
titán

Ha mondjuk a BF3-at veszem alapul (mint a mai játékok grafikáját leginkább prezentáló képviselőjét), akkor biztos vagyok benne, hogy nem létezik olyan gép amelyik elbír egy 100 vs. 100 PvP-t mai grafikával.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#50) L_ajos válasza echterion (#48) üzenetére


L_ajos
őstag

No igen. Ezt hívják "különböző látásmódnak". De mi, vagyis én alapvetően a 10millió embert vettem, akik napi szinten ( nem hinném hogy 30 percet ) játszanak.

Viszont szerintem akkor is kijózanító hogy 10 m ember nem is akar igazán mást. Ez a szomorú része ennek + az hogy unalmas hogy mindenig ( való élet ) felbukkan a wow ( nem, nem mert annyira meghatározza az emberiség fejlődését ), és tényleg unalmas.

Azért meg nem szakítom át a dobhártyám hogy ne halljam. Ha meg már hallom, igenis zavar. És mivel a fent leírtak miatt finoman nem kedvelem, a magam vehemenciájával el is mondom az én nem túl pozitív 2értékelésem".

nem vagy cső látású, Neked is igazad van. De ahány oldalról nézzük, annyi igazság is van. Ez ennyi. :)

PSN felhasználó: Foxxika | Samsung S23 Ultra | Canon EOS 1300D Kit

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.