Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#146) ubyegon2 válasza philoxenia (#139) üzenetére


ubyegon2
nagyúr

Viszont most is látszik, hogy fórumozással nehezen boldogulnék, ha elakadok, mert nem egy nyelvet beszélünk azokkal, akik tudnának segíteni.

Ha elakadsz a Linux-szal, talán egyszerűbb lesz leírni a hibajelenségeket meg úgy általában, amit szeretnél. Ne ess abba a hibába, mint a blogszerző, hogy állítása szerint kiutálták innen csak, aztán kapásból egy kisregényre elegendő neki írt választ halásztam elő 2 topikból. Neked is úgy tűnik, hogy nem kapott elegendő segítséget azzal a 160 válasszal? (pedig tény, hogy mindenkit lehülyézett már az elején) Más kérdés, hogy több éves Linux használattal a háta mögött már jóval figyelmesebben kéne ezeket a válaszokat használnia.

Az is igaz viszont, hogy ha csak a leggyengébb gépedre akarsz Linuxot, mert a Windows már nem fut rajta (ez nem tudom hogyan lehet, mikor sokkal használhatóbb), akkor ha böngészni is akarsz a gépeden, már egy desktop Linux sem sokat segíthet, mivel plusz CPU-t, memóriát, VGA-t nem tud reprodukálni, amik meg nagyon lightos disztrók, azok vagy nagyon fapadosak vagy nem igazán felhasználóbarátok. Ebből majd azt is le lehet szűrni, hogy szar a Linux, de sose értettem azokat, akinek vannak a mai követelményeknek megfelelő gépei, miért nem azon próbálnak ki egy fullos asztali felülettel szerelt kezdő disztrót? Az azzal szerzett gyakorlattal már tudnának mit kezdeni a gyengébb hardverekkel rendelkező gépeken is, talán. szerintem

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.