Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) menledge


menledge
senior tag

Gratula a modhoz! Nekem nagyon bejön, pedig nem annyira stílusom a retro. :))

A vágásokhoz viszont annyit, h ezt felejtsd el vagy próbáld megoldani másképp. Nem tudom milyen beszédhibád van, de szerintem azt nem olyan zavaró mint ez a szavanként két szavanként, másodpercenkénti képugrás a vágás miatt. Engem az őrületbe kergetett, inkább akkor próbálj egy hosszabb részletet újra mondani, ha esetleg téged annyira zavar vagy olyan mértékű a hibád, csak ne ilyen másodpercenként, mert a szemnek nagyon rossz.

Bocsi a hosszú offért, csak próbáltam jól megfogalmazni, h ne érezd sértőnek, mert egyáltalán nem annak szánom. A további munkáidhoz sok sikert, várom azokról is az írást, és legyenek még ilyen jó ötleteid! :)

[ Szerkesztve ]

(#2) TommyLion válasza menledge (#1) üzenetére


TommyLion
újonc

Engem is idegesít, sajnos meg meg akadok szavakban, van hogy egyszerűen nem tudom kimondani, főleg az r, i betűkkel kezdődőket. Sajnos hardver hiba. Másfél évig jártam logopédushoz, de ennyi a max amit ki sikerült hozni belőle. :( Nem sértő, ilyen videókat is azért kezdtem el csinálni, hogy valamit javítsak a beszédemen azzal hogy visszanézem és látom mi a hiba, de még nem igazán akart működni...

Örülök hogy tetszik, ötlet az van bőven csak időt kellene rá találni :)

--> https://www.youtube.com/channel/UCvbXDL5Gy0afoVtWEET95uA <--

(#3) menledge válasza TommyLion (#2) üzenetére


menledge
senior tag

Na hát akkor hajrá! :)

Ez dicséretes, h próbálsz tenni ellene, és nem csak elfogadod. Így már értem, miért nem akarod a hibát benne hagyni, hisz akkor csak elfogadnád. Szerintem a jövőben akkor próbáld úgy, mint előzőleg is leírtam, h akkor egy nagyobb részt esetleg újra veszel. Mivel a sűrű vágás miatti képugrások nagyon zavaróak a szemnek, így "nehéz" nézni.

(#4) vadkörte válasza TommyLion (#2) üzenetére


vadkörte
addikt

Ha annyira zavaró a beszédhibád - tudom miről beszélsz, én is küzdök, már vagy 28 éve egy hanyattesés következményeivel (leginkább r, t betűvel kezdődő zavak) ez miatt 1987-ben általános 2. osztályban a "kedves" osztályfőnököm kisegítőiskolába akart átrakatni, mondván szellemi fogyatékos vagyok, ő meg nem hajlandó ilyen selejtesekkel nyűglődni - akkor ne legyen hangos kommentár.
A snittek közé tegyél be üres slide-okat, mint a XX. század elejei némafilmeknél és írd rá a mondanivalód. De, hogy valóban ne ném a film legyen vágj alá valami free zenét.
Próbáld ki egy rövid néhány perces klippben, ha bejön lehetne akár a "védjegyed" is. :)

De, hogy kicsit a modokról is írjak. Az ötlet nagyon tuti, a TV/monitor találkozásánál lévő matt fekete kitöltés, nekem valamiért nem jön be. Lehet jonn lett volna, ha parostlemezből, vagy vékony rétegelt lemezből vágsz egy kávakiegészítést. De ez csak megjegyzés. Gratulálok!!!

Üdv. V. Körte

(#5) TommyLion válasza vadkörte (#4) üzenetére


TommyLion
újonc

A beszédről nem mondok le, valahogy megoldom hogy ne legyen gond. Inkább csak akkor megy nehezen ha tudom hogy sokan meg fogják nézni (10+ fő).

A káva elég nagy fejtörést okozott, mert meg akartam tartani a tv jellegét de a monitornak is passzolnia kellett. A másik ötletem az volt hogy egy nagy monitort teszek a képcső és a káva helyére közvetlen a plexi mögé de az teljesen elvette volna a tv mivoltát. A dizájnhoz és a lehetőségeimhez mérten ez tűnt a legjobb döntésnek.

--> https://www.youtube.com/channel/UCvbXDL5Gy0afoVtWEET95uA <--

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.