Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#48) tomiivagyok válasza Steve_Brown (#43) üzenetére


tomiivagyok
aktív tag

De igen. Oda is adtam be jelentkezést, csak még nem kaptam választ. Ennek már 1.5 hónapja.

@LustaDick123: ja, nyilván. A telefonos boltnál is szerettem volna átmenni egyébként webes részre, ami végülis majdnem sikerült, de aztán nem álltak össze a csillagok.
Ezen gondolkodtam már egyébként, de valamiért - fogalmam sincs miért - ténylegesen, még egy telefonhívást sem kapok, nemhogy interjúra időpontot.
Egyébként igen, ez a legrosszabb, hogy az ilyen ""tanfolyamokkal"" már lehet mit kezdeni, és előnyben vannak, azért, mert hát VaNpApÍr, de úgy túl sok referencia meg nincs. Nekem sincs sok, meg nem azt mondom, hogy nagyon király vagyok, mert nem. Mindig ráfér az emberre az, hogy tanuljon még, és újítsa tudását, nekem még _rengeteget_ kell tanuljak ahhoz, hogy esetlegesen webdesignernek / frontendesnek mondhassam magam, viszont szerintem jó alapjaim vannak.

@gliskard: Lehet, hogy a CV-mmel van valami probléma, szóval feltöltöttem ide. Ti lehet jobban meg tudjátok mondani, hogy mizu. Nem tudom, hogy mennyire lőttem túl a célon, de az ilyen informatikai, webes dolgokhoz ezt szoktam küldeni, nyilván, ha releváns. Ha nem, akkor átfogalmazom.

@kisvakond111: ne legyen furi. Tegnap voltam bent náluk, továbbra is ennyit keresnek az ott dolgozók, 15 napért, 1 nap 10 óra. :)
Gondolkodtam rajta, hogy visszamegyek oda, de eh, nem tudom. Nem váltunk el túl szépen a vezetőséggel.

@bkercsu: alapvetően nekem tökéletesen elég az is, ha az önmegvalósítás megmarad "hobbinak", a lényeg az, hogy valami hasonlóban tudjak dolgozni, mint ami rámragadt a sok év alatt.
De egyébként igen. Sokan mondták, hogy hát menjek külföldre - ezzel megint csak a probléma lenne, és igazából Pest jobban vonz.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.