Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#301) leslien válasza TTomax (#300) üzenetére


leslien
nagyúr

szolgáltató szoftververziót ?

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#302) janeszgol válasza PA80 (#288) üzenetére


janeszgol
félisten

Lehet. De nem rosszabb. Oszinte leszek 150k alatt ez a telo best buy.
Lehet hogy van olyan redmi, ami jobn kameraban, van olyan Poco, amiben erosebb a hardver. Akadhat jobb kijelzovel szerelt telo is (bar erre nem vennek merget), jobb termektamogatasu nincs.

De ez egy kiegyensulyozott termek lett.

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#303) gerner1 válasza TTomax (#300) üzenetére


gerner1
veterán

Ebből nem derül ki az egzakt régió kód, de az igen, hogy OXM firmware fut rajta.

Amit leslien kérdezett, arra a válasz itt van, erről készíts screenshot -ot: LINK

(#304) TTomax válasza leslien (#301) üzenetére


TTomax
nagyúr

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#305) gerner1 válasza TTomax (#304) üzenetére


gerner1
veterán

Tehát MEO (Portugál). Az aktív-CSC -d is, és a gyártósori incializálás is. Valamint, a jelenlegi SiM kártyáddal, ennek az országnak a mobil-hálózati paraméterezését használja jelenleg a készüléked (nem a magyart...) .

[ Szerkesztve ]

(#306) TTomax válasza gerner1 (#305) üzenetére


TTomax
nagyúr

Szerintem ezzel semmi gond.

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#307) gerner1 válasza TTomax (#306) üzenetére


gerner1
veterán

Lehet. De, ha mégis lenne, akkor át állítható XEH -re. 👍

(#308) Cranberries válasza kutga (#295) üzenetére


Cranberries
aktív tag

Mondjuk eltérő gyorstöltési megoldás miatt. Pl.: Power Delivery, Quick Charge, stb....
De nem vagyok jártas a témában, ezért is kérdeztem.

@TTomax Köszönöm!

[ Szerkesztve ]

(#309) SybenX


SybenX
őstag

Sziasztok!

Megérkezett nekem is a telefon mai nap, viszont egy nagy problémám van vele, ugyanis nem tudok belépni a google fiókomba. A hitelesítés sikeres, majd mikor elfogadom a szerződési feltételeket, kiírja: Sajnos hiba történt. / Nem sikerült hozzáadni a fiókot.

Más fiókkal sem sikerült. Próbáltam google play/google szolgáltatások cache, data törlés, hard reset, semmi nem működik. Új fiókot sem tudok létrehozni. Samsung accounttal be tudtam lépni.

Természetesen hivatalos helyről lett véve (samsung.com). Valaki tud rá megoldást vagy javaslatot? :F

(#310) gerner1 válasza SybenX (#309) üzenetére


gerner1
veterán

Nagy valószínűséggel, ez: FRP-Lock. Az egyetlen 'tanács' -ami posztban kiírható- az, hogy a tulajdonjogot igazoló dokumentumokkal besétálsz a hivatalos szervizek (vagy SES) valamelyikébe, és ott kinyitják neked.

(#311) kutga válasza gerner1 (#310) üzenetére


kutga
nagyúr

Új készüléknél FRP lock?

Let the Zone take me if I am.

(#312) mtm800 válasza gerner1 (#310) üzenetére


mtm800
senior tag

Google hiba lesz sztem.....ma nekem is 5 céges telót hoztak délután ilyen gonddal / típusváltás volt és nem engedte be a tulajokat a régi készüléken használt fh és jelszó kombóval /. 3 már megjavult azóta. Most olvasom másik topikban is előjött szintén ez a hiba.

[ Szerkesztve ]

(#313) gerner1 válasza kutga (#311) üzenetére


gerner1
veterán

Szerintem, nem 'ismerünk' minden részletet...

(#314) kutga válasza gerner1 (#313) üzenetére


kutga
nagyúr

Természetesen hivatalos helyről lett véve (samsung.com). :)

Let the Zone take me if I am.

(#315) SybenX válasza mtm800 (#312) üzenetére


SybenX
őstag

Valóban google hiba lesz, bementem SES-ba, ott is ezt mondták.

Üvegfóliával kapcsolatban: Xprotectort vettem, gondoltam beválik, ahogy eddig, de ezen a telefonon nem jó. Levegős a széleken sajnos, meg tele van az egész kijelző nagyon kicsi légbuborékokkal, amit nem értek, mivel a gyári fólia levétele után azonnal rátettem...

[ Szerkesztve ]

(#316) gerner1 válasza kutga (#314) üzenetére


gerner1
veterán

Ugye nincs infónk, hogy a gyári zárt, bontatlan csomagolás sk felbontása, azaz a kicsomagolást követő első boot alkalmával kérte ezt -azonnal- a készülék... - vagy, az első boot után már történt valami "ez/az" beállítás, és utána (?) ....
Szerintem, nagyon nem mindegy (vásárlás helyétől függetlenül...).

[ Szerkesztve ]

(#317) *RLaci* válasza SybenX (#315) üzenetére


*RLaci*
addikt

Enyémen ilyen van, ajánlom. [link]

(#318) SybenX válasza *RLaci* (#317) üzenetére


SybenX
őstag

Majdnem ezt vettem, sajnos végül maradtam a xpronál... Tokból viszont Spigen Rugged Armort vettem, ezt nagyon tudom ajánlani.

Közben megjavult a google bejelentkezés is :)

[ Szerkesztve ]

(#319) *RLaci* válasza SybenX (#318) üzenetére


*RLaci*
addikt

Ezt nagyon könnyü feltenni, van hozzá keret, buborék nulla.

Pont akartam írni, hogy biztos, hogy Google probléma, más topikban is többen jelezték.

[ Szerkesztve ]

(#320) TTomax válasza *RLaci* (#319) üzenetére


TTomax
nagyúr

Ez fekete keretes?

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#321) *RLaci* válasza TTomax (#320) üzenetére


*RLaci*
addikt

Igen.

(#322) erahurka válasza *RLaci* (#317) üzenetére


erahurka
félisten

Úr isten, ezen még tankkal is átmehetsz szerintem :D

(#323) TTomax válasza erahurka (#322) üzenetére


TTomax
nagyúr

Ne tévesszen meg a termék csak egy fólia, a keret egy felrakó segéd keret,az nem marad a telefonon... :))

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#324) erahurka válasza TTomax (#323) üzenetére


erahurka
félisten

Ó, azt hittem az valami bika fémkeret :D

(#325) *RLaci* válasza erahurka (#324) üzenetére


*RLaci*
addikt

:D

(#326) Luck Dragon válasza SybenX (#309) üzenetére

Google hiba lesz , mobilok , tabletek esetében márkától függetlenül ugyan ez a jelenség egy-két napja . Több topicban is olvasható .

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#327) borix válasza janeszgol (#302) üzenetére


borix
őstag

Lehet, hogy nem a xiaomi telókkal kellene összehasonlítani hanem pl egy OnePlus Nord 2 5G-vel?

(#328) PA80


PA80
tag

Azt hiszem, az üzemidővel itt tényleg nem lesz gond! Az első teljes feltöltés után 4 nap készenlét és átlagban napi 1,5 óra SOT után kellett csak töltőre tenni. Tegnap óta kicsit többet nyomkodtam, kb. 6 óra SOT és ugyanannyi internetmegosztás végig 4g kapcsolattal! Mindez természetesen 120 Hz-en! Nem rossz!

[ Szerkesztve ]

(#329) zsolez76


zsolez76
tag

Gyári piros élő háttérképpet fel tudná tölteni valaki ide Nekem? Neten sehol nincs. Köszi! (S20FE) :D

(#330) gerner1 válasza zsolez76 (#329) üzenetére


gerner1
veterán

#260

Erre gondoltál?

(#331) zsolez76 válasza gerner1 (#330) üzenetére


zsolez76
tag

Erre,ami mozog.

(#332) zsolez76 válasza gerner1 (#330) üzenetére


zsolez76
tag

Animálva forog a "zizis gömb" :D

(#333) ricsmoka


ricsmoka
tag

:) En nem tudom ezt letolteni neked

[ Szerkesztve ]

(#334) ricsmoka


ricsmoka
tag

Teszt lesz a telóról?

(#335) Pistike1985 válasza ricsmoka (#334) üzenetére


Pistike1985
aktív tag

Szerintem nem sok értelme lenne, szinte ugyanaz mint az a52.

Samsung Galaxy S23 Ultra, Samsung Galaxy Watch 4 Classic

(#336) Luck Dragon válasza ricsmoka (#334) üzenetére

Egyetértek az előttem hozzászólóval . Nem sok esély van rá . Ellenben YouTube-on több magyar nyelvű tech portál már készített róla külön tesztet és össze is vetik a “hagyományos “ A52 sorozat tagjaival is.

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#337) erahurka válasza Pistike1985 (#335) üzenetére


erahurka
félisten

Ilyen két oldalasat el tudok képzelni, megnézik a jobb procit, stb. a többihez meg linkelik az A52 cikket.

(#338) nexus6 válasza ricsmoka (#334) üzenetére


nexus6
aktív tag

most jött ki tegnap este a gsmarena.com teszt

Ezért szeretem a fórumokat, ezerszer jobban értenek az agytrösztök a dolgokhoz, mint egy helpdesk vagy az információ :)

(#339) ricsmoka válasza nexus6 (#338) üzenetére


ricsmoka
tag

Köszi :)

[ Szerkesztve ]

(#340) bajusz15


bajusz15
senior tag

Sziasztok!
Szeretném megkérdezni, hogy van-e a telefonon "gyors ledfény" opció? Poco F1-en pl. gyors, 2x bekapcsoló gomb megnyomás és már van is zseblámpám anélkül, hogy egyáltalán feloldanám a telefont. Külön appot nem szeretnék leszedni hozzá. Köszi!
szerk: tudom nem épp a fő ok telefonváltásnál :DDD , de ha valaki játszana AFK Arena-val, meg tudná mondani, hogy akad-e az animáció? Lehet memory leak, de snapi 845-tel sajna akad egy idő után, reménykedek a 778g-ben, hogy vele oké lenne.

[ Szerkesztve ]

(#341) gerner1 válasza bajusz15 (#340) üzenetére


gerner1
veterán

.... " gyors ledfény ..." :
- 0:17 -nél már látható a lehúzott gyorspanel opciói között. Magyar nyelvezetnél, ezt: "Elemlámpa" -ként írja a készülék.
Azt viszont nem tudom, hogy miként lehet(ne) megoldani, hogy a bekapcsolásához ne kelljen feloldani a készüléket..

[ Szerkesztve ]

(#342) Roxbury válasza bajusz15 (#340) üzenetére


Roxbury
őstag

Szia!
Be lehet állítani, hogy akár lezárt képernyőnél is, ha gyorsan megnyomod kétszer a bekapcsoló gombot, akkor azonnal menjen a ledfény. Kikapcsolás ugyanígy.
Beállítások/speciális funkciók/oldalsó gomb/megnyomás kétszer-nél pipa be/alkalmazásindítás/lámpa kiválasztása.
Valóban így a legjobb az elemlámpa bekapcsolása, így használom mindig én is.

[ Szerkesztve ]

| Galaxy S23 | Watch5 Pro |

(#343) gerner1 válasza Roxbury (#342) üzenetére


gerner1
veterán

Ott a pont. 👍

(#344) Luck Dragon válasza nexus6 (#338) üzenetére

Hopp, olvasom is.

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#345) Lacko87 válasza Luck Dragon (#97) üzenetére


Lacko87
tag

Akkor ez mégse hivatalos infó volt?

(#346) Luck Dragon válasza Lacko87 (#345) üzenetére

Az egyik topicban írták anno, hogy kérdezték a házigazdákat , hogy mikor jön az adót teszt és ott írták, hogy mi lesz még előtte tesztelve és ott volt ez a készülék is. Bár lehet csúszásban vannak mert MA magazint nézve ház felújítási projekt is van. Úgy hogy passzolom a továbbiakat . Lehet már nem foglalkoznak vele, mert úgy vannak vele hogy ugyan az mint a “sima 5G” változat jobb lapkával , azt pedig hírként lehozták.
Gyanítom , hogy az új iPhone család tesztje a fő cél , mert az is ilyenkor már rég kint szokott lenni és azzal is csúszásban vannak. Azon sem segít a dolgon , hogy a Xiaomi nagy rendezvényen is kint voltak .

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#347) Dayerdroid válasza SybenX (#309) üzenetére


Dayerdroid
tag

Szia! Nekem is ez volt. A szervízben azt mondták másik wifit kelll keresni és jó is lett utána mehet bármelyik wifi. Valami google hiba. Azt nem tudják mitől jó egyes wifikkel és miért nem a másikkal.

(#348) Luck Dragon válasza Lacko87 (#345) üzenetére

Eközben meg is jött a válasz az egyik kérdés körre . [link]

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#349) vectras


vectras
tag

Sziasztok
Tudom kicsi az esély de van olyan köztetek aki Huawei Mate 20-rol váltott ?

(#350) PA80


PA80
tag

Tapasztal más is olyat, hogy meg-megdöccen a rendszer? Görgetésnél elég feltűnő megakadásokat tapasztalok. Ez azért furcsa egy ilyen hardverrel szerelt telefonnál.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.