Hirdetés

2024. április 16., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#201) Pistike1985 válasza PA80 (#199) üzenetére


Pistike1985
aktív tag

Nekem az első töltés után folyamatos mobilnet, Bluetooth Galaxy Watch kapcsolat, Facebook... mellett 5,5 óra volt. Nagyobb igénybevételnek még nem tettem ki. Nálam egy Xiaomi Redmi Note 10 Pro-t váltott. Remélem ez használhatóbb lesz.

Samsung Galaxy S23 Ultra, Samsung Galaxy Watch 4 Classic

(#203) kutga válasza Ferrorr (#202) üzenetére


kutga
nagyúr

Az hogy Saomi. ;]

Let the Zone take me if I am.

(#205) PA80 válasza kutga (#203) üzenetére


PA80
tag

Hasonlóan gondolom én is! Nekem is volt kettő is, rémálmaimban se jöjjenek vissza! Azokhoz képest még a nem túl acélos A50-em is egy szuper telefon!

(#206) PA80 válasza Pistike1985 (#201) üzenetére


PA80
tag

Az nem rossz így az elején, pár feltöltés/lemerítés után meg úgyis jobb lesz!

(#207) ricsmoka


ricsmoka
tag

:) Nekem egész jól bírja! Teljesen meg vagyok elégedve. Igaz még 80 százalék felé nem töltöttem de ha játszok rajta is bírja!

[ Szerkesztve ]

(#208) Pistike1985 válasza Ferrorr (#202) üzenetére


Pistike1985
aktív tag

A szokásos Xiaomi anomáliák. Közelségérzékelő, nem lehetett bontani a hívást, saját életet élt a zsebemben....

Samsung Galaxy S23 Ultra, Samsung Galaxy Watch 4 Classic

(#209) Pistike1985 válasza PA80 (#206) üzenetére


Pistike1985
aktív tag

Nekem már ez is elég jó sok "régi" mobilom nem tudott még ennyit se. Pedig nem ebből az árkategóriából voltak. 😕

Samsung Galaxy S23 Ultra, Samsung Galaxy Watch 4 Classic

(#210) Indian74


Indian74
senior tag

Sziasztok!! Ha valaki vett ilyen telefont például a telekom kinálatából,akkor a csomagban milyen töltöt adtak hozzá,és a telefonon van-e fólia?? :R

NAGYPAPA

(#211) gerner1 válasza Indian74 (#210) üzenetére


gerner1
veterán

15W -os, standard gy.töltő van az alapcsomagban.

(#212) Indian74 válasza gerner1 (#211) üzenetére


Indian74
senior tag

Köszönöm a válaszodat :Y :R

NAGYPAPA

(#213) erahurka válasza gerner1 (#211) üzenetére


erahurka
félisten

LOL A72-höz 25 Wattost adtak :C

(#214) kutga válasza erahurka (#213) üzenetére


kutga
nagyúr

A71-hez is. Mondjuk szerintem a 15 wattos is elég, ritkán kell a nagyobb.

Let the Zone take me if I am.

(#215) erahurka válasza kutga (#214) üzenetére


erahurka
félisten

Passz, kikapcsoltam a gyorstöltést, hogy kíméljem az aksit.

Szerintem sincs nagy jelentősége amúgy. 2 óra alatt kb. rántsa fel azt' kész.

[ Szerkesztve ]

(#216) kutga válasza erahurka (#215) üzenetére


kutga
nagyúr

Én most nem. Olyan ritkán kell tölteni hogy szerintem nem fog ártani neki. ;]

Let the Zone take me if I am.

(#217) TTomax


TTomax
nagyúr

Ha minden igaz holnap kézhez kapok egy 8/256ost...egy sima 6/128as A52 5G-t vált....Érdekes,hogy a cikkben 25Wos töltőt írnak,de eddig ezt egy verzió sem kapta meg...

[ Szerkesztve ]

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#218) PA80 válasza TTomax (#217) üzenetére


PA80
tag

Mennyiért és hol vetted, ha szabad kérdezni?

(#219) TTomax válasza PA80 (#218) üzenetére


TTomax
nagyúr

143.5 kiszállítva, dodomobil.Gari hozzájuk érvényes csak,itthon nem forgalmazott készülék révén.

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#221) TTomax válasza Ferrorr (#220) üzenetére


TTomax
nagyúr

Ez az egyik ok amiért cserélem az A52 5G-t, a másik a jóval erősebb gpu.Amúgy elégedett voltam az előddel is,de az 52s-t időtállobnak látom,és még most könnyebb cserélnem rá...

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#223) TTomax válasza Ferrorr (#222) üzenetére


TTomax
nagyúr

Nem,még megvan. Söt van még egy MI10T Prom is... :B

[ Szerkesztve ]

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#224) ricsmoka


ricsmoka
tag

Eddig csak jókat tudok mondani a telóról! Az akksija jól bírja nagyon, a kijelző gyönyörű. Jó képeket csinál!

(#225) PA80 válasza ricsmoka (#224) üzenetére


PA80
tag

Ez szuper! Én is birtokba vehetem elvileg holnap, már alig várom :B

(#226) PA80 válasza TTomax (#223) üzenetére


PA80
tag

Akkor egy darabig nem lesz gondod telefonra! Én se adom el az A50-em, jó, ha van tartalék!

[ Szerkesztve ]

(#228) Roxbury válasza Roxbury (#160) üzenetére


Roxbury
őstag

1 hét után is kifogástalan az ujjlenyomat olvasó, egyszer sem kellett újra vennem, mindig beenged. :)

| Galaxy S23 | Watch5 Pro |

(#229) Luck Dragon

Tech2 is kint van már a teszt a készülékről , ha valakit érdekel . :)

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#230) *RLaci* válasza ricsmoka (#224) üzenetére


*RLaci*
addikt

+1 Így egy hét használat után én is csak pozítív tapasztalatot gyüjtöttem. Kijelző szuper, akku nálam másfél-két nap, olyan 5 óra sottal, 120 hz-en. Rendszer pörgős, fluid, stabil. Proci is úgy érzem mindenre is elég, melegedést nem tapasztaltam. Kamera rendben van, ebben a kategóriában sztem az egyik legjobb. Fotósba raktam fel két teszt sorozatot, ha esetleg valakit érdekel. [link] [link]

[ Szerkesztve ]

(#231) TTomax válasza Ferrorr (#227) üzenetére


TTomax
nagyúr

Nem,van tartalék telefonom. :)

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#232) ricsmoka


ricsmoka
tag

Nem találom a tesztet! :)

(#233) Indian74 válasza ricsmoka (#232) üzenetére


Indian74
senior tag

[link]
Itt meg találod :K

NAGYPAPA

(#234) ricsmoka


ricsmoka
tag

Köszi 😀!

[ Szerkesztve ]

(#236) zsolez76


zsolez76
tag

Gyári piros video háttérképet honnan lehetne letölteni? Sehol nem találom.

(#237) TTomax válasza TTomax (#217) üzenetére


TTomax
nagyúr

Hát persze,hogy 128ast kaptam... :DDD Ki se bontottam,megy vissza...

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#239) Indian74 válasza TTomax (#237) üzenetére


Indian74
senior tag

Bocs de én már nem is látok ennél a cégnél a52s-böl 8/256-os verziót :F
[link]
Hát ha te ezt a verziót választottad,jogos,nem tudom egy ilyen cég hogyan is müködhet???
Gondolom most várhatsz a pénzedre.... :W

NAGYPAPA

(#240) TTomax válasza Ferrorr (#238) üzenetére


TTomax
nagyúr

Rendelés után telefonon egyeztettek,aztán feladáskor megint,és még sem sikerült kiküldeni amit rendeltem... :DDD
#239 Indian74
Vasárnap rendeltem meg,akkor még egy másik cégnél is volt hasonló áron,hétfő reggel 9re el is tűnt a kínálatból,a másik cégnél még egy napig kinn volt.
Gondoltam felhívom öket,hogy ne szívassuk egymást ,mert ez egy itthon nem forgalmazott készülék.Megnyugtattak,azért vették le mert elfogyott....erre tegnap felhívtak ismét hogy akkor küldenék egyeztessünk címet,meg mindent.Ma meghozták,és az a szép,hogy még a garancialevélre is 8/256ot írtak, a doboz oldalán meg virít hogy 128GB.Kicsit nehéz elhinnem,hogy ez nem direkt volt....

[ Szerkesztve ]

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#241) TTomax válasza TTomax (#240) üzenetére


TTomax
nagyúr

Kedd/Szerdára ígérték a cserét , egyébként korrektül viselkednek.

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#242) Indian74 válasza TTomax (#241) üzenetére


Indian74
senior tag

Helyes igy kell lennie,amiért fizettél azt kapd,reméljük a legjobbakat :K :C :R

NAGYPAPA

(#243) PA80 válasza TTomax (#241) üzenetére


PA80
tag

Reméljük, így is lesz, bízzunk a legjobbakban! :) Egyébként közben én is megkaptam (nekem jót hoztak szerencsére). Sajnos csak este tudom kipróbàlni, úgyhogy majd akkor beszámolok róla!

(#245) zsolez76 válasza ricsmoka (#224) üzenetére


zsolez76
tag

Valahogy le tudnád menteni és be tudnád linkelni ide a gyári piros háttereit és a piros video háttérképét,sehol sem találom.Mármint a mozgó hátteret. Köszi! :)

[ Szerkesztve ]

(#246) doooo válasza Ferrorr (#244) üzenetére


doooo
veterán

Mi a francnak forgalmaznának akkora tárhellyel alapból egy középkategóriás készüléket, főleg úgy, hogy van bővíthetőség?! Hogy abnormálisan drága legyen a végeredmény? Nem jobb, ha inkább lehet választani? Honnan jönnek ezek a hülyeségek?
A többiről meg: FM rádió az emberek 99 százalékának nem fontos 2021-ben, értesítő-LED manapság ritka mint a fehér holló, ha egyáltalán még van (van helyette AOD), fémkeretet meg vehetsz drágább modelleken (mellesleg elárulom, hogy azokat is festik legtöbbször, tehát a festékes hisztid is lényegtelen; na nem mintha olyan könnyen kopna akár tokban, akár anélkül).
Mit is értetlenkedsz itt amúgy újra és újra? Gondolod attól hirtelen átváltozik az összes A52 a te, speciális igényeid szerint? Nem tetszik? "Sarsung" (tíz éve is szánalmas volt ez a duma)? Viszlát (de inkább ne).

[ Szerkesztve ]

(#247) gerner1 válasza zsolez76 (#245) üzenetére


gerner1
veterán

Innen letölthetőek a 'stock wallpaper' -ek: LINK
Ezek között van, amit keresel ?

(#248) zsolez76 válasza gerner1 (#247) üzenetére


zsolez76
tag

Köszi,ezeket megtaláltam de nekem a piros video képernyővédő kellene,azt sehol sem talátam eddig.

(#249) gerner1 válasza zsolez76 (#248) üzenetére


gerner1
veterán

Törölted, vagy elállítottad, és most nem találod az OS -ben?

(#250) ricsmoka


ricsmoka
tag

:) Hol keressem?

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.