Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) wolfman


wolfman
veterán

1366x768 képpont felbontású

Ezt nem lehetett volna már most nagyobbra? Vagy azért kellett, hogy ha beválik, akkor az egymás utáni darabok egyre nagyobb felbontást kapjanak?

„Ami mérhető, mérd meg! Ami nem mérhető, tedd mérhetővé!” – Galileo Galilei

(#2) BoC1ka válasza wolfman (#1) üzenetére


BoC1ka
senior tag

Hé Fiam...

Igen főnök?

Van itt ezer db 19" 1366x768 monitor kezdj vele valamit..

Rendben főnök!

YNWA

(#3) hardzsi2


hardzsi2
aktív tag

Nem csak a felbontása harmatos, de TV-nek egyértelműen kicsi, sőt még monitornak is...

Ha már erőltetik ezt a koncepciót, miért nem fogták a 20"-os 4K-s Toughpad-jukat és egy Win10 upgrade-et követően ahhoz kreáltak volna TV-vé konvertáló kiegészítőt.

Annak még talán értelmét is látnám - bár az olyan elszállt ársávban van, hogy nehéz lenn eladni, még ha az érdeklődés nagy is lenne rá.

flood-resistant mirror driller (cuccok: Skylake NUC és Xbox One X)

(#4) macilaci78


macilaci78
nagyúr

Hogy egy hangszórós dokkolót tettek egy tunerrel ellá 19"-os ...
Ja, hogy van Bulray, STB, smart rendszer is. Azért érdekelne, milyen hatótávolsága van ennek a kütyünek. Mert felbontás ide, vagy oda, egy infrás egér hatótávolságával ez halva született ötlet.
Gondolom, a felbontás a nyilvánvaló okokon túl a vezeték nélküli sávszélesség okán is ilyen siralmas. Nem lepődnék meg azon, ha a dokkoló csak töltené a kijelzőt, adatot nem küldene az érintkezőkön keresztül.

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#5) komi77


komi77
senior tag

Gyerekek hát végre valami innovatív. Nem elég, hogy kicsi de még fos is a felbontás. :C Sőt blu-ray is van hozzá. Én szívem szerint adnék mellé egy hagyományos tárcsázós telefont is - lehet abból is maradt valamelyik raktárban. :K Érzem, hogy nagyon sikeres lesz ráadásul ilyen jó áron... Hatalmas piaci rést fednek le ezzel a tv-vel. Én azért várok még a vétellel, biztos lesz valami kínai másolat egy ekkora ötletre, azt meg Alibabán fillérekért meg lehet rendelni.
Ma is megérte felkelni. Ez a motyó olyan Elon Musk-os, talán a Mars-telepeseknek készül. Az utascellákban kicsi a hely :C :F :Y :R :W :D

Szegény ember kézzel nőz.

(#6) komi77


komi77
senior tag

Óriási a tv reklámfilmje. Megtalálták John Voight japán hasonmását. Kár, hogy nem tolnak alá egy kis Fatboy Slim-et, kíváncsi lennék, hogy nyomja a business-szamuráj. Nem kell ide 4k-s Ez 950 v. 1000. :DDD

Szegény ember kézzel nőz.

(#7) TA68


TA68
senior tag

A japán panellakások méreteit ismerve, biztosan lesz piaca. ;]

(#8) salapp válasza komi77 (#6) üzenetére


salapp
addikt

Nem Chris Walkenre gondoltál és a Weapon of choice klipre?

Cathrine Tate: -Computer says: nooo!

(#9) ALBY


ALBY
senior tag

Szánalmas. Minden szempontból.

A lónak is két oldala van mégsem hanglemez...

(#10) Lacok


Lacok
őstag

All-in-one pc-ként több értelme lenne ezzel a körítéssel mert tv-nek ezzel a mérettel és felbontással alkalmatlan.

[ Szerkesztve ]

"Errare humanum est, sed in errare perseverare diabolicum"

(#11) komi77 válasza salapp (#8) üzenetére


komi77
senior tag

De a jó Christopher Walkenre gondoltam, ezt jól benéztem - mindegy a szándék a lényeg :C

Szegény ember kézzel nőz.

(#12) salapp válasza komi77 (#11) üzenetére


salapp
addikt

Egyébként, ahogy megemlítetted, valóban, már várná az ember, hogy elkezdje a furi táncot a reklámsrác.
Maga a termék amúgy rémálom. Így képzelhették el a kilencvenes évek elején a 2000-es éveket.
Valami ilyen szöveg kéne alá, hogy:
"From Panasonic, who brought you the plasma tv, introducing the even-better-oled tv, now, the fun-center, you've all been waiting for...chekout this fos"

[ Szerkesztve ]

Cathrine Tate: -Computer says: nooo!

(#13) komi77 válasza salapp (#12) üzenetére


komi77
senior tag

Pedig már kezdtem bizakodni az újabb tv-i miatt. Igaz megfizethetetlenek és szar a menüjük viszont kiváló a kép. Aztán most itt van ez. Kicsit olyan Stehpen King-es: EZ - tudom, hogy AZ. Borzalmas.

Szegény ember kézzel nőz.

(#14) dunc


dunc
nagyúr

Szuper a termék! Jah, hogy ez nem egy retro reklám 2007 ből!? :C

(#15) Polarstar


Polarstar
nagyúr

Nekem tetszik. Jó koncepció!
Mivel évek óta van ennek ott piaca, ez bizony sikeres lesz!
Ha a Pana okos, akkor mobillal tudná integrálni az amúgy jó koncepciót. Ebből ezzel már lehet nemzetközi sikeres termék is.
:R :R

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#16) TA68 válasza Polarstar (#15) üzenetére


TA68
senior tag

"Ha a Pana okos, akkor mobillal tudná integrálni az amúgy jó koncepciót."
Vicces lenne, amikor a füledhez emelnéd. :DDD

(#17) komi77 válasza TA68 (#16) üzenetére


komi77
senior tag

Látjátok, csak visszajutunk az 5. sz. hsz-emben javasoltakhoz: Én szívem szerint adnék mellé egy hagyományos tárcsázós telefont is - lehet abból is maradt valamelyik raktárban. :K Így lenne kerek ez a sikersztori.

Szegény ember kézzel nőz.

(#18) TA68 válasza komi77 (#17) üzenetére


TA68
senior tag

Egy játékkonzol is elkelne mellé. ;]

(#19) salapp válasza TA68 (#18) üzenetére


salapp
addikt

Cathrine Tate: -Computer says: nooo!

(#20) komi77 válasza TA68 (#18) üzenetére


komi77
senior tag

Apukám ez nem semmi. :C Fiamnak szívesen megmutatnám, hogy milyen volt régen az "ultra" képminőség. :C

Szegény ember kézzel nőz.

(#21) TA68 válasza komi77 (#20) üzenetére


TA68
senior tag

Réges-rég, egy messzi-messzi galaxisban, még fekete fehér tévén játszottunk ilyennel és ez akkor maga volt a csoda. :)

(#22) Feketelaszlo válasza komi77 (#17) üzenetére


Feketelaszlo
senior tag

Igazából a reklámból elég világosan kitűnik, hogy a célközönség a japán szépkorúak, tehát ez nem vicc. A felbontáson sem értem miért rugóznak ennyien. Nem mindegy? Úgy sem látnak már jól. Az ottani nyugdíjas otthonokban menő termék lehet.

(#23) salapp válasza Feketelaszlo (#22) üzenetére


salapp
addikt

Ez is egy menő koncepció - lehetett egykor.

Cathrine Tate: -Computer says: nooo!

(#24) TA68 válasza Feketelaszlo (#22) üzenetére


TA68
senior tag

Bezzeg az itteni nyugdíjas otthonokban minden nyugger OLED tévét vesz. Ezt onnan tudom, hogy az OLED topikban mindenki az éjszakai "besza behu" élménnyel dicsekszik. :DDD ;]

[ Szerkesztve ]

(#25) flexxx2 válasza TA68 (#7) üzenetére


flexxx2
őstag

Nem kizárt, hogy onnan jött az igény rá, és megcsinálták.

(#26) DoItYourself válasza TA68 (#24) üzenetére


DoItYourself
addikt

+1 :D

Eladó dolgaim: Marbo Sport MH-W105

(#27) komi77 válasza Feketelaszlo (#22) üzenetére


komi77
senior tag

Nem akarnék vitázni a véleményeddel. Elfogadom. Én máshogy gondolok erre a termékre és a szépkorú célközönség számára is viccesnek érzem a kis és gyenge felbontású képernyőt. Ennek ellenére aki ilyet akar venni az tegye. :)

Szegény ember kézzel nőz.

(#28) Feketelaszlo válasza komi77 (#27) üzenetére


Feketelaszlo
senior tag

Miért nem? Azért van a fórum, hogy vitázzunk rajta. :P Persze én is megértem a tömeges megrökönyödést, de azt is el kell fogadnunk, hogy vannak olyan népek és olyan generációk, akiket hidegen hagy az, hogy mekkora a felbontása, milyen operációs rendszert futtat, mekkora a kontrasztja, pusztán az érdekli őket, hogy képes-e betölteni az adott funkciót (pl. Nóta TV-t nézni az ágyban). Ha a nagyitelefon létező termékkategória lehet, nem látom, hogy a nagyitévé miért ne lehetne az úgyszintén.

[ Szerkesztve ]

(#29) komi77 válasza Feketelaszlo (#28) üzenetére


komi77
senior tag

A nagyimobillal nem lehet vitatkozni, sőt a más kultúra más igény is megáll. Tovább gondolva a meglátásodat lehet, hogy a mi térségünkben nem lesz túl keresett. Az ágyban Nóta tv-zéshez meg jó szemek és fülek is kellenek ami megint csak beszűkíti a vásárló közönséget. Az áráról és a kezelhetőségéről - lásd blu-ray - nem is beszélve. Gondolok itt arra, hogy kb. hány idős ismeri ezt a formátumot. Meg talán az általános kezelése sem annyira nagyimobilosan egyszerű. Szóval nem tudom, hogy tényleg arra való amire szánják, másra meg még annyira sem. Ennek ellenére ha valakinek ez a jó, ennyiért akkor hajrá. :)

Szegény ember kézzel nőz.

(#30) Duree


Duree
veterán

Jó az elgondolás, jó a megvalósítás de az ára az picit tulzott, igaz a japán fizetéshez képest nem rossz ár.
Hasonló koncepciót el tudnék képzelni nagyobb méretben is.

duree54

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.