Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) tiv83us


tiv83us
veterán

Hajra.

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#2) ronaldo


ronaldo
őstag

Mivel szerintem is ugyanolyan nap ez is mint a többi, így a mai napon is a tanulásnak szenteltem magam. Más kérdés, hogy nem sok haszna van/lesz. :)

Az... autó hogy sikerült?

(#3) Lortech válasza tiv83us (#1) üzenetére


Lortech
addikt

Hehh, legalizált szenny topik? :D

Szerintem szar pezsgőt kell szar pezsgővel összeinni, jó sok félét, meg kannás bort. Aztán rá 1 deci gin, és jöhet a testi-lelki megtisztulás.
Másnapra káposztás babgulyás, hogy a maradék légút is megtisztuljon.

Thank you to god for making me an atheist

(#4) tiv83us válasza ronaldo (#2) üzenetére


tiv83us
veterán

Kicsit szorosabban vettem be a kanyart a soromponal es a segge elvitte a fulket, majdnem megoltem a jegyszedot :D
Ez az aprosag volt, nem igazan ereztem a hatuljat. Meg nekem is nagy...

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#5) snecy válasza Lortech (#3) üzenetére


snecy
senior tag

Megtisztulás = Összefosod magad? :D

Manapság egyre több informatikusnak van nemi élete. Hígul a szakma ;o)))

(#6) ronaldo válasza Lortech (#3) üzenetére


ronaldo
őstag

Aki igazán szembe akarja köpni a szilvesztert, az ilyenkor is sört iszik. ;]

(#7) Dr. Romano válasza tiv83us (#4) üzenetére


Dr. Romano
veterán

Vááá sajnállak (de még inkább a verdát :DDD :DDD ;] ).

Nekem is szar kedvem van most, de ez nálam általános :D

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#8) Crystalheart


Crystalheart
senior tag

"holnap hajnal 5-re holnap megyek"

Tényleg pocsékul érezheted magad :DDD

(#9) lesaux


lesaux
veterán

Hehe, én is dolgozom holnap. Viszont nem iszom alkoholt. De nekem is szar a kedvem, beteg mindenki. Megyek is aludni mindjárt.

(#10) tiv83us


tiv83us
veterán

Whisky+pezsgo mennyire vag falnak? Most tartok a masodik uvegnel, aztan meg var ram egy uveg bourbon.
Kurva eletbe abba a kurva kocsiba, eletemben nem tortem kocsit, raadasul a pali rendes volt, epp ma van az eskuvoje. Pedig meg a szabalyzatunkban is benne van, hogy Dually-t /igy hivjak ezeket a hatul dupla kerekes, kibaszott szeles truckokat/ tilos leparkolni a parkoloba, mert 1% eselyed van, hogy karcolas nelkul kiallsz vele, annyira szuk a hely.
Ez van. 24 ev, elso karc.

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#11) Lortech válasza ronaldo (#6) üzenetére


Lortech
addikt

Ártani nem árthat, a szénsav érdekes dolgokra képes.
De én személy szerint túl sokat ettem (kb 40 pogácsa, bazi adag brassói, káposztás babgulyás), nem nagyon van hely a nedűknek.

snecy: azért lehetőleg ne magam / magad (és mást se ;]), a lényeg, hogy kijöjjön.
Itt az új év, jó dolog újra tanulni beszélni, járni... stb. Új lappal kezdeni, vagy hogy mondják. :D

[ Szerkesztve ]

Thank you to god for making me an atheist

(#12) venember83


venember83
nagyúr

Ujabb erv a SUV-ok ellen :P Jo pihenest!

(#13) djtoomi


djtoomi
addikt

Hát nem lehet kellemes hogy összetörted. :( De uye nem enekd kell kifizetni a kárt,izé a te biztosítódnak? :F Amúy ritka sz@r a kedvem,se pia se semmi,antibiotikumot szedek,full láz vayok,kajából franciasali van itthon meg virsli,buli a javából,hogy véletlenül elvátam a táp-táp kábelét,mert azt hittem egy régi vastag kábel,amit odaforrasztottam, és véletlen a tápkábelt vágtam szét,laptopba meg vékonyabb kisebb kell,hoy a khmmmm.... :O

#10:Akkor pontosan hoy is törted össze? :F

[ Szerkesztve ]

Minden ötödik ember kínai. Mi is öten vagyunk a családban, tehát valaki kínai. Lehet apu, vagy anyu. Lehet a bátyám Sanyi, vagy az öcsém Ho-Xiao-Pen. Szerintem Sanyi az.

(#14) Bubu79 válasza tiv83us (#10) üzenetére


Bubu79
addikt

Rendesen Rád jár a rúd ma - gyanítom Neked sem a 2007-es lesz a legkedvesebb szilvesztered...

Amit Te megittál, eddig, az nekem egy beutaló lett volna máj-transzplantációra - ennyitől tuti ki kellett volna venni a fél tüdőmet, hogy elférjen a hízó májam... :U

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#15) tiv83us válasza venember83 (#12) üzenetére


tiv83us
veterán

Ez nem SUV, hanem faken nagy Dually Pick-up Truck, hogy kabbe :DDD

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#16) mazda626


mazda626
addikt

Nekem is szuara kedvem, ahhoz képest, hogy szilveszter van. Te ugye Amcsiban laksz? Ott milyen most a hangulat? Minden neonfényben úszik, a rendőrség meg erőteljesen szűri a turbános alakokat?

(#17) tiv83us


tiv83us
veterán

A fal is ram omlott ma, a dually is megtort, kezdek be is baszni. djtoomi nemtudom leirni, hogyan sikerult, egy eles bal kanyart kellett volna bevenni, hogy kimenjek a garazsbol a soromponal, de a segge elvitte a sorompo melletti fulket, mert tul kurvaszeles. Ez van.
Remeljuk 2008 jobb lesz.

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#18) tiv83us válasza mazda626 (#16) üzenetére


tiv83us
veterán

Itt nagy a buli, a turbanosokat nem szuri senki, senkit nem szurnek, nem kinezet alapjan emelnek ki. Nagy a buli a belvarosban, lesz majd hatalmas tuzijatek a hidrol az Ohio hid felol, sok-sok rendor vigyazza majd a nepet, en meg itthon fogok PH-zni.

[ Szerkesztve ]

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#19) djtoomi válasza tiv83us (#17) üzenetére


djtoomi
addikt

Ahha,értem már.De hogy-hoy a fal is rádomlott? :F Hát télelg nem lehet akkor túl jó kedved,nekem legalább annyiban van jó kedvem,hoy kedden jön a macbook-om,addig nem tom hogy bírom ki,ezen a régi sz@r laptopon. :(

Minden ötödik ember kínai. Mi is öten vagyunk a családban, tehát valaki kínai. Lehet apu, vagy anyu. Lehet a bátyám Sanyi, vagy az öcsém Ho-Xiao-Pen. Szerintem Sanyi az.

(#20) Lortech válasza tiv83us (#10) üzenetére


Lortech
addikt

Hát kérlek, a whisky + pezsgő eléggé halálos kombó. Nem lesz így meló reggel, ha folytatod. :)

Mikor lesz a reggel itteni idő szerint?

Thank you to god for making me an atheist

(#21) mazda626 válasza tiv83us (#18) üzenetére


mazda626
addikt

Értem, jó alkoholizálást, jó bulizgatást, jó PH!-gatást! Hány óra van még nálatok éjfélig?

(#22) tiv83us válasza Lortech (#20) üzenetére


tiv83us
veterán

-6 ora a kulonbseg, meg csak 5:46 van. Hajnal 5-ig csak kirangat az agybol Kidus. :U

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#23) Winner_hun válasza tiv83us (#17) üzenetére


Winner_hun
félisten

Erről a fülkésről ez ugrott be

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#24) Lenry


Lenry
félisten

Barátnőm innen túl sok km-re van... pedig szépen elterveztük, h együtt leszünk szilveszterkor és de jó lesz, de az apja még kilenc hónap után sem hajlandó elengedni velem a lányát úgy h aztán együtt aludjunk... még úgyis csak nagyon ritkán hogy reggel jön-este megy...

el is ment a kedvem a szilvesztertől... nem is mentem sehova...

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#25) Winner_hun válasza djtoomi (#19) üzenetére


Winner_hun
félisten

Úgy hogy most lefekszel és arra kelsz, hogy megjött az új ketyeréd

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#26) tiv83us válasza djtoomi (#19) üzenetére


tiv83us
veterán

Igy sikerult a falas tema.
MacBook jo, nekem is az van.

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#27) Retekegér


Retekegér
HARDVERAPRÓD

Rosé pezsgő + cabernet sauvignon. Sacrebleu! Azért BÚÉK tiv, bár nálatok még egy kicsit később lesz éjfél --> időben elkezdtél alapozni.

<< Heimdal >>

(#28) csapos2


csapos2
addikt

Ez a kis kalandod, ez után volt?

Lelkiismereted méri önzésed őszinteségét. Hallgasd figyelmesen.

(#29) rarri válasza tiv83us (#10) üzenetére


rarri
senior tag

Na, erre nekem is inni kell! :) Elővettem a baileys-emet, 2 jégkockát, és most iszok a nagy örömre,hogy mindjárt újév!

Vendégek vagyunk a Földön .S ha vendégségbe jöttünk, legyen ajándék az életünk.:-) / Gil /

(#30) Lortech válasza tiv83us (#22) üzenetére


Lortech
addikt

Bízzunk benne, láttam (és tapasztaltam is) én már csodával határos feltámadásokat.
Ha korán kihányod, van esélyed. :D Szép kilátások. ( Ez persze csak vicc. )
A legjobb történetek, poénok egyébként hulla másnaposan szoktak történni velem. Persze, nem meló közben.

Thank you to god for making me an atheist

(#31) greatchaos


greatchaos
addikt

ez is csak egy nap a többi 365 közül, azzal a kikötéssel, hogy a nagytöbbség kóros alkoholizálásra használja fel

(#32) venember83 válasza tiv83us (#10) üzenetére


venember83
nagyúr

En mar tortem autot, nem jo erzes :( Reszvetem. Tenyleg.

(#33) djtoomi válasza tiv83us (#26) üzenetére


djtoomi
addikt

Uhh,szegény Te,nem jó a mai napod.

Akkor megnyuodtam,remélem zenére télleg jó lessz.Amúy aki jól akarja érezni magát,nézze meg a Step Up című filemt,tuti feldobja magát vele.Nekem is az hozta meg a kedvem délután amennyire emghozta. :K

Minden ötödik ember kínai. Mi is öten vagyunk a családban, tehát valaki kínai. Lehet apu, vagy anyu. Lehet a bátyám Sanyi, vagy az öcsém Ho-Xiao-Pen. Szerintem Sanyi az.

(#34) tiv83us válasza csapos2 (#28) üzenetére


tiv83us
veterán

Jah. Faradt voltam mar, mar 6. napja 4-kor kelek es 10-14 orakat dolgozok naponta.
Nembaj, a hotelnek van biztositasa...A palit sajnalom, mer; tenyleg nagyon rendes volt.

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#35) Bash válasza rarri (#29) üzenetére


Bash
őstag

Egészségedre! Én csak nemrég értem haza munkából, nemsokára vacsora. Tegnap óta mustáros pácban álló csirkemell lesz grillen, csirkés-broccoli-s rizzsel, ananásszal, francia salátával. És a sajtos-szezámmagos rudacskák is sülnek. :)

http://bashtravel.com/

(#36) raskolnikoff


raskolnikoff
őstag

az alvás mindig jól jön. előtte kisüsti aztán mehet a szunya.

A gazdasági válság és az emelkedő energiaárak miatt arra kényszerültünk, hogy kikapcsoljuk a fényt az alagút végén. A kellemetlenségért elnézést kérünk.

(#37) tiv83us válasza Bash (#35) üzenetére


tiv83us
veterán

Hol a hazipalesz? Milyen pilotabarany az aki nem iszik?

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#38) Kidus


Kidus
őstag

Nekem is szar kedvem van.
Ki erti ezt....

Assuming Control

(#40) Bash válasza tiv83us (#37) üzenetére


Bash
őstag

fokukac definíciója szerint nemnormális deviáns. De én azért megvagyok így is.

http://bashtravel.com/

(#41) ronaldo


ronaldo
őstag

Búék a kedves topiklakóknak. Édes pezsgőt bontottam, sör elfogyott. Viszont van még egy pici forraltbor. Remélem mindezek után is szeretni fog még a statika II., mert vizsga előtt már nem szabad összevesznünk :O

(#42) venember83


venember83
nagyúr

Boldog uj evet az ittenieknek is!

Bash: tenyleg ivas lesz? Nem kotekedni szandekozok, csak erdeklodok... :B

[ Szerkesztve ]

(#43) Bubu79 válasza Bash (#40) üzenetére


Bubu79
addikt

Nagyon a szívedre vetted - hidd el, nem mindenki szerint vagy az ;)

B.U.É.K. mindenkinek :)

[ Szerkesztve ]

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#44) ngabor2


ngabor2
nagyúr

szép solídan ünnepeltem, úgy döntöttem, a pezsgőt fel se bontom.

tiv: állj ki az erkélyre és üvölts egyóóóriásit, ami kifér a torkodon. segít.

(#45) Sh4rKy


Sh4rKy
senior tag

Újév... nemtudom mit kell ezen ünnepelni... én eddig kétszer "ünnepeltem" meg ezt az egészet, de azt is csak sima bulinak fogtam fel... semmi extra nem volt benne számomra.
Ez az idei meg totál kocka szilveszter számomra, és már ezt a redva tüzijáték zörejt is kezdem unni... telefonom állandóan világít, már nemtudom hány SMS-t kaptam, hogy buék, ilyen-olyan részegek vagyunk meg minden. Hát egészségükre... =)

na mind1, azért sok sikert az este túléléséhez... =)
ja az autó miatt meg ne aggódj, egyszer mindenkivel előfordul... akivel meg nem, az csak nem vallja be =)

Az is lehet hogy minden kincsem csak egy másodperc töredéke...

(#46) Viktor0610


Viktor0610
MODERÁTOR

Én valami ruszki pezsgőt próbálok magamba erőszakolni.

Kár, h. nem édes, hanem félszáraz... Mindegy, csak jó lesz ez is valamire... :U

B.ú.é.k. ide is mindenkinek!!!

Samsung Galaxy A54

(#47) Bash válasza venember83 (#42) üzenetére


Bash
őstag

Szerintem nem sokan vannak a fórumon, akik nálam többet isznak, ha van egyáltalán. :)

http://bashtravel.com/

(#48) engusz


engusz
veterán

Itt csak egy kis whisky-gyömbér fogyott. Valamiért nincs túl jó kedvem. És legszívesebben moziba mennék. Fura.

Nézzék meg közelebbről! Mert minél közelebb hiszik magukat, annál kevesebbet fognak látni.

(#49) rarri válasza Bash (#35) üzenetére


rarri
senior tag

Köszönöm! :) Neked pedig jó étvágyat a vacsihoz. Ma is dolgoztál te szegény? Bár ha szereted a munkád, akkor nem is olyan rossz. Én meg önmagammal koccintottam. :O Jó mi? Az is igaz, hogy elmehettem volna valahova, de nem akartam. Nekem az ilyen "muszály" bulik nem az eseteim. Nálatok még csak este van, de azért én Boldog Új Évet Kívánok Neked !!! :D

Vendégek vagyunk a Földön .S ha vendégségbe jöttünk, legyen ajándék az életünk.:-) / Gil /

(#50) csapos2 válasza Bash (#47) üzenetére


csapos2
addikt

Miből iszol annyit?

Lelkiismereted méri önzésed őszinteségét. Hallgasd figyelmesen.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.