Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) #80123904


#80123904
törölt tag

Az egy és a kettő is nagyszerű játék volt. A 3 is preorder lesz a részemről, ha bejelentik.

Remélhetőleg nem fogják megölni majd azt is egy rosszul időzítettt megjelenési dátummal. Illetve szívesen fogadnék egy 10 óra körüli kampányt is, mert a 2. részben kapott nagyszerű volt és van még benne bőven potenciál.

(#2) ProEvoFan válasza #80123904 (#1) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Imádom én is.Pont tegnap játszottam ki másodszor a kampányt.
Ha az idióta EA nem a BF1 és a COD WW 2 közé teszi a megjelenést, akkor sokkal nagyobb siker lett volna. :K
Jöhet a harmadik rész.

[ Szerkesztve ]

(#3) Mamuska


Mamuska
őstag

Én is szeretettel várom. :) A másodikat is kétszer játszottam ki.

(#4) Qkackca


Qkackca
őstag

Jöhetne, hosszabb kampánnyal mint a korábbiak.

http://www.hwbot.org/user.do?userId=8629 | 'hét lakatlan faluban nincsen párja'

(#5) Archttila válasza ProEvoFan (#2) üzenetére


Archttila
veterán
LOGOUT blog (1)

+1
A mai napig nem ertem, h amikor osszeulnek megbeszelni a kiadas datumat, akkor miert kell kozben fuvezni...

Passionate about minimalistic software, the Linux philosophy, and having fun. SFF enthusiast.

(#6) ProEvoFan válasza Archttila (#5) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

:DDD Nos, igen...kíváncsi lennék a miért pont akkor adjuk ki okfejtésre.
Király az avatarod :C

[ Szerkesztve ]

(#7) ribizly válasza Archttila (#5) üzenetére


ribizly
veterán

:DDD

Én valamiért abbahagytam (talán a PUBG szippantott be anno és azóta sem szabadultam), de nem vennék még 1 részt már meg. A 2-nek sem toltam még ki a kampányát, de lehet valamikor előveszem és ránézek hogy áll mostanában. :U

|•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•|

(#8) Polllen


Polllen
nagyúr

Welcome back Pilot!

A 2. rész remek, uh ez nagyon jó hír.

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#9) Corpuscle válasza ProEvoFan (#2) üzenetére


Corpuscle
őstag

Mind a kampány, mind a multi nagyon jól sikerült. Várós! :K

(#10) Daelion válasza Polllen (#8) üzenetére


Daelion
őstag

+1
1 Nálam kimaradt meg eleve nem érdekel a multi része de a kampány része az meglepően jó volt és szívesen játszottam volna tovább a sztorit. :K

(#11) Alien!


Alien!
senior tag

szvsz az utóbbi évek messze legélvezetesebb multija ez a széria. Igaz a második rész változtatásaival nem mindenben értettem egyet, de ettől függetlenül várom a következőt. :C

(#12) twollah1976


twollah1976
őstag

A Titanfall 1-2 multija nekem nagyon bejott, johet a harmadik resz.

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#13) Dark Archon válasza ProEvoFan (#2) üzenetére


Dark Archon
addikt

Biztosan a BF1 és a CoD WW2 célközönsége a jövőbeli robotos lövöldözés... :U

Én csak az 1-gyel játszottam, jó volt egy darabig, de aztán egyre inkább nem értettem, mi a franc folyik. A célkövetős pisztoly például a legnagyobb kreténség egy multi játékban. Kicsit túl is volt bonyolítva, játékkártyák meg a tököm tudja mik, aztán már játékos sem volt. A 2. rész ezek után már nem nagyon érdekelt.

Valamit tényleg szívnak egyébként, ha 2 sikertelen mérsékelt sikerű rész után még gondolkoznak egy harmadikon.

Dark Archon | i5-12600KF - RTX 3070 | Cube Nature EXC | Canyon Endurace 7 | BF4: DarkArchonHUN

(#14) oriic válasza Dark Archon (#13) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

"Kicsit túl is volt bonyolítva, játékkártyák meg a tököm tudja mik, aztán már játékos sem volt. A 2. rész ezek után már nem nagyon érdekelt."

Pedig minden ízében jobb volt mint az 1. rész. Kártyákat is dobták.

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#15) twollah1976 válasza oriic (#14) üzenetére


twollah1976
őstag

Regen minden jobb volt...

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#16) kikikirly


kikikirly
senior tag

Kizárólag a Single Campaing miatt vettem a Titanfall 2-őt.Sajnálom hogy nem jöttek hozzá DLC-k,nagyon élveztem a játékmenetet.Volt benne Adrenalin. :) :K

(#17) duvi


duvi
nagyúr

Ha lesz benne single kampány, akkor tuti vétel :K

(#18) b.


b.
félisten

ha tesznek bele egy normális 15-20 órás kampányt akár elő is rendelném. Nagyon jó volt a 2. rész rövidke sztorija.

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#19) laceszgamer


laceszgamer
addikt

Ha tudnám, hogy nem hal ki pillanatokon belül a multi része, mint ahogy az eddigi kettővel történt, akkor még érdekelne is. :( Videókon néztem a játékmenetüket elég sokat, bejövős, csak tényleg ennyi kéne, hogy valahogy tartsák életben hosszabb távra is, és ne az legyen, hogy alig van player.

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#20) utomi válasza laceszgamer (#19) üzenetére


utomi
senior tag

Pedig azért van player. Ok néha kicsit hosszabb a várakozási idő de 2-3 percen belül mindig összejön kellő számú ember. Én pont pár hete vettem újra elő és még mindig nagyon fun az egész. És sokkal több is lehetett volna csak ugye az EA már az elején elkefélte az egészet. Na mindegy hátha a harmadikat sikerül normális időben kiadni. :R

(#21) Rage47 válasza laceszgamer (#19) üzenetére


Rage47
veterán

ps4en van állandó 5000 ember kb így talál mindig meccset sokszor fel percen belül

(#22) ProEvoFan válasza Rage47 (#21) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Ezt csak alátámasztani tudom.PS4en vannak még játékosok, lehet vele multizni :K

(#23) oriic válasza ProEvoFan (#22) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Nagyjából ugyanannyian vannak Xbox-on is, kb azonnal talál meccset,szóval azért játszogatnak vele a népek.

Live-Die-Respawn

(#24) VágniValó válasza laceszgamer (#19) üzenetére


VágniValó
addikt

Tegnap 2 oran keresztul toltam es egyszer se volt olyan, hogy akar fel percig kellett volna varnom arra, hogy servert talaljon, pedig csak az Attrition modot hasznalom, mert nekem az a Titanfall. Szoval ha csak ez tart vissza akkor hajra!

Note: ekezetek hianyaert elnezest, de meg qwerty-rol sincs kedvem ezzel cseszekedni.

[ Szerkesztve ]

"Fuck the Kingsguard, fuck the city....Fuck the king!"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.