Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) mexicanraven


mexicanraven
aktív tag

Grat!:)
Ez számomra nagyobb esemény, mint a Royal Wedding! :))

when the sun shines, we'll shine together

(#2) Lauda


Lauda
félisten

A videoknal valami nem ok.

szerk: na mar valami leledzik. :D

[ Szerkesztve ]

(#3) vans?


vans?
őstag

Csak igy "mellekesen" megjegyezve... pedig szep dolog, sok boldogsagot. :)

hábm bábm

(#4) tildy válasza vans? (#3) üzenetére


tildy
nagyúr

Köszönjük :B ( Nem akartam annyira nagy dobra verni , azért jegyeztem meg így halkan :D:D )

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#5) darál0w


darál0w
Jómunkásember

sok boldogságot. :C

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#6) Lauda válasza darál0w (#5) üzenetére


Lauda
félisten

Koszi! ;]

szerk: :P Megkertem a sajat kezem. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#7) darál0w válasza Lauda (#6) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

mivan?
te is nősülsz?

tudtam én, hogy jol fogsz járni a Bélával. :DDD

Akkor gratulálok Emmának is. ;) :DDD

[ Szerkesztve ]

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#8) vikvuk


vikvuk
aktív tag

Milyen érzés alattvalónak lenni? :D

[ Szerkesztve ]

A CSUPA NAGYBETŰ nem jelent semmit.

(#9) tildy válasza vikvuk (#8) üzenetére


tildy
nagyúr

Nagyon jó :K :U

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#10) Mr.Csizmás


Mr.Csizmás
félisten

grat! :R

pont tegnap gondolkoztam el ezen én is :U :DDD

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#11) talmida


talmida
Közösségépítő

Gratulálok és sok boldogságot kívánok nektek!!! :R

[ Szerkesztve ]

IN GOD WE TRUST!

(#12) Lauda válasza darál0w (#7) üzenetére


Lauda
félisten

Atadom neki. :DDD

(#13) proci985


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog (1)

gratulálok és sok boldogságot!

(ugyanakkor esküvőt néztem, jó volt... hasonlóan, mint a svédekénél, akkor is aznap valahogy odaragadtunk a tv elé, pedig addig nem igazán érdekelt minket a dolog)

[ Szerkesztve ]

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#14) tildy válasza proci985 (#13) üzenetére


tildy
nagyúr

Neked is és a többieknek is köszi:)

Inkább nem is mondom, hogy történt meg a lánykérés:D:D Eléggé kocka mód volt:D

Hjaj Svédország:) De irigyellek :U :K Node se gond, így döntöttünk, nem bánjuk:)

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#15) proci985 válasza tildy (#14) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog (1)

szívesen:)

hm, volt annyira kocka, mint a bináris reprezentációja az életkorodnak a születésnapi tortán, gyertyák segítségével? mert az szerintem überelhetetlen volt.:D

azért szerintem Anglia is nagyon szép hely ;) . velünk meg a mohamed és a hegy esete fordult elő, avagy hugomnak is bejött, aztán odaköltözés helyett végül lett egy angol pasija aki jön ide lakni 1-2hónapon belül:)

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#16) sz4blya


sz4blya
csendes tag

Éljen az ifjú pár!
Mikor lesz az esküvő :))

Cum Deo Pro Patria Et Libertate. Verje meg a mi Istenünk, aki ezt engedte! | Free life, free people, free internet! *See you, space cowboy!

(#17) tildy válasza proci985 (#15) üzenetére


tildy
nagyúr

Azt elrontotta.A magyar pálinka, a magyar pálinka, csak ara emlékezett, hogy eggyel kevesebb kell, de arra nem, hogy hányból, így 8 gyertyából hetet gyújtott meg. :Y :W :DDD

Bár hozhatott volna enchantolt wow-gyűrűt is , egy FB-s állapotváltoztatást is csinált, amit én szinte oda sem figyelve leokéztam :B :U Na innentől nem volt megállás, ha már tudja az egész világ, most már muszáj lesz:D:D

Gondolom tudod, eredeti tervünk Svédország volt?! Olyannyira, hogy még mindig megvan a kabala 20 koronásunk, amit az eltervezés után vettünk:)

sz4blya: nem látod a képeken, hogy már meg volt? :D:D:D Viccet félretéve, nem tudom. Tökéletesen elégedett vagyok a jelen helyzettel :D

[ Szerkesztve ]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#18) proci985 válasza tildy (#17) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog (1)

emlékszem, de apróságokkal mint pl egy digit csúszás nem kell foglalkozni :K

ó:D cseles, ugyanakkor viszont maga az ötlet szerintem remek:) és mikor vetted észre mit okéztál le? azonnal, vagy amikor hirtelen feltűnően sok értesítés kezdett jönni? az enchantolt wow gyűrűhöz képest azért tényleg visszafogottabb:) bár nézd, szerintem az eljegyzési sztoritokat nagyon senki sem fogja tudni überelni bármilyen összejövetel alkalmával ;)

igen, tudok róla. amiatt mondtam, hogy Anglia is jó hely ám, annak is megvannak az előnyei, Svédországhoz képest is. a Nils Holgerssonos 20as meg különösen aranyos

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#19) molnarpeter


molnarpeter
nagyúr

Sok boldogságot nektek :) Miért írja mindenki, hogy ménemnagyobbetűvelmegcímlaposan? :DDD

mp

(#20) tildy válasza proci985 (#18) üzenetére


tildy
nagyúr

A 20asra néztünk is nagyokat. Jó arcok ezek a svédek:D

Amúgy nem sokkal utána észrevettem. Mondom ha még másnap is úgy van, csak igaz:D

[ Szerkesztve ]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#21) proci985 válasza tildy (#20) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog (1)

ja, bankban mindig mosolyogtak rám, amikor mentem Magyarországon váltani:) illetve akik jártak már erre, általában megemlegetik a 20ast.

hiába no, én is Nils kalandjain nőttem fel:)

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#22) tildy


tildy
nagyúr

Amúgy jó idő volt rájuk, kicsit borongós, de nem esős:)

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#23) danih


danih
addikt

Nekem is a bögyömben volt már ez az esküvő, de hál' istennek nem tudták eléggé a pofámba nyomni, elmenekültem :)
tildy-nek viszont jobban örülök, grat :C - hol tervezitek a lagzit?
Illetve valaki kérdezte, milyen "alattvalónak" lenni. Evvel kapcsolatban csak annyira volnék kíváncsi, hogy ki az "alattvaló"? A Commonwealth állampolgára, vagy tágabb a kör? Vagy aki annak gondolja magát? :DDD

(#24) tildy válasza danih (#23) üzenetére


tildy
nagyúr

Gondolom Commonwealth:D

Lagzit? ISS? :D:D:D

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#25) Dany007


Dany007
veterán

Na, hát nektek gratulálok! :DD

A királyi esküvő meg már tényleg a könyökömön jön ki, hányni tudnék tőle.
A röhej az egészben, hogy egyik nap még megy a siránkozás, hogy "jajj válság van válság van!", másik nap meg "na,költsünk el 15 milliárdot közpénzből". Röhej.
Persze az jó dolog, hogy itt még élnek a régi hagyományok, meg tetszik a népnek de azért mégiscsak... Erre mondják, hogy jóvilágvan :D

(#26) tildy válasza Dany007 (#25) üzenetére


tildy
nagyúr

Itt azért jóval kevésbé megy a "fika" , hogy de hát közpénzből, lehet amiatt, mert kevésbé vannak megsarcolva az "alattvalók"?

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#27) tildy


tildy
nagyúr

Jahm, azt nem is mondtam, hogy mindez a prohardver nélkül nem jöhetett volna létre.

Meg a ph tábor nélkül, meg Samyke sátra nélkül ;]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#28) Dany007 válasza tildy (#26) üzenetére


Dany007
veterán

Látod ez könnyen lehet :)

(#29) föccer


föccer
nagyúr

És ezt csak most jelented be? :p

Esimin: Gondold át még egyszer! Még most el tudsz menekülni :DDD

Grat nektek, és sok bódogat, meg sok lurkót ;]

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.