Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#79) Ariadne


Ariadne
őstag

Micsoda topik! :)
Szerintem a rövid sokkal praktikusabb, szárítás alig, mosás pár perc, és ez lehet az oka, hogy levágatják. De én nem már tenném, mert a nőiesség kifejezése is a hosszú, és az gyerektől függetlenül szükséges. :P
Hosszú, gyárilag göndör nemgyárilag vöröset hordok a fejemen, csak mosásnál fésülöm (különben töredezne), de rengeteg macera (20-30 perc) a kétszeri átmosás, habozás meg szárítás, brrr, utálom. Plusz a festés, ehh, na arról le kéne szokni...
Viszont két-három havonta fodrász kell szerintem, legalább egy kicsit felfrissíteni a végét. Hosszú évekig nem jártam, majd rábukkantam egy régi kedves ismerősömre, aki mesterfodrász, azóta látom, hogy ég és föld a különbség. Kedvesemnek pl. szintén kamaszkora óta hosszú a sérója, olyan egész apró göndör fajta, és valami borzalmas töredezett végű volt korábban, hiába vágták. Mióta rendszeresen elcsábítom a fodrászomhoz, gyönyörű rendezett lett, le is tett arról, hogy levágassa. :D

"In mountain biking, there is no destination - just a bike, a rider, and a place to ride" (The Collective:Roam)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.