Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2451) proci985 válasza Bahama (#2450) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

koszi az infot, akkor letesztelem meg egyszer. tegnap elegge faradt voltam es olyankor a sima 25ms mar tetulasssu a jatekban, lehet ez kavart meg.

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#2452) Thrawn


Thrawn
félisten

Új projekt: [link]

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#2453) Bahama válasza Thrawn (#2452) üzenetére


Bahama
aktív tag

Leírnád a pontos elképzelést?

Kerüld a pusztán a vita kedvéért, erõteljes érzelmi töltettel ellátott, sokszor az észérveket nélkülözõ, témához inkább csak lazán kapcsolódó hozzászólásokat, melyek inkább exhibicionistán öncélúak, mint konstruktívak a közösség felé!

(#2454) Thrawn válasza Bahama (#2453) üzenetére


Thrawn
félisten

Az volt az elképzelés, hogy a talált Marauder cuccok legjobbjait felvegyem, mert már nem fértem el a ládámban :D
Sajna a 6-os szet nincs meg még RRoG-val sem. Így viszont befért a komplett Shadow's és a Nat set a 3. bónuszig. Még sokat kell enchantolnom, de elfogyott a kék materialom tegnap, Sentry dmg-t szeretnék pörgetni oda ahová lehet. Többek közt. Kellene még valami normális physicalos amu és bracer is. A skillek még elég képlékenyek, hogy miket használjak, sosem Sentryztem még DH-s pályafutásom alatt. Kár, hogy olyan sokáig tart mire mind az ötöt lepakolom.

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#2455) Thrawn


Thrawn
félisten

Beraktam egy Hexing gatyát, nem kicsit néztek furán publicon, hogy mit rohangálok össze-vissza :DDD
Nekem persze nem mindegy, hogy 1.15M vagy 1.75M az alap dpsem :)

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#2456) granini válasza Thrawn (#2455) üzenetére


granini
őstag

elsore azt olvastam teleraktam egy hexing gatyat.. :Y :DDD
(ugy mondjuk tobb ertelme is volt hogy miert rohangaltal ossze-vissza.. )

<CotS> Children of the Skorn Clan | Uplay / Steam: PecoHUN78

(#2457) Bahama válasza Thrawn (#2455) üzenetére


Bahama
aktív tag

Az egyik legjobb cucc a játékban! :C

Kerüld a pusztán a vita kedvéért, erõteljes érzelmi töltettel ellátott, sokszor az észérveket nélkülözõ, témához inkább csak lazán kapcsolódó hozzászólásokat, melyek inkább exhibicionistán öncélúak, mint konstruktívak a közösség felé!

(#2458) Thrawn válasza Bahama (#2457) üzenetére


Thrawn
félisten

Az lehet, de meguntam :B
Sikerült összekaparni egy kezdő Maraudert és hát azt kell mondjam OP. Szépen clustereznek a Sentryk. Ha van idő rá (riftbossnál szokott lenni) akkor le tudok rakni ötöt. Ettől függetlenül lehet jobban járnék 3 sentryvel és egy második 1h xbow-val a tegez helyett :U

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#2459) Bahama válasza Thrawn (#2458) üzenetére


Bahama
aktív tag

5-t lepakolni felesleges, 4-t sokszor le lehet tenni. Az a passive nem éri meg.
A 2db 1 kezes fegyver sem, mert rengeteg toughnesst buksz.
A phisicalos sentry rúna sem az igazi. Sokkal többet nyersz a fire-s rakétással, főleg ha berakod mellé az ballistics passivot is.
A tegezt semiképp sem raknám le. A 2 kezes cross a nyerő.
Vagy egy maxos krider, és mellé akkor te is tudsz rendesen lőni.
És ez még jobb lesz patch után, mert javítják a sentry AS-t mikor hatred spendert lő.
+ javítják azt is hogyha 3 spender van beállítva akkor sűrűbben lövi őket

Én most így megyek.

[ Szerkesztve ]

Kerüld a pusztán a vita kedvéért, erõteljes érzelmi töltettel ellátott, sokszor az észérveket nélkülözõ, témához inkább csak lazán kapcsolódó hozzászólásokat, melyek inkább exhibicionistán öncélúak, mint konstruktívak a közösség felé!

(#2460) T. M. válasza Bahama (#2459) üzenetére


T. M.
aktív tag

Ez a Marauder tényleg gyilkos cucc úgy, ahogy van. Én most így megyek: [link], bár sok időm nem volt mostanában, de azért csiszolgatom.
Bahama, nem nagyon néztem át a 2.1-es változtatásokat, a full physical build szerinted működőképes lesz ott is?

(#2461) Bahama válasza T. M. (#2460) üzenetére


Bahama
aktív tag

Dh változások:
http://us.battle.net/d3/en/blog/14569138/patch-210-ptr-patch-notes-6-25-2014#dh

Kerüld a pusztán a vita kedvéért, erõteljes érzelmi töltettel ellátott, sokszor az észérveket nélkülözõ, témához inkább csak lazán kapcsolódó hozzászólásokat, melyek inkább exhibicionistán öncélúak, mint konstruktívak a közösség felé!

(#2462) T. M. válasza Bahama (#2461) üzenetére


T. M.
aktív tag

Úgy néz ki a Shooting Stars még jobb is lesz, az Impaling Bolt-ot meg cserélem mondjuk Aid Station-re majd.
Jó lesz ez, jó lesz ez :)
Köszi!

(#2463) mikromanus válasza Bahama (#2461) üzenetére


mikromanus
veterán

Röviden:
- a rakétás mara build nem volt elég használható, ezért kap minden rakétás rúna és a sentry is egy-egy nagy adag buffot. :C
- A preparation meg cd-s lesz ingyé'. Mert a költekező skillek túl OP-ak, a sentry viszont gyenge.
- dex armort ad dodge helyett
Persze van még egy rakat buff ezen felül is. Azt nem értem ha az összes rúna nagyobb sebzést ad, akkor minek rakják a rúna nélküli skillt valami sokkal alacsonyabb damra (Rain of Vengeance). Főként ha se passzív nem castolja, se item.

"Ezek" nagyon meg vannak zavarodva. Bár ha a marauder full set bónusz nélkül nézzük, akkor jogos lehet. Csak ugye nem úgy nézzük. :Y

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#2464) Thrawn válasza Bahama (#2459) üzenetére


Thrawn
félisten

Krider az csak a mesében van :)
Szóval hagyjam a physicalt és szerelkezzek fel fire ágra?

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#2465) T. M. válasza Thrawn (#2464) üzenetére


T. M.
aktív tag

Nem nem, a Kridershot létezik, a Cindercoat az, ami nem létezik :D

(#2466) mikromanus válasza T. M. (#2465) üzenetére


mikromanus
veterán

Kadalázzad monkkal! Kloákás kasztnak kisebb az esélye a cinderkócra. Több a lehetséges legendary és mintha "Kiemelt" lenne a sok kloáka anormál chest armorhoz képest. :DDD

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#2467) Bahama válasza Thrawn (#2464) üzenetére


Bahama
aktív tag

Én a fire-t jobban szeretem, de itt marauder mellé kb mind1, mert csak az alap elementálos cuccokat tudod felrakni (amu, bracer, soj), vagy a magefist/cindercoat párosból egyet, de én a taskert preferálom, főleg patch után.
Szóval az a legjobb ha mind a kettőt szépen gyűjti az ember és azzal megy amihez nagyobb kedve van.
Én pl a coldot próbáltam PTR-n és az is közel olyan erős volt mint a fire, szóval lassan ez a 3 ág kiegyenlítődik.
Bár szerintem azért a fire még mindig egy kicsit erősebb.
De ez csak az én véleményem, nem tény.

Kerüld a pusztán a vita kedvéért, erõteljes érzelmi töltettel ellátott, sokszor az észérveket nélkülözõ, témához inkább csak lazán kapcsolódó hozzászólásokat, melyek inkább exhibicionistán öncélúak, mint konstruktívak a közösség felé!

(#2468) Thrawn válasza Bahama (#2467) üzenetére


Thrawn
félisten

Egy jó elementálos amu még hiányzik, a SoJ is kimaradt a RRoG és a Nat ring miatt, bracer az van. Taskert még nem találtam, pedig napok óta csak kesztyűt veszek Kadalától :(
A clusteres DH-val viszont meglett a 4 milla elit dmg, tegnap esett egy jó kis Cindercoat és Andariels' még nincs is rajta :)

Elemental Elite DPS: 4,051,156.77
world: 1555 (dh: 707)
Europe: 699 (dh: 268)

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#2469) Thrawn


Thrawn
félisten

Meglett a Tasker, jó kis boost :K

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#2470) Bahama válasza Thrawn (#2469) üzenetére


Bahama
aktív tag

grat! :C

Kerüld a pusztán a vita kedvéért, erõteljes érzelmi töltettel ellátott, sokszor az észérveket nélkülözõ, témához inkább csak lazán kapcsolódó hozzászólásokat, melyek inkább exhibicionistán öncélúak, mint konstruktívak a közösség felé!

(#2471) proci985 válasza Thrawn (#2469) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

grat!

nekem kozben 70es lett a HC DHm vegre, avagy a full natalya is cserelve lett. de igazabol nem latom, hogy ebbol tormentre menes nelkul belathato idon belul hogy lenne epeszuen gearelt kari.

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#2472) proci985


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

ma vegre kiesett a cinder, szoval jovok vissza lassan DHzni is. foleg, hogy a wiz kesz egy jobb SoJ es egy chc/chd/fire%/int amu kivetelevel.

eddig full physes strafe volt (ld az andy), elkezdtem tesztelgetni a clustert T1en es eleg jonak tunik. maraduerbol csak csukam es fejesem van sajnos meg.

fegyverbol egy 2650+os cluckeye a zsakban, ill van egy 2390+es 35chds manticore is, ha az jobb lenne a celra. szoval a kerdes: merre tovabb, milyen geart erdemes vadaszni?

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#2473) proci985 válasza proci985 (#2472) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

kieg: finomitottam rajta, felkerult a legacy SoJ a legacy DMLlel, T3mon mar tudok vele egyedul riftezni. neha picit necces, nade megiscsak van papiron 1.1m dps, 2.7m toughnessel:D.

jo, persze, DHval eleg sokat jatszottam, szoval amig nem 1hitelnek altalaban nincs gond, 1.03mon szocializalodtam anno 100k dpssel meg valami 30k life / 300as AR komboval.

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#2474) Thrawn válasza proci985 (#2472) üzenetére


Thrawn
félisten

Clustereztem én is amíg nem lett meg RRoG-al a Marauder. Azóta csak sentry :)
Esett ma egy Kridershot, de még ki sem mertem bontani :D
Jó a Manticore is, ahogy olvasgattam meg Bahama is írta, a crit damot megéri árpörgetni 10% dmg-re :K

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#2475) mikromanus válasza Thrawn (#2474) üzenetére


mikromanus
veterán

Nekem megvan a mara full set setcsökkentővel és anélkül is, de marad a Cluster. Marauder-sentry az "official casual DH build". Ezzel csábítják maradásra a Hans Blutot, meg John Blood-ékat, meg a közepesen lusta alsó régiókat. :DDD

[ Szerkesztve ]

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#2476) Thrawn válasza mikromanus (#2475) üzenetére


Thrawn
félisten

Marában is clusterezhetsz :P Sőt... :)
Kibontottam a Kridershotot, meg is mahináltam:

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#2477) mikromanus válasza Thrawn (#2476) üzenetére


mikromanus
veterán

két darab bent is van. Egyébként meg nem éri meg. Cinder-magefist illendő tartozék. Pride sisak is hasznos.
Ja, az íj meg túl gyors. Persze sentryzgetni gondolom ez a módi. Saját clusterezgetésre a sebesség nem igazán előny...

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#2478) Thrawn válasza mikromanus (#2477) üzenetére


Thrawn
félisten

Ha van egy megfelelő tegezed akkor nem sok időn belül már 'öten' clustereztek még soloban is :K
Az íj túl gyors? Eddig 1h xbow-val mentem mert még nem találtam egy jól sikerült 2h xbowt. Egyelőre hiperlassúnak tűnik, de a sentryknek jót tett, most már ele.arrowt is spammelnek ;] (tudom-tudom, multishot is kéne)

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#2479) proci985


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

variaciok egy temara, avagy amig nincs kesz a maraduer (jelenleg cipo, fejes, gatya ok; de meg nem eri meg felpakolni), addig osszedobtam gyorsan egy szerelest.

a sebzese alig tobb, mint amikor elindultam vele: ezt a legacy DML es a legacy SoJ eleg jol megmagyarazza. plusz a magefist a szinte perfect trifecta gladiatorhoz kepest minimalisan gyengebb is damra (739dex/6AS/10CHC/47CHD), cserebe viszont ad nemi toughnesst. ami meg elegge problemas.

ami remek: T4et soloban viszi ilyen beallitasokkal, jo tempoban. tetszik a dam, avagy a 2.7 elite elementalos fire wizhez hasonloakat critel, csak kevesbe necces fenntartani az eroforrasokat.

ami problemas: autohites ellenfelek (jailer / thunderstorm) ellen nagyon kell ugyelni, nem 1hitelik a DHt, de majdnem. a reflect tovabbra is undorito. hot pursuit viszont eszmeletlenul sokat segit kiteben.

aztan: meg kell a maraduer kesztu es a vallas, aztan le lehet valtani a legacy cuccokat es remelhetoleg mehet a T6.

maskepp ugy nez ki, hogy lassan 3-4 honap kihagyas utan visszaterek a topikba es a DHhoz. egyebkent a vicc, hogy a cinder tenyleg mennyire sokat szamit.

[ Szerkesztve ]

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#2480) Thrawn válasza proci985 (#2479) üzenetére


Thrawn
félisten

Látom csak összejött a RRoG :)
Túl sok energiát ne fektess a clusteres DH-ba szerintem. Azon a nehézségen ahol kevés lesz a toughness, az idő nagy részét meneküléssel kell tölteni, nem lesz idő/lehetőség clusterezni. Itt jön képbe a Marauder szett és a sentryk, azok nem menekülnek csak lőnek, kitöltik ezt az üresjáratot.
Sajna még 12M toughness mellett is menekülni kell időnként T4-en, a jailer, thunderstorm mellé fel lehet írni nyugodtan a frozen orbot is. A sentryknek nem fáj a reflect sem, igaz nem adnak se LoH-t se nem proccolják a Nightstalkert. Mondjuk azzal talán már túlságosan is OP lenne a szet.

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#2481) mikromanus válasza Thrawn (#2480) üzenetére


mikromanus
veterán

MOndom én hogy ez casualmegtartásra lett programozva :C
A sebzés elég jó tud lenni, hogy ne nagyon kelljen fehérek elől menekülni. Eliteknél is simán jó az odaszurkálás.
T4-ig olyan a run mint a bármilyen nehézségűbounty gyorskör. Soloban meg ott van a dupla unity védelem. Ha azt vesszük hogy 50%-kal kevesebb sebzést kapsz, akkor se nagyon értem hogy lehet gond valakinek 12 milla ehápuhával. Nekem a fele sincs és unity nélkül sincs gond. T5-6-ra azért már lehet hasznos eliteknél. Sajna a preparatiopn cd miatt kicsit döcögősebb lesz a magasabb run 2.1-ben...

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#2482) proci985 válasza Thrawn (#2480) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

olyan 60-70(!) korbol, de ossze:D.

ja, ugy voltam vele, hogy ez a jelenlegi gear gemekkel es mindennel olyan 30milliobol es olyan 30-40 brimbol megallt, maradekot innentol mar csak ki kell kadalazni.

btw menekulesre probald ki a hot pursuitot, kb a legjobb skill DHnak haladni.

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#2483) mikromanus válasza proci985 (#2482) üzenetére


mikromanus
veterán

Vault önmagában, vagy Tactical Advantage passzívval jobb. Alapból is hasznosabb passzív nélkül a vault mint a hot pursuit szerintem.

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#2484) proci985 válasza mikromanus (#2483) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

vault eszi a discet, ami durvabb helyeken smoke screen / preparationra kell szvsz.

dupla danettaval persze jobb a vault, csak az meg a nagyon magas AS miatt nem idealis clusterezni.

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#2485) mikromanus válasza proci985 (#2484) üzenetére


mikromanus
veterán

No igen. Aki 29,35 APS-re adja le ugynazt a sebzést amit mások 1,4 alatt adnak le. annak ez lehet gond. :DDD
Nekem csak annyi a kérdés, hogy a passzív bent legyen-e, vagy sem. Alacsonyabb tormentre lehet extra speed, magasabban már kell a DPS többlet.

edit: 2.1-ben meg lesz CF-je a preparationnak. Innen vagy cdr-re gyúrsz sokat, vagy tökmindegy mennyi disciplined van. Mehet vault, smoke screen, vagy bármi más.

[ Szerkesztve ]

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#2486) proci985 válasza mikromanus (#2485) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

39 disc annyira nem sok, tobb meg 2hand xbowval nem nagyon lesz, ill offhandre is makolni kene.

igazabol en meg 1.03 alatt kezdtem DHzni, akkoriban a trash is 1hitelte a karit inferno A3 masodik feletol, cserebe ha van eleg dam elegge ugyes vagyok kiteban. tehat itt a sebesseg nem a dps rovasara megy, hanem arra hogy tudjak DPSt novelni a toughness rovasara. aztan persze majd itt is az lesz a cel, mint 1.08ban, hogy tudjak egy helyben tankolni a kor kozepen, de ahhoz ahogy nezem jelenleg is nagyon atgondolt gear kell.

ha toltad anno Diablo2vel, akkor kb ugy tudom jellemezni, hogy egyagas fireball sorckent jatszok a DHval (immunok miatt frozen orb/meteor karim volt, de ez most lenyegtelen). player8on az se birta sokaig, de ha az ember jol tudott helyezkedni eleg volt a dam, hogy vigye. namost a DH elemental / lgt arrowja mukodesben gyakorlatilag a regi frozen orb, a loaded for bear pedig a regi fire ball. mozgalmas, nagyon kell figyelni, de nekem kezre all ez a stilus.

---

szerk: nekem szerintem csak a SoJon van :B. cinderre nem rollolhat, 2handot hasznalok, jo (10chc 18+AS) legacy DML clusterrel es disc rollal meg anno tobbszazmillios kategoria volt.

[ Szerkesztve ]

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#2487) mikromanus válasza proci985 (#2486) üzenetére


mikromanus
veterán

Nekem 59 van. Akkor ezt elböktem? Broken a karakter? :C (tegez, nata set és SoJ)

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#2488) Thrawn válasza mikromanus (#2481) üzenetére


Thrawn
félisten

Nem használok Unityt, pedig volna mit feltenni.

proci985: mázlista vagy, hogy ilyen gyorsan beadta :)

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#2489) proci985 válasza Thrawn (#2488) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

hat, olyan 300-350 bountyt toltunk le csapatban, tehat olyan 60-70 zsak volt. az nem tudom mennyire gyors:).

vegulis egy este alatt megvolt, danettas DH normalon verhetetlen sebessegre.

[ Szerkesztve ]

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#2490) mikromanus válasza Thrawn (#2488) üzenetére


mikromanus
veterán

natával nyomulok helyette most én is. T3-4 ezzel se "kihívás mód". Emellett van 3,5 milla EHáPuhá. :Y

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#2491) Thrawn válasza mikromanus (#2490) üzenetére


Thrawn
félisten

Soloban nem kihívás T4 már rég, de partyban azért el tud durvulni a helyzet. Főleg publicon ahol hajlamosak a népek 1-2 fős csoportokra szétszakadni. Amióta lehet streamelni a Gaming Evolved appal azóta mindig streamelek ha játszok (twitch.tv/liafel) ha gondolod lesd meg egyszer. Nemsokára kezdem is a műsort.

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#2492) mikromanus válasza Thrawn (#2491) üzenetére


mikromanus
veterán

OBS-sel eddig is lehetett streamelni (Open Broadcaster Software). Ez a hivatalos twitch felvevő azt hiszem. Diablon jól működik. Far cry-nál nem bírja túl jól visszaadni a képélességet/kidolgozottságot. De Diablora tökéletes. "Sajnos" a casual buildek (sentry, fetish, eq barbi) sose vonzottak a streamekre. :DD

edit: a mara build faék. Azzal nem kihívás a játék. Ne az legyen az etalon! A "menekülés közben is ölök" buildek nem mérvadóak abban melyik szint a "kihívás" a kasztnak. Részemről az ilyenek nem komoly karakternek vannak tekintve. Attól még ha szórakoztatónak tartod, akkr jó az is, csak ne hasonlítgasd a többi nem "gyárilag" elszabott buildekhez!

[ Szerkesztve ]

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#2493) Thrawn válasza mikromanus (#2492) üzenetére


Thrawn
félisten

Ezt most úgy írod, mintha a te clusteres DH-d nem tucatbuild lenne :D De hogy elmossam azt a leheletnyi különbséget is amit ide beékeltél: a clusteressel is lehet menekülés közben ölni, úgy hívják a módszert, hogy kite :)
Egyébként rátapintottál a lényegre, szórakoztató a karakter így és épp ez a játék lényege.

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#2494) mikromanus válasza Thrawn (#2493) üzenetére


mikromanus
veterán

Tekintve hogy "Központi beavatkozással" a marauder setet és a sentry buildet túl erősre vették, így a cluster már nem tucatbuild. A kazuárok rávetették magukat a könynű játékra, az összes többi már szinte kocka bohóság. A kite meg nem menekülés közben öl, mert kitérések közben öl és nem azzal amit nem is a karakter indít, hanem a gép csinál helyette egy sebezhetetlen "minionnal". Csak hogy értsd a felfogásbeli különbséget:
cluster: futsz-ölsz (ekkor nem futsz, vagy mikor elindítod a killt akkro nem térhetsz ki)-futsz-ölsz. Ha nem veszed túl magasra a nehézséget a "futsz" rész a következő ellen keresését jelenti.
Sentry-marauder: futsz és közben a "minionok" ölnek. Ha nem futsz épp, akkor te és a minionok ölnek. A sentry sebezhető? Ha nem, akkor még annyi sincs meg, mint más kasztnál, hogy ha gyenge vagy, akkor lecsapják és máris rákúsznak a nyakadra. De azért megkapja a "minion" buffokat...

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#2495) proci985 válasza mikromanus (#2494) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

amit leirtal mind stimmel. viszont, a legfontosabb, hogy maraduernel egyreszt ott van a diszno meg a farkas elterelni az ellenfeleket, viszont NINCS reflect. ami ellen a dodge nem ved, es miota kijott a patch, egyszeruen a "smoke screen alatt lovom oket / extran kell figyelni a mobot" jobb taktika nincs, mert minden letezo megoldast a porbanerfeltek.

sentryt az ellenfelek nem tamadjak, ergo mennek tovabb a DHra.

[ Szerkesztve ]

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#2496) mikromanus válasza proci985 (#2495) üzenetére


mikromanus
veterán

Resist+armor=win :DDD
2.1-ben könnyebb lesz kezelni azt a fránya reflectet.

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#2497) Thrawn válasza mikromanus (#2494) üzenetére


Thrawn
félisten

Jajj. Nekem ne... :)
Csak annyit, hogy a Marauder megköti a kezed, max egy Nat set fér be fegyverrel meg gyűrűvel, de az ugye nem ideális sentryzéshez. Clusteres DH-nál lehetőségek tárháza áll előtted ha a felszerelést nézed, sokkal változatosabb, kevésbé van megkötve a kezed.

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#2498) mikromanus válasza Thrawn (#2497) üzenetére


mikromanus
veterán

Ja. A marauder megköti a kezed. Clusterban van választásod. cserébe a töredékét sebzed annak amit egy kazuár egy mezei full mara-sentry kombóval összedob. Jó üzlet. :DDD (Jó, kicsit sarkítottam)

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#2499) Thrawn válasza mikromanus (#2498) üzenetére


Thrawn
félisten

Amíg T4-en hamarabb végzek clusterrel míg Marával, addig az állításod nemhogy kicsit sarkított, hanem csak simán mellélőttél :)

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#2500) proci985 válasza mikromanus (#2498) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

"mit egy kazuár egy mezei full mara-sentry kombóval"

ize, most akkor legyszi gondold vegig, hogy a maraduer DH only set, 6 egyseggel, illetve RORGgal 5 (amit megint ki kell farmolni), ami melle meg kell egy hasznalhato 2H XBow/Krider (megint nem ket perc)... lehet en jatszok egy masik jatekkal, de honnan a fenebol lenne egy kazuarnak maraduerje :F :DDD

ne viccelj mar, ha masik karival, shardbol hozza ki az ember, akkor is alaphangon sokezer shardrol beszelunk. illetve el lehet kerni masoktol is, de jellemzoen T3+os partikban eshet valakinek ugy maraduer, hogy mar nem upgrade sajatra es tovabbadja, addig meg valamivel megint el kell jutni.

viszont DHval tovabbra is az a fo gond, hogy hiaba ott a fire cluster addig is T4ig, csak annak meg az a baja, hogy cinder nelkul nem lehet birni eroforrassal, legalabbis haladosan semmikepp. anelkul meg marad a T1-T2 multishot build, ott meg sok sikert egy 6os set kifarmolasahoz.

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.