Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2401) Thrawn válasza Gorneck (#2399) üzenetére


Thrawn
félisten

Esett ma is kettő, egy poison+crit dam+29%elite, meg egy fire+cdr+30%elite :)

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#2402) Gorneck válasza Thrawn (#2401) üzenetére


Gorneck
titán

Jól nyomod... :)

Gorneck#1239

(#2403) Thrawn


Thrawn
félisten

Sok Danetta után esett végre egy Natalya's Slayer: [link] :)

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#2404) Thrawn


Thrawn
félisten

Ma megszórt setekkel a játék, de sajna még RRoG-al is egy hulladék az a Marauder csomag amit eddig begyűjtöttem. A Nat settel kicsivel több szerencsém volt és nem is kell több darab belőle egyelőre, mert nem használom a Rain of Vengeance-t ami az utolsó bónusz lenne. Így megmaradt rajtam a fullos Aughild és a Cain set, az eredmény pedig jelentős javulás lett:

Before:
Profile DPS: 766,692
Corrected DPS: 812,464
Elemental DPS: 1,397,439
Elemental Elite DPS: 2,026,286

After:
Profile DPS: 930,282
Corrected DPS: 1,122,024
Elemental DPS: 1,907,441
Elemental Elite DPS: 2,765,789

Örülünk :K

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#2405) Bahama válasza Thrawn (#2404) üzenetére


Bahama
aktív tag

Te ezt így használod, vagy csak kirakat?

Kerüld a pusztán a vita kedvéért, erõteljes érzelmi töltettel ellátott, sokszor az észérveket nélkülözõ, témához inkább csak lazán kapcsolódó hozzászólásokat, melyek inkább exhibicionistán öncélúak, mint konstruktívak a közösség felé!

(#2406) Thrawn válasza Bahama (#2405) üzenetére


Thrawn
félisten

Így használom :K
szerk: esett azóta egy Cindercoat, szóval kicsit variálnom kellett de maradt 2.7M dps elitekre.

[ Szerkesztve ]

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#2407) Thrawn válasza Thrawn (#2406) üzenetére


Thrawn
félisten

Update: dexes RROG

Profile DPS: 1,137,950
Corrected DPS: 1,373,199
Elemental DPS: 2,554,151
Elemental Elite DPS: 3,320,396

world: 1747 (dh: 790)
Europe: 831 (dh: 325)

:)

[ Szerkesztve ]

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#2408) Bahama válasza Thrawn (#2407) üzenetére


Bahama
aktív tag

Érdekes, nekem nem jön be magas mp-re a 2 egykezes. Túl random hogy mennyit sebez. És rengeteg toughnesst is bukik vele az ember. Talán egy 2700-as calamityvel rászánnám magam.

Egyébként szép adatok. :C

[ Szerkesztve ]

Kerüld a pusztán a vita kedvéért, erõteljes érzelmi töltettel ellátott, sokszor az észérveket nélkülözõ, témához inkább csak lazán kapcsolódó hozzászólásokat, melyek inkább exhibicionistán öncélúak, mint konstruktívak a közösség felé!

(#2409) Thrawn válasza Bahama (#2408) üzenetére


Thrawn
félisten

A magas MP (T4+) egyelőre vágyálom, közel sincs elég toughnessem oda. Valahogy mindig oda lyukadok ki a DH-val, hogy damage az van bőven, de papír a karakter :D
A Dawn kereken 2700-as, a Natalya's meg 2779-es :)

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#2410) granini válasza Thrawn (#2409) üzenetére


granini
őstag

Amennyiben szolo T4-rol beszelunk akkor az egyik jarhato ut (nyilvan szerencse kell hozza..) a Unity combo.. Nezd meg a DH-m a bneten, unitys templar van hozza, es az az 50% dam.red + az awareness passziv nalam megoldotta a dolgot.. sima kis fire DH, kb 1.1 M sheet dps es elvileg 14.5 M tafnesz volt de talaltam egy WH ovet es azt nem lehet nem hasznalni uh most olyan 12M van rajta. Szoloban T4-es bounty-k meg mennek, feljebb mar ez is papirka..

T4+ Partiban (es amugy szoloban is) szerintem a jarhato ut hosszutavon a Marauder szett, nincs mese..

<CotS> Children of the Skorn Clan | Uplay / Steam: PecoHUN78

(#2411) mikromanus válasza granini (#2410) üzenetére


mikromanus
veterán

Hm.. "Csak" T4? Annyit bír az én közlegényem is. T3 fastrunokat tolok vele. Nagyon dara, sose hal kb. T4 "picit" nagyobbat sebezhet, de ott se lenne komoly gond. Max annyi, hogy átpattintom a sebesség passzívot távolrólhátbalövő bónuszra. A pride+cinder nagyon jól megoldja az erőforrás gondot. Ritkán találnak el ha nem kapkodom el. Úgy meg 40%-kal olcsóbb minden (vault, preparation, cluster is). A WH biztos jó, de a duplasebzős deréktáji felforgatóelem szerintem jobb a destruktív élmények fokozásához. :DDD

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#2412) granini válasza mikromanus (#2411) üzenetére


granini
őstag

Cinder van, azzal nincs gond. En nem tudtam raszokni a hullafelforgatosra.. Inkabb adjon a WH ov kevesebb de fix dps-t amivel nem kell foglalkozni, mint hogy akarmilyen szituban azt kelljen lesnem hogy hol van hulla, meg lada meg akarmi a kornyeken amit ki lehet forditani.

Arrol nem beszelve hogy pl a bounty / act bossok mintegy 98.8 %-nal nincs olyan tereptargy amire jo lenne ez az ov.. szoval ott kb suthetem a dupla dps-t.. :N

Mentem T4 fole DH-val de ott mar aranyaiban nekem tul sokat kellet kiteolni.. T4-ig kb mindenki 1 hit a clusterrel, illetve az elitek is megvannak 2-3-4 hitbol.. fentebb mar jobban birjak, tehat tobb idejuk van engem sebezni, tehat mozognom kell, tehat lassabban adom le a dps-t, nem folytatom..

Egyedul rifttezni egyebkent szerintem nem moka.. en kizarolag DH-val szolozom azon ritka esetekben amikor nincs partim vagy valamiert nem tudok partizni. Ilyenkor csak szorgalmas kis T4 bountyzom, gyujtom a dobozokat. Riftezni meg jo a monk, barbar, cruz.

<CotS> Children of the Skorn Clan | Uplay / Steam: PecoHUN78

(#2413) mikromanus válasza granini (#2412) üzenetére


mikromanus
veterán

Guardiannál simán időzíthető: fegyverállvány-farkasbónusz-marked az ellenre, aztán megy a badabumm. Kifogyásnál OPskill töltésre és preparation. Bőven benne vagyok a keretben még. Mondjuk neked olyan 1700-1800 az ütésenkénti fegyversebzésed, nekem meg 2100-2200 körüli alapból. Valamennyire azért érezhető a különbség. Alaptámadás nem is kell nekem.Mondjuk T6-ig ilyen mentalitással lehet nem jutok el. :DDD

edit:
A bountysszelet bossok meg lemennek felforgató bónusz nélkül is, de persze ha van bónusz, akkor még gyorsabb. A Pride sisak ami még nagyon megdobja a haladást. A kisebb ellen nagyon ritlán tud megsebezni annyira, hogy "kizökkenjen" a bónuszból.
Majd tesztelem T4-5-ön is. Csak egy soj, vagy setes gyűrű jól jönne. Ugyan akkro bukom a nata setet, de akkor meg pattan fel az ice climbers is. Vagy kipottyan a unity az összképből. Csak az meg azért már neccesebb lenne tohhnessel.

[ Szerkesztve ]

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#2414) Thrawn válasza granini (#2410) üzenetére


Thrawn
félisten

Van 4-5 Unitym, de mi helyett tegyem be? Kell a RRoG és a SoJ is, szóval... :N
Igaz marad még nyolc ujjam, de sajna a Blizz szerint csak kettő van :D

Ki fogok próbálni a Reaper's helyett egy hasonló képességű Aughild bracert, így visszakapom a bónusz dmg-t elitre és a sebzéscsökkentést is. Eddig csak azért nem próbáltam, mert rettentően rászoktam arra, hogy nagy tömegbe és elitekre kitolom a teljes tárat és rávaultozok a HG-ra hogy legyen újra muníció. T3-on egy tár elég arra, hogy az elitpakk elfeküdjön még 4-es partyban is ha nem extra health-esek.

A Marauder egyelőre felejtős, hihetetlen pocsék rollokat kaptam arra a 2-3 darabra amit eddig találtam, egyedül talán a gatya használható belőle némi enchant után :O

@mikro: csinálhatnál DH-s videót hogyan tolod, egyébként is rég frissült a YT csatornád :K Megnéznék egy riftet vagy egy ötös bountyt.
A Preparationt is lehet kipróbálom, mert jóval többször fogyok ki Hatredből, mint Discipline-ből. HG-mentes területen jól jönne.

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#2415) mikromanus válasza Thrawn (#2414) üzenetére


mikromanus
veterán

T3 bounty pakk olyan 7-10 perc lehet. Mehet gyorsabban is, de olyan jó nézni amikor szétrobban a fehér monster tömeg... Nem bírok ellenállni. Ha csoportosulást látok, megy azonnal a napalm. :C
Azaz, mindig volt pár felesleges köröm. A fieds egy rémálom. Annyi sok ellen van... Lehetetlen abbahagyni az irtást. :DDD
A rift is kb ennyi lehet. Sose mértem. Megy és öl, meg vetődik folyamatosan. Ritkán kell 1-2 lövésnél több. Elitnél meg cluster gomb lenyomvatart ééés... next!

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#2416) mikromanus


mikromanus
veterán

Találtam egy ilyet. Lehet szemezgetni. Aztán hog yki mivel ért egyet, az már mindenkinek a maga dolga:
Mastering the CA DH: The Hand Crossbow DPS is a lie.

Kis összevetősdi...

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#2417) granini


granini
őstag

Ezt a masik (DH-szeru-smoke screenes) szetet probalta mar valaki..? A Shadow-t..? Egy darabom van belole, a gatya, hat az valami vadallat jol nez ki desing szempontbol minden kaszton.. orulet mutatos :D

Eleg sokat Kadalaztam minden kasztnak de ilyen darabokat nem nagyon dobott.. ez ritka szett..? A kis DH-mra lehet jo lenne belole par darab.. a tobbi kasztra nem l'tom ertelmet egyelore..

<CotS> Children of the Skorn Clan | Uplay / Steam: PecoHUN78

(#2418) Thrawn válasza mikromanus (#2416) üzenetére


Thrawn
félisten

Szóval a két egykezes gyengébb, de gyorsabban termelsz vele Hatredet (AS és Archery bónusz miatt), az egykezes+tegez meg magasabb alap DPS-t ad de pocsékabb resorce managementet (kívánja a Reaper's-t és a Preparationt is). Ebben nem volt semmi új. Ha azt a végletet vesszük, hogy elfogyott a Hatred, nincs a közelben HG és a Preparation is épp a cooldownját tölti akkor melyik kari is fog hamarabb végezni az ellennel? Amelyik hamarabb jut Hatredhez, az meg nem a 2h+tegez felállás :)
Szép dolgok a számok de in-game árnyaltabb a kép, nem szabad mindent feltenni az Ambush passzívra, hogy majd az mindent megold. Ha T6-on egyhitelni lehetne az eliteket vele akkor nem vitatkoznék persze.

granini: egy szem cipőm van belőle, nem tudtam még kipróbálni sem.

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#2419) mikromanus válasza Thrawn (#2418) üzenetére


mikromanus
veterán

Ha kevés kezd lenni a hatred és a discipline, akkro uccuneki vetődsz a globera, vagy uccuneki bepöccented a reaktort és indulhat a vengeance. :C
Ugyan kis fogpiszkálólövőkkel jobban termelsz alaptámadásokkal, viszont cluster oldalon azonos sebzés leadásához több lövés és így több hatred is kell. Nekem nincs "alap", csak advanced kill mode (cluster). Jobb magefist kellene és akkor még inkább izombul nyomulnék. Mondjuk lehet fegyver sebzést is javítani mással, de a buriza jegelése olyan kellemesnek hat. Más kétkezes nyílpuskával mehetne az AS helyére +10% dam. Az jobban bejönne... Persze inkább csak egykezesek hullanak. Majd nyomok pár tesztcraftot. Hátha...

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#2420) Thrawn válasza mikromanus (#2419) üzenetére


Thrawn
félisten

És ha nincs éppen sem globe sem Vengeance? Kétkezessel lemegy a nap mire összekaparsz egy clusterre való Hatredet.

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#2421) Bahama válasza granini (#2417) üzenetére


Bahama
aktív tag

A shadow jelen pillanatban kuka.
Elvileg dolgoznak rajta, kérdés mit hoznak majd ki belőle.
T1-n act4-ben (ahol szinte csak démonok vannak) lehet KB 0 cd-re lehozni a vengance-t, mire lejár a skill.
De ez T1 és azt 4. Aztán máshol meg keresgélj démonokat... Meg most 1 cd-s skill miatt teljesen felesleges. Ugye a rain of vengece meg szar, csak a venganc-nek lenne értelme.

Egyébként a marauder set nagyon jól járható. Vagy taskerrel, vagy hexinggel. T6 sima ügy vele még partiban is.
A másik út pedig egy jó efifani monk mellé a full dps + resouce reduction.
Ez ugye cinder + prides fall + reaper bracer + hexing + soj + unity (ha másnak nincs).
Passive pedig ambush + steady aim + cull the weak + blood vengance

Ez a legideálisabb resource szempontól kb soha nem fogy el, úgy hogy nem is nagyon kell generálót lőni.
Mire ellövöm a hatredem, + mondjuk 1 punismentet addig biztos jön 1 globe, ha meg lehal az elit akkor minden fullra megy. Ezzel a felállással 1 órás átlagban 180 millió jött ki sebzésre.
Tény hogy kicsit gyengébb a védelem olyan 8.5 de ez sokkal gyorsabb mint a marauder sentry pakolgatás.
Bár én is inkább marauderezek, mert az sokkal kényelmesebb védelem, és resource szempontból is.
Ha jól emlékszem azzal olyan 120 millát hoztam ed mellet monk nélkül.

Kerüld a pusztán a vita kedvéért, erõteljes érzelmi töltettel ellátott, sokszor az észérveket nélkülözõ, témához inkább csak lazán kapcsolódó hozzászólásokat, melyek inkább exhibicionistán öncélúak, mint konstruktívak a közösség felé!

(#2422) mikromanus válasza Thrawn (#2420) üzenetére


mikromanus
veterán

ÉS ha épp nem kattan a bal egérgombod a beszáradt kólától miközben a szádban lóg a cigi, jobbodban a söröskórsót tartod és közben az X-akták ötödik évadát nézed a plazmatévén? No, akkor mit csinálsz ha épp elfogy a hatreded? :C

(#2421) Bahama
Esetleg farkas aktiváláshoz. Többször 30% az jobb mint nagynéha egyszer, nem?

[ Szerkesztve ]

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#2423) Thrawn válasza mikromanus (#2422) üzenetére


Thrawn
félisten

Viccelődünk-viccelődünk közben meg a hátadba állítják a 2h-t ;]

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#2424) Bahama válasza mikromanus (#2422) üzenetére


Bahama
aktív tag

Mármint a shadowra gondolsz?
Mág annak talán lenne értelme, de csak ezékért nem éri meg, mert annyi mindent fel kell áldoznod más cuccokból.
Ha meg partiban akad még 1 dh, akkor simán lehet felváltva nymoni. Így 2/3 budd 1,/ üresjárat.
Ha meg ugye 3 dh van, és jól csinálja a csapat, akkor végig 30%!

Szerintem felesleges a shadow set jelen pillanatban. A jó darabokat érdemes elrakni, és várni a buffra mint a monk set-nél ;]

Kerüld a pusztán a vita kedvéért, erõteljes érzelmi töltettel ellátott, sokszor az észérveket nélkülözõ, témához inkább csak lazán kapcsolódó hozzászólásokat, melyek inkább exhibicionistán öncélúak, mint konstruktívak a közösség felé!

(#2425) mikromanus válasza Thrawn (#2423) üzenetére


mikromanus
veterán

No igen.. ez reális veszély. Jön a saller-vízszintes síkba rendeződés-#- aztán jön a kéthá (AHH). :D

Elég szépen meg lehet maradni a pride-cinder-reaper+ blood vengeance kombóval. Van aki használ még parapont hatredre, de eddig nem éreztem, hog yez szükséges lenne. 49 discipline mellett sokáig kitart. Ha nem egyengetnek éppen és megvan a sisak bónusz, akkor 15 disciplinéből beugrik a 75 hatred. 24 körül van egy cluster.

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#2426) T. M.


T. M.
aktív tag

Látom felpezsdült itt az élet.
Közben alakulófélben vagyok én is: [link]

(#2427) mikromanus válasza T. M. (#2426) üzenetére


mikromanus
veterán

Azt hiszem megyek kávézni. Szelektív és furamód kiegészítő a látásom. Ilyesmit észleltem:
Neved Westel
Fegyver kinderslot
Na jó, megyek koffeinbeöntésre. :C

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#2428) T. M. válasza mikromanus (#2427) üzenetére


T. M.
aktív tag

Kinderslot :D Erre én is töltök egy csészével azt hiszem.

(#2429) Thrawn válasza mikromanus (#2425) üzenetére


Thrawn
félisten

Parapontból azonnal kimaxoltam a max Hatredet, hogy jó nagy legyen a cluster-tár :K

@T. M.: Nekem még mindig nincs Kridershotom, egy nyamvadt Windforce esett eddig ami használható, meg egy pár FoS Uskang...

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#2430) T. M. válasza Thrawn (#2429) üzenetére


T. M.
aktív tag

Tegnap kiesett a második, az már 4 hatredet tölt, csak gyengébb statokkal érkezett. A mostani nem egy rossz példány. :K
Valami jó 2h crossbow lenne jó, de a Kridershotom eddig messze veri az összeset, amik estek.

(#2431) Thrawn válasza Thrawn (#2407) üzenetére


Thrawn
félisten

Update: új Nat sapi meg 1-2 enchant

Profile DPS: 1,185,550
Corrected DPS: 1,425,422
Elemental DPS: 2,651,286
Elemental Elite DPS: 3,446,672

@T. M.: van egy Manticore-om, amin minden tökéletes, csak a dmg-t kellene rajta tekergetnem :)
Próbáltam Arcane Barb-ot craftolni, de nem sikerült belőle jót csinálni...

[ Szerkesztve ]

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#2432) Bahama válasza Thrawn (#2431) üzenetére


Bahama
aktív tag

Van ilyen jó? :D
Esett még egy fullos nati gyűrű is (425/7/50/6) csak jelenleg nem használom. Talán ha változtatnak a setten...

Kerüld a pusztán a vita kedvéért, erõteljes érzelmi töltettel ellátott, sokszor az észérveket nélkülözõ, témához inkább csak lazán kapcsolódó hozzászólásokat, melyek inkább exhibicionistán öncélúak, mint konstruktívak a közösség felé!

(#2433) Thrawn válasza Bahama (#2432) üzenetére


Thrawn
félisten

Áttekerted rajta a crit dam-ot? :F
Nat ringből eddig egy esett, nem egy nagy szám de eltettem azért. Jelenleg úgysem fér bele a buildbe.

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#2434) Bahama válasza Thrawn (#2433) üzenetére


Bahama
aktív tag

Közel maxos volt rajta az avarage. A régin pedig azt tekeretem maxra.
Szóval 2 azonos mantim volt, az egyiken chd a másikon %dmg.
A %dmg majdnem +4%-t vert a chd-ra.

Kerüld a pusztán a vita kedvéért, erõteljes érzelmi töltettel ellátott, sokszor az észérveket nélkülözõ, témához inkább csak lazán kapcsolódó hozzászólásokat, melyek inkább exhibicionistán öncélúak, mint konstruktívak a közösség felé!

(#2435) Thrawn válasza Thrawn (#2431) üzenetére


Thrawn
félisten

Update: craftolt Aughild bracer
Profile DPS: 1,175,790
Corrected DPS: 1,414,016
Elemental DPS: 2,644,211
Elemental Elite DPS: 3,834,106

world: 1931 (dh: 919)
Europe: 853 (dh: 342)
:)

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#2436) Bahama válasza Thrawn (#2435) üzenetére


Bahama
aktív tag

Ha már ennyire rámegyünk a progressre:

Profile DPS: 1,530,240.00
Corrected DPS: 1,704,941.91

Elemental DPS: 3,665,625.11
world: 250 (dh: 153)
Europe: 136 (dh: 78)

Elemental Elite DPS: 5,095,218.90
world: 150 (dh: 83)
Europe: 85 (dh: 45)

De egyébként nagyon nem így nyomon, csak kiváncsi voltam.

Kerüld a pusztán a vita kedvéért, erõteljes érzelmi töltettel ellátott, sokszor az észérveket nélkülözõ, témához inkább csak lazán kapcsolódó hozzászólásokat, melyek inkább exhibicionistán öncélúak, mint konstruktívak a közösség felé!

(#2437) Bahama válasza Bahama (#2436) üzenetére


Bahama
aktív tag

Lemaradt az aughild's:

Profile DPS: 1,520,400.00
Corrected DPS: 1,694,306.21

Elemental DPS: 3,659,701.42
world: 254 (dh: 156)
Europe: 137 (dh: 78)

Elemental Elite DPS: 5,635,940.19
world: 49 (dh: 33)
Europe: 26 (dh: 16)

Kerüld a pusztán a vita kedvéért, erõteljes érzelmi töltettel ellátott, sokszor az észérveket nélkülözõ, témához inkább csak lazán kapcsolódó hozzászólásokat, melyek inkább exhibicionistán öncélúak, mint konstruktívak a közösség felé!

(#2438) Thrawn válasza Bahama (#2437) üzenetére


Thrawn
félisten

Na jó, nyertél :D
Nálam most megakadt 3.932.923-nál az elemental Elite dps ( world: 1581 (dh: 767) Europe: 707 (dh: 293)
Én sem így tolom persze, ez így már nagyon papír. A Cain-t lecseréltem ma egy kicsit Shadows-ra, de nem nagyon láttam aktiválódni a Smokescreent :U

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#2439) Bahama válasza Thrawn (#2438) üzenetére


Bahama
aktív tag

az a shadow egy nagy kuka jelen pillanatban.
egyébként még 1 witching hour dobhatná ezt meg, egyet már kaptam, de sajnos life regen meg skill bonus volt rajta, a 33 chd mellé, így a kovács örökölte...

Kerüld a pusztán a vita kedvéért, erõteljes érzelmi töltettel ellátott, sokszor az észérveket nélkülözõ, témához inkább csak lazán kapcsolódó hozzászólásokat, melyek inkább exhibicionistán öncélúak, mint konstruktívak a közösség felé!

(#2440) Thrawn válasza Bahama (#2439) üzenetére


Thrawn
félisten

A Smokescreent kábé úgy képzelem el, mint a wizznél a Firebird szet feltámasztós képességét, igaz itt nem feltámadásról van szó csak egy másodperces esélyről, hogy a tömegverekedés szélére kijussak. Hasznos lenne.

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#2441) Bahama válasza Thrawn (#2440) üzenetére


Bahama
aktív tag

Inkább olyan mint a wizznek az Unstable Anomaly.
Csak az kicsit hatékonyabb mint az SS. Főleg ha csak az alap rúnával adja az SS-t.

Kerüld a pusztán a vita kedvéért, erõteljes érzelmi töltettel ellátott, sokszor az észérveket nélkülözõ, témához inkább csak lazán kapcsolódó hozzászólásokat, melyek inkább exhibicionistán öncélúak, mint konstruktívak a közösség felé!

(#2442) mikromanus válasza Thrawn (#2440) üzenetére


mikromanus
veterán

Lehet csinálni olyan karaktert is amin folyamatosan fent van a smoke screen. elég vicces példány. Csak szerintem a skill aktiválás már macros ennél. Vagy beállítod a cd-t 25-26%-ra, aztán leragasztod/nyomva tartod a skill gombját. Gondoltam arra, hogy csinálok troll karaktert rá (örökös smoke screen +mondjuk rapidfire a lecsó közepiben), de túl sok átszervezés kellene hozzá. Akkor már inkább csinálok "hagyományos" kimaxolt clusterest. Ahoz csak 2-3 upgrade kell a mostanira. Bár már most is T4 haladós, meg tán T5 küzdős de tartható szinten tengődök...

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#2443) Thrawn válasza mikromanus (#2442) üzenetére


Thrawn
félisten

A perma smokescreen jól hangzik, de szerintem túl nagy áldozatokkal járna.
Thunderstormos meg frozen-izés elitnél elég a vault, mert mindenképpen ki kell keveredni a villámok és a fagyigömb közül, de van hogy elbambulok és fakereszt... Emiatt próbálom beszorítani a Shadows setet, de tegnap mintha nem akart volna működni a Smokescreen része :U

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#2444) proci985


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

strafe build low farmra. kezdetleges gearrel, eredetileg RORG vadaszatra raktam ossze (nem rohogni a cuccokon), de keyezni / adott esetben kek farmra is jo lehet.

aztan lassan valamelyik wizardom -vagy a fire vagy az arcane- osszeall, ha pedig tudok stabilan T5ot farmolni onnantol valszeg lesz annyi extra materialom hogy vegre a DHra is ra tudok fekudni.

[ Szerkesztve ]

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#2445) mikromanus válasza proci985 (#2444) üzenetére


mikromanus
veterán

NIncs bent a Tactical Advantage passzív? Há' mé' nincs bent??? :Y :C

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#2446) proci985 válasza mikromanus (#2445) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

az nem viszi 25 fole a movementet... vagy?

tenyleg, el is felejtettem, hogy az is van :B. ez meg a regi 1.08as strafe buildemre epult, oda meg az nem fert bele mert valahol damot is kellett szerezni mp1re is (steady aimet nem lehetett kihagyni a vengeance + night stalker mellett).

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#2447) mikromanus válasza proci985 (#2446) üzenetére


mikromanus
veterán

"az nem viszi 25 fole a movementet... vagy?"
lol.. Olyan édi vagy amikor ilyen ártatlan kérdéseket teszel fel. :DDD Vagy csak gonosz kis kőtroll.
Már miért ne adna buffot? Annyi sok plusz van rajta, hogy semmi értelme se lenne ha 25% ms capba ütközne.

"you gain 60% movement speed for 2 seconds."
Szerinted? :Y :C

[ Szerkesztve ]

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#2448) Bahama válasza proci985 (#2444) üzenetére


Bahama
aktív tag

A rechel gyűrűt mivel aktiválod :F
Mert ugye az csak fear-től működik, amit az elemental arrow fire rúnájával lehet a leghatásosabban aktiválni.
Viszont azt nem látod nálad.

[ Szerkesztve ]

Kerüld a pusztán a vita kedvéért, erõteljes érzelmi töltettel ellátott, sokszor az észérveket nélkülözõ, témához inkább csak lazán kapcsolódó hozzászólásokat, melyek inkább exhibicionistán öncélúak, mint konstruktívak a közösség felé!

(#2449) proci985 válasza Bahama (#2448) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

van rajta alapbol fear. viszont nagyon ugy nez ki a strafe nagyon ritkan procolja.

plusz ugy nez ki van meg movement speed cap: a bracer es a hot pursuit ugy nez ki nem adodik ossze, tactical advantage es rechel szinten nem. bar utobbit picit nehez validalni.

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#2450) Bahama válasza proci985 (#2449) üzenetére


Bahama
aktív tag

Én még nem tapasztaltam cap-et, mikor a maxa mentem 300 közeli MS-m volt, de persze csak pár secre.
A bracer és a hot purusit BIZTOS hogy megy együtt, sőt még a tactical is. Ezzel a hármassal simán tartható a 155 MS nekem.

[ Szerkesztve ]

Kerüld a pusztán a vita kedvéért, erõteljes érzelmi töltettel ellátott, sokszor az észérveket nélkülözõ, témához inkább csak lazán kapcsolódó hozzászólásokat, melyek inkább exhibicionistán öncélúak, mint konstruktívak a közösség felé!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.