Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) danikollar


danikollar
őstag

Ez mindenképp jó hír. Én sem tudom még mikor tudok next-gen konzolt venni.

[ Szerkesztve ]

(#2) wednesday válasza danikollar (#1) üzenetére


wednesday
őstag

Gyakorlatilag a játékok 99,96%-a még meg fog jelenni a jelenlegi generációra is, akár éveken keresztül is. Még azon sem csodálkoznék, ha most is jelennének meg játékok PS2-re.

(#3) errorcode06 válasza wednesday (#2) üzenetére


errorcode06
őstag

Japánban jelennek is :)

"Well, Blizzard is dead. It is a corpse being puppeteered by Activision and Bobby Kotick" DesignerDave

(#4) khron78


khron78
őstag

wii u?

(#5) Mister_X


Mister_X
nagyúr

Wunderbar.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#6) mcloud76


mcloud76
tag

JÁTÉK!!!!!!!!!!!!!!!
Tippeljünk.
A pc változat melyik generációból lesz átültetve?
Szerintem tuti az előzőböl.
:W

(#7) danikollar válasza mcloud76 (#6) üzenetére


danikollar
őstag

Idézet a Thief - Grafikus motor, PC vs next-gen konzolok, irányítás című hírből:

"A Thief-nél minden PC-n kezdődik. Ide sorolható a kezelőfelület, a menü és ezekhez hasonló dolgok, amelyeket később fogunk majd átformálni a következő generációs konzolokra. Ha a játék grafikáját nézzük, azzal sem lesz gond, viszont számunkra nem ez a legfontosabb, hanem a játékmenet. Ha megérkeznek majd a következő generációs konzolok, akkor úgy gondolom, hogy a PC-s és a konzolos grafika nagyon közel fog állni egymáshoz" - fejtette ki Stephan Roy.

(#8) #13572096


#13572096
törölt tag

Nagyon jó játék volt pC-n!Várom az új verziót!

(#9) retina


retina
tag

:C ez "várós" lesz!:)

retinamotors Bt.robogó alkatrészek,robogó bontó,robogó szervíz.Motorok itt:https://www.facebook.com/retinamotors

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.