Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#3) TheLázs válasza #90088192 (#1) üzenetére


TheLázs
csendes tag

Agyturbina Ziccerek kihagyásában én is aktív szerepet vállaltam. Nem igazán voltam jóban az osztályommal általánosban, ezért valahogy nehezen szocializálódtam ott is, és gimnáziumban is. Ez sajnos érintette a nőstények hajkurászásának képességét is, kellett egy idő, hogy "belejöjjek" és normálisan viszonyulhassak a dolgokhoz. Ezt a vonatot viszont már elengedtem, és ehhez tartani is fogom magam.

A jelenlegi kapcsolatom pedig köszöni szépen jól van. Ezzel kapcsolatban tettem magamban egy újévi fogadalmat, amit esetleg privátban elmondok, mert ide is csak jóval később terveztem kitenni.

wesder Gyerekek könnyen álmodnak tudatosan. Az önfeledt és tudatos álmodás a mentális egészség és a kiegyensúlyozott lélek jele, sokak szerint. Nagyon sok gyerek el is veszíti az iskolába kerüléskor ezt a képességét, csak keveseknek adatik meg, hogy tudatosak legyenek.

Én sem vagyok annyira tudatos. Bár ráhatással vagyok a cselekményre az álmomban, nem olyan, mint amikor kisgyerek voltam. Akkor álmomban azt találtam ki, hogy tudok repülni, és úsztam a levegőben. Elindultam otthonról a gimibe, ahol anya tanított, és a lakásól kilépve nekifutottam, elrúgaszkodtam és úszni kezdtem. Közben figyeltem lefelé, élveztem a szelet. Emlékszem, hogy mindig amikor álmodtam, repülni akartam, mert nagyon jó érzés volt.

A tudatos álmodással az a "baj", hogy nagyon valóságos minden inger. Így, hogy földhöz ragadtabbak az álmaim, valószerűbb dolgokat képzelek el, és volt már, hogy az álomban valóságba képzeltem magam, és fordítva. Utóbbiból lett egy kisebb baj is, amiről nem szívesen beszélek.

"Annyi mindenféléhez nem értek, hogy az már sokoldalúságnak számít” – Örkény István

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.