Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#9) TheLázs válasza Szoszo94 (#6) üzenetére


TheLázs
csendes tag

Szoszo94

Egész jól néz ki a gép, persze kicsit kopottas-koszos, de ezt Te is említetted.

Én próbáltam dolgokat magam megszerelni. A bicajom én szereltem minden kivétel nélkül, hiszen logikus, egyszerű műveletek - ha nem csúcsbicajod van a modern érából. Ugyanakkor ehhez évek kellettek, sok olyan dolgot megcsináltam és meg tudnék csinálni a motoron, ami egyszerű, magától értetődik. Amikor az erőforrásba néznék bele, akkor elgondolkoztam: ez egy rendszer, amihez nekem nincsenek célszerszámaim, a karburátorhoz fúvókasorom (az eredeti tervben nagyobb henger szerepelt), stb., és még a tapasztalatoknak is híján vagyok, amivel több kárt tudnék okozni, mint hasznot.

Tiborral tartunk most ott, hogy kijelentettem neki, hogy nagyon kiváncsi vagyok a szerelési műveletekre, amire ő felajálotta, hogy lehetek jelen blokkhúzásnál és összerakásnál, ha kedvem tartja. Na, ha öt ilyent látnék, a hatodikban pedig már ő mondaná, hogy mit csináljak és hogyan, akkor a hetediket talán csak egy kicsit rontanám el. A motoromról nem sajnáltam a pénzt és az időt, ezért inkább szakemberre bíztam, mint kiderült, első esetben ez egy hatalmas bukta volt.

Eastman

Mélyen megtisztelő. Remélem így is van :)

"Annyi mindenféléhez nem értek, hogy az már sokoldalúságnak számít” – Örkény István

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.