Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Norb79


Norb79
őstag

Én pont ma vettem egy switches verziót. :U
A PC-st még 2017ben beszereztem. :)

(#2) Def26


Def26
félisten

durva milyen sok elment belőle pc -n. :Y

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#3) mg1992mg válasza Norb79 (#1) üzenetére


mg1992mg
senior tag

Majd írhatnál róla, milyen handheld módban is :) Főleg, hogy PC - Switch mentések működnek oda- vissza.

(#4) hoffman_ válasza Def26 (#2) üzenetére


hoffman_
nagyúr

jó, mondjuk ha van még sok ilyen hülye mint én, akinek megvan dobozosan, steam-en és gog-on is, akkor kicsit csalnak a számok : D

[ Szerkesztve ]

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#5) Norb79 válasza mg1992mg (#3) üzenetére


Norb79
őstag

Kicsit később vágok bele, még FE:3house-t be kell fejeznem. A cloud savehez be akart jelentkezni steambe, de még nem jelentkeztem be. A PC most nincs velem, szóval azt nem tudom tesztelni, de mikor odaérek majd jelzem. :)

(#6) sp8787


sp8787
addikt

Erdekes statisztika!
Ezekszerint az Xbox jatekosok kevesbe kedvelik a turn-based RPG-ket.

(#7) GodGamer5


GodGamer5
addikt

Ami jó az jó. :) PC-re minden DLC-vel, HD Reworked mod-dal szétpimpelve felejthetetlen élmény.

"Többször látsz Game Over képernyőt, mint Michelle Wild f@szt." "It's not a Loop, it's a Spiral"

(#9) sp8787 válasza #32839680 (#8) üzenetére


sp8787
addikt

Mert ez nem az? Hanem?

(#10) Juhaszatti válasza #32839680 (#8) üzenetére


Juhaszatti
addikt

Az első sem volt az, a szokatlan harcrendszere ellenére sem. Minden real time ment.

(#11) RangerFox válasza sp8787 (#9) üzenetére


RangerFox
veterán

Third person nézetes action-rpg.

[ Szerkesztve ]

(#12) sp8787 válasza RangerFox (#11) üzenetére


sp8787
addikt

Az a szintet nem uti meg de rpg-nek meg rpg.
Szoval jo lesz az turn-based-rpg-nek.

(#13) Juhaszatti válasza sp8787 (#12) üzenetére


Juhaszatti
addikt

Semmi körökre osztott nincs benne, még csak megállítani sem tudod az időt vagy a harcokat. Mitől turn based?

[ Szerkesztve ]

(#14) RangerFox válasza sp8787 (#12) üzenetére


RangerFox
veterán

Szerintem összekevered egy másik játékkal...

(#15) Wesder válasza Juhaszatti (#13) üzenetére


Wesder
félisten

Megmagyaràzhatnà, mert làthatólag keveri a szezont a fazonnal.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#16) tibaimp


tibaimp
nagyúr

Nagy kedvenc! :C

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#18) sp8787 válasza Wesder (#15) üzenetére


sp8787
addikt

Mit kell ezen megmagyarazni?
Az akcio-rpg szintet nem uti meg mivel annyira halalgyenge benne a combat mintha nem is lenne, de rpgnek azert rpg. Football managernek meg nem lehet nevezni vagy rts-nek.
Akkor mi marad? > turn-based-rpg

Mi ezen a bonyolult? ;)

(#19) Wesder válasza sp8787 (#18) üzenetére


Wesder
félisten

Az hogy nem érted mi az a turn-based.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#20) sp8787 válasza Wesder (#19) üzenetére


sp8787
addikt

Gondolod?
Wizardry 7 az is turn based.

Ez is az csak nem nem annak latszik merthogy realtime akcio rpgnek nehez lenne nevezni olyan irdatalan gyenge benne a combat. Az akcio rpg az egy mas szint ez annak a kozeleben nincs.

(#21) Wesder válasza sp8787 (#20) üzenetére


Wesder
félisten

Nem attól lesz rpg valami ha szopat a jàték mert rosszkor ugrassz el az ütés elöl.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#22) tibaimp válasza Wesder (#21) üzenetére


tibaimp
nagyúr

Engedd el....hagy higgyen azt amit akar....

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#23) Daelion


Daelion
őstag

Witcher mint turn based,na ez új. :DDD :F

Turn based as PL Heroes széria,Xcom,Mutant Year Zero példának.

Na ezekhez aztán sok köze van a Witcher játék/harcrendszeréhez és most itt arról van szó mert nagyon nem ugyan az a kettő.

(#24) VIC20


VIC20
őstag

Ne etesd a trollt! :)

(#25) sp8787 válasza Wesder (#21) üzenetére


sp8787
addikt

Igazad van!
Ha mindent leveszunk rola ami gyenge es nagy aranyban van jelen azaz a combat-ot mert az mintha nem is lenne.A loot-ot mivel az meg ugy el van baltazva ,hogy az hihetetlen akkor ami marad az cca olyan mint a Detroit Become Human.

Azaz vagy ez is egy interaktiv film vagy a DBH is rpg.

(#26) Wesder válasza sp8787 (#25) üzenetére


Wesder
félisten

Ott hibàztam hogy nàlad csak az az rpg ami soulslike.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#27) KRoy19 válasza sp8787 (#25) üzenetére


KRoy19
őstag

Látom van nálad némi fogalomzavar, de megpróbálok segíteni.

RPG (Role Playing Game),magyarul szerepjáték.
Röviden tömören azt jelenti, hogy fejlesztheted a karaktered különböző tulajdonságait a játék alatt, ezzel "karakter fejlődést" elérve és/vagy alakítható a történet annak függvényében, hogy milyen válaszokat adsz egyes dialógusokban.

Turn-Based, magyarul "körökön alapuló" vagy magyarosabban kifejezve körökre osztott:
Ahogy a neve is mutatja a játék vagy a játékon belüli harc körökre osztott ami azt jelenti, hogy van X időd cselekedni utána cselekszik a másik játékos (vagy AI) ami alatt neked várni kell.

Tehát RPG a The Witcher? Igen.
Turn-Based játék a The Witcher? Egyáltalán nem.

Erre próbáltak a fórumtársak rávezetni. Érted már?

[ Szerkesztve ]

(#28) Lenry válasza KRoy19 (#27) üzenetére


Lenry
félisten

érti, csak ezt nem írhatja le, mert azzal be kellene vallani, hogy nem volt igaza.

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#29) Farkassacred válasza KRoy19 (#27) üzenetére


Farkassacred
őstag

Csak szimplán nem szereti a játékot, engedjük el. Ahány platformon jelen van már ez a mestermű, főleg nem egyszerű a harcrendszer megítélése.
Lenry: Jogos.

[ Szerkesztve ]

(#30) Lenry válasza Farkassacred (#29) üzenetére


Lenry
félisten

nincs ezzel gond, de akkor mondja ezt.

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#31) Wesder válasza Farkassacred (#29) üzenetére


Wesder
félisten

Biztos remek jàték, ezt az eladàsi szàm is bizonyítja, de engem nem húzott be. Lehet adni kéne neki egy 2. esélyt.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#32) KRoy19 válasza Wesder (#31) üzenetére


KRoy19
őstag

Én nagyon szerettem az első részt ami valószínűleg részben a magyar szinronnak is köszönhető. A második rész is jó volt, mondjuk azt emlékeim szerint nem élveztem annyira mint az elsőt.
Arra viszont tisztán emlékszem, hogy úgy vártam a 3-adik részt mint a messiást és nem is kellett benne csalódnom.
Több mint 200 órát toltam bele és minden apró részletét imádtam.
Életem egyik legemlékezetesebb játéka a Red Dead Redemtion 2 mellett.

(#33) RangerFox válasza Wesder (#31) üzenetére


RangerFox
veterán

Én is így voltam vele, másodjára egyből behúzott, és a végéig nem is eresztett. De nem tökéletes játék, mai szemmel pedig nagyon kijönnek a negatívumai.

(#34) Daelion válasza Wesder (#31) üzenetére


Daelion
őstag

Én is csak tavaly kezdtem rendesen játszani vele,le volt pont akciózva a dobozos game of the year kiadás meg egyik haverom állandóan ajánlotta.
1 hónapig le se tettem és nem is játszottam más játékot mellette,kicsit talán lassan indult be de utána teljesen magával ragadott. :K
Kb 100 óra volt nekem az alap játék és ennyit még biztos bele tudok tenni a 2 kiegbe tehát nem is merült ki ennyivel.

Első+második rész kimaradt de tervezem pótolni a hiányt idővel viszont a 3-at egész jól el tudtam így is játszani.

Aki szeret bele mélyülni a sztorikba,mellék küldetésekbe vagy csak simán felfedezni a játék világát annak tetszeni fog szerintem mert az a része nagyon jól össze van rakva. 'nekem a harcrendszerrel se volt semmi bajom,egy ilyen játékba elég ez'

(#35) Wesder válasza KRoy19 (#32) üzenetére


Wesder
félisten

RDR2-ben 200+ óràm van, és ebben nincs multi. Az a része nem érdekel. Szintén 2. alkalomra húzott be, és élveztem. A W3-nak a vilàga nem fogott meg, de a CP2077-et meg vàrom, mert az a disztópia nagyon tetszik, és ha csak kicsit is olyan összetett/kidolgozott lesz, mint amilyennek a W3-at mondjàk, az évtized jàtéka lesz.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#36) KRoy19 válasza Wesder (#35) üzenetére


KRoy19
őstag

Én nem igazán kedvelem a futurisztikus/modern környezetet az Open World Rpg játékok esetében, szóval engem kb. hidegen hagy a CP2077, ennek ellenére a fejlesztőket ismerve szinte biztos vagyok benne, hogy ismét remekművet tesznek le az asztalra.

(#37) sp8787 válasza Farkassacred (#29) üzenetére


sp8787
addikt

Ez mondjuk igy eros mert 150 orat azert elvoltam vele ,mondjuk ez valoban a toredeke annak amit egy igazan jo jatekkal el lehet tolteni.

Csak szimplan nem toleralom ezt az ajnartengert mint "mestermu blahblablahblha"
Nem az! A tortenetmeseles, karakterek es meg nehany dolog valoban az.
De a harcrendszer/combat egy hulladek, a lootmegoldas brutalisan atgondolatlan es igy tovabb. Ez egy eros kozepszeru jatek ha mindent tekintetbe veszunk, ennyi.

(#38) sp8787 válasza KRoy19 (#27) üzenetére


sp8787
addikt

Uhhh ezeket eddig nem is tudtam!!!

Akkor az az RPG ahol nem fejleszted a karaktered es megis vegig tudsz menni a jatekon akkor az nem is RPG?

Itt kb semmi komolyabb kovetkezmenye nincs ha realtime "hibazol"(lol) annyira gyenge az egesz szoval akar nevezhetjuk turn-based-nek is?

(#39) Wesder válasza sp8787 (#38) üzenetére


Wesder
félisten

Lyézusom... :U

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#40) Juhaszatti válasza sp8787 (#38) üzenetére


Juhaszatti
addikt

Azt írta hogy "fejlesztheted", tehát meg van rá a lehetőséged akkor is ha te nem teszed.

És nem, nem nevezhetjük turn based-nek, mivel nem körökön alapul.

(#41) Daelion válasza sp8787 (#38) üzenetére


Daelion
őstag

Attól,hogy a te szubjektív véleményed szerint milyen 'gyenge' a harcrendszer nem lesz még egy másik rendszerbe mint ami a Turn Based és köze nincs ahhoz ami a játékban van.

De persze a fejlesztők meg kb mindenki évek óta rosszul kategorizálta a játékot. :U 'én itt kiszálltam ebből,sok sikert'

(#42) KRoy19 válasza sp8787 (#38) üzenetére


KRoy19
őstag

Ne haragudj, igazad van.

Írtam a CD Projekt Red-nek és ők is megerősítették, hogy a The Witcher széria valóban Turn-Based RPG kategóriába sorolható, ráadásul azt is megerősítették, hogy teljesen helyesek az itt előadott "logikai következtetéseid", hogy miért is az.

Én kérek elnézést mindenki nevében. :R

(#43) Lenry válasza sp8787 (#38) üzenetére


Lenry
félisten

Vagy nevezhetjük akár szövegszerkesztőnek mErT vAnNaK bEnNe BeTűK...

A körökre osztott az egy hótmásik kategória, ne keverjük ide. A Witcher akcióRPG, akár elfogadod ezt, akár nem.

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#44) W.Wilson válasza sp8787 (#38) üzenetére


W.Wilson
aktív tag

Attól, hogy neked a Witcher harcrendszere nem tetszik, és a körökre osztott harcrendszer sem tetszik, nem lesz a kettő ugyanaz.

%-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, Mhz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel

(#45) Šolaire


Šolaire
veterán

Ezen nem csodálkozom. Iszonyú tartalmas játék. Souls mellett másik kedvenc játékszériám. :)

“Praise The Sun” \[T]/

(#46) Wesder válasza W.Wilson (#44) üzenetére


Wesder
félisten

Ami nincs, az nem is tetszhet.:))

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#47) ted_tris válasza Def26 (#2) üzenetére


ted_tris
tag

Ez biztos a feltorhetetlen uber masolasvedelem miatt lehet igy csak.... :U

Bar nekem nem tetszett es 90 perc utan refund, de ugy latom masoknak igen.

[ Szerkesztve ]

"learatjuk a pálmát.."

(#48) tomazin válasza ted_tris (#47) üzenetére


tomazin
veterán

Hat igen a Defensive Regulatory Magicon (or DRM for short) ennel a jateknal kimeletlen :DDD

(#49) melega válasza Šolaire (#45) üzenetére


melega
őstag

Nekem is a kedvencem.
Az első részét minden évben végigjátszom kedvencem imádom a szinkron nálam csak hozzáad.

A harmadik részt 5 évente játszom mert hosszú viszont van benne 550 órám.
Minden befejezés megvan a 3. részben.
Mostmár úgy csinálom hogy a Blood and Wine végén mindig Ciri jöjjön mint Witcer vagy császárnő.

Minden az én döntéseimen múlik a melléküldetéseire mások játékokat építenek.

Ezt imádom a Witcher 3 ban.

(#50) melega válasza tomazin (#48) üzenetére


melega
őstag

Beleszámítjuk hányan torrentezték le annyian játszották végig mint a GTA 5 öt 50 millióan.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.