Hirdetés

2024. június 5., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) HaJózsi


HaJózsi
aktív tag

Érdekes játéknak tűnik, szedem is. Köszi a bemutatót. :)

'Ne higgy el mindent, amit az interneten látsz.' - Albert Einstein

(#2) alevan


alevan
őstag

:R

Köszi. Imádom az ilyen játékokat, de erről a darabról nem halottam még.

"Ezért lovagol a pokolba a konzumer IT piac. A hülye igények... . Azt sem tudod, hogy mit akarsz de az jöjjon havonta frissités formájában."

(#3) satz18


satz18
őstag

Na kijátszottam. Meglehetősen rövid játék, nekem a történet meglehetősen zavaros, nem igazán tudtam elkapni a fonalat. Nem tudtam a szövegre koncentrálni miközben kerestem a tovább utat és közben letakartam az ujjammal a feliratot. Ha lesz új chapter, azért folytatom a mókát.

Asus G513QY, Samsung A52s 5G

(#4) Chp


Chp
őstag

Nahát - nahát, WP-nal kapcsolatos cikk? Helyes. :K

(#5) Bocha válasza Chp (#4) üzenetére


Bocha
HÁZIGAZDA

Mint azt bizonyára észrevetted, tartalmilag kissé átalakult a Gamepod. Ez már a második Windows Phone bemutató az elmúlt napokból; heti szinten két mobilos játék van tervben, a fókusz pedig nem az Androidon lesz, mert azokról mindenhol lehet olvasni. Persze azért nem marad majd ki, de a Windows Phone, az iOS és adott esetben a BB 10 is fókuszban lesz, bár ott sajnos elég kevés az exkluzív cím.

Game On minden második szerdán 15 és 16 óra között a Radiocafé 98.0-n

(#6) Chp válasza Bocha (#5) üzenetére


Chp
őstag

Igazán örülök ennek a döntésnek, jó azért látni, hogy sokrétűen és változatos témákban írtok. Annak pedig, hogy mostmár Windows Phone-nal kapcsolatosan is megindult valami előrelépés, kifejezetten jó hír, mert sajnos mindenhol el volt hanyagolva - Az Androidhoz és az alma megoldásaihoz képest - szóval nagy érdeklődéssel fogom olvasni a továbbiakban is a hasonló témájú írományokat. :K

(#7) ghost364 válasza Bocha (#5) üzenetére


ghost364
senior tag

:R Szerintem is ez a jó irány, mi den platformra vannak érdekes exkluzívok. :)

(#8) Pttypang


Pttypang
veterán

Ezt majd ki kell probalnom :)

Everybody lies.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.