Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) sp8787


sp8787
addikt

Ez igy jogos ,hogy nem irtad ki melyik nyerte a Legjobb Akciojatek kategoriat.
Egyutt erzek veled ,az en szememet is szurna. ;)

Meg a Most Anticipated az is feleleges mert jovore ugyanaz lesz. ;]

(#2) hombre[EU] válasza sp8787 (#1) üzenetére


hombre[EU]
veterán

pont akartam jelezni,hogy ott nem sikerült gyōztest hirdetni? :D

Naughty Dog zsebre rakta az évet 👍 jöhet a következō masterpiece

Life, Uh, Finds A Way

(#3) CptAdamica válasza hombre[EU] (#2) üzenetére


CptAdamica
veterán

Inkább a nextgen patch jöjjön! :D

Megyen!

(#4) Dvix válasza hombre[EU] (#2) üzenetére


Dvix
senior tag

Amit készítettek az nem masterpiece hanem egy nyugati liberális agendán alapuló szándékosan elrontott fos. :(( Az újságírók imádják mert ez az egy amihez már értenek, másságon vitatkozni meg politikailag felhergelni mindenkit, mert ők nem játékosok és azt hiszik jól beinthetnek az egyszerű embereknek. Neil Cuckmann meg tökre mindegy mennyi műanyag trófeát tesz zsebre amikor örökre ott lesz az agyába: "ez az a játék amit mindenki gyűlölt". ;]
A magyar közúti aszfaltozás az masterpiece emellett a játék mellett. ;]

[ Szerkesztve ]

(#5) tome.jr


tome.jr
addikt

A Last of Us Part II nálam az év(tized) csalódása volt

(#6) mperlaky


mperlaky
csendes tag

Szerintem szomorú hogy ez a játék lett az év játéka, az év szenvedés szimulátora mindenképp de én ezt a zsánert nem tartom sokra.

A véleményem egyezik ezzel a teszttel:
https://kotaku.com/the-last-of-us-part-ii-the-kotaku-review-1844006193

(#7) Deck válasza sp8787 (#1) üzenetére


Deck
titán

Rákellett keresnem. De wtf? A Hades a legjobb akciójáték? :(((

PS5

(#8) oriic válasza sp8787 (#1) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Nem tudom miért maradt ki. Pótoltam, elnézést érte. :(((

Live-Die-Respawn

(#9) hombre[EU] válasza Dvix (#4) üzenetére


hombre[EU]
veterán

csak még nem tartotok ott...nincs vele gond...next life ;] :DDD

Life, Uh, Finds A Way

(#10) oszi666


oszi666
őstag

Mondjuk a Crusader Kings 3at a Microsoft Flight Simulatorral összehasonlítani mint szimulátort eléggé vicces

It is not birth, marriage, or death, but gastrulation, which is truly the most important time in your life.

(#11) oriic válasza oszi666 (#10) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Szimulátor/stratégia a kategória neve, szóval mindekettő jó helyen van. Más kérdés, hogy mivel MFS-nek kb nem volt ellenfele, miért ide tették, de ezt valszeg sose tudjuk meg. :D

Live-Die-Respawn

(#12) wjbhbdux válasza Dvix (#4) üzenetére


wjbhbdux
veterán

hajnalban amikor lefeküdtem a díjkiosztó után már tudtam homofób könnyáradatra :O :O ébredek

/s

(#13) Scholes9 válasza tome.jr (#5) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Másnak meg az évtized játéka, de jól van ez így. Teljesen megérdemelten nyert. A csapat pedig marad a trónon.

[ Szerkesztve ]

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#14) Dvix válasza wjbhbdux (#12) üzenetére


Dvix
senior tag

Pont olyan hülye vagy mint az a 10ezer másik a Twitteren, aki azt mondja ilyen meg olyan -fób vagy ha nincsen semmi konkrétum/érv amiről beszéljen. Gratulálok jól bemutatkoztál! :C Engem nem érdekel kinek milyen nemi identitása van egy játékban ha a játék jó. De ez szar. És tessék a te példádból látszik, hogy mennyire egysíkú woke fanboy-ok vannak ezen a bolygón. "Nem tetszik a játék? Hát mer homofób vagy!" Én nem vagyok semmiféle gyűlölő és ne illess engem semmilyen jelzővel mert nem együtt neveltünk libát! Csak bizonyítod a pontomat,hogy ez a játék már csak nem említésre méltó mert ennyire megossza a békés gamer közösséget! Csak azért h a nyugati 'gamer-újságíró" jót röhöghessen rajtad amikor cincálod a másikat! B@rom...
Akinek meg tetszik és GOTY ok, én leírtam a véleményemet és senkire nem mutogatok ujjal veled ellentétben.

[ Szerkesztve ]

(#15) aginor válasza oszi666 (#10) üzenetére


aginor
addikt

Nézd meg a kategória nevét is. ;) Az viszont vicces kissé, hogy azt a két teljesen különböző kategóriát miért vették egy kalap alá (mondjuk a többinél is ez a helyzet). Ez így nem korrekt és komolytalan, és elég beszédes az "eseményről", no comment..
Ahogy az is vicces, hogy lényegében minden kategóriában elindították a Last of Us-t, amihez csak érintőlegesen is köze lehetett, és mindet meg is nyerte. Ezek alapján ez egy TÖKÉLETES játék lehet, mindennemű hiba nélkül, míg minden más mellette csak hulladék.. :U

Azért vagyunk a világon,hogy valahol vegyünk egy ATI Radeon-t :))) by: LADA VFTS http://www.flickr.com/photos/40852488@N03/

(#16) Dvix válasza aginor (#15) üzenetére


Dvix
senior tag

"TLOU2 The Best(est) ULTIMATE game of the world" :U ;]

(#17) floatr


floatr
veterán

Vicces-vicces... ahogy tavaly a Sekiro-t sem értettem, ezzel is bajaim vannak. De legyen nekik TGA díj, én meg játszom, amivel szeretnék

#16 Dvix
11/10 új mérce. Mondjuk GOTY-nak eleve nem választanék egy platform-exkluzívot, mert eleve kizár játékosokat a platformválasztásuk alapján.

[ Szerkesztve ]

(#18) Steven


Steven
addikt

Nekem a Doom csalódás ... nekem ez az ugra bugra ultra gagyinak hat .. pedig helyszínek jó graf jó csak hát...

Valami okosat kéne ide írni ááá : OKOS :D just smile

(#19) Deck válasza floatr (#17) üzenetére


Deck
titán

A Sekiro mint év játéka... :DDD

PS5

(#20) buchy válasza Dvix (#14) üzenetére


buchy
tag

Tényleg, te tényleg nem mutogatsz csak az írásodban lehülyézet és lebarmoztad a fórumtársad.

Mindenesetre az mindenképp kitűnik az írásod alapján, hogy nagy kópé vagy.

(#21) floatr válasza buchy (#20) üzenetére


floatr
veterán

Vitatható a hangnem, de az eredeti hozzászólás még gázosabb: "minden kritizáló homofób"

(#22) Dvix válasza buchy (#20) üzenetére


Dvix
senior tag

Annyira vagyok kópé amennyire kell lennem. Se többet, se kevesebbet. :(
Ő rám mondott egy igen csúnya jelzőt, természetesen megvédem magam és amiket mondtam rá az ált. suliban is csak enyhe ejnye-bejnyének számít. :(( "pardon my french"

[ Szerkesztve ]

(#23) sp8787 válasza Deck (#19) üzenetére


sp8787
addikt

2019-ben siman , kozeleben nem volt semmi.

EDIT
Mondjuk az igaz ,hogy valojaban a BB volt az ev jateka 2019-ben.

[ Szerkesztve ]

(#24) floatr válasza sp8787 (#23) üzenetére


floatr
veterán

A Control és a DS mellett... vicceske ez is. Bár a sok weeb nightmare level freaknek bejött, hogy a játék mélységét a nehézsége adja.

(#25) drotsztyuart


drotsztyuart
tag

A sony tul sok penzt ontott bele ahhoz, hogy ne kapjon minimum 2-3-at.
Kopottasabb grafikaval szerintem egyik listaba se kerult volna be, mert az a jo jatek aminek jo a grafikaja amint azt lathatjuk is.
:U

#13:
"Másnak meg az évtized játéka, de jól van ez így. Teljesen megérdemelten nyert. A csapat pedig marad a trónon."
Ahova ki is tette oket ?
A sajto meg a sajto vezerelt birkanyaj..... :U

[ Szerkesztve ]

(#26) aginor válasza Dvix (#16) üzenetére


aginor
addikt

:)) :K

floatr: Ebben mondjuk van valami, vagy mehetne platform bontásban, de azzal meg gondolom túl sok a meló, meg túl sok lenne a díjazott is. :U

Azért vagyunk a világon,hogy valahol vegyünk egy ATI Radeon-t :))) by: LADA VFTS http://www.flickr.com/photos/40852488@N03/

(#27) drotsztyuart válasza Scholes9 (#13) üzenetére


drotsztyuart
tag

Ev tized jateka olyanoknak aki egy evtizeddel ezelott meg hatulgombolos gyorstuzeloben rohangaltak igy nem tudjak, hogy kb egy evtizeddel ezelott ezt kaptak volna csak gagyibb kinezettel.

#12:
Most gondolj bele milyen nehez lehet nekunk, akik minden nap ilyen hozzad hasonlo, "azert nem tetszik mert homofob vagy" tipusu s@##lyukak kozt kell eljenek ..

(#28) janeszgol


janeszgol
félisten

Én elfogadom a TLoU2 smerét, megérdemli.
Viszont a mobiloknál a CoD-ot jelöltem volna.

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#29) Plazmacucci


Plazmacucci
félisten

Az, hogy nem az Eternal kapta a zenei díjat, elég nagy fail.

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#30) drotsztyuart válasza Dvix (#4) üzenetére


drotsztyuart
tag

+1

(#31) VIC20


VIC20
őstag

A listát elnézve igazat adok magamnak abban, hogy jó döntés volt új videókártya helyett Amiga 1200-ast venni az idén... :)

(#32) CptAdamica


CptAdamica
veterán

Szerintem megérdemelten nyert sok helyen a TLoU2. Nagyszerű játék. Viszont látványterv terén mindenképpen az Ori and the Will of the Wisps-et neveztem volna ki győztesként.

Megyen!

(#33) sp8787 válasza floatr (#24) üzenetére


sp8787
addikt

Ok ertem, lealazott az elso mob.
Nincs ezzel gond.

(#34) bLaCkDoGoNe válasza Dvix (#14) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

"Pont olyan hülye vagy" vs "ne illess engem semmilyen jelzővel"
"Az újságírók imádják mert ez az egy amihez már értenek, másságon vitatkozni meg politikailag felhergelni mindenkit, mert ők nem játékosok és azt hiszik jól beinthetnek az egyszerű embereknek." vs "senkire nem mutogatok ujjal"

GG :U

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#35) CptAdamica válasza bLaCkDoGoNe (#34) üzenetére


CptAdamica
veterán

Ezt kihagytad:
"Engem nem érdekel kinek milyen nemi identitása van egy játékban ha a játék jó." vs "Amit készítettek az nem masterpiece hanem egy nyugati liberális agendán alapuló szándékosan elrontott fos. "

;]

Megyen!

(#36) floatr válasza sp8787 (#33) üzenetére


floatr
veterán

Na ez kb ugyanolyan reakció volt, mint az iménti homofób-fób kollégáé. Nem azért retek a szekíró, mert nehéz, hanem mert a nehézségen túl semmit nem tud felmutatni, de a boss-fight addikt konzolmatyiknak a megtestesült játékélmény, hogy a mini/mid/main boss-t kell szeletelni a tökéletességig. "Ú neked ez nehéz, nyomorék? Zero death" és egyből nőtt két mm-t.

Mondjuk a Controllal többek között az is a baj, hogy tudni kell hozzá olvasni, ami sokaknak már kihívás. A DS-hez meg le kell tudni lassulni, ami nyilván gyorsítón élő kiccsákóknak nem megy.

(#37) bLaCkDoGoNe válasza CptAdamica (#35) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

Szerintem ez a két állítás így nem mond egymásnak ellent; attól, hogy az adott játékról ez a véleménye, még valóban lehet, hogy nem érdekli a nemi identitás egy játékban. A TLoU2-be nem csak nemi identitás vonalon lehet belekötni.

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#38) CptAdamica válasza bLaCkDoGoNe (#37) üzenetére


CptAdamica
veterán

Oké, de ha kivesszük a nemi identitást a játékból, akkor milyen nyugati liberális agendánt tudunk felfedezni?

Megyen!

(#39) Imilenni


Imilenni
addikt

Simán megérdemli audio-vizuális díjakat a last of us 2, de mást nem biztosan :R

Press "F" to pay respects.

(#40) floatr válasza bLaCkDoGoNe (#37) üzenetére


floatr
veterán

Sokan abba szoktak belekötni, hogy a médiában érezhetően emiatt kap pozitív értékelést. Nem játékként értékelik, mint a többit, hanem eszköznek tekintik az elfogadás jegyében. Ezt a kritikát természetesen támadásként veszik, mintha a melegeket eleve támadnák.

(#41) bLaCkDoGoNe válasza CptAdamica (#38) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

Korábban valamelyik TLoU2 topikban leírtam az ezzel kapcsolatos véleményemet, nem szeretném ezt a topikot teleoffolni, de privátban szívesen megírom, ha érdekel. :R

#40 floatr: Lehet, hogy csak én vagyok ma a szokottnál is tompább, de nem pontosan értem, hogy mit szerettél volna ezzel mondani nekem. :B

[ Szerkesztve ]

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#42) CptAdamica válasza bLaCkDoGoNe (#41) üzenetére


CptAdamica
veterán

Köszi, annyira nem, én már elfáradtam ebben az egészben. :D

Megyen!

(#43) floatr válasza bLaCkDoGoNe (#41) üzenetére


floatr
veterán

A játék LGBTQ-vonal miatti érezhetően kedvezőbb elbírálása, és ennek kritikája, amire szeretik ráhúzni a homofób jelzőt.

(#44) sp8787 válasza floatr (#36) üzenetére


sp8787
addikt

A Sekiro-nak enyhen szolva is szajbaragos tortenete van a soulsborne-okhoz kepest amelyeknel meg kimondottan olvasni kell maskulonben nem tudsz meg semmit a jatekrol.

De ezeket kb. tokfeleslegesen irom mert az teljesen vilagos ,hogy gozod nincs ezekrol a jatekokrol csak fujod ezt az szanalmas "ignorant slave" mantra-t.

(#45) doooo válasza Dvix (#4) üzenetére


doooo
veterán

Nem szeretem az overhype-ot, de a hozzád hasonló, hivalkodóan álkeresztény, "illiberális", despota-imádó, önálló gondolatra képtelen, tájékozatlan és/vagy tanulatlan, beszűkült, állandóan frusztrált, gyűlölködő, következetlen, képmutató, és végső soron (a te szavaiddal élve) túlontúl, minden tekintetben "egyszerű" embereket sem.

Mégsem érzek késztetést arra, hogy ezt állandóan, kéretlenül, feleslegesen, tolakodóan mások orra alá dörgöljem. Ilyenkor viszont boldogan kivételt teszek, már csak azért is, hogy még véletlenül se gondolja azt az idetévedő olvasó, hogy valamiféle általános, és elfogadható mentalitást képviseltek.

Aztán mielőtt jön a snowflake-ezés (mert a "nyugati liberális agenda", meg a "cuck" után várható még pár ilyen), gondolkozzon el mindenki azon, hogy kik hisztiznek épp "műanyag díjak" miatt. Mintha mindez bármit is számítana az "egyszerű" (vagy épp a kevésbé egyszerű) emberek életében.

[ Szerkesztve ]

(#46) Tentalus válasza floatr (#43) üzenetére


Tentalus
tag

Vajon ugyanazon ugyanazok választották meg legjobb játéknak, akik júniusban a csupa 10/10 értékelést osztogatták? Nyilván.
A szuper kritikákhoz képest a sales nem megy annyira,vagy két hétig mondogatták, mennyit eladtak belőle,azóta nem nagyon. Talán elérték mostanra az 5milliót? A szintén teljes árú Animal Crossing 26 millliónál tart. Persze nem csak ez számít, de nagyközönség kedveltségét mégiscsak ez jelzi...

(#47) Szakiii válasza doooo (#45) üzenetére


Szakiii
addikt

Birom egyébként hogy emberek 99%nak akinek baja van a jatekkal annak az a baja hogy benne volt ez a meleg vonulat, de ha azt mondjak rajuk hogy homofobok akkor meg felháborodnak és mellüket verve kiakadnak...

[ Szerkesztve ]

(#48) Montanaxy


Montanaxy
aktív tag

Nálam a Resi 3, Doom és a Hades magasan az év legjobbjai :K

(#49) BoneDragon


BoneDragon
veterán

Jézusom, még mindig van LoL? :D Már 10 éve is gáz volt.

(#50) adamssss


adamssss
veterán

Gyanitom h a tlou2 nem “veletlenul” kapta meg ezeket a cimeket. Es szerintem a poros nyomaba nem er az egynek. Szomoru hogy erre fele megyunk...

Addig gyorsítottuk a világot míg mi magunk maradtunk le...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.