Hirdetés

2024. május 18., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#101) Imilenni


Imilenni
addikt

Az első részben sem a játékmenet volt a lényeg, csak ott az emberek nagy része elfogadta a történetet, mert valóban jo volt.
Itt mi a kitűnő? A grafika. Komolyan. Az emberek nagy része azt élteti, amikor dicsérik a játékot.
Megölni a főszereplőt? Nagy cucc. De normális befejezést írni? Na, az már nehéz!
Nem is sikerült Drugmannek, és az író barátnőjének.
Remélem a sorozathoz nem lesz sok közük.

Itt szemernyit sem fejlődött a játékmenet.
Ugyanarra épül fel, Ellinél végtelen bökő van, a Abbynél nem (csak egy példa) ( egy az egyben Joel játékmenetét kapjuk nála)
Ha valami, ez rohadtul nem érdemelt volna díjat.

De ez last of us 2, a kamu trailerek, és szigorított játéktesztek játéka.
Vicc.

Press "F" to pay respects.

(#102) Dvix válasza Imilenni (#101) üzenetére


Dvix
senior tag

+1 :K Vicc bizony.

De ha már a sorozatnál tartunk. Ne bízd el magad: ;] :P
[link]

[ Szerkesztve ]

(#103) bLaCkDoGoNe válasza floatr (#99) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

" És kellőképpen sokan gondolják úgy, hogy a GoT simán veri játékélményben."

Ez számszerűleg mit jelent, és milyen felmérés alapján?

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#104) floatr válasza bLaCkDoGoNe (#103) üzenetére


floatr
veterán

(#105) Dvix válasza floatr (#104) üzenetére


Dvix
senior tag

ennyi. Ha már neki kell esszé, trófea meg számok... ennyi :U

[ Szerkesztve ]

(#106) bLaCkDoGoNe válasza floatr (#104) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

Köszi. A kategóriákat néztem csak, ott nem találtam ilyesmit - nem értem, hogy miért nem rakták be oda.

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#107) CptAdamica válasza floatr (#99) üzenetére


CptAdamica
veterán

Mondjuk nem mintha a GoT felmutatna bármi újat is játékélmény terén. Nekem például marhára unalmas, a TLoU-ét pedig szerettem.

Megyen!

(#108) floatr válasza CptAdamica (#107) üzenetére


floatr
veterán

Mivel eleve egy folytatás, nem igazán tudom ezt értelmezni. De ha még így is lenne, mint említettem, a játékélmény újszerűsége tavaly sem számított.

(#109) Szakiii válasza Imilenni (#101) üzenetére


Szakiii
addikt

Még szerencse hogy nem rajtatok múlt az értékelés ;]

(#110) Imilenni válasza Szakiii (#109) üzenetére


Imilenni
addikt

Hát igen, világvége lenne ha valaki nem nyalná be a kritikusok ömlengését :D
Sebaj, a játékosok a GoT-ot hozták ki győztesnek, szóval a játékosok többsége velem ért egyet valamilyen szinten ;)
Ezek a díjak.. meg maradjanak meg a PC játékoknak, mint az Oscar a PC filmeknek :R

[ Szerkesztve ]

Press "F" to pay respects.

(#111) CptAdamica válasza Imilenni (#110) üzenetére


CptAdamica
veterán

És most ez olyan világmegváltó érzés, hogy a kedvenc játékod nyert valamiben? Én például pont leszarom melyik nyert, nem ez a díjátadó határozza meg az én ízlésem és hogy mivel játszak.

Megyen!

(#112) bLaCkDoGoNe válasza Imilenni (#110) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

"játékosok többsége velem ért egyet valamilyen szinten"

játékosok többsége != azoknak a többségével, akik egyáltalán foglalkoztak ezzel a szavazósdival

Szóval játékosként kikérem magamnak a fenti kijelentésedet.

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#113) floatr válasza CptAdamica (#111) üzenetére


floatr
veterán

Marketingértéke van, nem is kicsi. Bár ennyi erővel akkor minek róla írni, ha mindenki leszarná. Vagy minek egyáltalán megrendezni...? Nem mindegy, hogy kinek mi tetszik?

(#114) bLaCkDoGoNe válasza floatr (#113) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

A saját szalmabábjaidra reagálsz. Nem volt kérdés, hogy mi egy (bármilyen) díj értéke. Nem állította, hogy mindenki leszarja azt; annyit állított, hogy őt nem érdekli, és nem díjfüggő, hogy mivel játszik ill. mi tetszik neki. Nem került szóba az sem, hogy nem kellene megrendezni ezt (vagy bármilyen másik) díjátadót.

[ Szerkesztve ]

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#115) Szakiii válasza Imilenni (#110) üzenetére


Szakiii
addikt

Nem is értem mit vársz, nyílván a kritikusok véleménye egy díjzásnál súlyozott. :F Én is játékos vagyok, de én pl 1 órát toltam GoT-ba ami tényleg jó lett, de nem kapott el a hév, hogy tovább nyomjam.

Ettől függetlenül nem mondom hogy last of us 2 jobb lenne csak szimplán számomra jobb sokkal, nem is tudom egy lapon említeni a kettőt, de ismétlem számomra.

Szerencsére mindenkinek van még számára tetsző játék, én örülök hogy nem minden olyan mit a GoT, ti meg hogy nem minden olyan mint a last of us 2. része. :D

Meddő "vita" úgyis, kár véleményen vitázni.

Ettől függetlenül a díjazás eredménye még ez hiába nem tetszik.

[ Szerkesztve ]

(#116) floatr válasza bLaCkDoGoNe (#114) üzenetére


floatr
veterán

Örülök az elemzésednek, bár igaz, hogy nem ironica fonttal szedtem azt a részt, amit nem gondoltam szó szerint. Arra reagáltam, miszerint a megjegyzése egyben implikálta, hogy a díjátadó értéke szempontjából a véleménye irányadó ;) (ez meg cinica lenne, de nem találom a toolbarban)

Amúgy pont annyit ér az ő véleménye is, amennyire ő tartja a másokét, iletve a díjátadó eredményét. Nem is értem a válaszait, ha semmi és senki nem érdekli.

(#117) Dvix


Dvix
senior tag

Annyiban azért egyet értünk, hogy az a 95 akik a zsűri listán vannak azokat nyugodtan le kéne húzni a wc-n :(( [link]
Választani 10 ismert arcot a nagy nevek közül és hozzák meg azok a döntést, sőt én még azt is megszavaztatnám ki legyen az a 10 zsűritag! Online oszt kész. Nyomják le a játékokat, legyen véleményük. Vesszenek össze! :K :B
Annyira egyszerű.... És nem kell 95 céget befizetni csak 10 nagy nevet oszt jól van. :U Persze ez csak az én logikus gondolkodásmódomban létezik... :(

(#124) CptAdamica válasza Dvix (#117) üzenetére


CptAdamica
veterán

Amúgy csak megsúgom, hogy itt PH-n is a TLoU2 vezet: Mi volt az év játéka számotokra 2020-ban? De gondolom ők is fizetett, logikátlan szavazók.

Megyen!

(#125) Szakiii válasza CptAdamica (#124) üzenetére


Szakiii
addikt

Alap. Vagy csak szimplán nem számít hisz itt PC mindenki és csak azért tetszik a népnek.

(#126) Imilenni válasza Szakiii (#125) üzenetére


Imilenni
addikt

Azért ilyen kevés szavaztból nehéz leszűrni bármit is.
Kicsit olyan, mint amikor megkérdeznek 5000 embert, hogy kire fog szavazni, és akkor az alapján már el is döntik.
Miközben a szavazótábor 9 millió ember.

Press "F" to pay respects.

(#127) Dvix válasza Imilenni (#126) üzenetére


Dvix
senior tag

Játsszák itt a türelmeset meg a megértőt, valójában foggal-körömmel védik amire kinyomtak 20 ezret. ;] :P
#124 CptAdamica
Tényleg nem érdekel...
#125 Szakiii
Aha....

(#128) CptAdamica válasza Dvix (#127) üzenetére


CptAdamica
veterán

Amúgy durva, hogy mekkora tagadásban élsz és megpróbálod elmismásolni azt, hogy a többségnek igen is tetszett a játék, a GoT meg lehet jó, de közelébe sincs...

Megyen!

(#129) Imilenni


Imilenni
addikt

Életetek végéig veszekedhettek.
Mindkettő jó, egyik sem jobb a másiknál.
kész.
Okos enged szamár ... ;)

[ Szerkesztve ]

Press "F" to pay respects.

(#130) floatr válasza CptAdamica (#128) üzenetére


floatr
veterán

Mert az mekkora tagadás, hogy egy TGA players' choice számodra kevésbé mervadó, mint a GP 2000-es szavazóköre, ahol a legtöbben nem is szavaznak?

(#131) Szakiii válasza Dvix (#127) üzenetére


Szakiii
addikt

Volt szamomra boven kidobott penz, de ez pont nem az, sok sok oram van benne. Thusimat nem birtam nyomni csak addig amig az elejen a mongol lenyom a hidon kb fel orat, na az kidobott penz volt vagy a red dead aminel a havas reszen nem birtam tuljutni annyira untam, de ettol meg nem mondom h rosszabb jatekok csak nekem nem jottek be. Itt csak ti akarjatok bizonyitani, hogy kidobott penz volt, tovabbra is ev jateka dijat ez nyerte, bizonyitani ti akarjatok az ellenkezojet.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.