Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) b.


b.
félisten

Hihetetlen hogy az öreg harcos rábólintott a Pc verzióra, nem volt szokása. Anno a Resident Evil: CDN Veronica része miatt vásároltam meg a Dreamcastot mert ott ,akkor azt kijelentették hogy soha ,semmi másra nem fog megjelenni. Persze nem így lett :) de a gépet a mai napig nem bántam meg a PS1 után szerintem a legjobb konzol volt .

A Dino Crisis is a övé volt ha jól tudom , nekem az is nagy kedvencem volt. :R

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#2) solaris17


solaris17
aktív tag

Ez van pc-re? Jó tudni

Phenom II X6 | 8 GB CORSAIR XS3 | Kingston V300 | HD 7790 | Creative X-FI Fatal1ty

(#3) mentoloshypo


mentoloshypo
senior tag

A The Order 1886 mellett ezt várom a legjobban.

(#4) huskydog17


huskydog17
addikt
LOGOUT blog

Nagyon kíváncsi vagyok hogyan fog muzsikálni a PC verzióban az id Tech5 motor.

Gameplay csatornám: https://www.youtube.com/channel/UCG_2-vD7BIJf56R14CU4iuQ

(#5) xtremez válasza huskydog17 (#4) üzenetére


xtremez
aktív tag

Megatextúrák lesznek ebben is ? Jó lenne ha nem olyan statikus és effekt szegény lesz mint a rage.

(#6) huskydog17 válasza xtremez (#5) üzenetére


huskydog17
addikt
LOGOUT blog

Passz. A játékban egy módosított (javított) tech5 lesz, én személy szerint kétlem, hogy továbbra is szoftveres megatextúrázást fognak alkalmazni, hiszen láttuk, hogy az jelenleg még nem igazán jó. A Tango sajnos még nem beszélt a technikai részletekről, de reméljük okosabban fogják használni, mint az id a Rage esetében.

A legutóbbi gameplay videóban szerintem barmi jól néz ki a játék, brutálisan részletes textúrák és dinamikus fények. Grafikára egy rossz szavunk sem lehet. A Rage-nél fényévekkel szebb, az biztos. ;)

[ Szerkesztve ]

Gameplay csatornám: https://www.youtube.com/channel/UCG_2-vD7BIJf56R14CU4iuQ

(#7) xtremez válasza huskydog17 (#6) üzenetére


xtremez
aktív tag

EZ jól néz ki. Kíváncsi vagyok, hogy igazából mire lenne képes a motor. Rage-nél csalódtam, mert dizájnra jó volt, de textúra felbontás borzalmas és minden statikus szinte. Fizika az nulla volt, tárgyak "egybeolvadtak az asztallal és hasonlók", előre beállított fények és árnyékok. Doom 4 és wolfenstein vajon mennyire fog javítani na meg ez a cím ?!

[ Szerkesztve ]

(#8) huskydog17 válasza xtremez (#7) üzenetére


huskydog17
addikt
LOGOUT blog

"Doom 4 és wolfenstein vajon mennyire fog javítani na meg ez a cím ?!"

Na igen, erre rengetegen kíváncsiak, ahogy én is. A Wolfenstein - New Order elvileg idén megjelenik, legalábbis az eredeti tervek szerint, reméljük nem csúszik át jövő évre!
A Doom 4 szerintem az elkövetkezendő 5-6 évben tutira nem fog megjelenni, sőt, még azt is kétlem, hogy egyáltalán látunk majd belőle valamit, de remélem nem lesz igazam! Erre sajnos abból következtetek, hogy tavaly tavasszal kukázták az addigi munkálatokat és elölről kezdték az egészet. Ha a képletbe belevesszük, hogy az id alapból egy igen kis csapat (alacsony létszámú), akkor úgy gondolom egyáltalán nem túlzás azt mondani, hogy 5-6 éven belül egyáltalán nem valószínű bármiféle megjelenés vagy akár gameplay demo.

Gameplay csatornám: https://www.youtube.com/channel/UCG_2-vD7BIJf56R14CU4iuQ

(#9) xtremez válasza huskydog17 (#8) üzenetére


xtremez
aktív tag

Generáció végénél kiadnak megint valamit.. Miért nem lehet megint egy jó quake vagy doomunk..

(#10) huskydog17 válasza xtremez (#9) üzenetére


huskydog17
addikt
LOGOUT blog

"Miért nem lehet megint egy jó quake vagy doomunk.."

Na igen, ó kérdés, amire szerintem a legegyszerűbb magyarázat az, hogy az id Software már gyakorlatilag halott, már sok éve. Az utolsó saját projektjük, amely minőségben is hozta az id vonalat, az a Doom 3 volt. Az 10 évvel ezelőtt jelent meg. 10 év alatt az idd összedobott egy Rage-t. Bár ne tették volna!
Most, miután John Carmack is lelépett a cégtől, én már gyakorlatilag teljesen eltemettem őket, nem várok tőlük semmit. Szörnyű ezt kimondani, illetve leírni, de ez van sajnos.

Gameplay csatornám: https://www.youtube.com/channel/UCG_2-vD7BIJf56R14CU4iuQ

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.