Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) kefete


kefete
tag

Természetesen van ilyen a fizikai érzékelésen túli érzékelés. Rengeteg olyan dolog van a világban, amit a fizikai érzékszervekkel nem lehet érzékelni.
A pici gyerekek még sokkal közvetlenebb kapcsolatban vannak a szemmel nem látható világgal, de utána a környezet ezt sikeresen elnyomja bennük.

-= Répahegesztő kisiparos =-

(#2) Crystalheart válasza kefete (#1) üzenetére


Crystalheart
senior tag

"de utána a környezet ezt sikeresen elnyomja bennük."

Pontosabban a rendes érzékszervek élesedése, ha már ennél az elméletnél maradunk.

(#3) kefete válasza Crystalheart (#2) üzenetére


kefete
tag

Illetve a nevelés (szülők, iskola).

-= Répahegesztő kisiparos =-

(#4) Crystalheart válasza kefete (#3) üzenetére


Crystalheart
senior tag

Túlkomplikálod. Szvsz, de nincs kedvem erről beszélgetni, bocs hogy ide hozzászóltam :D

(#5) kefete válasza Crystalheart (#4) üzenetére


kefete
tag

Semmi gond. :)

-= Répahegesztő kisiparos =-

(#6) The DJ válasza kefete (#1) üzenetére


The DJ
addikt

Teljesen egyetértek veled, hasonló gondolatok motoszkálnak bennem is, bár érthető, hogy ezt sokan nem tudják elfogadni, de nincs is ezzel semmi baj. Egyesek a realitások talaján élnek és csak azt hiszik el amire van magyarázat és amit a saját szemükkel látnak, mások pedig nyitottabbak az ilyen dolgokra és képesek befogadni azt is, amire még talán nincs (és lehet, hogy nem is lesz soha) logikus megfejtés :)

Egyébként amiért ezek után kutattam annak is elég nyomós oka van, az álomfejtés topikban meséltem el, belinkelem ide is, ha gondolod olvasd el, számomra sok mindenre rávilágított: [link]

https://wpszaki.hu - Minden, ami WordPress, cikkek kezdőknek és haladóknak.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.