Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#6) The DJ válasza A@ron (#5) üzenetére


The DJ
addikt

A mai világban már elég nehéz megszerezni azt a bizonyos feltétel nélküli bizalmat. Én a legelső kapcsolatomtól kezdve mindig feltétel nélkül bíztam a másikban, ha aggódtam is, azt magamban tartottam és próbáltam nem egy paranoid pszichopatának tűnni :) Tudta, hogyha szeret, akkor úgy sem kell majd neki más, ha pedig más kell neki, akkor nem szeret igazán. A baj csak az volt, hogy legtöbbször kiderült, hogy más kellett neki. Vagy ő vallotta be, vagy én jöttem rá, de az eddigi kapcsolataimban mindig ott volt valaki más is. Pedig én bíztam bennük, akartam bízni, szerettem őket, de sose volt elég. Éppen ezért ma már nekem is nehezen megy a bizalom. Lehet, hogy ez a lány vagy éppen a következő más lesz és sosem csalna meg vagy tenne olyat, ami nekem fáj, de már nehéz ezt elhinnem azok után, amik a múltban történtek velem. Persze a két dolgot nem szabadna keverni, ami elmúlt az elmúlt, de mégis nyomott hagyott bennem és számomra már nehezen jön a bizalom.

"Persze, ez nem ilyen egyszerű, hiszen ez a bizalom kialakulhat hosszú évek során, de nekem személy szerint volt olyan is, hogy pár hónap is elég volt ehhez (Pechemre, mert utána meg törvényszerűen baromi nagy volt a pofára esés)."

Hát ez velem is ugyanígy esett meg. Heves szerelem, fellángolás, minden a legtökéletesebbnek tűnt. Bízott bennem, én bíztam benne, annyira el tudta velem hitetni, hogy csak én kellek neki és ez az érzés mindent elhomályosított. Aztán egyik nap közölte, hogy bocsi, de szerelmes lett másba. Én meg kerestem az elveszett boldogságomat, önmagamat meg az államat a padlón.

Túl egyszerű és komplikált ez a kérdés egyszerre. Egyszerű, mert valójában csak szeretni kell és minden jön magától. És komplikált is, mert nem mindegy hogy hogy szeretsz. Ha túlságosan odaadóan és elhalmozod a szereteteddel, akkor előbb utóbb rád un és izgalmasabbat keres, ha pedig nem eléggé, akkor pedig olyat keres, akitől több törődést kap. A köztes utat pedig nagyon nehéz megtalálni, főleg ha bele vagy zúgva és legszívesebben minden perced vele töltenéd.

https://wpszaki.hu - Minden, ami WordPress, cikkek kezdőknek és haladóknak.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.