Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) gabor85


gabor85
őstag

Bizony, bizony. rengetegen érzünk úgy mint te :B

(#2) Mulderpapa


Mulderpapa
aktív tag

"Mi lesz ha holnap már nem ölelheted és nem lesz veled? Mi lesz, ha ez a találkozó az utolsó alkalom arra, hogy elmond neki mennyire szereted?"

Ismerős a helyzet.

Pontosan ettől féltem én is. Tegnap be is következett...
A különbség annyi, hogy pontosan tudom, hogy mi és miért történt, de ettől semmivel sem jobb. Ma felhivott és megkérdezte, hogy haragszom e rá azért, amit tett. Nem, egyáltalán nem... Csupán csalódott vagyok. Nagyon. És nem először.

Late Goodbye

"Az élet túl rövid a pendriveok biztonságos eltávolításához"

(#3) The DJ válasza Mulderpapa (#2) üzenetére


The DJ
addikt

Átéltem már ezt a verziót is, amit most te. Persze pontos részleteket nem tudok, de sejtem mi történt. Az biztos, hogy akár tudod mi történt, akár nem, mindkettő nagyon tud fájni. Nekem talán még annyi menedékem van, hogy reménykedhetek és nem lett a képembe vágva az igazság. Reménykedhetek, hogy van magyarázat, de ha a realitás talaján maradok, akkor tudom, hogy erre a helyzetre, amit átélek nem sok létezhet.

Az ember mindig próbál bízni. A legelső nagy szerelmi kapcsolatomban csúnyán megcsaltak a hátam mögött. De naiv voltam, szerelmes és buta. Megbocsátottam neki, még majdhogynem én könnyebbültem meg, hogy velem maradt. De ez egy akkora tüske, amit nem lehet csak úgy félrelökni. Ha egyszer elveszett a bizalom, akkor már szinte lehetetlen újra visszaszerezni. Aztán pár évre rá megint jött egy nagy szerelem. Ott is egy harmadik miatt lett vége. Persze nem az én részemről. Érdekes módon a nőknek mindig van egy mentsvár harmadik fél. Még ha tudat alatt nem is vallják be maguknak, de van egy biztosíték, akihez lehet menekülni, ha befuccsolna a nagy szerelem. Sőt, előszeretettel készítik elő a terepet, hogy ne is legyen számukra magányos üresjárat. Egyik jó barátom néhány év együttélés után eljegyzett egy lányt. Egyik napon a csaj felállt és közölte, hogy elmúltak az érzések, vége. Elvitte a cuccait. Más nap már egy másik sráccal bútorozott össze. Ilyen világban élünk. És ez elkeserít.

Persze most jön a lábjegyzet, hogy kivételek mindig akadnak és nem minden nő ilyen és hasonló örök igazságok, de... Vagy engem csapnak be mindig kegyetlenül vagy én vagyok még mindig túl naiv, de engem mindig azok a nők hagytak el és csaltak meg, akik a fentebbi írásomra felcsattanva morogták volna a képembe, hogy ne általánosítsak, mert ők nem olyanok.

Már el is felejtettem milyen az, amikor feltétel nélkül bízhatok valakiben és visszakapom azt a szeretet és törődést, amit én nyújtok valaki felé...

https://wpszaki.hu - Minden, ami WordPress, cikkek kezdőknek és haladóknak.

(#4) brumesz


brumesz
aktív tag

szívemből szóltál

cserebere, beszamitas, mennyitengedszafelebol nalam nincs, bocsi mindenki!

(#5) A@ron


A@ron
tag

Ezért is irigylem azokat a párokat, akik olyan szintre eljutottak az egymásban való bizalom terén, olyan harmonikusan élnek egymás mellett, hogy tudják, nem kell attól félniük, hogy egyszer vége lesz, maximum azzal, hogyha eltávoznak e földi létből. Persze, ez nem ilyen egyszerű, hiszen ez a bizalom kialakulhat hosszú évek során, de nekem személy szerint volt olyan is, hogy pár hónap is elég volt ehhez (Pechemre, mert utána meg törvényszerűen baromi nagy volt a pofára esés). A legjobban azokat irigylem, akiken tényle látszik, hogy egymásba vannak zúgva, mint vak ló a szakadékba, bármit megcsinálnának a másikért. Persze, ezt sem szabad(na) véleményem szerint túlzásba vinni, mert ha valaki papucs, azt nagyon nem bírom. Igaz, nehéz meghúzni a határvonalat, de én igyekszem:D

(#6) The DJ válasza A@ron (#5) üzenetére


The DJ
addikt

A mai világban már elég nehéz megszerezni azt a bizonyos feltétel nélküli bizalmat. Én a legelső kapcsolatomtól kezdve mindig feltétel nélkül bíztam a másikban, ha aggódtam is, azt magamban tartottam és próbáltam nem egy paranoid pszichopatának tűnni :) Tudta, hogyha szeret, akkor úgy sem kell majd neki más, ha pedig más kell neki, akkor nem szeret igazán. A baj csak az volt, hogy legtöbbször kiderült, hogy más kellett neki. Vagy ő vallotta be, vagy én jöttem rá, de az eddigi kapcsolataimban mindig ott volt valaki más is. Pedig én bíztam bennük, akartam bízni, szerettem őket, de sose volt elég. Éppen ezért ma már nekem is nehezen megy a bizalom. Lehet, hogy ez a lány vagy éppen a következő más lesz és sosem csalna meg vagy tenne olyat, ami nekem fáj, de már nehéz ezt elhinnem azok után, amik a múltban történtek velem. Persze a két dolgot nem szabadna keverni, ami elmúlt az elmúlt, de mégis nyomott hagyott bennem és számomra már nehezen jön a bizalom.

"Persze, ez nem ilyen egyszerű, hiszen ez a bizalom kialakulhat hosszú évek során, de nekem személy szerint volt olyan is, hogy pár hónap is elég volt ehhez (Pechemre, mert utána meg törvényszerűen baromi nagy volt a pofára esés)."

Hát ez velem is ugyanígy esett meg. Heves szerelem, fellángolás, minden a legtökéletesebbnek tűnt. Bízott bennem, én bíztam benne, annyira el tudta velem hitetni, hogy csak én kellek neki és ez az érzés mindent elhomályosított. Aztán egyik nap közölte, hogy bocsi, de szerelmes lett másba. Én meg kerestem az elveszett boldogságomat, önmagamat meg az államat a padlón.

Túl egyszerű és komplikált ez a kérdés egyszerre. Egyszerű, mert valójában csak szeretni kell és minden jön magától. És komplikált is, mert nem mindegy hogy hogy szeretsz. Ha túlságosan odaadóan és elhalmozod a szereteteddel, akkor előbb utóbb rád un és izgalmasabbat keres, ha pedig nem eléggé, akkor pedig olyat keres, akitől több törődést kap. A köztes utat pedig nagyon nehéz megtalálni, főleg ha bele vagy zúgva és legszívesebben minden perced vele töltenéd.

https://wpszaki.hu - Minden, ami WordPress, cikkek kezdőknek és haladóknak.

(#7) A@ron válasza The DJ (#6) üzenetére


A@ron
tag

Igen, érdekes, hasznos, mégis kicsit értelmetlen is vitatni ezt a kérdést.

,,A szív útjai kifürkészhetetlenek..."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.