Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) JR.CSé


JR.CSé
senior tag

Kíváncsi vagyok mekkora sikere lesz...

"A lényeg lényege lényegében lényegtelen mert a definíció szubjektivitása annyira dekurbinált h nem fér össze a valóság egzisztanciájával."

(#2) Maxentius válasza JR.CSé (#1) üzenetére


Maxentius
addikt

Egyértelmű, minden, ami Apple iCucc, csakéskizárólag bombasiker lehet - legalábbis amcsi szemszögből...

Samsung Galaxy S22 Ultra | JBL E65BTNC

(#3) gergoke

Egyelőre csak a fejlesztők részére érhető el.

(#4) Kashim válasza Maxentius (#2) üzenetére


Kashim
őstag

Azért nem mondanám, pont a mobileme bukott, ami gyakorlatilag az iCloud elődje.
Mondjuk ez sok tekintetben többet nyújt annál plusz ugye alapból ingyenes, szóval meglátjuk.

(#5) Maxentius válasza Kashim (#4) üzenetére


Maxentius
addikt

Nyilván a MobileMe-re nem igaz (meg még biztos van pár dolog, amire szintén nem), de a trend meg a divat azt mutatják h Apple = tökéletesség...

Samsung Galaxy S22 Ultra | JBL E65BTNC

(#6) GALARDO


GALARDO
addikt

Jó cucc lett ez. :K

How would I describe myself? Three words: hard working, alpha male, jackhammer....merciless...insatiable. by: DS

(#7) JR.CSé válasza Maxentius (#2) üzenetére


JR.CSé
senior tag

Igaz ezt el is feledtem:)

"A lényeg lényege lényegében lényegtelen mert a definíció szubjektivitása annyira dekurbinált h nem fér össze a valóság egzisztanciájával."

(#8) joey04 válasza Maxentius (#5) üzenetére


joey04
titán

Mivel semmi sem tökéletes (még az Apple és SJ szerint sem), így inkább ez a helyes:

Apple = Siker (bár ahogy rávilágítottak, ez sem mindig igaz. apple tv egy másik pl)

[ Szerkesztve ]

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#9) m@xsys válasza Maxentius (#5) üzenetére


m@xsys
senior tag

Közel sem tökéletes, DE jobb alternativa.
Mikor megjelent az első iPhone, mindenki az MMS miatt szarakodott.
Ma már több e-mailt küldök havonta telefonról, mint sms-t egy év alatt.
Persze kellettek a netes csomagok

(#10) GALARDO válasza m@xsys (#9) üzenetére


GALARDO
addikt

Amióta megvan a szifon 1x se küldtem MMS-t., de előtte is évente egyet, max kettőt. :K

How would I describe myself? Three words: hard working, alpha male, jackhammer....merciless...insatiable. by: DS

(#11) ThePlayer


ThePlayer
tag

csak azt tudnám hogy mitöl olyan bomba siker egy felhő alapú adattároló!Azért mert Apple???? Simán mondom, hogy évek óta használok ilyet! Úgy hivják hogy SkyDrive meg dropbox és még a kezemet se kötik meg!

[ Szerkesztve ]

vettem két peremet kétszázezerér'

(#12) Kashim válasza ThePlayer (#11) üzenetére


Kashim
őstag

Mondjuk ha tudnád miről van szó, talán értenéd is... Köze nincs a két általad említett szolgáltatáshoz, dropboxot én is használok, de amire az iCloudot kitalálták, arra nem jó.

(#13) ThePlayer válasza Kashim (#12) üzenetére


ThePlayer
tag

Utánna olvastam és sajnos azt kell mondjam hogy ez bizony semmibe nem különbözik a SkyDrive-tol.Ez is csak egy adattároló amit bárhonnan bármikor elérek akár a telefonomon akár a laptopomon.Sőt!Még az utolsó utáni lepukkat internet kávézóból is elérem a cuccaim.

vettem két peremet kétszázezerér'

(#14) Kashim válasza ThePlayer (#13) üzenetére


Kashim
őstag

Nem, továbbra sem jól értelmezted és valószínű ezért nem is érted. Ez egy jóval összetettebb és szűkebb funkciójú szolgáltatás, ettől függetlenül egyáltalán nem jobb, csak másabb. Más a funkciója és amiket nyújt arra sem skydrive sem dropbox nem képes, legalábbis iOS készülékeken biztosan nem. Valószínű a WP7 mobilokon hasonló módon fog működni a Skydrive. De dropbox például teljesen más. Egyébként sem zárja ki egyik szolgáltatás sem a másikat, nem tudom miért kell megint hitvitát szítani a dologból.
Ez egy végletekig leegyszerűsített szolgáltatás adatmentésre, levelezésre, app adatok tárolására és szinkronizálásra + egy rakás iTunes zenei és filmes funkcióra (aminek fele itthon mondjuk még nem érhető el).

Pár példa a kedvedért:
Dropbox vagy Skydrive segítségével hogy állítasz vissza minden adatot, zenét az iPhone/iPod/iPad-edre számítógép nélkül?
Hogyan töltesz le újra egy játékot olyan korábbi mentett állással, amit egy másik készülékeden mentettél el?
Hogy szinkronizálod a levelezésed, a feljegyzéseid és a naptárad, teendőid kb. 0 késéssel minden eszközön? (erre max hotmail és gmail képes de jóval összetettebb bekonfigolni)
Csak mert a fentieket az iClouddal bármiféle progi felrakása nélkül egy érintéssel megcsinálod...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.