Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#751) nemma válasza papi77 (#750) üzenetére


nemma
addikt

Ehhez képest a Pannonnál 80k? Ez elég szomorú :(

(#752) TotO' válasza papi77 (#750) üzenetére


TotO'
aktív tag

Éjjen !! :C :DD :)) :B

4a || Neuzer Courier DT

(#753) ThorsHUN


ThorsHUN
őstag

Lemenne 70re vinnek mint a cukrot vazz...

Amugy a nokianak is van zenefonja... az kerul kb 70be

(#754) TotO' válasza ThorsHUN (#753) üzenetére


TotO'
aktív tag

Nokia 5610 XpressMusic teszt eleje :

XpressMusic.. a Nokia zenetelefonjainak neve, mely valljuk be, közel sem cseng olyan jól, mint a Walkman kifejezés. :DDD

Egyébként remélem hogy január tájékán már (60-) 65-70E ft lesz majd az ára :B :K

[ Szerkesztve ]

4a || Neuzer Courier DT

(#755) gibi.david


gibi.david
tag

Szerintem a W910i kb egy kategória a W880i-vel, vagyis ennek sem fog lefelé száguldani az ára... :U

(#756) Csi630 válasza gibi.david (#729) üzenetére


Csi630
tag

Én részletre vettem (azaz kaptam) szintén t-mobilnál. Mindenben egyetértek amit gibi.david írt, de ahogy elnéztem ma Apum N70 Nokiáját a lassúság fogalma megváltozott úgyhogy szélsebes a menüje :D a billentyűkkel - főleg az 5-s gombbal - nehezen barátkozom meg, de azért lehet kezelni. Enyémen nem vettem észre hogy picit lötyögne :)

A buszon ma tudtam letesztelni, és marha jó volt hogy szól a zene a fülembe és csak a kiscsaj szájmozgását láttam de a hangját (hála az égnek :D ) nem :D

Amit én hibácskának említenék, hogy a naptárba beállított emlékeztetőknek egy félmásodperces jel a jelzőhangja, amit eddig csak 1x sikerült meghallanom, amikor próbából rövid időre állítottam a jelzést hogy megfigyeljem milyen a figyelmeztető hangja. És ha jól láttam nem is lehet megváltoztatni :( :F

A hangulat szerinti osztályzás a SensMe címszó alatt működik, bár még nem teljesen jöttem rá hogyan :)

You'll Never Walk Alone!

(#757) LEFTHORSE1


LEFTHORSE1
őstag

Láttam végre élöben is pirosbordo szinben, és hatalmába keritett, nagyon nehéz ellenálnom hogy ne vegyem meg, tiszta örület, vagy inkább betegség?...

Cseberből vederbe

(#758) AMD Power válasza LEFTHORSE1 (#757) üzenetére


AMD Power
titán

Én még sajnos nem láttam. De ha tetszik meg kell venni! :K

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#759) ThorsHUN válasza Csi630 (#756) üzenetére


ThorsHUN
őstag

A kiscsaj remeljuk nem a baratnod volt:D

(#760) TotO' válasza LEFTHORSE1 (#757) üzenetére


TotO'
aktív tag

Én még nem láttam élőben...de engem is a hatalmába kerített :B

4a || Neuzer Courier DT

(#761) gibi.david válasza Csi630 (#756) üzenetére


gibi.david
tag

Ha a hozzá kapott CD-ről, felteszed, v netről leszeded, és telepíted a Sony Ericsson Media Manager programot, ott kell a zenéket osztályoztatni a Zene fülön az Analyse SensMe... valamilyen gombbal (bocs, most hirteln nem tom mi a neve a gombnak, de vmi ilyesmi), és ezzel a programmal kell a telóra tenni a zenéket. Akkor be tudja őket kategorizálni. Nekem 1,2GB zenét 1 óra alatt analizált a program, és utána még a kártyára kellett vele másolni... :U

(#762) Csi630 válasza gibi.david (#761) üzenetére


Csi630
tag

Azt csak CD-n keresztül lehet megcsinálni??? :Y

Én folyamatosan meglepődök amikor valami ismeretlen zene hallatszik mert beleveszi a csengőhangokat is a zeneszámok közé... :U

A figyelmeztető hanggal kéne valamit kezdeni, mert nekem gáz hogy a fél agyamat a telóban hordom hogy ne felejtsek el dolgokat, de így hogy nem hallom, nem is tud emlékeztetni. :(((

You'll Never Walk Alone!

(#763) Csi630 válasza ThorsHUN (#759) üzenetére


Csi630
tag

:D Nem valami tini lányka produkálta magát a buszon a barátai előtt :D :U

You'll Never Walk Alone!

(#764) Csi630


Csi630
tag

A media manager nem látja a telefont... milyen módba kell lennie hogy felismerje???

You'll Never Walk Alone!

(#765) EnRg válasza Csi630 (#764) üzenetére


EnRg
tag

Miért nem használod a MY PHONE EXPLORERT..??
Sokkal jobb mint az SE CD-n levő program...
De a zenéket egyszerűen kezelheted az USB-s kártyaolvasóval is,mivel külön meghajtóként ismeri fel a PC,itt aztán mappázhatod a zenéidet ahogy akarod... :D

(#766) Csi630 válasza EnRg (#765) üzenetére


Csi630
tag

Igen csak ezt a SensMe dolgot akartam kipróbálni, hogy osztályozza be a számokat. :) De rájöttem hogy melyik módot kell választani

Az USB-s megoldás a legjobb az tény. Kényelmes és hatékony és gyors :D

You'll Never Walk Alone!

(#767) AMD Power


AMD Power
titán

Most ,hogy mind a kettőt a kezemben volt így szinte biztos a W910i. De nem azért mert nem jó a K850i.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#768) ThorsHUN válasza AMD Power (#767) üzenetére


ThorsHUN
őstag

Ennel "kicsit" bovebb okfejtesre szamitottam:D

(#769) AMD Power válasza ThorsHUN (#768) üzenetére


AMD Power
titán

Hiába "jobb" a kamera , a zene fontosabb így W910i nyert. Bár jó mert a K850i-hez is jár memó kari. :K

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#770) Csi630


Csi630
tag

Zene nélkül mit érünk mi? :D ;)

You'll Never Walk Alone!

(#771) bolondember válasza AMD Power (#769) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

izé, khmm, "kicsit" még bővebbre, Mester! :U

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#772) AMD Power válasza bolondember (#771) üzenetére


AMD Power
titán

Miért W910i?

- Nagyobb kijelző
- Tartozékok
- "Zenére" jobb vétel
- Normális gombok
- Slideos telcsim még nem volt. :B

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#773) joey04 válasza AMD Power (#772) üzenetére


joey04
titán

Hogy boldogul a HSDPA? :U
Tényleg gondok vannak vele?

[ Szerkesztve ]

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#774) AMD Power válasza joey04 (#773) üzenetére


AMD Power
titán

Nem tudom. Ilyen dolgokat csak akkor tudok majd tesztelni ha meglesz. :B

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#775) LEFTHORSE1 válasza AMD Power (#774) üzenetére


LEFTHORSE1
őstag

Van ezen a tel-en play-pause gomb?

Cseberből vederbe

(#776) bolondember válasza LEFTHORSE1 (#775) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

walkman-gomb...

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#777) AMD Power válasza bolondember (#776) üzenetére


AMD Power
titán

Az play-pause egyben?

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#778) bolondember válasza AMD Power (#777) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

hát, w580on cicifix, tehát ez érvényes lehet (szvsz) a 910re is... :U :B

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#779) EnRg válasza AMD Power (#777) üzenetére


EnRg
tag

NEM play-pause sajnos...

(#780) bolondember válasza EnRg (#779) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

defura - w580on az - ekkora különbség lenne walkman 2.0 és 3.0 között?! :F

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#781) EnRg válasza bolondember (#780) üzenetére


EnRg
tag

[link] .most szól a zene...

[link]-itt pedig a gombnyomás után,még mindig szól...

[ Szerkesztve ]

(#782) bolondember válasza EnRg (#781) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

várj, szvsz nem erre gondolt, ilyenkor a navipad közepe a play/pause...

ha ő is arra gondolt, amire én, akkor az alapállapotban megnyomom a gombot és onnan szól a zene, ahol abbahagytam és vica versa...
mint a K750/D750/W800 és a többi esetében...

szvsz persze.. :B

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#783) AMD Power válasza EnRg (#779) üzenetére


AMD Power
titán

Ez látod hiba. :(

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#784) TotO'


TotO'
aktív tag

Én ezt most nemértem....

Arról van szó , hogyha alapállapotban megnyomod a Walkman gombot akkor bejön a lejátszó....de nemindul el a zene magától ? vagy éppenhogy igen ?

Vagy miközben szól a zene akkor a Walkman gomb megnyomásakor nem történik semmi ?
Vagy zene közben a navipad középső goombjának megnyomásakor nem történik semmi ?

Valaki.. :B

4a || Neuzer Courier DT

(#785) bolondember válasza AMD Power (#783) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

szerintem félreértette, lásd 782.

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#786) Csi630


Csi630
tag

nem tudom ide tartozik-e a kérdés, vagy tudtok-e segíteni? Ha esetleg egy filmből szeretnék egy idézetet "kiszedni" milyen progit kéne hozzá használni? Csengőhangnak v sms hangnak gondoltam. :)

[ Szerkesztve ]

You'll Never Walk Alone!

(#787) EnRg


EnRg
tag

Nos én arra gondoltam,hogy pl. szól a zene és valaki szól hozzád,akkor hiába nyomod le a "W" gombot,nem áll meg a zene,hanem a navigomb közepével tudod megállítani...

(#788) DTF


DTF
aktív tag

havanna és fehér színekben kapható /kapható lesz hivatalosan? mondjuk egy EW, MM-ben?

DTF

(#789) bolondember válasza EnRg (#787) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

na de nem mindegy, h benn a médialejátszóban vagy simán készenlét képernyőn...

mert w580nál/k750nél a walkman/multimédia gomb lenyomása készenléti képernyőn a zene elindítását/megállítását eredményezi.

Benn a walkman-ben nem...

@DTF: havana bronze voda-exkluzív, a fehér még mindig nincsen kinn az SE honlapján, csak a vörös és a fekete...

[ Szerkesztve ]

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#790) TotO'


TotO'
aktív tag

Tudom , hogy pár szerencsés embernek már megvan a teló :D , de akinek nincs .... itt van 1-2 szép képecske :B :)

4a || Neuzer Courier DT

(#791) EnRg válasza bolondember (#789) üzenetére


EnRg
tag

Készenlétiből beadja a zenelejátszó felületet,de innen is a navigomb közepével indul... ;)

(#792) Csi630 válasza EnRg (#791) üzenetére


Csi630
tag

Képeket mindig szeretjük szép telefonokról ;)

Készítettem egy új témát, jó kis időtöltés :K

[ Szerkesztve ]

You'll Never Walk Alone!

(#793) TotO' válasza Csi630 (#792) üzenetére


TotO'
aktív tag

Énis készítettem , vagyishogy továbbfejlesztettem egykét dolgot a saját ízlésemre (Alap, S500i-re van) és a "Saját"

Szerintetek milyen ? :B

[ Szerkesztve ]

4a || Neuzer Courier DT

(#794) Ajaa


Ajaa
csendes tag

Helosztok!
Most megyünk ki a családommal kínába és vagy SE w910i-t kérek vagy 580i-t... szerintetek 910i-t le tudok alkudni 100dollárra? remélem igen mert ha nem akk csak egy 580it veszek... és szerintetek mejik jobb a 910i vagy a 580i?
Előre is köszi a válaszokat... :R :R

(#795) bolondember válasza Ajaa (#794) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

hát, szvsz az 580at se tudod lealkudni 100 dodóra, de meg lehet próbálni.
természetesen a 910 a jobb, nem egy kategória a füles kivételével a két telefon..

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#796) Ajaa


Ajaa
csendes tag

Azt elfelejtettem oda irni hogy azért nem venném meg 200 dollárért a 910it mert akk nem vehetek más cuccokat.. :D:Dááá láccik hogy nőből vok :D

(#797) Ajaa válasza bolondember (#795) üzenetére


Ajaa
csendes tag

Apum azt mondta (xD)Hogy kinába minden a fele annyiba kerül... tesom csaja volt már kint és ő mondta, apum meg utána nézett és télleg...

(#798) bolondember válasza Ajaa (#797) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

és ha én azt mondom, h a kínaiak apró kis négereket esznek, azt is elhiszed? :DDD

ha abból indulsz ki, h itthon jó 300 dodó a w580, akkor annak a fele 150, ami még mindig több, mint 100..

És azt se feledd, h kinn, Kínában nagyon sok a "hamisítvány", tehát, adott esetben olcsó húsnak híg lehet a leve - és a gari is problémás lehet.. :U

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#799) Ajaa


Ajaa
csendes tag

nézz utána... a kinaik gyártják a te telodat is.. nemtom h mijen nem is érdekel... pl a tesom teloja is kinai az a telo kb már 3 éves és még mindig jo... a kinaiak a szarakat kihoztják a különféle országokba és a jot meg meghadják maguknak.... :W Ezért apum utána járt mejik a normáls bolt kinába (pekingbe) ésabba megyünk el... a munkatársai voltak már kinába... és már töb mint 3 éve kinai telojuk van és nem hulladék... jol tudják használni...

(#800) bolondember válasza Ajaa (#799) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

1-tisztában vagyok, h hol állítják elő a legtöbb telefont (bár, h a "3 éve jó a kínai telefonnya" dologra rácáfoljak: R310-em 5(!!!) halt meg, mind kínai, adott annó a pannon egy SVÉD gyártmányt, amivel semmi gond nem volt (kivéve, h az akksija meghalt, de az nem a telefon eredetije volt, hanem az első meghalt telefon akksija)

2-a gari az gari, olvass utána miről is van szó

3-ha kicsit JOBBAN ügyelnél a helyesírásodra, akkor elsőre is meg lehetne érteni..

4-ha itt, a mobilarénán elolvasnál 1-2 hírt, láthatnád milyen jó kis "hamisítványok" jönnek Spórszemlandból...

sok sikert - ÉN nem vennék kinn telefont, ellenben gyúrnék a helyesírásra :P

[ Szerkesztve ]

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.