Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#951) Sanraith válasza TotO' (#950) üzenetére


Sanraith
aktív tag

Még annyit tennék hozzá , hogy a W910i
- Képes HSDPA kapcsolatra (Gyorsabb mobil internet, de -szerintem- még elég borsos áron)
- Valamivel jobb minőségű videót vesz fel (W850 - 176*144 / W910 - 320*240)
- Támogatja a Flash Lite 2.0-t (Ez még nem sok előnnyel bír, de ki tudja... később még jól jöhet :D )
- Vékonyabb, persze kinek mi tetszik... :)

Szerintem ha rá tudod szánni a + pénzt, mindenképpen a w910i-t válaszd, megéri ő az árát! :)

(#952) AMD Power válasza Sanraith (#951) üzenetére


AMD Power
titán

A 2,6" kijelzőröl nem is beszélve.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#953) childboy


childboy
tag

Nekem valahogy nem nyerte el a tetszésem, el is adom.
Áron alul vihető! :)

(#954) AMD Power válasza childboy (#953) üzenetére


AMD Power
titán

az apróhíredtések között biztos van még hely. ;)

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#955) nemma válasza AMD Power (#952) üzenetére


nemma
addikt

Az marha nagy, legyen inkább 2,4-es ;)

childboy: Mi a probléma vele? :F

[ Szerkesztve ]

(#956) TotO' válasza childboy (#953) üzenetére


TotO'
aktív tag

Tényleg , mi a baj ? Valami nem működik rendesen ? vagycsak nem a te stílusod ? :)

4a || Neuzer Courier DT

(#957) childboy


childboy
tag

Hááát.....

Nekem lassú a walkman része, pl.: ha szól a zene, annyira belassúl, elég nehéz a számok közt navigálni.
Nagy csalódás a 2-eshez képest.

A másik, hogy a gombok szerintem nagyon nem lettek eltalálva, fárasztó rajt írni SMS-t, és elég nagy is, kis tepsi! ;)

Jobbra számítottam, meg az is zavar, hogy műanyag az egész, bennem gagyi érzést kelt.

(#958) nemma válasza childboy (#957) üzenetére


nemma
addikt

Az első problémád egy frissítéssel szvsz orvosolható lenne, a másik kettő kevésbé.
A gagyi alatt mit értesz? Nyöszörgött is, vagy csak a tapintása volt a nem megfelelő?
Jah, és gyári garis a telefon? :D

(#959) childboy válasza nemma (#958) üzenetére


childboy
tag

Volt már dokinál, de nem jött ki újabb SW, azért rá tolattam még1x.

Nem nyöszörgött, összerakása elég jó, tapintásra gagyi! :D

Meg szerintem a navi gomb is gagyi, olcsó játék "fíling".

(#960) AMD Power válasza childboy (#957) üzenetére


AMD Power
titán

De azt nem értem ha eleve nem tetszik, hogy "nagy" akkor minek vetted meg? :F

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#961) EnRg válasza childboy (#959) üzenetére


EnRg
tag

Bocs,de ez egy nagy marhaság,amit itt írsz... ;]

(#962) joshua7 válasza nemma (#935) üzenetére


joshua7
veterán

Én meg k550-et próbáltam hpm-70-nel, de azt is uolyan jónak éreztem. Lehet én vagyok botfülű. :)

Semper Fi

(#963) AMD Power válasza joshua7 (#962) üzenetére


AMD Power
titán

HPM-70el minden teló jól szól. De persze a K550i-t se kell félteni. ;)

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#964) childboy válasza AMD Power (#960) üzenetére


childboy
tag

Ezt magam sem tudom! :D

Ha gombjai jók lennének megtartanám, akkor kompromisszumot kötnék a nagysága miatt.
Bár még ott a walkman lassúsága, de az idővel új SW-vel talán javul.

Josh!

Meghallgattam a haverom K550i-jét, és akármilyen furcsa, sokkal jobban szól, több bent a basszus, valahogy erősebb, mint a W910i-n.

(#965) joshua7 válasza childboy (#964) üzenetére


joshua7
veterán

Uezt tapasztaltam! A basszus terén nagyon ütött! Most ezután adjak ki 3x annyi pénzt egy ilyen w910-re... :DDD Ekkor tettem le végképp erről a telóról.

Semper Fi

(#966) childboy válasza joshua7 (#965) üzenetére


childboy
tag

SE is kezdi a parasztvakítást.. :(

W910i nem mondom hogy nem jó, csak v.hogy nem figyeltek a részletekre.
Hamár a K550i jobban, szebben szól..

(#967) (ex)Cat


(ex)Cat
senior tag

Sziasztok

Nem rég vettem egy ilyen telót és alapvetően elégedett vagyo vele (nekem spec semmi bajom sem a billentyűzetével, sem a méretével), viszont lenne pár kérdésem..

(hozzátartozik a dologhoz, hogy nekem eddig főként nokia mobiljaim voltak, így nagyrészt azokhoz vagyok/voltam szokva)

- Nem megoldható, hogy egy adott csoporthoz rendeljek csengőhangot? Tudom, hogy emberenként lehet, de mennyivel egyszerűbb volna, ha...
- Nem megoldható, hogy a névhez csatolt képet teljes képernyőre tegye ki, ne csak olyan kicsibe?
- Van vmi lehetőség arra, hogy a gyorshívásokra felprogramozott billentyűk (1-9) ahogy eddig az összes többi telefonomon műküdött, hogy sokáig nyomva tarottam a bill.-t, akkor elkezdte a hívást? Itt olyan furán működik nekem, hogy nyomva tartom, akkor felkínálja a envet, amir ráprogramoztam, aztán ha nem engedem el időben, akkor eldobja és bevált a kapcsolatok közé az épp aktuális bill.-nek megfelelő kezdőbetűhöz. Szóval mintha itt csak olyan lehetőség volna, hogy nyomom és amikor előugrik a név, akkor gyorsan elengedem és megnyomom a hívás gombot. Ez így elég gáz nekem..

(#968) AMD Power válasza childboy (#966) üzenetére


AMD Power
titán

Minden gyártó vakít. ;)

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#969) nike_ válasza childboy (#966) üzenetére


nike_
addikt

Meg a K550i-ben jobb a kamera is...:(

AMD Power: Igen, igazad van.Bár most asszem 2 gyártó belehúzott...

(#970) bolondember válasza (ex)Cat (#967) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

-nem
-nem (már a k800 esetében is érdeklődtem a hazai képviseletnél, elhajtottak)
-gyorshívás - szám majd hívásgomb. (Samunál is így ment régen...)

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#971) (ex)Cat válasza bolondember (#970) üzenetére


(ex)Cat
senior tag

Köszi!

Kicsit elkeserítő, hogy így máködik, bár ez biztosan megszokás kérdése, csak érhetetlen száémomra. Főleg a csoport csengőhang definiálás hiánya.. Mibe telne megcsinálni?

(#972) bolondember válasza (ex)Cat (#971) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

szerintem 2-3 gombnyomás a SW-fejlesztők részirű...
én már annyira megszoktam, h nem zavar (utolsó 4-5 telefonomon így működik, családi készülékeken is...) :U

mondjuk én ilyet nem használok (2 legfontosabb egyén egyedi csengőhangot kap, aztán jóva' :DDD )

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#973) AMD Power válasza bolondember (#972) üzenetére


AMD Power
titán

Nekem is már vagy 3-4 hónapja egy csengőhangom van.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#974) Makaveli


Makaveli
senior tag

Húúúú megtetszett ez a teló, hogy most láttam élőben is!

CoD2: Jager-cola xFire: safisniper CoD4: Jager-cola

(#975) bolondember válasza Makaveli (#974) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

ez a telefon is az a tipikus "dejólnézki", aztán ha kézbeveszed "musthave" lesz és ki sem akarod engedni a kezedből... :DDD

@AMD Papa: na ja, a default csengőhangom nekem is, de a 2 "személyes" zene jó 1,5 évesek... :U

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#976) Pxs


Pxs
aktív tag

Picit visszatérve az unalomig kitárgyalt kamera kérdésre W910i-nél...
Attól, hogy fix fókuszos, még nem kéne trágya képeket csinálnia. N80 Nokiával fotóztam le mindent anno egyszer egy téli kirándulás alkalmából az Alpokban és itthon nem hitte el senki, hogy a fotók telóval készültek. Kifogástalan minőség volt kinagyítva is, pedig szintén fix fókusz, igaz, 3.0 Mpix 2.0 helyett. De a W910i-nél nagyon látszik, hogy szoftveresen is elmossa a képet, agyon próbálja tömöríteni és ez nem jön össze neki, legalábbis a minőség rovására megy. Valószínűleg az optika maga is gyengébb, mint pl. egy W810i-ben, nem csak az AF hiányzik.
Pár órája majdnem beleugrottam egy fekete W910i megvásárlásába (65e és zsír új, de : garipapír nélkül, mert az első tulaja azt nem adott hozzá + a GSM bolt adna rá 1 hó garit, de az elég karcsú). Nézegettem, próbálgattam, de valahogy nem tudott olyan érvet felmutatni, ami miatt mindenképp mellette kellene döntenem. Ami nagyon tetszik, a SensMe elvi működése, gyakorlatban sajnos még nem láttam, mert nem volt semmilyen zene az általam próbált darabon. De jól hangzik, hogy pillanatok alatt a hangulatomhoz megfelelő zenéket -és csak azokat- hallgathatok a telón, bár, jobban belegondolva ezt röhögve meg lehet oldani SensMe-mentes Walkman telókon is, csak létre kell hozni hozzá pár különböző playlistet.
A giroszkópnak sok hasznát nem látom, esetleg az a funkció poén lehet, hogy rázogatásra menet közben shuffle módba vált a cucc. De menüben ez is pár gombnyomás, enélkül még elvan az ember. Ajánlottak nekem K800i-t + HPM-70 + 1 GB M2 kártya kombót, ami valamivel olcsóbban jönne ki, mint egy W910i. Eredetileg W960i-t kerestem, ami sok bolt listáján kint van, de ha valóban kellene, akkor majd rendelésre. Pedig nem hiszem, hogy ne lenne rá igény, full extrás Walkman teló + végre egy jó kamera mellé. Borsos áron, de a képességeihez képest...lehet, hogy N95 8GB lesz a vége, ahogy elnézem, azt nagyon eltalálták (3.5-ös jack élből, mindenféle átalakító nélkül, brutális tárhely, tesztek alapján szép hangminőség, hülyére bővíthető oprendszer, valóban használható multimédia-gombsor + ütős kamera). De akinek W910i van, tudna mondani valami igazán komoly érvet mellette ? :F

'The key to success is just that - standing up one time more than falling.' Regisztrált: 2005-09-29 21:12 - fanatikus tag

(#977) DTF


DTF
aktív tag

" A művelet végrehajtása sikertelen" ezt a hibaüzenetet kapom, ha a játékok vagy az alkalmazások mappát akarom megnyitni. Újraindítás után sem javul a dolog. Szoftveres hiba?

DTF

(#978) bolondember válasza DTF (#977) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

tettél fel TE alkalmazást/játékot? nem lehet, h azok nem jók?

vagy az előre telepített alkalmazásoknál dobja ezt? :F

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#979) ancsma válasza DTF (#977) üzenetére


ancsma
aktív tag

Hát igen...Nekem is volt ilyen w850-en miután feltettem egy alkalmazást.Elvileg valami vírus, de senki se hiszi el nekem:) Aztán elvittem egy gsm boltba és megcsinálták.

(#980) DTF válasza bolondember (#978) üzenetére


DTF
aktív tag

nem tettem rá semmit, a gyári alkalmazásokat és játékokat nem engedi megnyitni.
egyébként sok szoftveres hibája van. pl. beállítok egy fényerősségi szintet, de amint belépek a média/zene menüpontba, felcsavarja max-ra. ha innen kilépek a főképernyőre, nem teszi vissza a fényerősséget az általam beállítottra. ez tök sötétben nagyon zavaró.
a másik, hogy zenehallgatás közben kilépek a főképenyőre, akkor látom az éppen játszott zeneszám aktuális infót, viszont ha kilépek a médiaalkalmazásból, akkor nem áll vissza az eredeti háttér, hanem marad a zenelejátszás minimalizálása alatti infók tömege a főképernyőn.

DTF

(#981) TotO' válasza DTF (#980) üzenetére


TotO'
aktív tag

Uhh , ennyi probléma van vele ? :F , remélem majd ezeket frissítéssel orvosolni fogják..

Már meg van rendelve ;] :B

4a || Neuzer Courier DT

(#982) DTF válasza TotO' (#981) üzenetére


DTF
aktív tag

előtte w800it használtam, de szerintem az jobb mint ez. w910i-nél a megbass baromira torzít, szar, ki is kapcsoltam.
a hangszóró az egy nagy NULLA! egy zenetelefonba ilyet betenni? beszarás...
lötyög, tuti szét fog majd esni. sebaj. 2 év gari!
SMS írás durva vele, nem nagyon van nyomáspontja a gomboknak és nincs közöttük hely :(
kamera fos, de annyira... w800i szétveri. talán ezt is orvosolják majd szoftveresen.
sensme egy f***ság, mi értelme? használni fogja egyáltalán azt vki????
a playlistbe minden zenét megjelenít, még a csengőhangokat is, a sorrendet meg nem lehet állítani, úgy mint w800iben pl.
a telefonhoz adott media manager rosszabb mint a disc2phone. összevissza másol ide-oda.

mi az ami jó benne?
design; 3g/hsdpa (jó lenne ha tudnám hasznláni:); nagy kijelző, szerintem jó anyagminőség, bár a hátlap gumírozása hamar karcos lesz;

ebben az esetben is bebizonyosodott, hogy a legelső walkman modell a legjöbb,a többi ratyi.
várom, hogy egyszer talán kijön majd egy normális walkman modell torzításmentes Megabass-al és kamerával (ami a mostani walkman telókban van, az nem fényképez)

DTF

(#983) TotO' válasza DTF (#982) üzenetére


TotO'
aktív tag

Baszki :D köszi...... Sebaj, Siemens CXT65 után előrelépés lesz :D

MegaBass : ezen teszt végén ez olvasható "ha zenét akarsz hallgatni telefonon, akkor először is végy egy jó fülest. Utána már nagyjából mindegy is." Bár nemtom ki járkál 20ezres Sennheiser fejhallgatóval...

Hangszóró : ?? Én nem azért veszem , hogy kihangosítva nyomassam..... max suliban szünetkor , de nemhinném..

SMS : Van aki szerint nem olyan vészes , szerintem ez embertől függ..... majd kiderül Bár én nem vagyok az a nagy SMSező sem.

SensMe : Tényleg nincs értelme , de legalább nem írható fel hátrányként , ha nemtetszik az embernek akkor ne használja.. :U

Saját playlistet nem lehet csinálni ??? :F

Össze-Vissza máshol ?? Ő magától ? biztos ez ? :P

Designről sok véleményt nem mondhatok....

Netezni meg mindek ??? Itt a gép..... nem vagyok olyan fontos ember , hogy út közben is kelljen a net.....bár megnézem , hogy itt mikor építik ki a HSDPA-t....

várom, hogy egyszer talán kijön majd egy normális walkman modell torzításmentes Megabass-al és kamerával (ami a mostani walkman telókban van, az nem fényképez)

W960i ;)

[ Szerkesztve ]

4a || Neuzer Courier DT

(#984) Sanraith válasza DTF (#982) üzenetére


Sanraith
aktív tag

Holnap jön meg a fekete W910i-m...
De mostmár nagyon elegem van hogy minél többet várok rá, annál több sz@rt olvasok róla... Kiváncsi leszek a saját véleményemre is :D Kevesebb mint 1 nap... :U

[ Szerkesztve ]

(#985) TotO'


TotO'
aktív tag

Mondták már páran , hogy a Walkman rész nagyon belassúl..... de ez még az első verziója a 3as szofvernek, nem ? Úgyértem még nincs is elérhető frissítés...

A régebbi , teszamazt Walkman 2.0 legelső kiadásakor már gyors volt , vagy abban is voltak problémák ? (Mint amit mondatk : EQ nem jegyzi meg a beállítást , lassú , playlistet nem lehet módosítani (vagymi:D) és ilyenek ) :F

4a || Neuzer Courier DT

(#986) TotO' válasza Sanraith (#984) üzenetére


TotO'
aktív tag

Akis mázlista.....énis pont így vagyok vele.......lelomboz nagyon amit írnak , de tudod mit : az ő készülékük a hibás ;] :B

Még majdnem egy hét.... :O

4a || Neuzer Courier DT

(#987) DTF válasza TotO' (#983) üzenetére


DTF
aktív tag

CXT65 után nem fogsz találni hibát benne, mivel nem használtál még W-s SE-t.

A fülessel nincsen semmi gond! csak régebbi generációs MB-s telókhoz képest torzít. aztán lehet, hogy a fülemben van a hiba.. :)

Hangszórót is a többi W-s telóhoz viszonyítom. a w910i- rosszabb, ez benne volt a tesztben is.

Lehet csinálni saját playlistet, nem erre gondoltam. W800i-n úgy van, hogyha disc2phone szofttal rámásolok zenéket, akkor azt a walkman 1.0-s szoft a másolási sorrendnek megfelelően megjeníti és nem látszanak a csnegőhangok. a w910i-nél meg alapból abc sorrendbe tesz fel mindent.

Mediamanager: úgy rétem az össze-vissza másolást, hogy abc sorrendbe tesz mindet - ahogy azt már az előbb említettem. meg lassú is, elemzi a zenéket a senseme miatt meg tök érthetetlen... szerintem rosszabb, mint a d2p.

w960i érintőkijelzős, nagydarab okostelefon, lassú és nincs benne semmi újdonság. ja és qrva drága.

DTF

(#988) Sanraith válasza DTF (#987) üzenetére


Sanraith
aktív tag

Mediamanager: úgy rétem az össze-vissza másolást, hogy abc sorrendbe tesz mindet - ahogy azt már az előbb említettem. meg lassú is, elemzi a zenéket a senseme miatt meg tök érthetetlen... szerintem rosszabb, mint a d2p.

Azt olvastam hogy ez a számok elemzése funkció kikapcsolható.
Az ABC-be rendezésnek én meg a régi MP3 lejátszóm után (ami amúgy tönkrement, ezért akartam W-s telót) külön örülök :D

Ja, és én T630-ról váltok ;)

(#989) TotO' válasza DTF (#987) üzenetére


TotO'
aktív tag

És a W910i-re nemlehet disc2phone - val zenét rámásolni ? vagy igen , de azis ABC sorrendben lesz ? bár meggyőződésem , hogy az első frissítés segíteni fog ezen , tök logikus lenne.....

Khm... CXT65 ?? Midik után biztos jobb lesz..... ;)

4a || Neuzer Courier DT

(#990) megabe válasza DTF (#982) üzenetére


megabe
tag

Egy kicsit módosítanám a véleményt, szerintem az elsők a legjobbak, azok közül is a w810i, ami még most is megállja a helyét minden területen és még külsőleg is elegáns és időtálló. Tény, hogy elsőre mindenki ajnározta ezt a telefont(w910), de per pillanat sajnos sorra jönnek a csalódott üzenetek, mert ez a telefon is csalódás az első generációhoz képest. Ezért akinek ilyen telefonja van, az ha van egy csöpp esze nem vált erre, mert tényleg katasztrófa a billentyűzet, a software , és a kamera csúcs a gagyiságban. Persze erre jön majd a válasz, hogy meg kell szokni hogy a W széria nem tartalmaz autófókuszt, csak elvétve, a szoft majd javulni fog és hogy sokan nem sms-eznek.

Csak akkor én kérdem minek a kamera, minek a billentyűzet és minek ilyen hiper-szuper softot rakni egy ilyen "csúcs" telefonra?!

Szerintem elsődleges szempontnak kéne lennie a használhatóságnak minden funkció terén, és csak után legyenek "extra" dolgok.... :W

A kiskakas kikukorékolásig él

(#991) TotO' válasza megabe (#990) üzenetére


TotO'
aktív tag

[OFF]Bennem márcsak az tartja a lelket , hogy akárhogyis , de jobb lesz mint a mostani telóm (de ezt már nem akarom ragozni)

Azért kíváncsi vagyok , hogy nekem milesz róla a véleményem...[/OFF]

Egyébként az összes hiba amit felsoroltatok.... leszámítva a bill.t meg a kamerát(ami megintcsak egy jópárszor átbeszélt téma...(de engem akkorse érdekel a kamera......3éve a CXT65nek hogy örültem , wúúú kameraaa..... 3hónap után már nemis használtam..) , mind szoftveresen megoldható , lehet , hogy szánalmas , de én hiszem , hogy ki fogják javítani....

[ Szerkesztve ]

4a || Neuzer Courier DT

(#992) EnRg válasza TotO' (#991) üzenetére


EnRg
tag

Nyugi , jó kis teló ez,nem kell parázni annyit.
Az a baj,hogy mindenkinek túl nagyok az elvárásai,aztán mikor megvan az áhított teló,akkor jön rá hogy tökéletes telefon nincs...
Viszont én főleg telefonálok ,ill. zenét hallgatok vele,én max. elégedett vagyok . Előtte K800-am volt,de nem bántam meg a cserét!!! :D

[ Szerkesztve ]

(#993) Sanraith válasza EnRg (#992) üzenetére


Sanraith
aktív tag

Én is most olvasgattam vissza (újra), és láss csodát, találtam elégedett HSZ-eket is. Jó lesz ez :)

(#994) TotO'


TotO'
aktív tag

Csak mostmár bírjam kivárni :))

4a || Neuzer Courier DT

(#995) AMD Power válasza TotO' (#991) üzenetére


AMD Power
titán

Nekem is itt a K800i és kb 2 havonta csinálok vele egy képet. ;)

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#996) Eagl3 válasza TotO' (#991) üzenetére


Eagl3
veterán

Az égegyatta világon semmi gond nincs ezzel a telefonnal.
Ekkora baromságot, hogy rosz a billentyűzete, nem lehet vele SMS-t írni :F elég tenyeres talpas parasztlegény lehet aki nem tod ezzel a telefonnal gyorsan sms-t írni, szerintem jól el van találva a billje.

(#997) DTF


DTF
aktív tag

eltűnt róla az össze gyári játék meg alkalmazás! nem babráltam vele semmit! na ez mitől lehet?
a kézzel beállított hangszín a zenéből valő kilépés majd belépés után visszavált MB-re :F

a walkman gomb minek van rajta? a rázogatáson kívül semmi értelme, egy felülre helyezett vissza gomb. kész. régebbi W szériás modelleken a főképernyő/zenelejátszó között lehetett vele váltogatni.

[ Szerkesztve ]

DTF

(#998) Sanraith válasza DTF (#997) üzenetére


Sanraith
aktív tag

Tegnap meglett a telóm, azóta folyamatosan csak nyomogattam.
Először is a szoft: Ha benyomunk valami zenét akkor a menü tényleg lasssul egy kicsit, ennek nem nagyon örülök, de ez van, és annyira nem vészes. A játékokkal, alkalmazásokkal(mind gyári, és mind külső) semmi gond nem volt zenehallgatás közben se, ezek nem szaggatnak.
A gombokkal nem tudom mi a baja egyeseknek, én egyszer sem ütöttem rajta mellé.
A zenelejátszás minőségét inkább a szakértőkre bízom. :D Nekem az MP3lejátszóm után ennek mennyei hangzása van. :)

"eltűnt róla az össze gyári játék meg alkalmazás! nem babráltam vele semmit! na ez mitől lehet?"
Ez szoftverhiba. Annó a T630asom is megcsinálta ugyanezt, úgy legyalulta magát, hogy a trémobileos cuccok - amiket törölni sem lehetne - is eltűntek róla. Szervíz.

"a kézzel beállított hangszín a zenéből valő kilépés majd belépés után visszavált MB-re :F"
Az enyémen ilyet nem tapasztaltam.

"a walkman gomb minek van rajta? a rázogatáson kívül semmi értelme, egy felülre helyezett vissza gomb. kész. régebbi W szériás modelleken a főképernyő/zenelejátszó között lehetett vele váltogatni."
Ezt csinálja. :) Kivéve ha le van állítva a zene. Akkor 2. megnyomásra tényleg a Media menübe lép vissza.

A lényeg: Imádom ezt a telót :DD Nem kellett volna így félnem tőle... :P

[ Szerkesztve ]

(#999) Sanraith válasza Sanraith (#998) üzenetére


Sanraith
aktív tag

"a kézzel beállított hangszín a zenéből valő kilépés majd belépés után visszavált MB-re :F"
Az enyémen ilyet nem tapasztaltam.

Bocsánat. Mégis. :P

[ Szerkesztve ]

(#1000) TotO' válasza Sanraith (#998) üzenetére


TotO'
aktív tag

Köszönöm szépen :):) Gyerünk már , legyen már kedd !!!!
(vagy szerda :)))

Énsem leszek ilyen szigorú vele mint eggyesek , mert ez lesz az első felsőkategóriás telóm....... Lassúság ? Khm.... Odaadjam a CXT65öm ?? : :DDD

[ Szerkesztve ]

4a || Neuzer Courier DT

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.