Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#101) Jeannie válasza megabe (#100) üzenetére


Jeannie
aktív tag

Ez marhajó, mint egy pendrájv, ezek szerint lehet külső meghajtóként kezelni majd a kártyát és nem csak a telefon szoftjával. Egyre jobban tetszik ez a gép :)

(#102) megabe válasza Jeannie (#101) üzenetére


megabe
tag

Igen, csak kérdéses, hogy adják-e hozzá, ami persze logikus lenne, mert így nem sokban különbözik a w580tól, szal egy kis plusz körítés nem ártana....

A kiskakas kikukorékolásig él

(#103) Jeannie válasza megabe (#102) üzenetére


Jeannie
aktív tag

Azért a nem sokban különbözik elég túlzó :D Ez egy minőségi, összerakott teló, a W850 méltó utódja, a W580 meg valami műanyag, hogy legyen ilyen a középkategóriában, akinek sok a csúcs walkman telók ára és tudása. Mindenesetre jó volna ha feljebb lépne a SE a dobozba csomagolt tartozékok tekintetében. :))

(#104) AMD Power válasza Jeannie (#103) üzenetére


AMD Power
titán

Láttád már a P1 dobozát? ;)

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#105) megabe válasza Jeannie (#103) üzenetére


megabe
tag

Igazából én is csak azt szerettem volna vázolni, hogy jó lenne (ha már többe kerül) egy kis plusz is mellé, ami a felhasználó elégedettségét növeli!

Tegnap szemügyre vettem a w580at és a kijelzőjét tekintve ami nagyon ott van, nem mondanám egy nagy durranásnak(sőt a gombok,navigyűrű katasztrofálisak) a w810hez képest, remélem ugyanez a minőségi megjelenítés lesz tapasztalható, csak sokkal nagyobba Shinobunál is. Amit még nem értek az SE részéről, hogy új multimédia menü lesz benne, amivel látványosan nézegetheted, mutogathatod a lefotózott képeket, ami nagyon jó dolog (lenne), ha autofókuszos kamerával készültek volna. Sz.al nem értem ha a megjelenítés profi a képek miért nem lehetnek azok??? Holott a kitüremkedő optika még lehetővé is tenné... :F

A kiskakas kikukorékolásig él

(#106) Jeannie válasza megabe (#105) üzenetére


Jeannie
aktív tag

Egyetértek, de megnyomorgatva a W580 nagyon gagyinak tünt, és ha mondjuk hetvenezerért ilyen az anyagminőség, akkor örülhetünk hogy egy normális minőségű telefont kapunk a felsőkategóriában. De a tartozékokat tekintve nem kellene ugyanazt csomagolják a két telóhoz, ez tény, és igazat is adok neked :)) Én személy szerint mondjuk valami normális hordtokot hiányolok a csomagból, mert rengeteget járok utána mire mindig találok valamit az épp aktuálishoz, valami elegánsat, minőségit, mert gagyi van ezer.

AMD Power onnan is kimaradt a tartalék toll ha jól emlékszem :D

(#107) megabe válasza Jeannie (#106) üzenetére


megabe
tag

Ha minden igaz, akkor Októberben jön, de gondolom nem lesz a kezdő ára valami pénztárcakímélő. Amitől tartok, hogy a szolgáltatók, legalábbis a T- biztos letíltja a flash menüt, pedig azt már a w810ből is hiányoltam/lok. A tok meg nem lenne hülyeség ha adnák hozzá, mert ennek a méretei azért nem átlagosak. Remélem holnap kézbe vehetem a mobilshown, illetve ott lehet hogy már tudnak arról vallamit, hogy mit csomagolnak majd mellé. Mondjuk lehetne egy senheiser fülhallgató hozzá, mert mx450el igencsak jól szólt! :DD

A kiskakas kikukorékolásig él

(#108) AMD Power válasza Jeannie (#106) üzenetére


AMD Power
titán

Van benne. ;)

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#109) megabe


megabe
tag

Ki lett prószálva a MobilShown!!! Nem csalódtam, nagyon jó készülék! Minősége maximálisan kielégítheti a kedves vásárlót, egy hiba volt a masinával, hogy vodás live szoftver volt rajta :(( Illetve, hogy még cseppet ez lassú volt. A w580 al ellentétben a navigyűrű tökéletes az azt körülölelő gombok talán egy kicsit picik, meg furcsa volt hogy nincs vissza nyíl(ezt szokni kell) A numerikus gombok szintén jók, ÓRIÁSI hiba, hogy nincs play gomb oldalt, ezt hogy felejthették le???? A Walkman gomb meg elég kicsi. A kijelző hibátlan - óriási,jó nézegetni rajta a fotókat, amiket gyorsan lehet kattintgatni a géppel és a kijelzőn nem is tünnek rossznak, hozzáteszem itt sem sikerült kipróbálni természetes fénynél milyen képeket készít. A piros változatnak a legjobb a festése, mert fémes hatást kelt, a feketének és a barnának matt a felülete. Talán a Barna a legelegánsabb, a piroshoz meg jól jönne egy ferrari és akkor senki nem mondhatná, hogy de nőies a telód :D :R

A kiskakas kikukorékolásig él

(#110) Jeannie válasza megabe (#109) üzenetére


Jeannie
aktív tag

már kiváncsi voltam :)
Na ha a voda ezt is forgalmazni fogja akkor komoly dilemmában leszek, hogy k850-et vegyek-e :DDD

(#111) AMD Power válasza Jeannie (#110) üzenetére


AMD Power
titán

Egy ilyen fekete W910i nekem is nagy kisértés. ;)

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#112) megabe válasza Jeannie (#110) üzenetére


megabe
tag

Többen néztük mindkettőt (w910 - k850) és egyetértettünk, hogy a WALKMAN jobb, szebb használhatóbb.

Én döntöttem és jelen esetben a w910i lesz a nyerő, ha csak a vételig nem jelentenek be valami jobb Walkman csemegét! :Y

A kiskakas kikukorékolásig él

(#113) Jeannie válasza megabe (#112) üzenetére


Jeannie
aktív tag

azt úgyis jelentenek be folyamatosan, ha mindig arra vársz sosem lesz új telefonod :DDD

(#114) megabe válasza Jeannie (#113) üzenetére


megabe
tag

A w810 óta is jelent meg nagyon sok, mégsem tetszett egy sem mind külső, mind belső tekintetében!!! :DD

A kiskakas kikukorékolásig él

(#115) Jeannie


Jeannie
aktív tag

tegnap voltam a SE boltban, persze a hírét sem hallották, még a K850-nek sem, nemhogy ennek :( az újabbak közül egyedül egy zöld s500-asuk volt.

(#116) AMD Power válasza Jeannie (#115) üzenetére


AMD Power
titán

Pedig jön. Szerintem rossz esetben itt lesz október elejére.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#117) ThorsHUN


ThorsHUN
őstag

Ahoy!
Gondolkodtam/gondolkodok nagyon, hogy ez a kutyu tulajdonkeppen helyettesitheti-e a mediaplayert. Marmint egy olyat, mint a Meizu M6 pl.
A kijelzoje kepes ra, az nem is para, de sosem volt szerencsem walkman mobilhoz nemtom mennyire tiszta a hangja, mennyire lehet rajta esetleg mozgokepet, videot nezni.
Tulkeppen egy Meizu M6os vagy ez?

A fenykepezogep resze mar egy ideje nem erdekel. Meg lehet nezni az ugymond csucsgepeket. Jo fenykepeket ugysem fogok tudni csinalni veluk, johoz igy is ugy is rendes fenykepezogep kell.
Az egyetlen szivfajdalmam (ami igazabol megintcsak amolyan nem szukseges extra) hogy mig a Nokia N95 kepes navigacios kutyukent is funkcionalni, addig ez a szepseg nem.

Mivel total Noob vagyok ezert ne nevessetek nagyon a kerdeseimen;) :)
Szal ugy tunik a W910i fem hazban feszit. Legalabbis a kepek alapjan. Valoban vagy csak optikai csalodas aldozata vagyok?
Aztan ugye a media lejatszohoz valo hasonlitas. Mekkora kartyaval bovitheto a keszulek? Milyen video formatumokat jatszik le? Milyen minosegu a zenejatszasi kepessege?

Kijovetel:
Valami nemet T-mobile-os hirdetesben oktoberre jeleztek elore a kijovetelet, de Mo.-ra meg a Voda karacsonyra fogja csak behozni.
Az ara meg... lovesem sincs menniybe fog kerulni.

(#118) megabe válasza ThorsHUN (#117) üzenetére


megabe
tag

CSummy!

Kérdésedre a válasz(ok) Külsőleg nem akarlak elkeseríteni, de a w910i egyáltalán nem fém, nem is lehetne 86g...:),de minőségi ketyere. A hangja tiszta, videót tökéletesen játszik le, tudomásom szerint csak 15fps-el, de mozis élményt úgyse vár az ember így megfelelő! 1Gb-os kártya van hozzá amire azért fel lehet dobni 2-3filmet, hogy mennyire bővíthető az jó kérdés, de úgy gondolom 2GB-ig biztos, mert a régebbi készülékeket is lehetett addig.

Szerintem egy media playerrel nem lehet ezzel összehasonlítani, de tény hogy nemcsak hogy felveszi a versenyt, hanem le ís kőrözi, hiszen egy nagyon jó telefont is kapsz vele, minden extra funkcióval megáldva pl.: gyors netezés. Az is biztos, hogy kompromisszumokra lesz szükséged, mert ha aktívan használod akkor 2nap alatt biztos lezúzod az aksit és akkor már nem tudsz telefonálni sem, ha csak a medialejátszód merül le akkor még elérhető maradsz. Én személyszerint azért nem vettem és veszek medialejátszót, mert kitalálták ezeket a telefonokat. Természetesen csakis SonyEricsson... :))

A kiskakas kikukorékolásig él

(#119) AMD Power válasza megabe (#118) üzenetére


AMD Power
titán

Szerintem ezekbe az újakba majd új szoftval megy majd a 4GB-s M2 is.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#120) megabe válasza AMD Power (#119) üzenetére


megabe
tag

Minden bizonnyal így van, itt van a bizonyíték [link]

Kérdés csak, hogy mennyibe fog kerülni egy ilyen kártya, mert pillanatnyilag nem olcsó:)

A kiskakas kikukorékolásig él

(#121) AMD Power


AMD Power
titán

[kép]

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#122) Jeannie válasza AMD Power (#121) üzenetére


Jeannie
aktív tag

ez most aranyszín vagy barna? elég mutatós mindazonáltal :))

(#123) AS válasza AMD Power (#121) üzenetére


AS
félisten

Ezt szint kizárolag csak vodafone fogja árulni

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#124) AMD Power válasza Jeannie (#122) üzenetére


AMD Power
titán

Barna.. ;)

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#125) megabe


megabe
tag

Azt hittem a Vodafone csak a Pirosat fogja árulni, mert ez passzol a cég színvilágába!? Nekem személyszerint a Barna tetszik, már az ''egyedisége'' miatt is :U Aztán lehet hogy a 3-om szolgáltató között megoszlik a színelosztás.... Remélem akkor a T-nél feka lesz :DD

A kiskakas kikukorékolásig él

(#126) sztyui2


sztyui2
őstag

Ez nem barna! Ez arany. Nézzétek meg a W880-at aranyban. 10x jobban néz ki, és azon a képen látszik is, hogy ez nem barna, hanem arany. És ezeket sajnos tényleg csak a vodafone fogja árulni.
Barna színű egyébként majd a V640 lesz

[Szerkesztve]

(#127) megabe válasza sztyui2 (#126) üzenetére


megabe
tag

Szia! Nem kötekednék, de szemtől szemben nézve nekem barnának tünt a barna!!! :C A másik telefon ettől még lehet arany...

A kiskakas kikukorékolásig él

(#128) Noodra válasza AMD Power (#121) üzenetére


Noodra
tag

Cool!

Mikor jelenik meg?

AMD.... kérlek ha lesz időd, küldj nekem egy árlistát. Milyen kártya mennyi a Mediába.

THX: :R :R :R :R

(#129) sztyui2 válasza megabe (#127) üzenetére


sztyui2
őstag

Ugyanaz a színüknek a neve, tehát ugyanolyan színűek, és ha az egyik teló arany, akkor a másik is az. Csak az árnyékolásmiatt tűnik barnának. Nézd meg ennek az oldalát. Ott látszik, hogy arany

[Szerkesztve]

(#130) ThorsHUN válasza sztyui2 (#129) üzenetére


ThorsHUN
őstag

Nem kotekedeskeppen, de a Havana mint szin az a barna egyik arnyalata. Lasd havana barna ragasztoszalag.
Ennek kb olyan szine van. :)
Persze ha a tied arany, akkor arany:)

Mindenesetre Feketeben a legjobb de meg pirosban is uberjol nez ki a barnahoz/aranyhoz kepest.

[Szerkesztve]

(#131) megabe válasza ThorsHUN (#130) üzenetére


megabe
tag

Persze, de a logikája helyt állhatott volna :DD , de én megemlítettem, hogy mikor személyesen láttam a telefont igencsak a barnára emlékeztetett a színe. Egyébként nem néz ki rosszul, a piros azért a legszebb, mert annak fémes csillogású a festése és olyan érzetet kölcsönöz neki, mintha fém lenne, a másik kettő matt!!! A Pirosra nyomhatnának egy Ferra logót és máris tökéj lenne :C

[Szerkesztve]

A kiskakas kikukorékolásig él

(#132) Jeannie


Jeannie
aktív tag

Inkább olyan bronzosnak tünik, de ha nem csillog tényleg nem fog aranyra emlékeztetni senkit, hanem barnára, bármennyire is úgy akarják feltüntetni a marketingesek :))

(#133) sztyui2 válasza megabe (#131) üzenetére


sztyui2
őstag

A piros néz ki szerintem is a legjobban. De nem biztos, hogy jól nézne ki egy nagy sárga ferrari logo a hátulján vagy akárhol, és még rá is dobna vagy 10-20ezer forintot. Lehet, hogy ez nem fog hasonlítani az arany színre , de a w880 remélem arany csillogást kap. Lássuk csak melyik színt nem említettem még. Jah, a feketének szerintem nagyon műanyag kinézete van. Én inkább a fémes kinézetű pirost választanám.

(#134) megabe


megabe
tag

Na kérem szépen ilyen fülhallgató lehetne a csomagban! Csak hogy növeljük a minőségérzetet :R [kép]


[Szerkesztve]

A kiskakas kikukorékolásig él

(#135) Ricardo válasza megabe (#134) üzenetére


Ricardo
félisten

Szép. A kép is és az álmodozás is :U

(#136) ThorsHUN válasza megabe (#134) üzenetére


ThorsHUN
őstag

Hatooo.... koszonom de nem:)
Az osszes ilyen hatracsusztatott teteju fejes kicsi nekem, mert az atlagnal csoppet nagyobb termetu vagyok...
Szal koszonom, de jo lesz az agybadugos fules is:)

(#137) megabe


megabe
tag

Mostmár biztos, hogy m2 höz usb-s átalakítót fognak adni, ami szerintem igen pozitívum, így kártyaolvasó nélkül is maximális sávszélességgel tudjuk majd feltölteni a fileokat a kártyára, nembeszélve arról, hogy így olyan mintha egy pendriveod lenne pluszba! [link]

A kiskakas kikukorékolásig él

(#138) Enjoy


Enjoy
addikt

Kezdetben nagyon nem komáltam ezt a telót, de mostanság egyre jobban tetszik!
S most új, fehér színben látható:
[kép]
[kép]
[kép]
[kép]
[kép]
[kép]
[kép]
[kép]
[kép]

► més que un club ◄

(#139) Jeannie válasza Enjoy (#138) üzenetére


Jeannie
aktív tag

Oké, eddig vaciláltam a fekete meg a piros között, de ez a fehér mindent visz, ez lesz az én színem :R fehér a mostani telóm is, csak arany mintákkal, útálom is érte, semmi másért, de ebben még a feiratok is ezüstök ha jól látom, vékonyabb is, szebb is, jobb is, okosabb is, és maradtak a megnyomható nagyságú gombok, nem azok a vékony csíkok mint a W580 elején :C Kell egy ilyen, egy ilyen kell :)

(#140) ThorsHUN válasza Jeannie (#139) üzenetére


ThorsHUN
őstag

Hat ha a meizu m8 vagy az LG Viewty el nem csabit akkor marad feketeben:)
A feher olyan csajos vagy technos szin:)

(#141) AMD Power válasza Enjoy (#138) üzenetére


AMD Power
titán

Nekem igazán sajnos egyik szín se jön be. Talán a fekete...

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#142) joshua7


joshua7
veterán

Mi ennek a telónak a várható megjelenése? Árban mire számíthatunk? Független érdekelne.

Semper Fi

(#143) ThorsHUN válasza joshua7 (#142) üzenetére


ThorsHUN
őstag

November elvileg, de a voda karacsonyi kinalataban tuti benne lesz.

Az ara kerdojeles a fuggetlen verzio is kerdojeles.

(#144) dragonfx


dragonfx
veterán

mint a w580....és annak még a színe is szebb...

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#145) Enjoy


Enjoy
addikt

Újabb képek: -> ITT

Ez a vörös szín sem rossz! ;)

► més que un club ◄

(#146) nemi válasza ThorsHUN (#140) üzenetére


nemi
tag

Fehér az uriemberek színe, mint BMWben mint telefonban :)

(#147) AMD Power válasza Enjoy (#145) üzenetére


AMD Power
titán

Nagyon baba ez a telcsi. Vacillálok is keményen ez sé a K850i között.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#148) ThorsHUN válasza nemi (#146) üzenetére


ThorsHUN
őstag

Nah erre nem irok semmit, mert nem szeretnelek sertegetni:D

(#149) ThorsHUN válasza AMD Power (#147) üzenetére


ThorsHUN
őstag

Hat... a K850i-nek az erossege a fenykepezes... lenne... de mivel a mobil kamerak szarok (kiveve a samsung csodaja amelyik uberelte mind a Nokia mind a SE csucsmobilfenykepezogepeit) ezert szerintem (szigoruan szerintem) nem erdemes ebbol a szempontbol vizsgalni a kameravasarlast...

Ez gyonyoru. Komolyan nagyon utosen kinezo telo.
Elvileg jol tolja a zenet is es remelhetoleg filmet is lehet rajta nezni. :) (egermozi rulez)
EN nem vacillalnek a ket telo kozott:D

(#150) nemi válasza ThorsHUN (#148) üzenetére


nemi
tag

Tudom mire,kire gondolsz, az az érem másik oldala. :DD
A telefon korrekt, de engem inkább a W880i utodja fogott meg :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.