Hirdetés

2024. június 11., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#151) Ricardo válasza liquidmoon (#149) üzenetére


Ricardo
félisten

Érdekes módon mindíg ''hibáznak valamit. Anno az mp3 tíltás, most ezek a változtatások... :W

[Szerkesztve]

(#152) liquidmoon válasza Ricardo (#151) üzenetére


liquidmoon
aktív tag

Az mp3 tiltás is kikerült az újabb szofttal érkező telefonokból (K700,K750)...

Amúgy az ára a vodánál: A kat:59.970.- ; B kat:52.980.- ; C kat:45.990.- ; D kat:37.980.-
Vitamax: 75.990.-

[Szerkesztve]

(#153) erdoke válasza liquidmoon (#152) üzenetére


erdoke
titán

Hmm, nem rossz árak. Kíváncsi vagyok, a többi szolgáltató hogyan indítja ezt a telefont.

A legjobb aláírás a héten

(#154) hool válasza liquidmoon (#152) üzenetére


hool
aktív tag

Ezeket az árakat csak én nem találom? :F

(#155) halfgod


halfgod
tag

Most akkor csak 2 v 4 gigás sd kari -t tudok a telóba tuszmákolni :) :F :F :F

(#156) EQMontoya válasza halfgod (#155) üzenetére


EQMontoya
veterán

2esnél nagyobbal nem kisérleteznék...

Same rules apply!

(#157) halfgod


halfgod
tag

de az 1 Gb is megy frankón tehát nem 2 gb a minimum :F

(#158) Jenő válasza halfgod (#157) üzenetére


Jenő
aktív tag

Nem hallottam még minimum határról kártyákkal kapcsolatban sehol. Főleg nem 2GB-t.. A maximumértéket szokták megadni. Nyugodtan mehet bele 0,5-1GB-s is.

(#159) halfgod


halfgod
tag

köszönöm a válaszodat

(#160) halfgod


halfgod
tag

Van valaki aki ''KéK'' számos?? // Vállalkozói csoportba van benne és a csoportban lévő emberkéket ingyen hívja??

Mert én 3 napja léptem be és a T_mobilos kiscsaj nem adott percdíjjtáblázatot!!!
Csak átrphant az egészen , hogy Csoportag ingyen van 30- ast és vezetékest 10HUf ért mp alapú számlázás ja és a 20 as és 70 est meg 20 HUF -ért hívhatom!

Ennyit tudok
Ha valaki kicsit többet tud erről a díjjszabásról kérem írjon egy hsz-t

(#161) halfgod


halfgod
tag

Ha nem a gyári fülest akarom használmi hanem egy frankó másikat ami jack dugós akkor lehet hozzá átalakítót szerezni vagy marad a házibarkács :F

Ha lehet akkor merre lehet kapni és milyen árba :F :F
Please help me :R :R :R :R :R

(#162) EQMontoya válasza halfgod (#161) üzenetére


EQMontoya
veterán

tudtommal van ehez is, mert asszem, ugyanaz a csatija, mint a d900/u600 bandának... olyan 2000ft

Same rules apply!

(#163) halfgod


halfgod
tag

Milyen memóriakari kell az U700 ba??

-mini SD
-micro SD
-Ultra 2 SD
:F :R

(#164) Viktor0610 válasza halfgod (#163) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Tessék elolvasni a tesztet!!!

Egyébként microSD kell bele. ;)

Xiaomi 13T - Eladó Xiaomi 11T 8/128 GB telefon: https://hardverapro.hu/apro/elado_xiaomi_11t_8_128_gb_telefon/friss.html --- olcsóbb lett!!!

(#165) halfgod


halfgod
tag

köszi szépen;)

(#166) AMD Power válasza Viktor0610 (#164) üzenetére


AMD Power
titán

Ebbe már jó az 1GB Kingston? :B

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#167) Viktor0610 válasza AMD Power (#166) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Látod, ezt passzolom, de sz.tem nem.

Xiaomi 13T - Eladó Xiaomi 11T 8/128 GB telefon: https://hardverapro.hu/apro/elado_xiaomi_11t_8_128_gb_telefon/friss.html --- olcsóbb lett!!!

(#168) halfgod


halfgod
tag

Szerintetek mivel gyorsabb másolni U700 -ra egy kártyaolvasóval vagy bluetooth adapterrel (2.0) :F :F :F
:R

(#169) AS


AS
félisten

Kártya olvasoval kb 60000 ezerszer gyorsabb. :)

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#170) halfgod


halfgod
tag

De nem 1szerűbb egy bluetooth adapterrel lasabban mint igaz hogy gyorsabban a kártyaolvasóval de mindig kivadászni az Sd karit a telóból :F

(#171) AS válasza halfgod (#170) üzenetére


AS
félisten

USB kábelel legegyszerübb az is fényévekel gyorsabb mint a bt.

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#172) EQMontoya válasza halfgod (#170) üzenetére


EQMontoya
veterán

kurvanehéz is amúgy kiszedni az sd karit a telóból... eddig 3an haltak bele, mert éhenhaltak közben...

Same rules apply!

(#173) halfgod


halfgod
tag

:DDD :DDD :DDD
yeee
én sejtettem hogy van valmi benne ; :) :) :)

(#174) AS


AS
félisten

Csak köröm kell hozzá.

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#175) halfgod


halfgod
tag

A T-Mobilnál megfog jelenni :F :F :F :F :F Valaki segítsen mert senki nem tud semmit erről!!!
Mert ha nem akkor független marad :W

(#176) Ricardo válasza AS (#174) üzenetére


Ricardo
félisten

Akkor ez női telefon? :DD

(#177) halfgod


halfgod
tag

Hát persze Ricardo!!!! :DD
Itt mindenki csak a barátnőjének akarja megvenne a telót azért kérdezősködik :) :) :)

(#178) halfgod


halfgod
tag

Valaki nem tud közelebbit mondani az U700 T-Mobilnál való megjelenéséről :F :F :F
Nagyon fontos lenne!!
Egyáltalán megfog jelenni a T.Mobilnál :F :F
:R

(#179) AS


AS
félisten

Hát T-mobil HSDPA kolekciojába pont jol illene, szerintem lesz.

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#180) EQMontoya válasza halfgod (#178) üzenetére


EQMontoya
veterán

ilyen árkategóriájú készüléket aki szolgáltatónál vesz, az keresse fel kezelőorvosát. függetlenbe vedd mindenképp! minimális szokott lenni az árkülönbség.

Same rules apply!

(#181) halfgod


halfgod
tag

Köszike de nekem csak azért fontos ott megvennem mert kapok 13 000HUF kedvezményt meg ráadásul 2 évre is írok alá, szerintem azzal is súlyos ezrekkel lessz rövidebb a teló ára!
Még a végén 40 nél megállok, azt majd mindenki mérgesen néz rám hogy egy U700 at 40 ért vettem újonnan ;) :DDD

(#182) zoloka24 válasza halfgod (#181) üzenetére


zoloka24
tag

Olcsóbban veszed, de 2év ''rabsággal''..:)

(#183) EQMontoya válasza halfgod (#181) üzenetére


EQMontoya
veterán

hát, meg fogod kapni akkor kb 67ért... viszont ki tudja, h T-ratyi mit buzerál a telón, és T-ratyinál garis, nem gyárilag...

Same rules apply!

(#184) halfgod


halfgod
tag

Akkor azt mondod hogy szerinted a T-Mobilnál 2 éves hűséggel 80 000Huf lesz az ára??
érdekes lenne mert most az U600 50 000HUF és ha csak azt nézzük, hogy függetlenül nincs 10 000HUF külömbség a 2 teló között akkor ezt alighanem nem fogom elhinni ;]

(#185) hool


hool
aktív tag

A különbségről már nem is beszélve :U

(#186) halfgod


halfgod
tag

Az U700 szereti a Corsair sd-t vagy jobb a sandisk???? :F :R

(#187) Krónin


Krónin
csendes tag

Sziasztok!

Kérdésem a kinyithatóságát célozza. Méghozzá a tükröződős előlap miatt nem túl nehézkes és maszatos a kinyitása?
Az anyagi minősége, kattogás stb?
Azokat céloztam meg, akik talán már fogták kezükbe ;)
Köszi
D900i -t érdemes e lecserélni U700-ra? (rádió és video nem fontos számomra)

(#188) Sipi16


Sipi16
senior tag

Hátőő Nekem bejön a Live! verzió is mivel már a D900ba se tudtam a Black menüt megszokni, de ha most kéne telót vennem nem samut vennék. Régóta nem volt nokiám. Most megint az van és a kezelése meg minden fényévekkel jobb mint a samué. Szerintem...

Aki használt autó vásárlásra adja a fejét, az kigletteli a karéj kenyerét szarral... - Xboxlive: GeriSWE - Vasárnap ne lopj, ne csalj, ne verj meg senkit, mert hat nap mindenre elegendő...

(#189) Viktor0610 válasza Krónin (#187) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

A HSDPA-t kihasználnád? Mert a másik kettőn kívül ez a fő különbség a két készülék között.
Amennyiben igen, cserélj, amennyiben nem, szükségtelen.

Xiaomi 13T - Eladó Xiaomi 11T 8/128 GB telefon: https://hardverapro.hu/apro/elado_xiaomi_11t_8_128_gb_telefon/friss.html --- olcsóbb lett!!!

(#190) Gvara


Gvara
tag

Létezik vmi legális útja a live szoftver gyári szoftra cserének?

[Szerkesztve]

(#191) Bejke válasza Gvara (#190) üzenetére


Bejke
csendes tag

Igen létezik...
itt a fórumokban benne van...
de kimásoltam:

ezt letöltöd (a Free-t nyomd meg!): http://rapidshare.com/files/41947440/U700XXGF2.zip.html =
1.Aztán kicsomagolod.

2. megnyitod a kicsomagolt fájlok közül az U700_flashmultiloader_V5.21.exe-t, majd a legelső beállításnál a 3.-ba kell a kis jelölést tenni( MSM6245/MSM6240, Samsung ZV60, Z570 ..... .... ETC) majd alatta a full download-ra kattintasz.
3. 5db Rublikát kell kitöltened (betallóznod úgymond) oly módon hogy a kis rublika nevére kattintasz, Pl a BOOT szóra kattintasz és kitallózod a letöltött anyagok közül a BOOTFILES nevű mappát, nem fájlt, mappát!!!, a többi helyre ugyan így csak ott már fájlokat kell, mindegyiknél az adott fájlt mutatja csak, amelyiket be kell tölteni, az utolsó előtti amit be kell tallózni az az RsRc2 nevű, és ott 2 fájlt is be lehet tallózni, de neked azt kell amibe mid ismétlem (mid) szó van a zárójelben.

4. csatlakoztasd a telefont a gépedhez USB-n keresztül és nyomd meg a szoftveren a Port Search nevű gombot, ha minden rendben történt és megtalálta akkor a szoftver a bal alsó sarok felé az egyik sorba ki fogja írni, hogy READY, ha nem akkor a samsung pc studiót tedd fel és csatlakoztasd a telefont az ki fogja írni hogy U700 csatlakoztatva na akkor király! kapcsold ki a pc studiót, ne az x re kattints hanem az óra mellett az ikonjára jobb klickel majd a kilép-re. ha nem kellett a csatlakoztatáshoz a pc -studió akkor úgy is jó:)

5. Húzd ki a telefonodat az USB-ből és kapcsold is ki!

6. Nyomd meg kikapcsolt állapotban a 9-es gombot és tartsd nyomva majd hozzá nyomd meg a Bekapcsológombot a telefon tetején (tehát 9+Power) be fog jönni egy Download nevű képernyő

7. Csatlakoztasd a telefont az USB -vel a gépedhez.

8 A programon amit beállítottál nyomd le a DOWNLOAD gombot, a szoftver elkezd dolgozni, kb 3-5 perc alatt végez, ne légy türelmetlen. Akkor van kész ha bejön a Samsung főképernyő egy szép gyári virágos képernyővel a háttérben.


HA ÍGY SE SIKERÜL ITT EGY VIDEO HOGY MÉGIS HOGY KELLENE : http://www.youtube.com/watch?v=1uQCFvC53zo

(#192) Viktor0610 válasza Bejke (#191) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Ez legális? :F

(Segítek: nem legális, sőt a garancia is elvész ennek használatával...
Azért nem törlöm, mert olyan ez, mint a sz.gépeknél a tuning.)

Xiaomi 13T - Eladó Xiaomi 11T 8/128 GB telefon: https://hardverapro.hu/apro/elado_xiaomi_11t_8_128_gb_telefon/friss.html --- olcsóbb lett!!!

(#193) Gvara válasza Viktor0610 (#192) üzenetére


Gvara
tag

Szóval létezik vmi legális útja, ami garanciális?
Vodás előfizum van, szóval 60ezret adnék érte, ha tutira meglehetne szabadulni a live szofttól. Ellenkező esetben biztos nem veszem meg.

(#194) Viktor0610 válasza Gvara (#193) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Nem, mert a szerviz csak a szolgáltató szoftverét teszi rá/frissíti.
Egy kivétel van, ha van ismeretséged a szervizben, de ez esetben nem kérdezted volna. :)

Xiaomi 13T - Eladó Xiaomi 11T 8/128 GB telefon: https://hardverapro.hu/apro/elado_xiaomi_11t_8_128_gb_telefon/friss.html --- olcsóbb lett!!!

(#195) blueMerle válasza Viktor0610 (#192) üzenetére


blueMerle
veterán

Természetesen LEGÁLIS, mert a saját cuccával azt csinál, amit akar. Magyarországon, és ezzel egyedüli országként az egész világon, a függetlenítés az, ami illegális. Tehát ha én, a saját cuccomra, amit kifizettem, répát reszelek vagy bármilyen softwaret töltök, az legális. Csakhogy tisztázzuk a fogalmakat.

(#196) evR válasza blueMerle (#195) üzenetére


evR
aktív tag

Ha kifizetted az is legális, ha ugrálsz rajta és ily' módon vágod tönkre! Mondjuk ha megutáltad.. Magaddal cseszel ki! De ha leveszed a Lock-ot, akkor biztos azért, mert nem szeretnéd (esetleg teljesen) igénybe venni az adott szolgáltató által lock-olt telót a szolgáltató szolgáltatásaival...
Na ezt jólmegasszontam'! :DDD De remélem, akinek fontos, érti és érzi, hogy mi a dörgés...

''...trend a lelke mindennek...''

(#197) blueMerle válasza evR (#196) üzenetére


blueMerle
veterán

A havidíjat így is, úgy is fizetni kell hüség esetén. Kár sehogy sem éri a szolgáltatót Kártyás telóknál pedig a telefon az elöfizetö tulajdona. De ezt ne itt. :)

(#198) Gvara


Gvara
tag

A bluetooth-os távvezérlés funkciót ismeri (mediaplayer, desktop stb.)?
A mostani SE telóm ismeri, eléggé kényelmes megoldás, ha pc-ről filmezek.

(#199) sunhill


sunhill
csendes tag

Sziasztok.
én 3 hete használom a készüléket, amit azért vásároltam, mert külsőre is tetszett és a szolgáltatásai is szimpatikusak voltak. Jelenleg a rézmozsáron gondolkodom, hogy abban töröm darabokra. vodafone-os a készülék, ennyit még.
jelenségek: beszélgetés közben elmegy a hang, van hogy simán szétkapcsol. Ez elég gyakori.
az érintőképernyős felső részt aki megtervezte, lenyomnám a torkán a telót. egyszer szinte hozzá sem érsz, már videotelefonál, egy pillanattal később már nem reagál az utasításra, hogy befejeznéd a hívást. enyhén kínos tud lenni.
a tekergetős karika körül van véve az érintésre reagáló felülettel, így egy kis mellépörgetés-ujjlecsúszás, és már a live! menüben vagy. tanulhattak volna az apple-től.
ha valakihez több szám, paraméter tartozik, egy lépéssel hosszabb a választás, mint más (SE) készülékeken.
A festés minőségellenőrzése elmaradt. legalábbis az én készülékemen már látszik, hogy fehér műanyagra kenték az ezüstöt. A zsebemben hordom, de nem adtak hozzá gyári történelemtanári-műbőr mobiltartót, és nem is mondták, hogy a óvni kell a fogdosástól.

ennyit a legjobbnak választott telefonról.

(#200) Ariana88 válasza sunhill (#199) üzenetére


Ariana88
csendes tag

Sunhill, mintha magamat hallottam volna...
Az enyém még csak 4 napos, de már én is földhöz akartam csapni párszor.
Én a gyengébbik nem képviselői közé tartozom, de mondhatták volna, hogy ezt a telót csak férfiaknak tervezték.
Az érintőgombok ugyanis már egy kisebb női körömre se reagálnak, annál inkább a középső navikarika tekerése közben viszont az ujjam 99 százalékban hozzáér a kilépés érintőgombhoz. Ez nagyon idegesítő!!! :W
Játékokat sehogyse tudok rávarázsolni, hiába olvastam végig az összes idevágó fórumot, mégse engedi.
És azenelejátszótól se vágtam magam hanyatt, alig van beállítási lehetőség...
Szal asszem mégiscsak nyert a sony-ericcson! Legalábbis nálam :(((

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.