Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#151) advebted


advebted
csendes tag

Egyébként szerintem a Luna esetében nem beszélhetünk exkluzivitásról, hiszen valóban egy sorozatgyártott divatmobilról van szó - ehhez mérten kellene elhelyezni a 8600-t.
Exkluziv telók szerintem: B&O Serene vagy a Vertu (a tesztekben nem szokták emliteni a concierge szolgáltatását - bárhonnan a világon hivható a szám és szinte bármit elintéznek az operajegyektől az ingatlanvásárlásig). Szerintem az exkluzivitás is valahol itt kezdődik.
Sokan emlegették, hogy majd biztos ilyen telefont látnak az ''üzletemberek'', illetve yuppie menedzserek kezében. Őszintén szólva, még senkinél nem láttam Lunát. Tapasztalataim szerint ők pda-t, üzleti mobilokat vagy Vertut használnak...
Nem sok Lunát fognak Magyarországon eladni. Talán azért, mert ez egy divatteló, abból is a drágábbik, de igényesebb fajta.

(#152) mine01 válasza advebted (#151) üzenetére


mine01
csendes tag

ez legalább egy normális hozzászólás, az előző kettő elég sznob.

(#153) Viewsonic


Viewsonic
aktív tag

Nagyon bejön ez a telefon,én szinte csak hívásra meg sms-re használom a jelenlegi készülékemet.
Nem szeretem a tömegtermékeket (mostani telom SE S700i ) ''pont csereérett'' :U és engem igenis zavar,ha minden második embernél a telefonomat látnám..
Engem meggyőzött (nem a tudásával de ez számomra nem olyan fontos..) ugyhogy hamarosan veszek egy 8600-ot.

Aprilia Mille R Factory rox! :D

(#154) (Kolombusz) válasza advebted (#151) üzenetére


(Kolombusz)
veterán

A mobilarena tesztben benne volt a concierge szolgáltatás leírása. :)

(#155) advebted válasza (Kolombusz) (#154) üzenetére


advebted
csendes tag

''A mobilarena tesztben benne volt a concierge szolgáltatás leírása. ''


Vertu Ascent - súlyos pénzszag

Szerző: Bog | Dátum: 2006-10-31 08:47 | Rovat: Mobil | Típus: Elemzés

Ebben én nem láttam sehol... pedig 3-szor olvastam el! :(

(#156) (Kolombusz) válasza advebted (#155) üzenetére


(Kolombusz)
veterán

Akkor nagyon figyelmetlen vagy.
Az eszköz bal oldalán van a Concierge gomb, amely egy speciális ügyfélszolgálatot takar, melyet a tulajdonos bármikor hívhat, hogy mindenféle hülyeséget kérdezzen meg (melyik a legdrágább ruhabolt Marbella-ban?), illetve természetesen a telefonnal kapcsolatos kérdésekre is szívesen válaszolnak a több nyelven is beszélő ügyintézők.

(#157) advebted válasza mine01 (#152) üzenetére


advebted
csendes tag

Köszönet, bár igy utólag visszaolvasva ''kissé beképzeltnek'' :)) tünhettem, vagy legalábbis ezt sugallták a hsz-eim. :B

(#158) Diablo. válasza advebted (#157) üzenetére


Diablo.
csendes tag

m tüntél annak dehogyis :U

''A nagy erő nagy felelőséggel jár.''

(#159) Noodra válasza Jégkokó (#5) üzenetére


Noodra
tag

Egyetértek!

Nekem sem a zene hallgatás, és a kamera volt az 1. amikor Siroccot vettem. És baromira nem használom ki azt a kis memóriáját ami van neki. Én memóriakártyákkal foglalkozom van egy 6280am, 6300ám, és most adtam el az N95öm. Egyik be sem raktam 128asnál nagyobb kártyát mert nem használtam ki.

Biztos van aki ráér, egész nap fel és letöltögetni 2gigás kártyára az összes zenéjét. Én nem. :C

(#160) advebted válasza (Kolombusz) (#156) üzenetére


advebted
csendes tag

:W Tökéletesen igazad van! Látszik, hogy festett barna vagyok!

(#161) advebted válasza Diablo. (#158) üzenetére


advebted
csendes tag

:P Legalább őszinte vagy!

(#162) Noodra válasza advebted (#151) üzenetére


Noodra
tag

Talán a fiatalok körében lesz népszerű 2-3év mulva.

(#163) Diablo. válasza advebted (#161) üzenetére


Diablo.
csendes tag

Kösz :D

''A nagy erő nagy felelőséggel jár.''

(#164) wraith06


wraith06
csendes tag

én a magam részéről nem igazán értem, hogy miért alakult ki ekkora vita ezen mobil kapcsán. spec. nekem tetszik, a tudása sem olyan rossz, de nem vennék ilyet soha, mint ahogy szerintem a sznob ismerőseim sem, mivel a pénzükért ennél többet várnak.
ennek ellenére nem értem, hogy miért kritizálták ilyen sokan, és ennyire élesen Bog-ot. jó cikkeket ír, ez sem igazából fikázó volt, csak olykor szubjektív, amivel nem hiszem, hogy bármi gond lenne, sőt... az olyan apróságok pedig szerintem is enyhén érdekesek pl., hogy egy exluzív telcsinél nincs exlúzív füles, csak exlúzív átalakító hozzá. :)

engem sokkal inkább érdekel -ezen telcsi kapcsán is-, hogy ha valaki tényleg igényes, akkor valyon miért nem tud olyan telcsit venni, amilyet szeretne, akár van pénze, akár nincs... valyon véletlen lenne, hogy ennek ilyen hiányosságai vannak, annak amolyan, de ha valaki elég sok olyan dolgot vár el egy mobiltól, ami manapság megoldható, akkor valszeg nem fog találni?

(#165) fullextra


fullextra
tag

Élesszük fel ennek a legendás telefonnak a fórumát

(#166) silentkiller


silentkiller
senior tag

advebted! Megvan még a telefonod? Azóta is használod? Mi a véleményed róla? Milyen az összeszerelés minőséges hosszútávon?

∞ One shot... One kill ∞ SilentKiller™

(#167) blueMerle válasza fullextra (#165) üzenetére


blueMerle
veterán

Legendás? :F Szvsz nem vagy tisztában a szó jelentésével.
Ha nem írnak ide, akkor vagy azt jeleneti hogy nincs gond vele vagy pedig hogy kevés embernek van, Jelen esetben mindkét indok fenn állhat, ezért nem pörög a fórum.

[ Szerkesztve ]

(#168) Viktor0610 válasza blueMerle (#167) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Legyünk őszinték, inkább utóbbi. :D

Samsung Galaxy A54

(#169) blueMerle válasza Viktor0610 (#168) üzenetére


blueMerle
veterán

megalol :DD

(#170) silentkiller


silentkiller
senior tag

Én - speciel - kiváncsi lennék, hogy 2-3-5 hónap után, hogy muzsikál a kicsike, milyen maradt az összeszerelés szívonala, stb...

∞ One shot... One kill ∞ SilentKiller™

(#171) blueMerle válasza silentkiller (#170) üzenetére


blueMerle
veterán

Nézd, ez annak a kérdése, mennyire vigyáznak rá. Láttam én már olyan valódi Vertut, amit mintha a kutya szájából húztak volna elö,de szinte "új" K300-ast is, ami nem mai modell, mégis tökéletes állapotban volt.

Ez csupán annak a kérdése, mennyire vigyáz a tulaj a telefonjára. :U

(#172) silentkiller válasza blueMerle (#171) üzenetére


silentkiller
senior tag

Értem, akkor egy kicsit pontosabban teszem fel a kérdést: valóban időtálló (már amennyiben egy mozgó mechnaizmuról szabad ilyet állítani) a Luna mechanikája? Valóban ki fog bírni 1-2 éve, normál használattal, nem gyilkolva? Tegyük fel, hogy vigyáznak rá és nem a nyitogatásával játszanak, mint némelyik nagykirály a plázában...

∞ One shot... One kill ∞ SilentKiller™

(#173) blueMerle válasza silentkiller (#172) üzenetére


blueMerle
veterán

A 8800-ás Nokiákból kiindulva, melyekböl a mai napig lehet találni szinte új állapotban lévöt: minden bizonnyal igen. A füstüveg szvsz karcolódik, egyik ismnél láttam aki kulccsal egyutt hordja (no comment), igaz, máshol nem láttam rajta efféle "nyomokat"

(#174) silentkiller válasza blueMerle (#173) üzenetére


silentkiller
senior tag

Ez jó kis információ, köszönöm a véleményed...

∞ One shot... One kill ∞ SilentKiller™

(#175) Noodra válasza blueMerle (#173) üzenetére


Noodra
tag

A füstüveg tényleg karcolódik, de sajnos nem csak az. Ha megfordítod a telot, láthatod, hogy a hátulja sem gyár állapotú 1hónap használat után.

Üdv. :R :R :R

(#176) silentkiller válasza Noodra (#175) üzenetére


silentkiller
senior tag

Az üvegen és a hátlapon kívűl a mechanika milyen?

∞ One shot... One kill ∞ SilentKiller™

(#177) pink26


pink26
csendes tag

Szerintem egy nagyon szép teló, akárki akármit mond, kifejezetten hatalmat és eleganciát sugal, és higyjétek el h vannak akik ezt szeretik... ;)

(#178) AMD Power válasza pink26 (#177) üzenetére


AMD Power
titán

Ez a telefon tényleg nagyon baba külsőre. Nekem is tetszik. ;)

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#179) Viktor0610 válasza pink26 (#177) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Eleganciát talán sugall, na de hatalmat? :D

Samsung Galaxy A54

(#180) AMD Power válasza Viktor0610 (#179) üzenetére


AMD Power
titán

Főleg ha hitelre vette valaki. :DDD Bár az nincs ráírva telefonra.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#182) <NewL> válasza pink26 (#177) üzenetére


<NewL>
addikt

Eleganciát igen,de hatalmat.
SZtem a következő telefonom ilyen lesz.Nagynon baba :K

There's an app for that

(#183) -NOKIA- válasza <NewL> (#182) üzenetére


-NOKIA-
Ármester

Nokia 8800 Sirocco Diamond Edition-nél nincs szebb... [link]

(#184) <NewL> válasza -NOKIA- (#183) üzenetére


<NewL>
addikt

igen
csak ez a kettő nem egy árban van :(

There's an app for that

(#185) <NewL>


<NewL>
addikt

a luna csak feketében van?
mennyi erre egy teljes ház? mert amit kinéztem jó árban van csak elég leharcolt a külsője :(((

There's an app for that

(#186) Viktor0610 válasza <NewL> (#185) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Abból kiindulva, hogy csak az akkumulátorfedél 8000 Ft, nem lehet olcsó mulatság. :D

Holnap megkérdem neked a kollégáktól -ha nem felejtem el... ;)

Samsung Galaxy A54

(#187) <NewL> válasza Viktor0610 (#186) üzenetére


<NewL>
addikt

:Y akkor nem olcsó mulatság
thx

There's an app for that

(#188) Orgi


Orgi
őstag

Sziasztok,
érdeklődnék, hogy egy hölgyismerősömnek ilyen telója van és leszedtem neki pár témát. Ezeket olyan egyszerűen rá lehet tölteni erre a telóra, mint pl az SE készülékeknél (összedugva géppel mondjuk total commanderrel látom meghajtóként a teló memóriáját, van témák könyvtár rajta, belemásolom a téma-fájlokat és ennyi) vagy ettől bonyolultabb a dolog? Előre is köszi a választ!

(#189) attisx válasza Orgi (#188) üzenetére


attisx
addikt

Természetesen, csak simán átmásolod az *.NTH-kat és kész... ;)

Rossz a helyesírásom?! Vedd úgy, hogy mobilról írtam... :D

(#190) Orgi válasza attisx (#189) üzenetére


Orgi
őstag

Köszi, de azért elsőre nem jött össze :) Mindenféle drivert keres, ahogy rádugtam a gépre a telót, amit nem talált meg a cd-n magától, de csak 5 percem volt és még próbálkozom majd:)

(#191) attisx válasza Orgi (#190) üzenetére


attisx
addikt

Ha adattárolási módban csatlakoztatod a telefont, elvileg nem kell semmilyen driver. Kvázi pendrive ként kezeli a rendszer (XP SP2, Vista)...

Rossz a helyesírásom?! Vedd úgy, hogy mobilról írtam... :D

(#192) Orgi


Orgi
őstag

Köszi, sikerült megoldani :)

(#193) No-kia


No-kia
őstag

hány sms-t tud elmenteni a kicsike?

Nokia 500 | Ford Sierra 2.0i | Dell N5010

(#194) attisx válasza No-kia (#193) üzenetére


attisx
addikt

A szabad memória függvénye a tárolható üzenetek mennyisége.

Egy kis számolgatás: a Lunának 128 MB a memóriája, egy SMS mérete nincs 1 kB ( max. 800-900 bájt), szóval ha más adatot (kontaktok, képek, csengőhangok, stb.) nem tárolsz a telefonon, akkor elméleti szinten akár 149 ezer üzenetet is eltárolhatsz a telefonon... :DDD

Rossz a helyesírásom?! Vedd úgy, hogy mobilról írtam... :D

(#195) No-kia válasza attisx (#194) üzenetére


No-kia
őstag

az jó, nekem , most 700-800smsem van(ebből 500 t-mobiltól van) , elméletileg pár n73 1500sms környékén szofveresen meghalt, én ezzel kísérletezek egy ideje, de még messze vo tőle

Nokia 500 | Ford Sierra 2.0i | Dell N5010

(#196) princeygor válasza No-kia (#195) üzenetére


princeygor
csendes tag

nekem ilyenem van amiota megjelent.
akkor 900 euro volt becsben.
nekem ilyenem van eleg regot.
arra amire kitalaltak jo. megbizhato sw is jo osszesen 1szer fagyott, pedig adok neki. terero kiemelkedoen jo. foleg a 8800 es siroccohoz merten. akkuja az pont ugyanolyan gyenge mint a siroccoje. max 2 nap barmit csinalsz.
anyagfelhasznalas? van rozsdamentes acel es plexi. uveget nem sokat latott. most bontottam szet egyet.
muanyag: antenna takaro.
fem: slide mechanika resze, akkufedel es also slide takaro.
plexi: slide takaro...
lcd takaro: sapphire uveg
annyira nem karcolodik agyon mint a sirocco, de nem is annyira jo mint az arte. azt se dicserjuk agyon mert ott meg a bor ami hasznalodik es a slide szar.

egyszer ejtettem le.
teljes keszulekhaz csere. reszletezem:
mechanika 10 ezer
felso sapphire uveg 6 ezer ft
slide 4 ezer ft
bill 4 ezer ft
belso kamera takaro 4 ezer ft
felso kamera takaro 4 ezer ft
akkufedel 6 ezer
antenna takaro 4 ezer ft
44 ezer ft a nokianal. +az invisible folia a sapphire-re 2000 ft.

meg nem volt egyetlen telefonom se ami 3 honapnal tovabb megvolt. ez lassan 2 eve. annyira megbizhato... es minosegi.

(#197) Coyote2000 válasza princeygor (#196) üzenetére


Coyote2000
őstag

Rosszat nem hallani rola. Ha az ar/ertek aranya nem lenne ilyen gaz akkor siman megvettem volna, bar a hatlap silanysaga (gusztustalan, hogy muanyaggal oldottak meg, raadasul becsipte az ujjam tobbszor becsukaskor) elegge elrontja az osszkepet. Ezek ilyen felvagos sorozatnak keszultek, amit mindenki megnez, es a Luna kivetelevel a sorozat minden tagja meg is felel ennek. A Luna hatulja el lett baxva, a telefonhoz kepest gagyi, es ez nem csak az en velemenyem...

Kar erte, amugy nagyon szep lenne.

(#198) princeygor válasza Coyote2000 (#197) üzenetére


princeygor
csendes tag

ez hulyeseg.
a hatlap rozsdamentes acel. a felso resz, es az akku takaro.
kiveve!!! az also antenna takarot. az muanyag, de alig veszed eszre a kulonbseget. szep lenne ha az antenna takaro is rozsdamentes acel lenne:)

(#199) princeygor válasza Coyote2000 (#197) üzenetére


princeygor
csendes tag

van sok mas amit itt is elbaszott a nokia. szokasahoz hiven.
sw iszonyatosan megbizhato, fagyas mentes stabil,
DE!!! ez csak a 4,02 verziora ervenyes. es ebben mi a vicc? hivatalos brand mentes magyar sw 3.52ig van (itt a bluetooth kapcsolat szakadozik).
na mar most van 4.02 magyarul is. igen de cseh t-mobile brandes. ott van a 4.02ben a magyar nyelv, de nem letezik brand nelkuli 4.02. pedig oriasi a kulonbseg a 2 sw kozott.
3.52vel max 3 nap es max 4 ora beszelgetes az akku.
4.02vel max 5nap es max 6,5 ora...

(#200) Coyote2000 válasza princeygor (#198) üzenetére


Coyote2000
őstag

Bocsanat, igaz, rosszul is fogalmaztam. Matt hatasu, olcso muanyagnak latszo rozsdamentes acel.

Szerintem ha acel akkor nezzen is ki annak, lasd 8800. A 8800-amat imadtam, sot elotte a 8910i-met is. De mindketto igenyesebben nezett ki hatulrol, mint a Luna. Marpedig telefonalaskor az latszik...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.