Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Jadro


Jadro
veterán

Ez így ebben a formában kevés. Szép meg jó lehetőségeket vet fel és a külleme is szemet gyönyörködtető. De azért lenne még mit rajta fejleszteni belsőleg. Illetve az már az én bajom hogy nem tudok megbarátkozni az apple azon stratégiájával hogy letiltjuk a bluetotth átvitelt, meg nem teszünk bele csengőhangokat, hanem töltögessél pénzért.

Mindegy majd jönnek az iphone klónok amik számomra kedvezőbb tudáshalmazzal rendelkeznek és nem kell a nevet megfizetnem.

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#2) rumos14


rumos14
nagyúr

azt nem szabad elfelejteni, hogy a függetlenítés megsemmisítő erővel hat a garanciára. ha aztán vmi bajunk lesz a géppel - és ilyenek előfordultak a jú esz of ében szép számmal - fizethetünk rendesen a javításért, amit ugye vszleg nem is vállal majd a hivatalos forgalmazó.

ajánlom továbbá erősen az orosz barátaink tárgyban készült cikkét [link] és [link]. szerintem minimum elrettentő. mindezt a mobilarenás cikk olvasása előtt írom.

[Szerkesztve]

(#3) m@xsys


m@xsys
senior tag

Háááááttt! Egyre nagyobb csalódás nekem ez a kütyű, mint ha valami félkész db. lenne.
Szép-szép, de messze nem tökéletes!

(#4) Ricardo


Ricardo
félisten

Ez az üzletpolitika bennem is megfordítja a gyomortartalmat. meg a sok ''apróbb hülyeség.

''szövegbevitel során az iPhone szoftvere automatikusan ki akarja javítani a magyarul írt szavakat olyan angol kifejezésekre, amelyek szerinte relevánsak. A magyar ''az'' névelőből így lesz ''as'', a ''majd'' szóból pedig ''maid''. Ez engem kicsinált, de tudom, hogy az amerikai piacra ez teljesen oké. Kikapcsolhatatlan fícsör,''
A T9től is kiment a hajam, de eddig minden telefonban ki lehetett kapcsolni.

(#5) moonman


moonman
titán

mér nem egy igazi ''i'' phone-t teszteltek, mondjuk a Kaiser-t? bár ha pixelhibás, előbb vigyétek vissza :)

(#6) Jadro válasza Ricardo (#4) üzenetére


Jadro
veterán

Igen. Ez az egyik. Miért nem lehet ezt pl testreszabni? Elhiszem hogy van aki ezt szereti. A másik a névlistában a kezdőbetűhöz ugrás. Ezek apróságok, de megkönnyítik a mindennapi használatot.

Mintha csak a látványos dolgokra mentek volna rá, a többi meg le van tojva. Úgyis megveszik hisz Apple. Mondjuk tényleg nagy rá a kereslet, bejött a számításuk.

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#7) PowerBuldog válasza Jadro (#6) üzenetére


PowerBuldog
veterán

arra lennék csak kíváncsi, hogy azok akik így hirtelen ráugranak erre a telefonra, azok közül hányan fogják falhoz vágni, vagy szimplán visszavinni, hogy ''bocs, de ez gáz''

Eladó motyók: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/powerbuldog/index.html

(#8) rumos14


rumos14
nagyúr

meglévő készülékünkből hogyan tudjuk egyáltalán átvarázsolni a kontaktokat? sim kártyáról nem olvassa ba (?!), outlook-kal szinkronizálni gondolom nem lehet, bluetooth-on küldött vcard-ot sem értelmezi (!). újra be kell pötyögni mindent? nem hiszem el.
betüre ugrani nem lehet? mintha láttam volna olyan képet, hogy oldalt megjelennek az abc betük görgetés közben :F

magyar ékezetek előcsalása gondolon nem megy. kiváncsi vagyok, hogy fritzéknél és a frankoknál hogyan oldják meg, még zsúfoltabb lesz-e a taccsbillentyűzet, vagy külön oldalra kerülnek az ékezetek - újabb negatívum. ja és hogy a . (pont) sem érhető el a főoldalon, pfffff...

az, hogy lehet telepíteni alkalmazásokat, az egyetlen pozitívum, ebben van perspektíva. na jó, a 2napos akksi sem rossz, biztos használva volt rendesen. nocsak, még file kezelő is van. pedig ez ellentétes az apple filzófiájával :DDD

MMS, normális Bluetooth, 3G, memóriabővítés nem lesz a Mo-ra érkező változatban sem, mert a brit, német, francia vörzsönben sincs. aztán ha tévedtem, nyomok egy bocsikát.

látom készül a HTC Kaiser teszt. várjuk! és az új laposnokiazenefont is.

[Szerkesztve]

(#10) Bocha válasza moonman (#5) üzenetére


Bocha
HÁZIGAZDA

Folyamatban.. ;)

Szenzor minden csütörtökön 15 és 16 óra között a Trend FM-en (Budapesten 94,2 MHz). / Game On minden szerdán 15 és 16 óra között a Radiocafé 98.0-n

(#11) daveed


daveed
tag

Bog: Ez a tello szoftveresen van fuggetlenitve, + az installer se gyari rajta.

(#12) nemi


nemi
tag

Kár pedig Cowboy tesztje jól indult anno, bizakodtam isa telefonban, de csak jöttek jöttek a negatív hírek aztán most Bog tesztje is tudasított bennem, hogy ez bizony szar.

(#13) kbalage2


kbalage2
aktív tag

A telepített programok leírásánál olyan a szöveg hangulata, mint hogyha ezek gyári, vagy gyártó által támogatott programok lennének, és nem a gépre hekkelt/buherált cuccok. Hangyányit félrevezető :U

Minden ami LEGO RC - racingbrick.com

(#14) moonman válasza kbalage2 (#13) üzenetére


moonman
titán

gyári, vagy gyártó által támogatott programok konkrétan nem léteznek, így ez a max. :)

(#15) Bocha válasza nemi (#12) üzenetére


Bocha
HÁZIGAZDA

Hú, senki nem hívott még a régi nevemen, amióta a Mobilarénánál vagyok. :B

Szenzor minden csütörtökön 15 és 16 óra között a Trend FM-en (Budapesten 94,2 MHz). / Game On minden szerdán 15 és 16 óra között a Radiocafé 98.0-n

(#16) himi007


himi007
csendes tag

A az utolsó képen látható Nokiának, mi a pontos száma? köszi :DDD

himi007

(#17) ThorsHUN


ThorsHUN
őstag

Hat... kivancsi leszek, hogy a klongyartok mennyire tanulnak az eredeti keszulek hibaibol.
Erdekelne a Meizu... csak semmi info rola...

(#18) polip válasza Jadro (#1) üzenetére


polip
addikt

naja...felhívtam őket...210.000 a cucc...

e-bay-en az iphone klónok meg már 40-60Kért megvehetőek...

ThinkPad X300 || Samsung Galaxy Nexus - JellyBean

(#19) Jadro válasza ThorsHUN (#17) üzenetére


Jadro
veterán

Ennyit találtam az imént: [link]

polip: Jézus.. Mindig azt hittem csak a Nokia száll el árképzésben. Tévedtem, nem is kicsit. :)

[Szerkesztve]

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#20) attisx válasza himi007 (#16) üzenetére


attisx
addikt

5310 XpressMusic [link] ;)

Rossz a helyesírásom?! Vedd úgy, hogy mobilról írtam... :D

(#21) Bocha válasza ThorsHUN (#17) üzenetére


Bocha
HÁZIGAZDA

A Meizu minket is nagyon érdekel. :)

Szenzor minden csütörtökön 15 és 16 óra között a Trend FM-en (Budapesten 94,2 MHz). / Game On minden szerdán 15 és 16 óra között a Radiocafé 98.0-n

(#22) Bash válasza moonman (#5) üzenetére


Bash
őstag

Az elmúlt egy hét alatt már kiismerhetted volna a sajátodat. ;)

http://bashtravel.com/

(#23) papi77


papi77
addikt

szerintem nagyon gáz ebben a formában!!!ingyen se kellene!!! :(

Az első: NOKIA 1611

(#24) moonman válasza papi77 (#23) üzenetére


moonman
titán

''ingyen se kellene!!!''

hátpersze :))

(#25) Viktor0610 válasza moonman (#24) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Nekem azért kellene ingyen. :D

Egyből eladnám és vennék egy valamilyen Sharpot. ;)

Samsung Galaxy A54

(#26) macikos


macikos
addikt

Aki ügyes, az egy ismerősével hozat egyet Amerikából. Most amúgy is olcsó a dollár, $400 alig 71e forint jelenleg, a többi dolog meg... tudjátok :)

Én gondolkodtam rajta, hogy veszek, de inkább megvárom a második iPhone-t.

A hibákról ne beszéljünk, némelyik tényleg röhejes. Viszont ahogy Bog írta, az internet nagyon jó. Állítólag azért nincs flash támogatás még az iPhone-ban, mert még nem tudták összehangolni a zoom-olással. (Lásd a HTC TyTN II-n is akadnak a youtube-os videók)

(#27) (Kolombusz)


(Kolombusz)
veterán

Felhasználóbarátság, meg letisztult apple szoftverek... :D

A KU990, meg az F700 földbe döngöli majd.

(#28) papi77 válasza moonman (#24) üzenetére


papi77
addikt

énis úgy gondoltam,h eladnám! :P

Az első: NOKIA 1611

(#29) moonman válasza macikos (#26) üzenetére


moonman
titán

melyik YouTube-os videók? TyTN II-ben nem is böngészőben megy, hanem egy külön alkalmazásban.

(#30) ThorsHUN válasza Bocha (#21) üzenetére


ThorsHUN
őstag

[link]
Talan hirerteku a dolog:) A kollega mar linkelte fentebb.

Ha ugyanazt a szinvonalat tudjak hozni mint a lejatszojukban es figyelnek a hibakra es az igenyekre akkor nyertek.

Apropo. Mar mas topicban is probaltam, de sztem te vagy a legilletekesebb ezugyben.
Mediaplayer (zene + video) + telefon. Ilyet keresek.
Egyelore ket jeloltem van:
SE W910i + LG viewty
Najo a titkos befuto: Meizu M8 (Ami igazabol az apple nem lekorlatozott, bizonyos szempontbol felturbozott valtozatat jelenti nekem... most. Persze ez meg rengeteget valtozhat.)

Szal van meg amire oda kell figyelni? Amire oda erdemes figyelni.
Kepes lesz egy telefon a meizu/mas neves/jo mediaplayerek szintjet hozni zene-video lejatszasban? Mert ezt keresem.

A kamerara mar regota rajottem hogy teljesen erdektelen, nem mobilba valo. (Egyedul az LG Viewtynal kezdtem gondolkodni, hogy lehet rosszul gondolom)

[Szerkesztve]

(#31) nemi válasza attisx (#20) üzenetére


nemi
tag

Kell itten a népet izgatni cikkvégi hypeos képpel :D Rosszul fogok aludni.

5310 teszt végén meg E51 lesz ?:)

Bocha: Kísért a múlt :D Amugy anno egy másik nikkel írtam itt reád, Mobilarenan. :) (azért az assorteD jóvolt)

(#32) Wise


Wise
tag

nemkellllll....ennyit tudok mondani :D

(#33) marcee válasza moonman (#29) üzenetére


marcee
addikt

Azért az igazi az lenne, ha egyetlen normális, szabványokat betartó weboldalhoz sem kellene külön alkalmazás. Ha veszek végre egy nagyképernyős, nagyfelbontású pda telefont, akkor azon menjen minden weblap normálisan, szerintem.

\m/

(#34) Teo70


Teo70
tag

ez az iphone szerintem egy kalap ....
jelenleg ennyi pénzért sokkal jobb telefonokat lehet kapni...minden téren.... igaz a multitoucht nemtudja überelni egyik készülék sem....egy esetleges kézbevétel illetve egy pár perces használat után megváltohat a véleményem a független teszt alapján mondom azt amit mondok....habár annyira rossz nemlehet ha oly sok ember megvette kint...

(#35) opr válasza Teo70 (#34) üzenetére


opr
veterán

Egyél szart! Annyi légy nem tévedhet ;)
nem konkrétan neked szól, de erről amit írtál ez jutott eszembe azonnal...

"Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

(#36) Pistabaaa


Pistabaaa
aktív tag

Hölgyek, urak!

Álljon már meg a fáklyás menet! Hisz az Apple - akármilyen nagy név is az IT bizonyos területein - a telefongyártásban még gyerek! :))

A minőséget már begyakorolták más termékeken, azt gondolom most is hozták, akárcsak a sajátos marketing filozófiát (''akksit majd mi cserélünk'', ''csengőhangot majd tőlünk veszel'', etc.), szoftvereket is csináltak már jót, stabilat (OS X & co.) na de a telefóniába még csak épp, hogy belekóstoltak.

Persze ez nem mentség, volt és van bőven követhető példa, járható, kitaposott út, de nem kell aggódni, lesz még iPhone 2 is. :))

Na mondjuk oké, komolyra fordítva a szót, nem azért mondtam ezeket, mert most ki vagyok békülve az idegesítő kis hibáival, hanem mert így még senki sem közelítette meg a témát asszem... :DD

Ja és ha már itt tartunk: ingyen elfogadnám. :P

(#37) Bog válasza kbalage2 (#13) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

A telepített programok listáját nyilván a gyártó áldásával szinkronizálja valami általam ismeretlen helyről le a szoftver. És mondjuk iFlickr, meg ilyenek is szerepelnek a listában, szóval látok rá sanszot, hogy ez bizony gyártói támogatással sikerült ilyen nevetségesen fosadékra.

Amúgy pedig full mindegy, mert ha nem gyártói support áll az egész mögött, akkor azzal rugdoshatnánk az iPhone-t, hogy lóf*szt sem lehet rá telepíteni, ami enhyén szólva is übernagy égés.

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#38) gibi.david


gibi.david
tag

Nem ártott volna, ha jó pénzért átcsábítanak egy nagy gyártótól 1-2 telefonos szakit... Akár Motorolától, Nokiától, vagy Samsungtól.(vagy valakitől...)
Bár nem tudom Amerikában mi a módi, azért ezt simán megléphették volna, biztos a tengeren túl is kifogásolnak 1-2 dolgot.

(#39) macikos válasza moonman (#29) üzenetére


macikos
addikt

Igen, igazad van. Csak tudnám, hogy akkor melyik készülékkel kevertem össze.

(#40) Ste


Ste
addikt

eléggé kiábrándító minden extra fícsör ellenére

(#41) villamos válasza Pistabaaa (#36) üzenetére


villamos
őstag

Az itt a baj, hogy ebből a kütyüből olyan dolgok hiányoznak, amelyek a legprimitívebb 3310 -ben is megtalálhatók, és jelentősen megkönnyiítik a telefonálást.
A hab a tortán persze az értelmes szoftverek hiánya, és fizess a csengőhangért szemlélet. Ha ezt nézzük, még egy 2610-es is lekörözi...
Azt nagyon jól tudom, hogy nem én vagyok a célközönség (telefonnal telefonálni, és kész), de amennyi pénzt pofátlanul elkérnek érte, csak azért mert van egy alma a hátúljára nyalva...

[Szerkesztve]

Szép álmokat csillagom! És amíg te csicsikálsz, én hozok neked egy... LÁNGSZÓRÓT TAKAROGGYÁ!

(#42) borob válasza Bog (#37) üzenetére


borob
tag

ááá, ez lol, mintha nem olvastátok volna eddig a híreket...
a userek rinyáltak, h kellenek külső programok, Apple pont ezért nem akarta, mer nem mindegy ki csinál, és milyet, milyen fényt vet ez a cégre, mennyire stabil, használható...
az, h nem tud sim kártyáról kontaktokat másolni sztem nem meglepő annak fényében, h csak az AT & T-nél kapható, és Ők adják hozzá a simet. világos, amit írok?
és igen, elvileg tényleg kéne lennie egy kis betűsornak a névjegyzéknél, amin, ha végighúzod az ujjad, akkor bezony a kezdőbetűkre ugrik.
gondolom az sem tűnt fel, h ez egy amerikai telefon, aminek _majd_ lesz eu verziója - addig pedig elvileg nem is lehetne használni sehol -, tehát nem értem mi a para az amcsi T9-cel...
amúgy ne értsetek félre, nem savazni akarok, csakhát ezek egyszerű logikával, kis odafigyeléssel, olvasással egyértelműen kikövetkeztethetőek...
sztem nem teljesen objektív a dolog, de bla
amúgy meg valszeg én se venném meg, hiába fasza, inkább várok, amíg a többi gyártó is hozza a full touch screenes cuccokat, és a piaci versenyben egymás fejlesztéseit überelik.
kiv vagyok egy év múlva milyen lesz egy csúcs- és egy középkategóriás telefon.

(#43) Viktor0610 válasza borob (#42) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Érdekesen nyilvánítasz véleményt...

Programok. A Bog által letöltött programok elég ... minőségűek, ez nem igazán vet jó fényt az Apple-re... :U
SIM-telefonkönyv. Mi van akkor, ha én egy már meglévő AT&T-kártyával szeretném használni és a hozzá adott előfizetéses kártyát használnám egy másik készülékben? Világos, amit írok? :U
T9. Az a para ezzel, h. kikapcsolhatatlan... Én pl. felváltva használom v. nem ezt a feature-t, nem örülnék, ha nem tudnám kikapcsolni... :U

Samsung Galaxy A54

(#44) borob válasza Viktor0610 (#43) üzenetére


borob
tag

ja, hát a stílusért szorri, nem kenyerem a széptevés...
amúgy meg valószínűleg készségesen átmásolják az AT&T kártyáról a dolgokat, sőt, megkockáztatom, hha szolgáltatót vált az embör, még akkor is lerántják Neki a dolgokat, és átrakják.
vagy van egy olyan ötletem is, h contactokat szinkronizálni még régi telóról, és azt az iphonenal.

(#45) himi007 válasza attisx (#20) üzenetére


himi007
csendes tag

thx ;)

himi007

(#46) bolondember


bolondember
MODERÁTOR

most csak én érzem úgy, h nem feltétlenül OLYAN jó készülék, mint a hype körülötte volt(van)? :U

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#47) badacsony


badacsony
őstag

Aki ilyen formában megveszi, az az iDiot? :DD

iOS és Android két jó barát, kézen fogva sétafikál :D

(#48) Bog válasza borob (#44) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

A kikapcsolhatatlan "szövegmegváltoztatás" önmagában gáz. Miért nem lehet kikapcsolni? De jeleztem a cikkben is, hogy ha angol lenne az anyanyelvem, akkor nem lenne akkora para, de akkor se egy szoftver döntse el helyettem, hogy mit akarok írni.

A kontaktok átmásolása szerintem kardinális kérdés, egyelőre gondolom max mac oprendszerrel szinkronizálható valami, de windows alól csak a képeket és a zenéket tudod elérni.

Az hogy nincs benne csoportos SMS, forward, copy-paste és státuszriport, szerintem szánalmas, még egy első generációs WM telefon is tudta, pedig az MS-nek is az volt az első próbálkozása a telco iparágban.

Letölthető programok: gőzöm nincs, hogy ezeket ki fejelsztette, de nem is érdekel. Az Apple nyilvánvalóan áldását adta rá, különben nem hinném, hogy el tudnám érni ezeket egy telefonról. Béna szoftverek ezek, nincs mese, inkább addig nem kéne megengedni az ilyesmit, amíg nincsenek egy pont-pont-vesszőcskés java játéknal magasabb minőségű programok.

Az EU iPhone a hírek szerint nem sokban fog különbözni, ez aggodalomra adhat okot, meglátjuk, hogy a forgalmazó szogláltatók mennyire tudnak nyomást gyakorolni az Apple-re.

Az viszont biztos, hogy bárhová vittem, mindenki készen volt tőle, amíg csak a multitouchot látod, meg a fotók és zenék közötti böngészést, forgatást, addig elhasalsz. Ha viszont telefonként akarod használni, akkor gyötrelem.

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#49) Jadro válasza Bog (#48) üzenetére


Jadro
veterán

És lássuk be, hogy valahol a telefon lenne az alapfunkciója. :) Minden más csak ezután.

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#50) AS


AS
félisten

Europában akkor is nehezebb dolga lesz!
Samsung és LG k többet tudnak és olcsobak is lesznek.
Akinek van egy kis esze azokat fogja venni :)

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.