Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) HERR Z


HERR Z
veterán

Jaj a képek már megint csak egy csíkok, mint pár cikkel korábban..
amúgy a teló...hát...w550 nekem valahogy jobban tetszik, igaz h nem bővíthető de kb ennyit tud és még olcsóbb is

(#2) Frenky87


Frenky87
aktív tag

Érdekes egy teló, az tény... nekem nagyon bumszlinak tűnik az alja és a teteje. A hangja mennyiben különbözik a W800-tól? (tudván hogy ez egy sokol rádiónak készült teló :) , mert ahogy a cikkből észrevettem eléggé a kihangosításra mentek rá...)

///

(#3) Jégkokó


Jégkokó
veterán

Hát nem tudom, engem annyira nem győzött meg, a kameráját olyan K750i re csinálták, de valahogy nem illik össze a kettő, mivel az egyiknek 1.3megapixeles van a másiknak meg 2 megapixeles.Meg az a 10 mega belső memória nem valami sok manapság, a zenelejátszó is nagyon fapadosnak néz ki igy a képek alapján.

A főnök tekintete mindig nyílt és őszinte. Vagyis egyik szeméből a nyilt gonoszság a másikból az őszinte rosszindulat sugárzik.

(#4) legiaap


legiaap
nagyúr

Ahogy így olvastam a tesztet,rájöttem,hogy jól döntöttem,hogy nem vártam meg a megjelenését és vettem egy másik telót.

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#5) legiaap


legiaap
nagyúr

De azt hozzáteszem,hogy az írány tényleg jó.Ennél már csak jobb lehet.
És ahogy nézegettem az interneten rábukkantam egy 2 MegaPixeles Alcára is.Na arra lennék kiváncsi.

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#6) legiaap


legiaap
nagyúr

[link]
Hát erre gondoltam.
:DD

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#7) Jégkokó


Jégkokó
veterán

Hát nem tünne rossznak a funkciói, de gondolom ez is majd egy csomót fog késni ugyan ugy mint ez, és addigra már nem számítana olyan nagy dolognak amit az tudni fog

A főnök tekintete mindig nyílt és őszinte. Vagyis egyik szeméből a nyilt gonoszság a másikból az őszinte rosszindulat sugárzik.

(#8) bobace


bobace
őstag

Sajnos elszomorító még mindig. Nem jön be pedig próbáltam. Valahogy mindenben kevés egy kicsit.
Azért hajrá Alcatel a Pocket az télleg jó teló volt. Az irány megvan,csak a lemaradás 2 éves..

Nem az a szabadság, hogy azt teheted, amit akarsz, hanem, hogy nem kell megtenned, amit nem akarsz.

(#9) AS


AS
félisten

Jó ez alca. csak baj van, kb fél évet késet ez pedig nagyon idő de sebaj 2006 végén jön az utodja ugyan azt tudja más külsöben nagyobb menoriával.

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#10) Digital


Digital
addikt

Akárki akármit mond,akkor is csak egy Alca...:(

"barackot,imádom a húsos barackot" Emlékszel a lassú internetre? Csak nyolc kép fért bele egy éjszakába...

(#11) Jégkokó válasza AS (#9) üzenetére


Jégkokó
veterán

Az a fél év szerintem már több mint fél, mert már tavaly nyáron ment ez a walkman meg megapixel láz a mobilokban és már akkor 2 megapixeles telefonokat nyomatták.

A főnök tekintete mindig nyílt és őszinte. Vagyis egyik szeméből a nyilt gonoszság a másikból az őszinte rosszindulat sugárzik.

(#12) Gismo


Gismo
addikt

Akárki akármit mond én úgyis ilyet veszek! Ez lesz a harmadik alcatelem!!!!

(#13) Gismo válasza AS (#9) üzenetére


Gismo
addikt

Melyik is lesz ennek az utódja?

(#14) fúggö


fúggö
tag

probálkozik az Alkatel,de szerintem is elkéset,1évet kb.a kinézete gombok elhelyezése nálam nemjönnek be. :Y

(#15) Ricardo válasza fúggö (#14) üzenetére


Ricardo
félisten

Minden Kezdet nehéz :))
Lassan elkezd ''telefont'' gyártani ez a cég is. Jól is halad ezen az úton csak még nem sikerült behozni a lemaradást.Pár év és kiderül hogy sikerül, vagy nem.

(#16) blueMerle


blueMerle
veterán

Herélt bluetooth...no comment...LG elkezdte, gagyi alca folytatja. Valóban ez dícséretes kezdet :(

(#17) Atombalu


Atombalu
senior tag

:DDD

en azert kivancsi lennék hogy szól , meg a mélynyomója :DD

iPhone 5

(#18) kaller1 válasza blueMerle (#16) üzenetére


kaller1
veterán

Az egyébként elképzelhető,hogy egyszerűen ''nem tudják'' úgy megcsinálni,hogy adatátvitelre is használható legyen? Egy ekkora cégnél elég hihetetlenül hangzik.... :F :U

.::> <::.

(#19) Ricardo válasza blueMerle (#16) üzenetére


Ricardo
félisten

Ezt el is felejtettem :B
A kékfogért valóban kár :(

(#20) blueMerle válasza kaller1 (#18) üzenetére


blueMerle
veterán

De, meg tudnák csinálni ez nem errő szól. Ez arról szól, hogy az Alcatel NEM TUD kompromisszum-mentes telót gyártani, valamit mindig muszáj rajta elcsesznie...ilyen a Sagem is, és a többi ''olcó gagyi'' gyártó. Szánalmas.

Alcatel még ingyen sem kéne, azonnal adnám el a francba. Amint ránézek azonnal az jut az eszembe hogy ez nagyon GAGYI....nem tehetek róla, de nekem ez a véleményem. Soha nem szerettem az alcát és nem is fogom, mert szemetet gyárt. Lehet hogy csúcs a hangzása, de akkor is gagyi az egész, az anyagok, a menü...és a többi sok meghatározó használati tényező miatt.

(#21) Viktor0610 válasza blueMerle (#16) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Az LG-nél (F2400) szoft.frissítéssel megoldható a BT-probléma, sőt, az új telók már a jó szoftverrel jönnek ki.
Lehet, Alcatelék is így tesznek majd.

Samsung Galaxy A54

(#22) blueMerle válasza Viktor0610 (#21) üzenetére


blueMerle
veterán

Lehet, de minek ez a tortúra? Nem lehetett volna ezt megcsinálni rendesen? És akkor még pofátlanul ott van a specifikációkban hogy Bluetooth...Ezt lehet magyarázni akárhogy, de ez akkor is SZÁNALMAS és egy hatalmas ÁTVERÉS! Ha én megveszek egy mobilt, nehogymár várnom kelljen, hogy tudjak használni egy olyat fícsört, amit kifizettem és ''elvileg'' benne van?!!??, csak azért mert a francia tervező uraknak nincs idejük rendesen megcsinálni egy softot? Na neee...amit kifizettem, az jár alapon gondolkozom, és ebben az esetben ez a dolog nem játszik, ezért is mondom hogy ez egy átverés, úgy mint a X660-as Samu...

(#23) Viktor0610 válasza blueMerle (#22) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Amennyiben szoftveresen megoldják a BT-problémáját, akkor ezt a dolgot én a verseny rovására írom, azért végeztek félmunkát, mert ki kellett adniuk most, most, most!!!!

Samsung Galaxy A54

(#24) HERR Z válasza blueMerle (#20) üzenetére


HERR Z
veterán

a sagem max a voda live miatt szar, az anyaghasználata pont olyan mint a hasonló árú ''márkásaknak'' tudása pedig árban jobb.....úgyhogy felesleges szidni...pl my-x8 my-v76 simán frankó telók, és egyátalán nincsenek annyira lemaradva mint az alcáék...nem ők diktálják a fejlődést de nem is kullognak...

(#25) blueMerle válasza Viktor0610 (#23) üzenetére


blueMerle
veterán

Mindezek ellenére, engem mint végfelhasználót ez mit sem érdekel: amit kifizetek azt szeretném azonnal használni és nem kompromisszumokat kötögetni holmi versenykedések miatt. Remélem értesz. Ha megveszek egy Moto vagy SE telót, akkor abban a Bluetoothot azonnal tudom használni, és nem kell ''várnom'', amíg Franszoá megírja a megfelelő szoftot hozzá :D ...Nevetséges az egész.

(#26) Zoltanfi válasza blueMerle (#25) üzenetére


Zoltanfi
senior tag

Anno a Nokia 7650-be is csak ilyen hangátvitelre alkalmas Bluetooth volt.

(#27) blueMerle válasza Zoltanfi (#26) üzenetére


blueMerle
veterán

Ez nagyon fura, mert nekem volt legalább fél évig 7650-esem anno és mintha használtam volna fájl küldözgetésre a BT-t. :F

(#28) Ricardo válasza Viktor0610 (#23) üzenetére


Ricardo
félisten

Elvileg azért késett ennyit a megjelenés mert nem volt kész, és versenyképessé akarták tenni. Így most sincs kész és a versenyképesség is gyengécske.

(#29) Jégkokó válasza Zoltanfi (#26) üzenetére


Jégkokó
veterán

Tévedsz, mert a nokiának az első ilyen telefonja ami csak ezt tudta az a 6310i volt,de a 7650 már tudta normálisan használni.

A főnök tekintete mindig nyílt és őszinte. Vagyis egyik szeméből a nyilt gonoszság a másikból az őszinte rosszindulat sugárzik.

(#30) Bodoo


Bodoo
tag

BT ide vagy oda, én akkor is aztmondom hogy ISTEN KIRÁLY!! Még mindig megy a fika hogy Alca miaz, ja az van a nagymuternek, meg mittomén, de az eddigi eddigi egyegy jól eltalált kiugrási kísérleten túl valóban nem vmi jó telókat csináltak, ebben viszont van faja kamera, miniSD, USB, gyönyörű kijelző,rádió (stb) ja és a tegnap esti piázáskor nem akármilyen minőségben hallgattuk a haverokkal a Hard Dance Mania-t!! és végül mindenki elismerését fejezte ki...

POCO F2 Pro 256 GB - Phantom White

(#31) Jégkokó válasza Bodoo (#30) üzenetére


Jégkokó
veterán

Hát ha azt nézzük ez a telefon már ma sem számít valami hú de nagyon extrának, max csak a hangjában de másban semmi ujat nem tud nyujtani, a kamerája se valami nagy szám, amikor manapság már a legtöbb telefonba minimum 1.3megapixeles kamera van.Ha mondjuk 4 megapixeles lenne benne , akkor azt mondom, hogy csináltak vele valamit, de igy ez még édes kevés

A főnök tekintete mindig nyílt és őszinte. Vagyis egyik szeméből a nyilt gonoszság a másikból az őszinte rosszindulat sugárzik.

(#32) (An)Dante


(An)Dante
őstag

Szerintem nem rossz telefon csak sokat késett. Kétszer volt kint a CeBIT-en és ez biza azt jelenti, hogy egy évet késett és még így sem tudta tökéletesre csiszolni. Úgy emlékszem, hogy a következő Auchan katalógusban láttam 46.000 forint körül, mely ha azt vesszük akár jó árnak is vehetjük, bár tény, hogy a Siemens CX75 még ennél is olcsóbb, bár gagyibb a kijelzője.

A jelenlegi legfürgébb Bluetooth-os telók is általában 80 kbps sebességgel tunak feltölteni adatokat, mely meglehetősen lomha! Senki ne gondolja komolyan, hogy így fogja telepakolni a memóriáját. No meg minek is, amikor egy kártyaolvasóval vagy kábellel pillanatok alatt átmásolsz komplett albumokat. Inkább kártyaolvasóval.. ;)

Ne arról írj amiről azt hallottad, hogy...

(#33) kaller1 válasza (An)Dante (#32) üzenetére


kaller1
veterán

Ha tényleg ''faja kamera'' lenne benne,akkor még el is gondolkodnék rajta...Amiket eddig láttam tesztképeket,elég hulladékok voltak... :U

.::> <::.

(#34) kaller1 válasza kaller1 (#33) üzenetére


kaller1
veterán

Ez Bodoo válasza akart lenni... :B :)

.::> <::.

(#35) legiaap


legiaap
nagyúr

Jönnek még jó Alcatelek az már biztos.
Ez a telefon a bizonyíték.A kezdet.
Csak nem biztos,hogy a legjobb Alcatelek kaphatóak lesznek majd Európába,mert példáúl már létezik 2 MPixeles Alca is.

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#36) Ricardo válasza legiaap (#35) üzenetére


Ricardo
félisten

Jöhetnének, de nekem nem igazán logikus hogy pl miért butítot a kékfog.
Adhatnak ki akármilyen telefont ha már gyárilag korlátozzák :(

(#37) Lasse


Lasse
csendes tag

Most úgy őszintén, kinek nem elég egy ilyen telefon? A kijejlzője jó, a billentyűk kényelmesek, a telefonkönyv király, a hangja jó, saját fülessel (úgyis mindenki azt használ) a zenehallgatás is, a memóriája bővíthető, a távirányítója praktikus, telefonálni lehet vele, jól kezeli az üzeneteket, meg lehet nézni a vonatindulást GPRS-szel, vagy EDGE-el, rezeg és csörög egyszerre... A többi funkció gyakorlatilag játék. Senki nem gondolja komolyan, hogy a nyaralási fotókat telefonnal fogja csinálni, vagy hogy több száz mega mp3-akat fog küldözgetni Bluetooth-al. Ha azt a pár napot, amit a kicsit rendhagyó, ámde amúgy jó kezelhetőség megszokására kell fordítani, kibírod, tökéletesen megéri az árát.

(#38) legiaap válasza Lasse (#37) üzenetére


legiaap
nagyúr

Kedves Vámpír kolega!
abban igaza van,hogy ezért az árért megéri,mert a kategóriájában sokat tud,de tudja vannak telhetetlen emeberek is,mint pl. én is,akik nem elégszenek meg ilyen telefonnal.De ez ény úgy gondolom nem baj,mert ez viszi előre a fejlődést.
És jó dolog,ha egy telefon sokat tud.Mondjuk sok zenét tárolni és lejátszani,sok és jó minőségű fényképet készíteni.Internetezni,Wapozni a telefonon.
Ezek mindíg jól jöhetnek.És én,meg szerintem most már egyre többen gondolkoznak úgy,hogy miért ne készítsük el a nyaralási fotókat telefonnal,ha azzal is szépeket lehet készíteni.Akkor meg miért cipeljük el nyaralásra feleslegesen a fényképezőt.

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#39) Ricardo válasza Lasse (#37) üzenetére


Ricardo
félisten

Én nagyon sokat használom a kékfogat. Valakinek hirtelen átküldeni valamit nagyon praktikus, én nem vennék olyan telefont ami nem tudja ezt. Ha valamiben nincs kékfog az egy dolog, de ha van csak nem használható ki az bosszantó :(((

(#40) kaller1 válasza Ricardo (#39) üzenetére


kaller1
veterán

Egyetértek...Az egyik kollégámnak szüksége volt egy videokonverter progira,ebédszünetben feltettem a telómra,aztán átküldtem neki BT-n...Most mondja valaki,hogy haszontalan dolog ez... :))

[Szerkesztve]

.::> <::.

(#41) GuruZone


GuruZone
őstag

AZ MAGYAR S853 OLDAL: HÍREK KÉPEK INFÓK TESZTEK ÁRFIGYELŐ FÓRUM CHAT SZAVAZÁS.

KEDVEZMÉNYES MINISD MEMÓRIAKÁRTYA VÁSÁRLÁS!

1 hónap alatt 2500 látogató.

http://s853.try.hu >>> [link]

Xiaomi 12 • PlayStation 5 Digital • LG OLED55C21

(#42) blueMerle válasza GuruZone (#41) üzenetére


blueMerle
veterán

Csak ne lenne minden magyar amatör oldal gportalos! :O
Miért? SENKI sem tud rendesen weboldalt készíteni???? Nekem pl. sikerult, sztem egész pofás volt az oldalam. :DDD

(#43) fateless


fateless
veterán

Tudjátok, egy évvel ezelőtt erről a telóról álmodoztam. Ráadásul akkor az a hír járta, hogy heteken belül kihozzák (2. negyedév végére) ráadásul 37.000 aranytallérért. Sajnos tényleg egy évet késett és azóta úgy látszik, inflálódott is, de akkor is jó telefon. Persze a w800-at már nem cserélem le ilyenre, de az árában nagyon jó. Az igazi ellenfelei a cx75, illetve v360, myx76, de sok mindenben jobb ez.
Akiknek nincs pénze megfizetni a burzsoá telókat, azoknak tökéletes lesz vagy ez, vagy a másik három. ahova tervezték, oda nagyon jó teló. Ilyen tudásút SE vagy Nokia csak 20-30% felárral ad. Sok apró düddősége ellenére is sikeres lehet - már ha a szolgáltatók promótálják.
Aki meg szidja, próbálja ki egy kicsit, meglátja, hogy mennyire jó is tud lenni.

(Nem Alca-pr-os vagyok, nem is volt még alcatelem, de próbáltam már őket egy-két napig és jók.)

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#44) Bog


Bog
HÁZIGAZDA

Tudtam, hogy a készülék és a teszt erősen meg fogja osztani a közvéleményt:)

A Lasse nevű hozzászólóval viszont alapvetően egyet tudok érteni. A hétköznapi használat során egy átlagos felhasználó számára megfelelő a telefon, a jó kezelhetőség pedig áldás. Számomra is a Bluetooth használhatatlansága tenné be egyébként a kaput, ez a telefon legnagyobb hibája. Ja, és élőben sokkal jobban néz ki, mint a képeken.

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#45) Jégkokó


Jégkokó
veterán

Meg mondjuk a zenelejátszó kinézete se nagyon tetszik, még az alapnál is alapabb, legalább lenne olyan kinézetü mint mondjuk a samsungoknál, de még meg se közelíti.

A főnök tekintete mindig nyílt és őszinte. Vagyis egyik szeméből a nyilt gonoszság a másikból az őszinte rosszindulat sugárzik.

(#46) Bibby válasza Jégkokó (#45) üzenetére


Bibby
addikt

Szerintem már az első hozzászólásodnál leszűrtük hogy te nem szeretnél ilyen telefont. Mellesleg egy zenelejátszóban azért némileg fontosabb a hangzás mint a látvány (már akinek :U), és ez hangzásban sokkal többet nyújt mint egy ilyen árkategóriájú samsung, sőt ebben az árban nemhinném hogy létezik jobb ''zenemobil''.

Ελευθερια η θανατος

(#47) Plebi válasza fateless (#43) üzenetére


Plebi
senior tag

Sziasztok!

A teszt tetszett és vártam is, végre lehetett róla normális helyen olvasni!
Én is ezt a telefont vártam csak sajna nem jelent meg eddig és elcsábított a v360 as. Nagyon jó a maga nemében de akkor is alcateles vagyok! Az hogy a bluetooth nem bűködik rendesen az különösebben nem érdekel a kábel és az infra is bőben elég, bár remélem később lessz rá megoldás. Láttam, hogy itt sok a nokiás és a sonyericsonos. Nincs semmi bajom azokkal a készülékekkel de akkor sem kéne elkérni dupla árat a név miatt! :((( Mivel nekem is volt több alcatelem szerintem én sem fogok erre rosszat monndani, bár igaz, hogy a legjobb tényleg a 715 volt de ellentétben a teszt írójával nekem nem bírta ki a motoron 120 nál való zsebből kisést. :DDD
Jönak tűnik és szerintem a v360 eladásra kerül!

Gigabyte B450 Aorus Pro; Ryzen 5 3600; 16GB DDR4 3200 HyperX Predator, Sapphire Pulse 6600, SSD-k+HDD; NZXT H510 Elite; CM Silent Pro M2 620W; NZXT X62 Kraken; Dell 2311H; XSX; PS5

(#48) (An)Dante válasza Bog (#44) üzenetére


(An)Dante
őstag

Élőben valóban szebb és a sztereó hangszóró itt sztereóban szól, nem csak rá van írva mint a Samsung telóinál..

Ne arról írj amiről azt hallottad, hogy...

(#49) bobace válasza Plebi (#47) üzenetére


bobace
őstag

Télleg sok a Nokiás és SE-s, de mivel itthon ez a kettő a legnagyobb ez nem lehet meglepő.
Én is Alcatel fun voltam, már régen is mindenki szidta,de nekem akkor is 302-es kellett. Faterom OT easyjétől is oda voltam.Mikor Borosz kollegának 535-ese lett csorogott utána a nyálam. De csak rá kellett jönni, hogy ugyanaz a tudás mégsem ugyanaz a tudás két teló esetében. A specifikációk lehetnek ugyanazok, de a kutya az apró dolgokban van elásva. Napestig lehetnesorolni az apró dolgokat, itt a topicban is van pár. És a jobb minőségű szolgáltatásért többet kell fizetni,ez igy van (na nem duplát az csak a Nokiánál szokás ;] ) Én is hajlandó vagyok valamivel többet adni az apró featurékért,minthogy szívjam a fogam.

Nem az a szabadság, hogy azt teheted, amit akarsz, hanem, hogy nem kell megtenned, amit nem akarsz.

(#50) Bodoo


Bodoo
tag

legiaap, pár hónappal ezelött még nagy S853 fanként írtad nekem a leveleket, most meg úgy írsz mint aki inkább elfordítja a fejét minthogy ránézzen egy S853ra. Mi változtatta mega véleményed ilyen erősen?
Bocs ha félreértettem vmit, de nekem ez jött le a hsz.ekből

POCO F2 Pro 256 GB - Phantom White

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.