Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) t72killer válasza bambano (#50) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

:R, sose volt automatás kocsim. A "normált" meg mindíg 1-esbe teszem parkolásnál.

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#52) lomposfarkas


lomposfarkas
tag

Ehhez nem kellettek brit tudósok. Régóta ostobaságnak tartom a kézben/nem kézben differenciálást (de hát jogászok írták, milyen legyen), hiszen a beszélgetés folyamata viszi el a figyelmet.

(#53) Depression


Depression
veterán

Én meg betiltanál a csinos nőket az út melletti járdákról, és az óriásplakátokat! :D

Orr alatt hordott szájmaszk pont annyit ér, mint a herére húzott koton.

(#54) t72killer válasza Depression (#53) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Kitörne a kangörcs...

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#55) Snoop-y válasza bambano (#50) üzenetére


Snoop-y
veterán

Pl a mienken ahhoz ,hogy valtsal le kell nyomni a fekpedalt szoval ha nem ered el akkor nem teszed D-be a jarganyt ;)

New level... Advertising has us chasing cars and clothes, working jobs we hate so we can buy shit we don’t need

(#56) Depression válasza Snoop-y (#55) üzenetére


Depression
veterán

Hyundaj i40-be beültem, majd 5 perc próbálkozàs után megkerestem a neten, hogy kell egyáltalán beindítani. :D

Orr alatt hordott szájmaszk pont annyit ér, mint a herére húzott koton.

(#57) rednifegnar válasza Depression (#56) üzenetére


rednifegnar
senior tag

en a kispolakkal jartam igy, beultem es nem tudtam beinditani (huszonsok eve) :D

A camera does not make art, the artist makes art.

(#58) Parson válasza bambano (#14) üzenetére


Parson
addikt

Ezt a pongyola megfogalmazást... mi van ha az anyósülésen ülö nem látja a forgalmat, mert spec vak, vagy mással van elfoglalva, stb.

A rádióban meg nap mint nap hallok uj zenéket, mi több, ujabbnál ujabb hireket !

Értem én mire akartál kilyukadni, csak épp a megfogalmazás volt olyan, amivel lényegében semmit sem lehet kezdeni.

───────────── P r o / E N G I N E E R ─────────────

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.